Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
14 sierpnia 2011, 13:05 [cytuj]
bambi powiedział/a:
Ależ czy Harry da szanse JD? Oto jest pytanie


http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_7100823,00.html?
http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_7100823,00.html?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
14 sierpnia 2011, 17:36 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Kosa, ty się na wakacjach nudzisz, ze na temat napadziorów się wypowiadasz ?? ;)

A co do Eto, akurat to jest czasem lekka kobita w dniach odpowiednich ;) , ale myślę, że komu jak komu, ale jemu można przemówić inaczej niż pieniędzmi. Jakoś nie widzę, go w roli gwiazdy azjatyckiej trupy cyrkowej, obwożonej po wsiach Rosji. To nie ten typ, on zawsze miał ambicję i najlepszy jest jak gra o coś na poważnie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie ten typ. Jak to zrobi to może i parę rubli więcej będzie miał, ale zmęczy się szybciutko


Absolutnie sie nie nudze ale dzien bez Spursmanii dniem straconym. Poza tym predzej ja przywioze do Londynu z wakacji np Barosa lub innego Mehmeta niz Harry nam jakiegos napadziora kupi :)
Absolutnie sie nie nudze ale dzien bez Spursmanii dniem straconym. Poza tym predzej ja przywioze do Londynu z wakacji np Barosa lub innego Mehmeta niz Harry nam jakiegos napadziora kupi :)
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
14 sierpnia 2011, 19:17 [cytuj]
Czy "P. D. Cisse z Freiburga" to Pan Djibril Cisse, czy może jakiś nowy Cisse pojawił się na horyzoncie piłkarskim? ;)
Czy "P. D. Cisse z Freiburga" to Pan Djibril Cisse, czy może jakiś nowy Cisse pojawił się na horyzoncie piłkarskim? ;)
14 sierpnia 2011, 19:18 [cytuj]
To wygląda dramatycznie. Wydaje się, że żaden napastnik nie przyjdzie, a jeśli już to będzie to osłabienie - czyli Adebayor z taką tygodniówką, że na miejscu innych piłkarzy Tottenhamu mocno bym się wkurzył. Keane'a próbujemy już opchnąć nawet do LA Galaxy, ale przecież ten darmozjad tam nie będzie chciał odejść. Kolejne fatalne okno transferowe. Harry OUT!!! Przynajmniej jako dyrektor sportowy.
To wygląda dramatycznie. Wydaje się, że żaden napastnik nie przyjdzie, a jeśli już to będzie to osłabienie - czyli Adebayor z taką tygodniówką, że na miejscu innych piłkarzy Tottenhamu mocno bym się wkurzył. Keane'a próbujemy już opchnąć nawet do LA Galaxy, ale przecież ten darmozjad tam nie będzie chciał odejść. Kolejne fatalne okno transferowe. Harry OUT!!! Przynajmniej jako dyrektor sportowy
14 sierpnia 2011, 19:26 [cytuj]
Ja się do Słonia nigdy nie przekonam. A fakt, że po tylu wyzwiskach on w ogóle myśli o przejściu do nas plus to, że nie rezygnuje z niebotycznej tygodniówki mówi mi, że u nas chce po prostu przesiedzieć kolejny sezon. Nic nie wniesie do drużyny. To ja już wolę Croucha oglądać, czy Pava niż tego darmozjada w składzie. Transfery powinny być wzmocnieniami, a nie osłabieniem. A ładowanie takiej kasy tygodniowo na dawno już wypalonego napadziora mija się z celem. Jeśli nie mamy 20-30 mln (choć powinniśmy mieć) na transfer Rossiego, Llorente, czy innego gościa który zrobi różnicę to już lepiej nikogo nie sprowadzać...
Ja się do Słonia nigdy nie przekonam. A fakt, że po tylu wyzwiskach on w ogóle myśli o przejściu do nas plus to, że nie rezygnuje z niebotycznej tygodniówki mówi mi, że u nas chce po prostu przesiedzieć kolejny sezon. Nic nie wniesie do drużyny. To ja już wolę Croucha oglądać, czy Pava niż tego darmozjada w składzie. Transfery powinny być wzmocnieniami, a nie osłabieniem. A ładowanie takiej kasy tygodniowo na dawno już wypalonego napadziora mija się z celem. Jeśli nie mamy 20-30 mln (choć powinniśmy mieć) na transfer Rossiego, Llorente, czy innego gościa który zrobi różnicę to już lepiej nikogo nie sprowadzać
14 sierpnia 2011, 19:28 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
za rok sam odejdzie do reprezentacji, więc lepszy Adebayor na wypożyczenie roczne ( 60 tysiecy ma dostawac, 100 ma city dawac) niż żeby sprowadził kogoś pod swoje widzi mi się za 20 mln


Ale chyba pod swoje widzi misie to powinien sprowadzić kogoś w tym roku Levy, a nie Redknapp. Przecież to on na ostatnią chwilę próbował ściągać ludzi z Hiszpanii w styczniu. W tym oknie powinno być łatwiej - Barca zrezygnowała z Llorente, Juve z Rossiego - nie mamy konkurencji, trzeba tylko pokazać kasę.
Ale chyba pod swoje widzi misie to powinien sprowadzić kogoś w tym roku Levy, a nie Redknapp. Przecież to on na ostatnią chwilę próbował ściągać ludzi z Hiszpanii w styczniu. W tym oknie powinno być łatwiej - Barca zrezygnowała z Llorente, Juve z Rossiego - nie mamy konkurencji, trzeba tylko pokazać kasę
14 sierpnia 2011, 20:26 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Czy "P. D. Cisse z Freiburga" to Pan Djibril Cisse, czy może jakiś nowy Cisse pojawił się na horyzoncie piłkarskim? ;)


Tak D. Cisse gra teray w Lazio a Papiss Cisse w zeszlym sezonie strzelil 22 bramki ;)
Tak D. Cisse gra teray w Lazio a Papiss Cisse w zeszlym sezonie strzelil 22 bramki ;)
14 sierpnia 2011, 20:52 [cytuj]
Papiss Cisse - zaciąg z Bundesligi raz już okazał się strzałem w dziesiątkę [patrz. Berbatov] - :mysli:
Papiss Cisse - zaciąg z Bundesligi raz już okazał się strzałem w dziesiątkę [patrz. Berbatov] - :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 sierpnia 2011, 21:43 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Ale chyba pod swoje widzi misie to powinien sprowadzić kogoś w tym roku Levy, a nie Redknapp. Przecież to on na ostatnią chwilę próbował ściągać ludzi z Hiszpanii w styczniu. W tym oknie powinno być łatwiej - Barca zrezygnowała z Llorente, Juve z Rossiego - nie mamy konkurencji, trzeba tylko pokazać kasę



I co mamy płacić po 45 baniek za tych panów, bo tyle oni chcą. Rossi musiał by strzelić ponad 20 bramek w samej premier league na sezon żeby powiedzieć że to były dobrze wydanie pieniądze, bo takie pieniądze to się płaci za króla strzelców. Jakby chcieli ponad 30 baniek to Levy by nie żałował, ale ich żadania przekraczają nasze możliwości. Każdy by wolał Rossi i Llotrente, ale ich nie będzie. Można siedzieć i się oszukiwać że zawiódł Redknapp albo Levy, albo pogodzić z faktem że taki Rossi wolałby pewnie grać w Champions League a my nie mamy 44 mln na jednego piłkarza i do tego duże zarobki. Trzeba żyć dalej, więc jak pojawia się opcja wypożyczenia Adebayora ( nadal nie wiem czy to prawda) więc można z niej skorzystać, bo ryzyko jest niewielkie. Bałbym się definitywnego transferu, ale wypożyczenie nie wydaje się takie straszne, bo jak mu nie wyjdzie to łatwo będzie można się go pozbyć. Natomiast jak mu wyjdzie to skorzystamy my i sam piłkarz, więc jemu też powinno zależeć
I co mamy płacić po 45 baniek za tych panów, bo tyle oni chcą. Rossi musiał by strzelić ponad 20 bramek w samej premier league na sezon żeby powiedzieć że to były dobrze wydanie pieniądze, bo takie pieniądze to się płaci za króla strzelców. Jakby chcieli ponad 30 baniek to Levy by nie żałował, ale ich żadania przekraczają nasze możliwości. Każdy by wolał Rossi i Llotrente, ale ich nie będzie. Można siedzieć i się oszukiwać że zawiódł Redknapp albo Levy, albo pogodzić z faktem że taki Rossi wolałby pewnie grać w Champions League a my nie mamy 44 mln na jednego piłkarza i do tego duże zarobki. Trzeba żyć dalej, więc jak pojawia się opcja wypożyczenia Adebayora ( nadal nie wiem czy to prawda) więc można z niej skorzystać, bo ryzyko jest niewielkie. Bałbym się definitywnego transferu, ale wypożyczenie nie wydaje się takie straszne, bo jak mu nie wyjdzie to łatwo będzie można się go pozbyć. Natomiast jak mu wyjdzie to skorzystamy my i sam piłkarz, więc jemu też powinno zależeć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 sierpnia 2011, 22:56 [cytuj]
Ok, 20 lipca mogłem sobie żartować, że minęło dopiero 50 dni okienka transferowego, ale teraz sytuacja przestaje być zabawna. Za tydzień pierwszy mecz z ManUtd, za nieco ponad dwa tygodnie koniec okna transferowego a my dalej tkwimy w przysłowiowej dupie.
Ok, 20 lipca mogłem sobie żartować, że minęło dopiero 50 dni okienka transferowego, ale teraz sytuacja przestaje być zabawna. Za tydzień pierwszy mecz z ManUtd, za nieco ponad dwa tygodnie koniec okna transferowego a my dalej tkwimy w przysłowiowej dupie
14 sierpnia 2011, 23:48 [cytuj]
A Chu Young Park nadal wolny za male pieniadze i w dodatku mala pensje. Chce go looserpool i Schalke a to nie powinna byc dla nas konkurencja.

A tak smiechem to Lewy sie rozstrzelal wiec go on Hrry
A Chu Young Park nadal wolny za male pieniadze i w dodatku mala pensje. Chce go looserpool i Schalke a to nie powinna byc dla nas konkurencja. A tak smiechem to Lewy sie rozstrzelal wiec go on Hrry
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
14 sierpnia 2011, 23:54 [cytuj]
http://www.spurs-web.com/spurs-news/la-galaxy-agree-transferfee-with-spurs-robbie-keane/?

Skysports też potwierdza. Na dniach żegnamy Robbiego.
http://www.spurs-web.com/spurs-news/la-galaxy-agree-transferfee-with-spurs-robbie-keane/? Skysports też potwierdza. Na dniach żegnamy Robbiego
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 sierpnia 2011, 01:11 [cytuj]
Już to widzę. Zostaniem z tym co mamy, Keane nawet nie odejdzie :/
Już to widzę. Zostaniem z tym co mamy, Keane nawet nie odejdzie :/
15 sierpnia 2011, 08:48 [cytuj]
Gio i Keano przesądzone, tylko nie wiadomo gdzie. Pierwszy Sevilla lub Udinese, drugi L.A.(za 3 mln.Ł) lub Leicester (4 mln. Ł). Oczywiście chcemy "uciągnąć" jak najwięcej, ale nawet za "marne" pieniądze będzie korzystnie.
Gio i Keano przesądzone, tylko nie wiadomo gdzie. Pierwszy Sevilla lub Udinese, drugi L.A.(za 3 mln.Ł) lub Leicester (4 mln. Ł). Oczywiście chcemy "uciągnąć" jak najwięcej, ale nawet za "marne" pieniądze będzie korzystnie
15 sierpnia 2011, 11:47 [cytuj]
Zaczyna się na forum to samo, co każdego roku jak zbliża się koniec okienka transferowego, a my nie mamy jeszcze zrobionych upragnionych transferów - panika. Dziwią mnie tylko zwroty typu "po raz kolejny nikogo nie kupimy". Panowie, tak działa ten klub, transfery są na ostatnią chwilę, czy tego chcemy, czy nie, ale dzieje się tak od wielu lat. Więc trzeba cierpliwie czekać.
Co do meritum, naprawdę nie jestem przekonany, że Rossi, a tym bardziej Llorente są warci 20-kilka milionów funtów, nie mówiąc już o 30- kilku, o których się obecnie mówi. Dokładnie tak jak napisał Varba - takie pieniądze płaci się za króla strzelców! Jeśli chcemy wydać 30 mln na napastnika, to nie wiem, dlaczego się ograniczać i naprawdę nie starać się o Eto'o, Benzemę czy innych światowej klasy piłkarzy, o za takie pieniądze można ich mieć. Ale wiemy, że do nas nie przejdą, głównie przez system płacowy, więc mamy wydać takie same pieniądze na zawodników o połowę słabszych? Bez sensu.
Moim zdaniem, choć Adebayora strasznie nie lubię jako prostaka, wypożyczenie roczne z opcją, że my płacimy 60 k, a City pozostałe 100 k tygodniowo to świetne rozwiązanie. Słoń się postara, żeby odbudować swoją markę, a strzelać umie bez wątpienia. Jest zdecydowanie lepszy od naszych napastników i umiałby grać sam z przodu. A do tego nie płacimy wielu milionów za transfer definitywny, które odkładają się na przyszłość np. na Damiao, który w styczniu już będzie chciał przyjść i klub go puści.
Swoją drogą, przy obecnym szaleństwie cenowym na rynku transferowym Harry powinien popełnić jakieś sepuku, że nie kupił Suareza za 22 mln, bo był za drogi...i za słaby, no i nie pasował do koncepcji (której swoją drogą nie ma...)
Zaczyna się na forum to samo, co każdego roku jak zbliża się koniec okienka transferowego, a my nie mamy jeszcze zrobionych upragnionych transferów - panika. Dziwią mnie tylko zwroty typu "po raz kolejny nikogo nie kupimy". Panowie, tak działa ten klub, transfery są na ostatnią chwilę, czy tego chcemy, czy nie, ale dzieje się tak od wielu lat. Więc trzeba cierpliwie czekać. Co do meritum, naprawdę nie jestem przekonany, że Rossi, a tym bardziej Llorente są warci 20-kilka milionów funtów, nie mówiąc już o 30- kilku, o których się obecnie mówi. Dokładnie tak jak napisał Varba - takie pieniądze płaci się za króla strzelców! Jeśli chcemy wydać 30 mln na napastnika, to nie wiem, dlaczego się ograniczać i naprawdę nie starać się o Eto'o, Benzemę czy innych światowej klasy piłkarzy, o za takie pieniądze można ich mieć. Ale wiemy, że do nas nie przejdą, głównie przez system płacowy, więc mamy wydać takie same pieniądze na zawodników o połowę słabszych? Bez sensu. Moim zdaniem, choć Adebayora strasznie nie lubię jako prostaka, wypożyczenie roczne z opcją, że my płacimy 60 k, a City pozostałe 100 k tygodniowo to świetne rozwiązanie. Słoń się postara, żeby odbudować swoją markę, a strzelać umie bez wątpienia. Jest zdecydowanie lepszy od naszych napastników i umiałby grać sam z przodu. A do tego nie płacimy wielu milionów za transfer definitywny, które odkładają się na przyszłość np. na Damiao, który w styczniu już będzie chciał przyjść i klub go puści. Swoją drogą, przy obecnym szaleństwie cenowym na rynku transferowym Harry powinien popełnić jakieś sepuku, że nie kupił Suareza za 22 mln, bo był za drogi...i za słaby, no i nie pasował do koncepcji (której swoją drogą nie ma...)
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
15 sierpnia 2011, 12:20 [cytuj]
Park Chu-young & Papiss Demba Cissé - wolałbym Senegalczyka:cwaniak: - skoro Keano i Gio odchodzą na co czekamy;( - za tydzień potyczka z MU:(
Park Chu-young & Papiss Demba Cissé - wolałbym Senegalczyka:cwaniak: - skoro Keano i Gio odchodzą na co czekamy;( - za tydzień potyczka z MU:(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 sierpnia 2011, 12:39 [cytuj]
Okno transferowe w USA skończyło się wczoraj, a mimo to szanowane stacje typu Sky, BBC czy ESPN trąbią o jego transferze, który niedługo ma dojść do skutku. Czegoś tutaj nie rozumiem.
Okno transferowe w USA skończyło się wczoraj, a mimo to szanowane stacje typu Sky, BBC czy ESPN trąbią o jego transferze, który niedługo ma dojść do skutku. Czegoś tutaj nie rozumiem
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 sierpnia 2011, 12:53 [cytuj]
Harry Redknapp will try to sign West Brom's Peter Odemwingie should Peter Crouch leave. (Daily Mirror)

To świetny napastnik na poziom WBA, ale jeśli mamy sprowadzać zawodników na takim poziomie, to ja już wolę co tydzień oglądać w ataku duet Culibaly-Kane...
Harry Redknapp will try to sign West Brom's Peter Odemwingie should Peter Crouch leave. (Daily Mirror) To świetny napastnik na poziom WBA, ale jeśli mamy sprowadzać zawodników na takim poziomie, to ja już wolę co tydzień oglądać w ataku duet Culibaly-Kane
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się