Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
15 sierpnia 2011, 14:07 [cytuj]
"Według wczorajszego raportu serwisu ESPN, 31-letni Irlandczyk został piłkarzem Galaxy. Klub z Los Angeles dogadał się w sprawie transferu z Tottenhamem i przelał na konto anglików 3 miliony funtów."
//sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/

Culibaly-Kane - to już chyba nierealne..

Peter Odemwingie - tak ale nie w miejsce Croucha, raczej nie jest od niego lepszy, może w miejsce Robiego:ok:
"Według wczorajszego raportu serwisu ESPN, 31-letni Irlandczyk został piłkarzem Galaxy. Klub z Los Angeles dogadał się w sprawie transferu z Tottenhamem i przelał na konto anglików 3 miliony funtów." //sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/ Culibaly-Kane - to już chyba nierealne.. Peter Odemwingie - tak ale nie w miejsce Croucha, raczej nie jest od niego lepszy, może w miejsce Robiego:ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 sierpnia 2011, 14:09 [cytuj]
Kane, nie mylić z Keane'm
Kane, nie mylić z Keane'm
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
15 sierpnia 2011, 14:35 [cytuj]
Myślę że najlepszym wyborem dla tottenhamu, był by Adebayor(Lepsza wersja Croucha). Niestety nie stać nas chyba na niego.
Myślę że najlepszym wyborem dla tottenhamu, był by Adebayor(Lepsza wersja Croucha). Niestety nie stać nas chyba na niego
15 sierpnia 2011, 15:22 [cytuj]
A może tak Ibisević z Hoffenhaim (czy jakoś tak nie znam się na tych niemcach, on chce odejść, tygodniówka ok 40 tys funtów a talent nie mniejszy od Pava czy Croucha
A może tak Ibisević z Hoffenhaim (czy jakoś tak nie znam się na tych niemcach, on chce odejść, tygodniówka ok 40 tys funtów a talent nie mniejszy od Pava czy Croucha
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
15 sierpnia 2011, 17:38 [cytuj]
Dzisiaj może dużo przeczytać o tym, że City ma zamiar zaoferować Adama Johnsona za Lennona. Miałbym mieszane uczucia. Do Aarona, mojego ulubionego zawodnika, mam ogromny sentyment, ale Johnson jakościowo już go chyba prześcignął. Wszystko zależy od tego, ile gotówki dodatkowo by dali.
Dzisiaj może dużo przeczytać o tym, że City ma zamiar zaoferować Adama Johnsona za Lennona. Miałbym mieszane uczucia. Do Aarona, mojego ulubionego zawodnika, mam ogromny sentyment, ale Johnson jakościowo już go chyba prześcignął. Wszystko zależy od tego, ile gotówki dodatkowo by dali
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 sierpnia 2011, 18:21 [cytuj]
Oj ja też, naprawdę Johnson jest strasznie tam poniewierany i niedoceniany , a w mojej ocenie bije na głowę każdego skrzydłowego City
Oj ja też, naprawdę Johnson jest strasznie tam poniewierany i niedoceniany , a w mojej ocenie bije na głowę każdego skrzydłowego City
Come On You Spurs !
15 sierpnia 2011, 18:23 [cytuj]
Też bym się nie zastanawiał, otwarcie powiedziałbym bym : "Chyba was pojebało pierdolone araby, nie oddam Lennona":D
Też bym się nie zastanawiał, otwarcie powiedziałbym bym : "Chyba was pojebało pierdolone araby, nie oddam Lennona":D
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
15 sierpnia 2011, 18:24 [cytuj]
Johnson bije na głowę większość skrzydłowych ligi, moim zdaniem jest to lepszy gracz od np Downinga za którego Liverpool zapłacił 20mln. Lubię Lennona, jest jednym z moich ulubionych graczy, ale na ten moment Johnson mógłby dać nam więcej.
Johnson bije na głowę większość skrzydłowych ligi, moim zdaniem jest to lepszy gracz od np Downinga za którego Liverpool zapłacił 20mln. Lubię Lennona, jest jednym z moich ulubionych graczy, ale na ten moment Johnson mógłby dać nam więcej
15 sierpnia 2011, 19:07 [cytuj]
Zgrzało was!:wnerw: Lennon - "kwintesencja naszej prawej flanki", "szalony jeździec bez głowy" - który jedzie z większością obrońców "jak z furą gnoju" - do wymianki/sprzedaży! Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!:wnerw::krzyk::zly: Azza załatwia tego Jahnsona w ciapkach:]
Zgrzało was!:wnerw: Lennon - "kwintesencja naszej prawej flanki", "szalony jeździec bez głowy" - który jedzie z większością obrońców "jak z furą gnoju" - do wymianki/sprzedaży! Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!:wnerw::krzyk::zly: Azza załatwia tego Jahnsona w ciapkach:]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 sierpnia 2011, 21:16 [cytuj]
Też bym się nie zastanawiał nawet dwóch sekund. Jeśli City jest na tyle głupie, żeby iść na taką wymianę - to trzeba tylko korzystać. Lennon pewnego poziomu już nie przeskoczy, a Johnson już jest od niego lepszy.
Też bym się nie zastanawiał nawet dwóch sekund. Jeśli City jest na tyle głupie, żeby iść na taką wymianę - to trzeba tylko korzystać. Lennon pewnego poziomu już nie przeskoczy, a Johnson już jest od niego lepszy
15 sierpnia 2011, 21:34 [cytuj]
w dodatku anglik za anglika :) ale Aaron to jednak swój chłop :P dajmy im Pienaar'a XD
w dodatku anglik za anglika :) ale Aaron to jednak swój chłop :P dajmy im Pienaar'a XD
.upadamy na dno by odbić się od niego.
15 sierpnia 2011, 23:10 [cytuj]
Johnson to najlepszy angielski skrzydlowy, u nas gdzie mialby pewny plac moglby nawet byc lepszy od Bale'a, bo nei jest tak jednostronny. Strasznie lubie Azze, ale Adam go 'przescignal'.

Zreszta jakie to ma znaczenie, skoro i tak ta oferta to zwykla plota. City nie zyskuje nic na tej transakcji, chyba ze Mancini wie ze Lennon godzilby sie z rola rezerwowego, w co watpie.
Johnson to najlepszy angielski skrzydlowy, u nas gdzie mialby pewny plac moglby nawet byc lepszy od Bale'a, bo nei jest tak jednostronny. Strasznie lubie Azze, ale Adam go 'przescignal'. Zreszta jakie to ma znaczenie, skoro i tak ta oferta to zwykla plota. City nie zyskuje nic na tej transakcji, chyba ze Mancini wie ze Lennon godzilby sie z rola rezerwowego, w co watpie
16 sierpnia 2011, 03:54 [cytuj]
Na ITK mówi się o Huntelaarze lub Farfanie. KJH kiedyś był moim marzeniem. Ale to trzeba było go ściągać gdy odchodził z Realu. teraz to już raczej trochę za późno, choć ostatnio walnął hat-tricka w meczu z Koeln. Do tego w Pucharze Niemiec dorzucił 4 bramki. Łącznie - 3 występy w tym sezonie i 7 goli. Mimo to na pewno lepsza opcja niż Słoń, czy Eto.
Na ITK mówi się o Huntelaarze lub Farfanie. KJH kiedyś był moim marzeniem. Ale to trzeba było go ściągać gdy odchodził z Realu. teraz to już raczej trochę za późno, choć ostatnio walnął hat-tricka w meczu z Koeln. Do tego w Pucharze Niemiec dorzucił 4 bramki. Łącznie - 3 występy w tym sezonie i 7 goli. Mimo to na pewno lepsza opcja niż Słoń, czy Eto
16 sierpnia 2011, 09:47 [cytuj]
Czyli w zasadzie można śmiało powiedzieć, że jesteśmy obecnie łączeni z większością napastników, którzy mają choć trochę znane nazwisko i umieją kopnąć piłkę do bramki :P
Czyli w zasadzie można śmiało powiedzieć, że jesteśmy obecnie łączeni z większością napastników, którzy mają choć trochę znane nazwisko i umieją kopnąć piłkę do bramki :P
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
16 sierpnia 2011, 10:36 [cytuj]
Może i Johnson jest lepszy od Lennona ale... Lennon to jednak Lennon. Ja bym się na taką wymianę nie zgodził. Wyobrażacie sobie jak Azza lata po boisku w koszulce np. City? Ja nie jestem w stanie.
Może i Johnson jest lepszy od Lennona ale... Lennon to jednak Lennon. Ja bym się na taką wymianę nie zgodził. Wyobrażacie sobie jak Azza lata po boisku w koszulce np. City? Ja nie jestem w stanie
16 sierpnia 2011, 11:34 [cytuj]
Co Aguero wczoraj zagrał.. pozazdrościć City :/
Co Aguero wczoraj zagrał.. pozazdrościć City :/
16 sierpnia 2011, 12:32 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Na ITK mówi się o Huntelaarze lub Farfanie. KJH kiedyś był moim marzeniem. Ale to trzeba było go ściągać gdy odchodził z Realu. teraz to już raczej trochę za późno, choć ostatnio walnął hat-tricka w meczu z Koeln. Do tego w Pucharze Niemiec dorzucił 4 bramki. Łącznie - 3 występy w tym sezonie i 7 goli. Mimo to na pewno lepsza opcja niż Słoń, czy Eto


Huntelaar to holenderski Bent i nie sadze by laczono nas w przeszlosci z gorszym napastnikiem niz Jan Klaas. Jezeli ma przyjsc ktos formatu Farfana albo Huntelaara to ja wole zeby nie przychodzil nikt.
Huntelaar to holenderski Bent i nie sadze by laczono nas w przeszlosci z gorszym napastnikiem niz Jan Klaas. Jezeli ma przyjsc ktos formatu Farfana albo Huntelaara to ja wole zeby nie przychodzil nikt
16 sierpnia 2011, 12:51 [cytuj]
Arcz69 powiedział/a:
Co Aguero wczoraj zagrał.. pozazdrościć City :/


Na pewno Aguero to świetny piłkarz , ale na razie za wcześnie jest go oceniac na podstawie Swansea , którzy kompletnie siedli po 1 bramce, oby prawdziwej wartości nie udowodnił za 2 tygodnie z nami :) Mnie bardziej cieszy występ Caulkera. Specjalnie poświęciłem wieczór żeby obejrzec naszego młodego kogucika i naprawdę nie popełniał błędów. Ma bardzo dużo spotkań na ogranie się w PL i miejmy nadzieję, że będzie grał bo Nahorny coś wczoraj wspominał o 2 brakujących obrońcach Swansea. Co do Huntelaara? Lepsza opcja od Adebayora , ale z pewnością gorsza od Eto'o, w którego transfer jednak zupełnie nie wierze
Na pewno Aguero to świetny piłkarz , ale na razie za wcześnie jest go oceniac na podstawie Swansea , którzy kompletnie siedli po 1 bramce, oby prawdziwej wartości nie udowodnił za 2 tygodnie z nami :) Mnie bardziej cieszy występ Caulkera. Specjalnie poświęciłem wieczór żeby obejrzec naszego młodego kogucika i naprawdę nie popełniał błędów. Ma bardzo dużo spotkań na ogranie się w PL i miejmy nadzieję, że będzie grał bo Nahorny coś wczoraj wspominał o 2 brakujących obrońcach Swansea. Co do Huntelaara? Lepsza opcja od Adebayora , ale z pewnością gorsza od Eto'o, w którego transfer jednak zupełnie nie wierze
Come On You Spurs !
16 sierpnia 2011, 13:17 [cytuj]
Harry pojedzie dzisiaj oglądać Ruiza. Twente gra z Benficą.


http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/08/16/2622317/tottenham-confident-of-sealing-emmanuel-adebayor-loan-deal? I bardzo dobrze!
Harry pojedzie dzisiaj oglądać Ruiza. Twente gra z Benficą. http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/08/16/2622317/tottenham-confident-of-sealing-emmanuel-adebayor-loan-deal? I bardzo dobrze!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 169 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się