Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  25  26  27  28  29    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
31 sierpnia 2011, 01:21 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Oj zupełnie się nie zgadzam. Zlepek gwiazd to nie wszystko, trzeba umieć zrobić z tego drużyne, co jest bardzo trudnym wyzwaniem. Przez ile lat Real Madryt grał padakę mając najlepszych zawodników globu? Dlaczego wspominana gdzieś tu, na forum, reprezentacja Anglii czy Argentyny mając taki skład nie może nic osiągnąć? Dlaczego przedtem to samo trapiło Hiszpanię? Mancini może jest trochę bezpłciowy i nie ma jaj, ale to profesjonalista i City mu bardzo wiele zawdzięcza. W tym roku walka między nimi, a United będzie bardzo ciekawa


to ja przypomnę tylko nazwisko - Avram Grant, zwany też Mr Nobody. Finał Pucharu Ligi (przegrany z nami a jakże), finał Ligi Mistrzów (byłby wygrany z MU w rzutach karnych, ale Terry trafił w słupek i się skończyło) i wicemistrzostwo Anglii. Trener żaden - skład wówczas bajeczny.

Marcin powiedział/a:
Jedno, kluczowe, pytanie-uważacie, że naprawdę warto sprowadzać byle kogo, byle tylko sprowadzić? Przypominam, że próbowano kupić np. Matę ale Mata odmówił. Zakładając, że podobnie było z takim Rossim czy Llorente, naprawdę dalej marzy Wam się jakiś transfer, byle tylko kogoś kupić? Naprawdę wierzycie, że jak nie udało się Levy'emu odpowiednio wcześnie sprowadzić tego kogo z Harrym chcieli, to teraz taki desperacki transfer cokoliwiek zmieni, w zasadzie uratuje? Nie lepiej, zamiast się szarpać i dać naciągnąć, poczekać aż będzie można kupić kogoś naprawdę wartośiowego. Czy wolicie żeby w ostatniej chwili, pewno za zawyżoną cenę, sprowadzić nie tego kogo potrzebujemy a tego kogo udało się kupić? Mimo, że prawdopodobnie zamknęłoby to na najbliższy czas temat NRR'a na WHL?

W ogóle, po co ja pytam. Przecież jest całe stado napastników, którzy się pchają na WHL drzwiami, oknami, a każdy lepszy, a kazdy tańszy od poprzedniego. Tylko te barany, Levy z Redknappem gdzieś balują (ewentualnie są tak głupi) i tego nie widzą


dobry transfer zawsze wzmacnia drużynę. Desperacki, czy nie to już nie ma znaczenia - jak będzie dobry to tak go ocenimy.

stado napastników - z pewnością się do nas pcha. Tylko grunt wybrać takiego który coś zmieni. Nie wierzę, że będzie to Słoń, ale mógłby być już taki Ruiz, którego olaliśmy nie wiedzieć w sumie czemu i właśnie przeszedł do Fulham za 10 mln funtów. To nie jest majątek. Fulham na pewno nie jest od nas klubem większym. Choć przy takiej polityce transferowej pewnie niedługo będzie... ;(
to ja przypomnę tylko nazwisko - Avram Grant, zwany też Mr Nobody. Finał Pucharu Ligi (przegrany z nami a jakże), finał Ligi Mistrzów (byłby wygrany z MU w rzutach karnych, ale Terry trafił w słupek i się skończyło) i wicemistrzostwo Anglii. Trener żaden - skład wówczas bajeczny. [quote=Marcin]Jedno, kluczowe, pytanie-uważacie, że naprawdę warto sprowadzać byle kogo, byle tylko sprowadzić? Przypominam, że próbowano kupić np. Matę ale Mata odmówił. Zakładając, że podobnie było z takim Rossim czy Llorente, naprawdę dalej marzy Wam się jakiś transfer, byle tylko kogoś kupić? Naprawdę wierzycie, że jak nie udało się Levy'emu odpowiednio wcześnie sprowadzić tego kogo z Harrym chcieli, to teraz taki desperacki transfer cokoliwiek zmieni, w zasadzie uratuje? Nie lepiej, zamiast się szarpać i dać naciągnąć, poczekać aż będzie można kupić kogoś naprawdę wartośiowego. Czy wolicie żeby w ostatniej chwili, pewno za zawyżoną cenę, sprowadzić nie tego kogo potrzebujemy a tego kogo udało się kupić? Mimo, że prawdopodobnie zamknęłoby to na najbliższy czas temat NRR'a na WHL? W ogóle, po co ja pytam. Przecież jest całe stado napastników, którzy się pchają na WHL drzwiami, oknami, a każdy lepszy, a kazdy tańszy od poprzedniego. Tylko te barany, Levy z Redknappem gdzieś balują (ewentualnie są tak głupi) i tego nie widzą
31 sierpnia 2011, 02:15 [cytuj]
Tak, Adabayor strzelajacy gole w najwiekszych klubach i ligach swiata, da nam mniej niz jakis koles z ligi holenderskiej, ktorego pozada pol Europy na czele z mocarnym Fulham. Z Suarezem go laczy jedynie jezyk.


Ponoc cos robimy w kierunku Cahilla, chocby nie wiem jacy obroncy do nas doszli, poprawa jakosci w grze obronnej sie nie zmieni, jesli dalej beda wystawiani trzej ofensywni pomocnicy przed dwojka stoperow.
Tak, Adabayor strzelajacy gole w najwiekszych klubach i ligach swiata, da nam mniej niz jakis koles z ligi holenderskiej, ktorego pozada pol Europy na czele z mocarnym Fulham. Z Suarezem go laczy jedynie jezyk. Ponoc cos robimy w kierunku Cahilla, chocby nie wiem jacy obroncy do nas doszli, poprawa jakosci w grze obronnej sie nie zmieni, jesli dalej beda wystawiani trzej ofensywni pomocnicy przed dwojka stoperow
31 sierpnia 2011, 03:47 [cytuj]
Piłkarze, z którymi w tym okienku łączyła nas prasa:

Bojan Krkić
Kevin Gameiro
Klas Jan Huntelaar
Papis Demba Cisse
Sergio Aguero
Diego Forlan
Charlie Adam
Scott Parker
Erik Lamela
Joe Cole
Fernando Gago
Lassana Diarra
McDonald Mariga
Wes Brown
Leandro Damiao
Alvaro Negredo
Miroslav Klose
Ruud van Nistelrooy
Mats Hummels
Artur Boruc
Connor Wickham
Leighton Baines
Emmanuel Eboue
Romelu Lukaku
Hulk
Fabio Coentrao
Daniel Sturridge
Anthony Lozano
Neven Subotić
Vurnon Anita
Edison Cavani
Diego Alves
Maxym Koval
Shay Given
Radamel Falcao
Ben Foster
Pablo Hernandez
Bryan Carrasco
Dimitar Berbatov
Didier Drogba
Diego Milito
Mirko Vucinić
Lisandro Lopez
Asamoah Gyan
Giuseppe Rossi
Amauri
Peter Odemwingie
Demba Ba
Daniel Osvaldo
Tristan Berghuis
Issa Kallon
Casemiro
Achille Emana
Maarten Stekelenburg
Emmanuel Adebayor
Mamadou Sakho
Brad Friedel
Eden Hazard
Gervinho
James Tomkins
Henri Saivet
Chris Samba
Ryan Shawcross
Milan Badelj
Gonzalo Higuain
Jean-Armel Kana-Biyik
Pablo Piatti
Park Chu-Young
Piłkarze, z którymi w tym okienku łączyła nas prasa: Bojan Krkić Kevin Gameiro Klas Jan Huntelaar Papis Demba Cisse Sergio Aguero Diego Forlan Charlie Adam Scott Parker Erik Lamela Joe Cole Fernando Gago Lassana Diarra McDonald Mariga Wes Brown Leandro Damiao Alvaro Negredo Miroslav Klose Ruud van Nistelrooy Mats Hummels Artur Boruc Connor Wickham Leighton Baines Emmanuel Eboue Romelu Lukaku Hulk Fabio Coentrao Daniel Sturridge Anthony Lozano Neven Subotić Vurnon Anita Edison Cavani Diego Alves Maxym Koval Shay Given Radamel Falcao Ben Foster Pablo Hernandez Bryan Carrasco Dimitar Berbatov Didier Drogba Diego Milito Mirko Vucinić Lisandro Lopez Asamoah Gyan Giuseppe Rossi Amauri Peter Odemwingie Demba Ba Daniel Osvaldo Tristan Berghuis Issa Kallon Casemiro Achille Emana Maarten Stekelenburg Emmanuel Adebayor Mamadou Sakho Brad Friedel Eden Hazard Gervinho James Tomkins Henri Saivet Chris Samba Ryan Shawcross Milan Badelj Gonzalo Higuain Jean-Armel Kana-Biyik Pablo Piatti Park Chu-Young
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 sierpnia 2011, 09:30 [cytuj]
Bardzo wiele z tych nazwisk by mnie naprawdę usatysfakcjonowało. Kilka z nich to zapewne głupie spekulacje mediów, kilka to zawodnicy słabi, jednak zdecydowana większa część z tych nazwisk byłaby ładnym wzmocnieniem.
Swoją drogą, wydaje mi się, że mający wielki potencjał Bojan, byłby od początku naszym najlepszym napastnikiem, szkoda że Barcelona nie postradała zmysłów i nie chciała go oddać bez opcji pierwokupu.
Swoją drogą x2 - szacunek, że chciało Ci się tę listę zrobić.
Bardzo wiele z tych nazwisk by mnie naprawdę usatysfakcjonowało. Kilka z nich to zapewne głupie spekulacje mediów, kilka to zawodnicy słabi, jednak zdecydowana większa część z tych nazwisk byłaby ładnym wzmocnieniem. Swoją drogą, wydaje mi się, że mający wielki potencjał Bojan, byłby od początku naszym najlepszym napastnikiem, szkoda że Barcelona nie postradała zmysłów i nie chciała go oddać bez opcji pierwokupu. Swoją drogą x2 - szacunek, że chciało Ci się tę listę zrobić
31 sierpnia 2011, 11:31 [cytuj]
Spurs star Tom Huddlestone is keeping us all guessing after tweeting...'Can't believe who just sneaked into the training ground the back way! Wow.'


Ciekaw jestem czy Tom to taki żartowniś, czy coś jest na rzeczy
Spurs star Tom Huddlestone is keeping us all guessing after tweeting...'Can't believe who just sneaked into the training ground the back way! Wow.' Ciekaw jestem czy Tom to taki żartowniś, czy coś jest na rzeczy
31 sierpnia 2011, 14:44 [cytuj]
Źródło nijakie, ale zawsze coś -- http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-W%C5%82ochy/pjani-bardzo-blisko-romy.html

Roma potrafi ładne transfery zrobić, a My? Harry odpowiedz? :zly:
Źródło nijakie, ale zawsze coś --> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-W%C5%82ochy/pjani-bardzo-blisko-romy.html Roma potrafi ładne transfery zrobić, a My? Harry odpowiedz? :zly:
31 sierpnia 2011, 15:19 [cytuj]
Transfery.info:
Oficjalnie: Scott Parker zawodnikiem Tottenhamu Hotspur. Więcej szczegółów wkrótce.


Transfery.info:
Co do zainteresowania Aston Villi Jermainem Jenasem, to Tottenham odrzucił ofertę 6 milionów funtów.
Transfery.info: Oficjalnie: Scott Parker zawodnikiem Tottenhamu Hotspur. Więcej szczegółów wkrótce. Transfery.info: Co do zainteresowania Aston Villi Jermainem Jenasem, to Tottenham odrzucił ofertę 6 milionów funtów
31 sierpnia 2011, 15:44 [cytuj]
Sprzedać Jenasa, Palaciosa, Croucha a wziąść LLroente:D
Sprzedać Jenasa, Palaciosa, Croucha a wziąść LLroente:D
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
31 sierpnia 2011, 17:00 [cytuj]
Transfery.info:
Arsenal, Tottenham, Chelsea - do jednego z tych klubów trafi Yossi Benayoun, zapewnia agent piłkarza.
Transfery.info: Arsenal, Tottenham, Chelsea - do jednego z tych klubów trafi Yossi Benayoun, zapewnia agent piłkarza
31 sierpnia 2011, 17:21 [cytuj]
Ozzy powiedział/a:
Transfery.info:
Arsenal, Tottenham, Chelsea - do jednego z tych klubów trafi Yossi Benayoun, zapewnia agent piłkarza


Stawiam na Chelsea.
Stawiam na Chelsea
31 sierpnia 2011, 18:38 [cytuj]
hehe dobre. każdy ma teraz stronę i może sobie pisać do woli.
hehe dobre. każdy ma teraz stronę i może sobie pisać do woli
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
31 sierpnia 2011, 19:20 [cytuj]
"19.00 - Wszystko wskazuje na to, że Peter Crouch odejdzie z Tottenhamu przed zakończeniem tego okna transferowego. Jednakże nikt nie przyjdzie w miejsce 30-letniego Anglika na White Hart Lane. Władze "Kogutów" chcą poczekać ze wzmocnieniem ataku na sprowadzenie w styczniu 22-letniego napastnika Internacionalu - Brazylijczyka Leandro Damiao" -- http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/429125,Zdazyc-przed-polnoca-zamkniecie-okna-transferowego

No i Bentley w odwrocie...
"19.00 - Wszystko wskazuje na to, że Peter Crouch odejdzie z Tottenhamu przed zakończeniem tego okna transferowego. Jednakże nikt nie przyjdzie w miejsce 30-letniego Anglika na White Hart Lane. Władze "Kogutów" chcą poczekać ze wzmocnieniem ataku na sprowadzenie w styczniu 22-letniego napastnika Internacionalu - Brazylijczyka Leandro Damiao" --> http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/429125,Zdazyc-przed-polnoca-zamkniecie-okna-transferowego No i Bentley w odwrocie
31 sierpnia 2011, 20:09 [cytuj]
Tymczasem Zarate w Interze na rocznym wypożyczeniu .
Tymczasem Zarate w Interze na rocznym wypożyczeniu
31 sierpnia 2011, 20:14 [cytuj]
Ozzy powiedział/a:
Transfery.info: Arsenal, Tottenham, Chelsea - do jednego z tych klubów trafi Yossi Benayoun, zapewnia agent piłkarza


Hmmm myśle że będzie to Chelsea :rotfl: .....a jak nie Chelsea to oby a****l
Zarate, Forlan piękna para :zly: zazdroszcze im tej dwójki
Hmmm myśle że będzie to Chelsea :rotfl: .....a jak nie Chelsea to oby a****l Zarate, Forlan piękna para :zly: zazdroszcze im tej dwójki
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
31 sierpnia 2011, 20:40 [cytuj]
Pjanić w Romie za 10 mln. Bolą takie transfery.
Pjanić w Romie za 10 mln. Bolą takie transfery
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 sierpnia 2011, 20:48 [cytuj]
Eljero Elia w Juventusie za 9 milionów.
Eljero Elia w Juventusie za 9 milionów
31 sierpnia 2011, 21:09 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
dobry transfer zawsze wzmacnia drużynę. Desperacki, czy nie to już nie ma znaczenia - jak będzie dobry to tak go ocenimy.


Sęk w tym, że im więcej paniki i desperacji przy załatwianiu transferu tym większe ryzyko, ze transfer nie będzie dobry. Spokój to najlepszy doradca w kryzysowych sytuacjach dlatego ja wolę poczekać do tego stycznia na naprawdę klasowe wzmocnienie niż teraz trząść pośladami byleby kogoś kupić, albo kupować byle kogo, kogoś na kogo wcześniej nawet byśmy nie spojrzeli bo za słaby.
Sęk w tym, że im więcej paniki i desperacji przy załatwianiu transferu tym większe ryzyko, ze transfer nie będzie dobry. Spokój to najlepszy doradca w kryzysowych sytuacjach dlatego ja wolę poczekać do tego stycznia na naprawdę klasowe wzmocnienie niż teraz trząść pośladami byleby kogoś kupić, albo kupować byle kogo, kogoś na kogo wcześniej nawet byśmy nie spojrzeli bo za słaby
31 sierpnia 2011, 22:23 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Pjanić w Romie za 10 mln. Bolą takie transfery


To dziś zabolało najbardziej. Kjaer z opcją pierwokupu też genialny. Do tego Gago. Roma dziś pokazała jak robić tanie i mądre transfery.
To dziś zabolało najbardziej. Kjaer z opcją pierwokupu też genialny. Do tego Gago. Roma dziś pokazała jak robić tanie i mądre transfery
1 września 2011, 00:32 [cytuj]
pozyskaliśmy napastnika - Gio:hejka: - nie na na LE mamy H. Keano, Gio, Pav - jest ok.
pozyskaliśmy napastnika - Gio:hejka: - nie na na LE mamy H. Keano, Gio, Pav - jest ok
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2011, 11:49 [cytuj]
Moim zdaniem słabe okno transferowe i tyle.
Moim zdaniem słabe okno transferowe i tyle
|<  <<  <  25  26  27  28  29    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się