Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  25  26  27  28  29    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
30 sierpnia 2011, 20:48 [cytuj]
jaroszy powiedział/a:
(a może nawet żadna)

Racyej to. To tak jakby napisać, że Barca chce sprzedać Xaviego, bo z Villarrealem usiadł na ławce.
Racyej to. To tak jakby napisać, że Barca chce sprzedać Xaviego, bo z Villarrealem usiadł na ławce
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 sierpnia 2011, 20:50 [cytuj]
http://www.weaintgotnohistory.com/2011/8/30/2393712/yossi-benayoun-leaves-israel-camp-to-take-medical-with-tottenham?
http://www.weaintgotnohistory.com/2011/8/30/2393712/yossi-benayoun-leaves-israel-camp-to-take-medical-with-tottenham?
30 sierpnia 2011, 20:58 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Raczej to. To tak jakby napisać, że Barca chce sprzedać Xaviego, bo z Villarrealem usiadł na ławce


To kupmy Sneijdera. On nawet nie mógł na ławce zasiąść bo Serie A wciąż strajkuje :)
To kupmy Sneijdera. On nawet nie mógł na ławce zasiąść bo Serie A wciąż strajkuje :)
30 sierpnia 2011, 21:01 [cytuj]
Cholera czemu ja muszę wszędzie czytać, że my chcemy Benayouna, Hargraevesa i do cholery - Sulleya Muntariego! Niech Levy wyjdzie i powie wszystkim, że to żart, bo już to wkurzające jest
Cholera czemu ja muszę wszędzie czytać, że my chcemy Benayouna, Hargraevesa i do cholery - Sulleya Muntariego! Niech Levy wyjdzie i powie wszystkim, że to żart, bo już to wkurzające jest
30 sierpnia 2011, 21:24 [cytuj]
Chodzą głosy, że Benayoun jest/był dzisiaj na testach u nas. Nie wierzę, że daliśmy sobie wcisnąć kogoś takiego za Lukę. Już lepiej Kalou, Alexa... kogokolwiek, ale po co kolejny wynalazek Pienaaro-Krajncarowy po trzydziestce?
Chodzą głosy, że Benayoun jest/był dzisiaj na testach u nas. Nie wierzę, że daliśmy sobie wcisnąć kogoś takiego za Lukę. Już lepiej Kalou, Alexa... kogokolwiek, ale po co kolejny wynalazek Pienaaro-Krajncarowy po trzydziestce?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 sierpnia 2011, 21:29 [cytuj]
Parker chyba już na pewno u nas - nie przepadam za gościem - ale gracz z jajami obecnie nam sie przyda w środku pola
Parker chyba już na pewno u nas - nie przepadam za gościem - ale gracz z jajami obecnie nam sie przyda w środku pola
30 sierpnia 2011, 21:34 [cytuj]
Hargreaves w City, a Mertezacker w Arsenalu więc koniec tematu
Hargreaves w City, a Mertezacker w Arsenalu więc koniec tematu
30 sierpnia 2011, 21:37 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,,11678_7139324,00.html

A tymczasem cichaczem Newcastle przeprowadza bardzo dobry transfer. Czemu my tak nie możemy? Bo już mi nikt nie powie, że to kwestia kasy, czy reputacji klubu
http://www.skysports.com/story/0,,11678_7139324,00.html A tymczasem cichaczem Newcastle przeprowadza bardzo dobry transfer. Czemu my tak nie możemy? Bo już mi nikt nie powie, że to kwestia kasy, czy reputacji klubu
30 sierpnia 2011, 21:38 [cytuj]
To niesamowita historia z Owenem. City chyba tylko i wyłacznie, żeby zagrać na nosie sąsiadowi zza miedzy go zakontraktowało bo przy taaakiej linii pomocy jaka posiadają nawet z tytanowymi kolanami raczej jest zbedny.
Jeśli przyjdzie Yossi w rozliczeniu za Luke to bedzie kolejny element układanki pod tytułem - "Jak spie***lić letnie okienko transferowe"
To niesamowita historia z Owenem. City chyba tylko i wyłacznie, żeby zagrać na nosie sąsiadowi zza miedzy go zakontraktowało bo przy taaakiej linii pomocy jaka posiadają nawet z tytanowymi kolanami raczej jest zbedny. Jeśli przyjdzie Yossi w rozliczeniu za Luke to bedzie kolejny element układanki pod tytułem - "Jak spie***lić letnie okienko transferowe"
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
30 sierpnia 2011, 21:48 [cytuj]
md18 powiedział/a:
To niesamowita historia z Owenem. City chyba tylko i wyłacznie, żeby zagrać na nosie sąsiadowi zza miedzy go zakontraktowało bo przy taaakiej linii pomocy jaka posiadają nawet z tytanowymi kolanami raczej jest zbedny.
Jeśli przyjdzie Yossi w rozliczeniu za Luke to bedzie kolejny element układanki pod tytułem - "Jak spie***lić letnie okienko transferowe"


to jest niebywałe. Już mi się wydawało, że ten Mancini po dwóch sezonach zmądrzał, a tu takie gówno. Wzmocnienie porównywalne z inteligencją tego gościa http://www.youtube.com/watch?v=dQYw0LkSst8

Kiedyś pisałem, że City ma wszystko poza trenerem. I wydaje się, że jak oni zdobędą mistrza to wbrew Manciniemu niż dzięki niemu. No, ale z takim składem to manager nie musi nic mówić - byleby nie przeszkadzał
to jest niebywałe. Już mi się wydawało, że ten Mancini po dwóch sezonach zmądrzał, a tu takie gówno. Wzmocnienie porównywalne z inteligencją tego gościa - http://www.youtube.com/watch?v=dQYw0LkSst8 Kiedyś pisałem, że City ma wszystko poza trenerem. I wydaje się, że jak oni zdobędą mistrza to wbrew Manciniemu niż dzięki niemu. No, ale z takim składem to manager nie musi nic mówić - byleby nie przeszkadzał
30 sierpnia 2011, 22:01 [cytuj]
Ja się w tym sezonie zaczynam przekonywać do taktyki Manciniego. Po pierwsze, bardzo dobry transfer, bo przy grze 3 DP rezerwa się przyda. Po drugie, tych trzech pomocników, z czego Toure to bardziej box-to-box, jest genialnym pomysłem. Dlaczego nie miałby zabezpieczyć całkowicie tyłu, skoro atak jest z innej planety, a napastnicy nie potrzebują niczyjej pomocy w waleniu bramki za bramką?
Ja się w tym sezonie zaczynam przekonywać do taktyki Manciniego. Po pierwsze, bardzo dobry transfer, bo przy grze 3 DP rezerwa się przyda. Po drugie, tych trzech pomocników, z czego Toure to bardziej box-to-box, jest genialnym pomysłem. Dlaczego nie miałby zabezpieczyć całkowicie tyłu, skoro atak jest z innej planety, a napastnicy nie potrzebują niczyjej pomocy w waleniu bramki za bramką?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 sierpnia 2011, 22:10 [cytuj]
Fulham dogadało się z Twente w sprawie Ruiza. Cena: 10,6 mln funtów. No cóż, pewnie nie pasował do taktyki Harrego, bo za bardzo przypomina Lennona. Nie zdziwię się jak za jakiś czas zrobi karierę na wyspach.


Liverpool sprzedał w tym okienku Jovanovicia, pozbywa się Cole'a i na wylocie jest też Poulsen. Ciężko mi uwierzyć w to, że nie możemy pozbyć się jeden z gwiazd reprezentacji Meksyku.
Fulham dogadało się z Twente w sprawie Ruiza. Cena: 10,6 mln funtów. No cóż, pewnie nie pasował do taktyki Harrego, bo za bardzo przypomina Lennona. Nie zdziwię się jak za jakiś czas zrobi karierę na wyspach. Liverpool sprzedał w tym okienku Jovanovicia, pozbywa się Cole'a i na wylocie jest też Poulsen. Ciężko mi uwierzyć w to, że nie możemy pozbyć się jeden z gwiazd reprezentacji Meksyku
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 sierpnia 2011, 23:06 [cytuj]
nie Yossi ZA Lukę plus kasa - nie;(
nie Yossi ZA Lukę plus kasa - nie;(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 sierpnia 2011, 23:13 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
No, ale z takim składem to manager nie musi nic mówić - byleby nie przeszkadzał


Oj zupełnie się nie zgadzam. Zlepek gwiazd to nie wszystko, trzeba umieć zrobić z tego drużyne, co jest bardzo trudnym wyzwaniem. Przez ile lat Real Madryt grał padakę mając najlepszych zawodników globu? Dlaczego wspominana gdzieś tu, na forum, reprezentacja Anglii czy Argentyny mając taki skład nie może nic osiągnąć? Dlaczego przedtem to samo trapiło Hiszpanię? Mancini może jest trochę bezpłciowy i nie ma jaj, ale to profesjonalista i City mu bardzo wiele zawdzięcza. W tym roku walka między nimi, a United będzie bardzo ciekawa.
Oj zupełnie się nie zgadzam. Zlepek gwiazd to nie wszystko, trzeba umieć zrobić z tego drużyne, co jest bardzo trudnym wyzwaniem. Przez ile lat Real Madryt grał padakę mając najlepszych zawodników globu? Dlaczego wspominana gdzieś tu, na forum, reprezentacja Anglii czy Argentyny mając taki skład nie może nic osiągnąć? Dlaczego przedtem to samo trapiło Hiszpanię? Mancini może jest trochę bezpłciowy i nie ma jaj, ale to profesjonalista i City mu bardzo wiele zawdzięcza. W tym roku walka między nimi, a United będzie bardzo ciekawa
30 sierpnia 2011, 23:18 [cytuj]
Polityka transferowa Tottenhamu jest fatalna. Zawsze się nabijałem z Realu Madryt, a to co my wyczyniamy, mimo, że jest głupstwem jakże innym, to jednak równie kretyńskim. Dając zielone światło Modriciowi, trzeba mieć dla niego zastępstwo. Hargreaves po kontuzji jest fatalnym zawodnikiem i cieszę się, że do nas nie trafi. Problem w tym, że Yossi jest chyba jeszcze gorszy. Zawodnik po 30, którego nigdzie nie chcą, trafia do nas jako zastępstwo za kluczową postać. To nawet nie jest śmieszne, chce mi się rzygać.
Polityka transferowa Tottenhamu jest fatalna. Zawsze się nabijałem z Realu Madryt, a to co my wyczyniamy, mimo, że jest głupstwem jakże innym, to jednak równie kretyńskim. Dając zielone światło Modriciowi, trzeba mieć dla niego zastępstwo. Hargreaves po kontuzji jest fatalnym zawodnikiem i cieszę się, że do nas nie trafi. Problem w tym, że Yossi jest chyba jeszcze gorszy. Zawodnik po 30, którego nigdzie nie chcą, trafia do nas jako zastępstwo za kluczową postać. To nawet nie jest śmieszne, chce mi się rzygać
30 sierpnia 2011, 23:26 [cytuj]
DaddyCool - zgadzam się. Ale Luki nie sprzedamy - chyba, że dadzą 50 ł - tak mi się wydaje....:bezradny: Szkoda, że nie wzmocniliśmy napadu jak trzeba - Ade i Defoe - ok! Ale Pav i Crouch to nadają się tylko na puchary:tak: ................ choć po cichu liczę jeszcze na jakiś transfer jutro około 23:15:hejka:
DaddyCool - zgadzam się. Ale Luki nie sprzedamy - chyba, że dadzą 50 ł - tak mi się wydaje....:bezradny: Szkoda, że nie wzmocniliśmy napadu jak trzeba - Ade i Defoe - ok! Ale Pav i Crouch to nadają się tylko na puchary:tak: ................ choć po cichu liczę jeszcze na jakiś transfer jutro około 23:15:hejka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 sierpnia 2011, 23:41 [cytuj]
Tak. Pava i Croucha najlepiej gdzieś oddac, nawet za grosze. Do drużyny nic nie wnoszą, a tygodniówkę ciągną, blokując tym samym rozwój młodszych napastników naszego klubu, którzy na ich odejściu i bardzo prawdopodobnym braku wzmocnień by skorzystali.
Tak. Pava i Croucha najlepiej gdzieś oddac, nawet za grosze. Do drużyny nic nie wnoszą, a tygodniówkę ciągną, blokując tym samym rozwój młodszych napastników naszego klubu, którzy na ich odejściu i bardzo prawdopodobnym braku wzmocnień by skorzystali
30 sierpnia 2011, 23:52 [cytuj]
Jedno, kluczowe, pytanie-uważacie, że naprawdę warto sprowadzać byle kogo, byle tylko sprowadzić? Przypominam, że próbowano kupić np. Matę ale Mata odmówił. Zakładając, że podobnie było z takim Rossim czy Llorente, naprawdę dalej marzy Wam się jakiś transfer, byle tylko kogoś kupić? Naprawdę wierzycie, że jak nie udało się Levy'emu odpowiednio wcześnie sprowadzić tego kogo z Harrym chcieli, to teraz taki desperacki transfer cokoliwiek zmieni, w zasadzie uratuje? Nie lepiej, zamiast się szarpać i dać naciągnąć, poczekać aż będzie można kupić kogoś naprawdę wartośiowego. Czy wolicie żeby w ostatniej chwili, pewno za zawyżoną cenę, sprowadzić nie tego kogo potrzebujemy a tego kogo udało się kupić? Mimo, że prawdopodobnie zamknęłoby to na najbliższy czas temat NRR'a na WHL?

W ogóle, po co ja pytam. Przecież jest całe stado napastników, którzy się pchają na WHL drzwiami, oknami, a każdy lepszy, a kazdy tańszy od poprzedniego. Tylko te barany, Levy z Redknappem gdzieś balują (ewentualnie są tak głupi) i tego nie widzą.
Jedno, kluczowe, pytanie-uważacie, że naprawdę warto sprowadzać byle kogo, byle tylko sprowadzić? Przypominam, że próbowano kupić np. Matę ale Mata odmówił. Zakładając, że podobnie było z takim Rossim czy Llorente, naprawdę dalej marzy Wam się jakiś transfer, byle tylko kogoś kupić? Naprawdę wierzycie, że jak nie udało się Levy'emu odpowiednio wcześnie sprowadzić tego kogo z Harrym chcieli, to teraz taki desperacki transfer cokoliwiek zmieni, w zasadzie uratuje? Nie lepiej, zamiast się szarpać i dać naciągnąć, poczekać aż będzie można kupić kogoś naprawdę wartośiowego. Czy wolicie żeby w ostatniej chwili, pewno za zawyżoną cenę, sprowadzić nie tego kogo potrzebujemy a tego kogo udało się kupić? Mimo, że prawdopodobnie zamknęłoby to na najbliższy czas temat NRR'a na WHL? W ogóle, po co ja pytam. Przecież jest całe stado napastników, którzy się pchają na WHL drzwiami, oknami, a każdy lepszy, a kazdy tańszy od poprzedniego. Tylko te barany, Levy z Redknappem gdzieś balują (ewentualnie są tak głupi) i tego nie widzą
31 sierpnia 2011, 00:00 [cytuj]
Masz wiele racji, ale wiedz, że są dużo słabsze kluby od Tottenhamu, które kupują dobrych zawodników za kwoty naprawdę zaniżone. Tu nie chodzi o to, że oczekuję nagle transferu 10 minut przed końcem okienka. Po prostu klub z którym sympatyzujemy przespał kolejną okazję by się wzmocnić i ponownie rozpocząć batalię o LM. Teraz, ewentualne wzmocnienia i tak nie będą miały większego sensu, chyba, że wzmocnieniem nazwiemy odejście Jenasa czy Pava, co faktycznie na pewno klubowi nie zaszkodzi. Idę spać, bo jutro do roboty.
Masz wiele racji, ale wiedz, że są dużo słabsze kluby od Tottenhamu, które kupują dobrych zawodników za kwoty naprawdę zaniżone. Tu nie chodzi o to, że oczekuję nagle transferu 10 minut przed końcem okienka. Po prostu klub z którym sympatyzujemy przespał kolejną okazję by się wzmocnić i ponownie rozpocząć batalię o LM. Teraz, ewentualne wzmocnienia i tak nie będą miały większego sensu, chyba, że wzmocnieniem nazwiemy odejście Jenasa czy Pava, co faktycznie na pewno klubowi nie zaszkodzi. Idę spać, bo jutro do roboty
|<  <<  <  25  26  27  28  29    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 90 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się