Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
13 sierpnia 2011, 20:32 [cytuj]
Andzymachaczkala :) I wlasnie dlatego miedzy bajki mozna wsadzic przyjscie Samuela na WHL :( Benoit moze sie sprezac a i tak wygra pieniadz ( ktorego my poskapimy )
Andzymachaczkala :) I wlasnie dlatego miedzy bajki mozna wsadzic przyjscie Samuela na WHL :( Benoit moze sie sprezac a i tak wygra pieniadz ( ktorego my poskapimy )
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
13 sierpnia 2011, 20:43 [cytuj]
Chodzi Ci na pewno o Anżi Machaczkała bo z nimi jest łaczony i rzekomo na być najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie
Chodzi Ci na pewno o Anżi Machaczkała bo z nimi jest łaczony i rzekomo na być najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie
13 sierpnia 2011, 20:44 [cytuj]
Odnosnie Adebayora i kwestii transferu miedzy londynskimi klubami. Jesli juz ma ktos nas zasilic z obozu wroga to ma to byc ktos w rodzaju Campbella swego czasu - czyli Nasri, Van Persi, Fabregas - tak zeby zabolalo. Adebayor - typowy swir z afryki dla ktorego najwazniejsze sa pieniadze i wypnie sie na nas w najmniej oczekiwanym momencie ( czyt.po odbudowaniu "marki" E.A ).
Odnosnie Adebayora i kwestii transferu miedzy londynskimi klubami. Jesli juz ma ktos nas zasilic z obozu wroga to ma to byc ktos w rodzaju Campbella swego czasu - czyli Nasri, Van Persi, Fabregas - tak zeby zabolalo. Adebayor - typowy swir z afryki dla ktorego najwazniejsze sa pieniadze i wypnie sie na nas w najmniej oczekiwanym momencie ( czyt.po odbudowaniu "marki" E.A )
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
13 sierpnia 2011, 20:45 [cytuj]
Pewnie ze o ta druzyne mi chodzilo :) blagam...styl pisania to byl dzolk a napinaaz sie jak Darek Szpakowski czytajacy Dirk Kajt
Pewnie ze o ta druzyne mi chodzilo :) blagam...styl pisania to byl dzolk a napinaaz sie jak Darek Szpakowski czytajacy Dirk Kajt
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
13 sierpnia 2011, 20:57 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Odnosnie Adebayora i kwestii transferu miedzy londynskimi klubami. Jesli juz ma ktos nas zasilic z obozu wroga to ma to byc ktos w rodzaju Campbella swego czasu - czyli Nasri, Van Persi, Fabregas - tak zeby zabolalo. Adebayor - typowy swir z afryki dla ktorego najwazniejsze sa pieniadze i wypnie sie na nas w najmniej oczekiwanym momencie ( czyt.po odbudowaniu "marki" E.A )



No tak ale żeby odbudować tą markę musi trochę nastrzelać, a co w tym złego jak nastrzela dla nas.:glupek: Też obawiałbym się definitywnego transferu, ale wypożyczeniem myślę że nie wiele ryzykujemy
No tak ale żeby odbudować tą markę musi trochę nastrzelać, a co w tym złego jak nastrzela dla nas.:glupek: Też obawiałbym się definitywnego transferu, ale wypożyczeniem myślę że nie wiele ryzykujemy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 sierpnia 2011, 21:03 [cytuj]
tez mi sie tak wydaje bo niby wielkie ambicje ma HR a transferow brak :bezradny:
tez mi sie tak wydaje bo niby wielkie ambicje ma HR a transferow brak :bezradny:
13 sierpnia 2011, 21:08 [cytuj]
chyba dopiero ma podpisać kontrakt z anży. barton dzisiaj znowu się popisał tak swoją drogą, takiego gonga dostał, że gołota by leżał ze cztery razy po czymś podobnym.
chyba dopiero ma podpisać kontrakt z anży. barton dzisiaj znowu się popisał tak swoją drogą, takiego gonga dostał, że gołota by leżał ze cztery razy po czymś podobnym
13 sierpnia 2011, 21:11 [cytuj]
Jeśli nie widzisz różnicy miedzy tym co napisałem ja a tamtą Twoją twórczością to ja się nie będę produkował. Porównania Adebayora do Bartona czy Bellamy'ego też nie załapałeś. Bez odbioru, przykro mi.

A co do Eto'o i Anży-sam Samuel mówił, ze negocjacje z Rosjanami trwają ale nie wyklucza opcji angielskiej. Stąd moja gorąca nadzieja. I oczywiście, że mówiąc o "opcji angielskiej" pewnie miał na mysli City ale to nie powód aby się nie zainteresic. Nie zrobić tego byłoby sabotażem.
Jeśli nie widzisz różnicy miedzy tym co napisałem ja a tamtą Twoją twórczością to ja się nie będę produkował. Porównania Adebayora do Bartona czy Bellamy'ego też nie załapałeś. Bez odbioru, przykro mi. A co do Eto'o i Anży-sam Samuel mówił, ze negocjacje z Rosjanami trwają ale nie wyklucza opcji angielskiej. Stąd moja gorąca nadzieja. I oczywiście, że mówiąc o "opcji angielskiej" pewnie miał na mysli City ale to nie powód aby się nie zainteresic. Nie zrobić tego byłoby sabotażem
13 sierpnia 2011, 21:24 [cytuj]
Nie to ty nie załapałeś! Ja wiem że porównałeś ich zachowanie, ale przykład był nie trafiony bo tych piłkarzy dzieli ogromna przepaść jeśli chodzi o umiejętności, tak jak Modricia i Palaciosa. Więc jak możesz pisać że równie dobrze moglibyśmy wziąźć Bartona lub Bellamy. Adebayor ma bagaż, ale jest warty ryzyka, zwłaszcza tak małego jak wypożyczenie. Barton i Bellamy są za słabi dla naszej drużyny, więc jak równie dobrze!?:bezradny:
Nie to ty nie załapałeś! Ja wiem że porównałeś ich zachowanie, ale przykład był nie trafiony bo tych piłkarzy dzieli ogromna przepaść jeśli chodzi o umiejętności, tak jak Modricia i Palaciosa. Więc jak możesz pisać że równie dobrze moglibyśmy wziąźć Bartona lub Bellamy. Adebayor ma bagaż, ale jest warty ryzyka, zwłaszcza tak małego jak wypożyczenie. Barton i Bellamy są za słabi dla naszej drużyny, więc jak równie dobrze!?:bezradny:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 sierpnia 2011, 21:41 [cytuj]
ja tam w sumie też jestem daleko od porównywania adebayora do burtona czy bellamy'ego pod kątem psychy. a eto? wątpię, czy musi jeszcze komuś coś udowadniać, z drugiej strony chyba też nie ma jakiegoś parcia, żeby się dorobić jeszcze (city, anży), ale jakoś nie widzę powodów, żeby miał przejść do nas akurat.
ja tam w sumie też jestem daleko od porównywania adebayora do burtona czy bellamy'ego pod kątem psychy. a eto? wątpię, czy musi jeszcze komuś coś udowadniać, z drugiej strony chyba też nie ma jakiegoś parcia, żeby się dorobić jeszcze (city, anży), ale jakoś nie widzę powodów, żeby miał przejść do nas akurat
13 sierpnia 2011, 21:42 [cytuj]
bartona, sry, cały czas jakoś tak piszę, może dlatego, że w swoim psychotycznym rozmachu może się zbliżać do tego reżysera.
bartona, sry, cały czas jakoś tak piszę, może dlatego, że w swoim psychotycznym rozmachu może się zbliżać do tego reżysera
13 sierpnia 2011, 21:54 [cytuj]
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/105634.html?CMP=OTC-RSS

Zastanawiam się czy Eto'o tak mówi bo chce od rusków więcej kasy, czy nie jest przekonany do przeprowadzki do Rosji. Eto'o na pewno wolałby spróbować w Premier League, ale sądzę podobnie jak md18, że czynnikiem decydującym będą pieniądze,a my nie posiadamy takich żeby zadowolić Eto'o. Świetny piłkarz ale nie ma co się podniecać!
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/105634.html?CMP=OTC-RSS Zastanawiam się czy Eto'o tak mówi bo chce od rusków więcej kasy, czy nie jest przekonany do przeprowadzki do Rosji. Eto'o na pewno wolałby spróbować w Premier League, ale sądzę podobnie jak md18, że czynnikiem decydującym będą pieniądze,a my nie posiadamy takich żeby zadowolić Eto'o. Świetny piłkarz ale nie ma co się podniecać!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 sierpnia 2011, 23:22 [cytuj]
A ja liczę cały czas na transfer Bryana Ruiza, może nie jest to upragniony NRR ale bardzo solidny napastnik, potrafiący się ustawić, dobrze gra zarówno głową jak i umie 'kropnąć' z dystansu. Dziś strzelił bardzo ładną barmkę z AZ w Eredivisie. transfermarkt.de ocenia nasze szanse na pozyskanie go na 55%. Swoją drogą ineteresujemy się także P. D. Cisse z Freiburga (26% wg. transfermarktu).
A ja liczę cały czas na transfer Bryana Ruiza, może nie jest to upragniony NRR ale bardzo solidny napastnik, potrafiący się ustawić, dobrze gra zarówno głową jak i umie 'kropnąć' z dystansu. Dziś strzelił bardzo ładną barmkę z AZ w Eredivisie. transfermarkt.de ocenia nasze szanse na pozyskanie go na 55%. Swoją drogą ineteresujemy się także P. D. Cisse z Freiburga (26% wg. transfermarktu)
14 sierpnia 2011, 08:53 [cytuj]
Kosa, ty się na wakacjach nudzisz, ze na temat napadziorów się wypowiadasz ?? ;)
A co do Eto, akurat to jest czasem lekka kobita w dniach odpowiednich ;) , ale myślę, że komu jak komu, ale jemu można przemówić inaczej niż pieniędzmi. Jakoś nie widzę, go w roli gwiazdy azjatyckiej trupy cyrkowej, obwożonej po wsiach Rosji. To nie ten typ, on zawsze miał ambicję i najlepszy jest jak gra o coś na poważnie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie ten typ. Jak to zrobi to może i parę rubli więcej będzie miał, ale zmęczy się szybciutko.
Kosa, ty się na wakacjach nudzisz, ze na temat napadziorów się wypowiadasz ?? ;) A co do Eto, akurat to jest czasem lekka kobita w dniach odpowiednich ;) , ale myślę, że komu jak komu, ale jemu można przemówić inaczej niż pieniędzmi. Jakoś nie widzę, go w roli gwiazdy azjatyckiej trupy cyrkowej, obwożonej po wsiach Rosji. To nie ten typ, on zawsze miał ambicję i najlepszy jest jak gra o coś na poważnie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie ten typ. Jak to zrobi to może i parę rubli więcej będzie miał, ale zmęczy się szybciutko
Kogucie życie!
14 sierpnia 2011, 09:28 [cytuj]
Bajt, ja tez za Bryanem, tylko , ze transfermarkt.de to jedno wielkie bagno i sterta klamstw, ostatni pokazywali u nas Neymara (22%)WTF? i Glen'a Johnson'a (19%), wiec tm.de nie sugerujcie sie za bardo :)
Bajt, ja tez za Bryanem, tylko , ze transfermarkt.de to jedno wielkie bagno i sterta klamstw, ostatni pokazywali u nas Neymara (22%)WTF? i Glen'a Johnson'a (19%), wiec tm.de nie sugerujcie sie za bardo :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
14 sierpnia 2011, 11:56 [cytuj]
Ależ czy Harry da szanse JD? Oto jest pytanie
Ależ czy Harry da szanse JD? Oto jest pytanie
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
14 sierpnia 2011, 12:54 [cytuj]
Adebayor - dobry grajek. Ale co w momencie jak skończymy sezon i trzeba będzie go wykupić i zapłacić ma 180tys/tyg:bezradny:
Adebayor - dobry grajek. Ale co w momencie jak skończymy sezon i trzeba będzie go wykupić i zapłacić ma 180tys/tyg:bezradny:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 sierpnia 2011, 12:55 [cytuj]
P. D. Cisse z Freiburga - jestem na tak:ok:
P. D. Cisse z Freiburga - jestem na tak:ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 183 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się