Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
16 sierpnia 2011, 14:28 [cytuj]
pilkanozna.pl rozpisuje się o Anelce i że niby jest z Nami łączony --->

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/anelka-chciaby-odej.html
pilkanozna.pl rozpisuje się o Anelce i że niby jest z Nami łączony ---> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/anelka-chciaby-odej.html
16 sierpnia 2011, 15:57 [cytuj]
Jestem za , brać Anelkę skoro chce odejść .Cena nie będzie pewnie duża bo ma on już swój wiek i na dodatek o miejsce w składzie Chelsea w tym sezonie będzie mu trudno .
Jestem za , brać Anelkę skoro chce odejść .Cena nie będzie pewnie duża bo ma on już swój wiek i na dodatek o miejsce w składzie Chelsea w tym sezonie będzie mu trudno
16 sierpnia 2011, 16:30 [cytuj]
No więc jeśli wierzyć goal.com i ITK to Adebayor będzie nasz niedługo(ma być gotowy na mecz z United).

Jeśli wierzyć ITK to istnieje duża szansa że Diarra będzie nasz ale raczej nie na United.

Jeżeli dalej wierzymy ITK to Palacios i Crouch mają wylądować w Stoke za 16mln. Z tym że ten drugi tylko jeśli przyjdzie Adebayor (czuje że przyjdzie) a ten pierwszy jeśli przejdzie testy medyczne (chyba ma coś nie tak z kolanem).

Jeśli wciąż wierzyć ITK to PSG chce Kaboula. Jeśli ten odejdzie (oby nie), Harry chce Cahilla.

A i jeszcze jedno - Bryan Ruiz ma nadzieje że ostatnią bramką jaką strzelił przekonał do siebie Spurs.
Tu to mówi http://www.skysports.com/story/0,,11675_7105720,00.html
A tu bramka :brawo: http://www.soccerclips.net/videos/fc-twente-2-0-az-alkmaar-ruiz
No więc jeśli wierzyć goal.com i ITK to Adebayor będzie nasz niedługo(ma być gotowy na mecz z United). Jeśli wierzyć ITK to istnieje duża szansa że Diarra będzie nasz ale raczej nie na United. Jeżeli dalej wierzymy ITK to Palacios i Crouch mają wylądować w Stoke za 16mln. Z tym że ten drugi tylko jeśli przyjdzie Adebayor (czuje że przyjdzie) a ten pierwszy jeśli przejdzie testy medyczne (chyba ma coś nie tak z kolanem). Jeśli wciąż wierzyć ITK to PSG chce Kaboula. Jeśli ten odejdzie (oby nie), Harry chce Cahilla. A i jeszcze jedno - Bryan Ruiz ma nadzieje że ostatnią bramką jaką strzelił przekonał do siebie Spurs. Tu to mówi: http://www.skysports.com/story/0,,11675_7105720,00.html A tu bramka :brawo:: http://www.soccerclips.net/videos/fc-twente-2-0-az-alkmaar-ruiz
16 sierpnia 2011, 16:38 [cytuj]
Z chęcią przywitam tego Bryana Ruiza, według mojego znajomego który jest obserwatorem Eredivisie nie jest to wcale gorszy gracz od Suareza, ba meczach ligi holenderskiej prezentuje się lepiej niż robił to reprezentant Urugwaju. Na pewno wolałbym go bardziej od Adebayora.
Z chęcią przywitam tego Bryana Ruiza, według mojego znajomego który jest obserwatorem Eredivisie nie jest to wcale gorszy gracz od Suareza, ba meczach ligi holenderskiej prezentuje się lepiej niż robił to reprezentant Urugwaju. Na pewno wolałbym go bardziej od Adebayora
16 sierpnia 2011, 16:45 [cytuj]
Duet Ade-Ruiz? moglo by to zaskoczyc wedlug mnie
Duet Ade-Ruiz? moglo by to zaskoczyc wedlug mnie
16 sierpnia 2011, 17:06 [cytuj]
chcialbym zeby to sie wszystko sprawdzilo ( oprcz Kaboula) a najbardziej Ruiz ;D
chcialbym zeby to sie wszystko sprawdzilo ( oprcz Kaboula) a najbardziej Ruiz ;D
16 sierpnia 2011, 17:55 [cytuj]
trochę mnie to boli że wciąż zbieramy szrot... jedni kupują Dzeko, inny Fabregasa, jeszcze inni Aguero, a jeszcze inni Suareza, a my, z poważnych piłkarzy to tylko Rossim się zainteresowaliśmy. Stoimy w miejscu. jak kupa w klozecie
trochę mnie to boli że wciąż zbieramy szrot... jedni kupują Dzeko, inny Fabregasa, jeszcze inni Aguero, a jeszcze inni Suareza, a my, z poważnych piłkarzy to tylko Rossim się zainteresowaliśmy. Stoimy w miejscu. jak kupa w klozecie
.upadamy na dno by odbić się od niego.
16 sierpnia 2011, 17:56 [cytuj]
A ja jestem pewien ze ten Ruiz to bylaby niegatywna niespodzianka.

Generalnie martwi mnie fakt jak my obserwujemy rynek, Hernandez sprawdzil sie MU to wezmy jakiegos Pedroze, Suarez kreci w LFC, to dlaczego Ruiz z tej samej ligi ma byc gorszy?

Jest gorszy i to o 3 klasy, nie ta szybkosc, technika, pomysl, w dodatku od Luisa jest starszy.

Anelka tak, Ruiz nie, Adebayor to niewiadoma.
A ja jestem pewien ze ten Ruiz to bylaby niegatywna niespodzianka. Generalnie martwi mnie fakt jak my obserwujemy rynek, Hernandez sprawdzil sie MU to wezmy jakiegos Pedroze, Suarez kreci w LFC, to dlaczego Ruiz z tej samej ligi ma byc gorszy? Jest gorszy i to o 3 klasy, nie ta szybkosc, technika, pomysl, w dodatku od Luisa jest starszy. Anelka tak, Ruiz nie, Adebayor to niewiadoma
16 sierpnia 2011, 18:09 [cytuj]
Jak tylu Redknapp obserwuje kupić to i może dla Rudnevsa albo Franka znalazło by się miejsce?:D
Jak tylu Redknapp obserwuje kupić to i może dla Rudnevsa albo Franka znalazło by się miejsce?:D
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
16 sierpnia 2011, 18:32 [cytuj]
adipetre

Suarez lepszy technicznie od Ruiza? Nie przesadzałbym, obaj są równie dobrze wyszkoleni technicznie, Ruiz pod tym względem na pewno nie jest gorszy od Suareza. Zawodnik Twente może nie jest tak szybki jak Urus, ale za to lepiej gra ciałem i głową oraz nie irytuje ciągłym upadaniem i wymachiwaniem łapami w stronę arbitra :) Nazywanie Ruiza graczem 3 klasy gorszym od piłkarza Liverpoolu jest zdecydowanie nie na miejscu, grając w lidze holenderskiej byli na mniej więcej zbliżonym poziomie, więc dla czego Bryanowi ma się nie udać? Jestem zdecydowanie za tym transferem.
adipetre Suarez lepszy technicznie od Ruiza? Nie przesadzałbym, obaj są równie dobrze wyszkoleni technicznie, Ruiz pod tym względem na pewno nie jest gorszy od Suareza. Zawodnik Twente może nie jest tak szybki jak Urus, ale za to lepiej gra ciałem i głową oraz nie irytuje ciągłym upadaniem i wymachiwaniem łapami w stronę arbitra :) Nazywanie Ruiza graczem 3 klasy gorszym od piłkarza Liverpoolu jest zdecydowanie nie na miejscu, grając w lidze holenderskiej byli na mniej więcej zbliżonym poziomie, więc dla czego Bryanowi ma się nie udać? Jestem zdecydowanie za tym transferem
16 sierpnia 2011, 18:46 [cytuj]
A może tak Moussa Sow? Wczoraj czytałem na Orange sport info, że chciałby zmienic klub do końca tego okienka.
A może tak Moussa Sow? Wczoraj czytałem na Orange sport info, że chciałby zmienic klub do końca tego okienka
Come On You Spurs !
16 sierpnia 2011, 18:54 [cytuj]
Witam Panowie.

Adebayor, pomijając jego stosunek do wszystkiego, mentalność, to, że jest sprzedajnym grajkiem bez honoru i że może za przeproszeniem rozpierniczyć całą dobrą atmosferę (jeśli taka w ogóle w Tottenhamie na chwilę obecna jest) w szatni, nie jest moim zdaniem zawodnikiem, który zapewni nam ciągłość strzelonych bramek. To taki drewniany, potrafiący się zastawić, dobrze główkujący średniak, nielepszy, a przynajmniej nie dużo lepszy od Croucha, dlatego temu Panu bym podziękował.
Ruiz jest już dość doświadczonym, ułożonym zawodnikiem, który w Ere radzi sobie bardzo, bardzo dobrze, jednak jemu również jestem przeciwny. Suarez się sprawdził - OK. Ale liga holenderska to jednak nie SerieA czy Premiership. Wielu było grajków, z którymi wiązano nadzieje, którzy w Ere byli najlepszymi zawodnikami, a potem zawodzili na pełnej linii. Wzmocnienia w ataku oczywiście by nam się przydały, jednak to powinni być zawodnicy zdecydowanie ponad przeciętni. Kto na przykład? Dla mnie tacy zawodnicy to przede wszystkim Cavani, Remy, Falcao, Hulk, Rossi, Barrios czy Lisandro. Nie pogardziłbym też jednak takimi zawodnikami jak Llorente, Cardozo, Gilardino, Moussa Sow czy Soldado. Wybór jest moim zdaniem bardzo, bardzo spory.
Pozdrawiam. :)
Witam Panowie. Adebayor, pomijając jego stosunek do wszystkiego, mentalność, to, że jest sprzedajnym grajkiem bez honoru i że może za przeproszeniem rozpierniczyć całą dobrą atmosferę (jeśli taka w ogóle w Tottenhamie na chwilę obecna jest) w szatni, nie jest moim zdaniem zawodnikiem, który zapewni nam ciągłość strzelonych bramek. To taki drewniany, potrafiący się zastawić, dobrze główkujący średniak, nielepszy, a przynajmniej nie dużo lepszy od Croucha, dlatego temu Panu bym podziękował. Ruiz jest już dość doświadczonym, ułożonym zawodnikiem, który w Ere radzi sobie bardzo, bardzo dobrze, jednak jemu również jestem przeciwny. Suarez się sprawdził - OK. Ale liga holenderska to jednak nie SerieA czy Premiership. Wielu było grajków, z którymi wiązano nadzieje, którzy w Ere byli najlepszymi zawodnikami, a potem zawodzili na pełnej linii. Wzmocnienia w ataku oczywiście by nam się przydały, jednak to powinni być zawodnicy zdecydowanie ponad przeciętni. Kto na przykład? Dla mnie tacy zawodnicy to przede wszystkim Cavani, Remy, Falcao, Hulk, Rossi, Barrios czy Lisandro. Nie pogardziłbym też jednak takimi zawodnikami jak Llorente, Cardozo, Gilardino, Moussa Sow czy Soldado. Wybór jest moim zdaniem bardzo, bardzo spory. Pozdrawiam. :)
16 sierpnia 2011, 19:12 [cytuj]
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,10124041,Transfery__Blackburn_chce_Raula.html

A może do nas?
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,10124041,Transfery__Blackburn_chce_Raula.html A może do nas?
16 sierpnia 2011, 19:14 [cytuj]
nom ok ale zastanow sie na zdrowy rozsadek ile Ci zawodnicy by kosztowali
Hulk- ma klauzule odejscia 100mln a porto nie kwapi sie do puszczenia go
Falcao - najwieksze prawdopodobienstwo jego transferu to altetico madryt
Rossi - skladalismy oferty po 33mln ktore zostaly odrzucone a moim zdaniem nie jest wart wiecej
nom ok ale zastanow sie na zdrowy rozsadek ile Ci zawodnicy by kosztowali Hulk- ma klauzule odejscia 100mln a porto nie kwapi sie do puszczenia go Falcao - najwieksze prawdopodobienstwo jego transferu to altetico madryt Rossi - skladalismy oferty po 33mln ktore zostaly odrzucone a moim zdaniem nie jest wart wiecej
16 sierpnia 2011, 19:14 [cytuj]
Osobiście, od Raula, bez dwóch zdań wolałbym wyżej wspomnianego Anelkę.
A co do cen: Cavani, Remy czy Barrios nie wiadomo ile kosztować nie mogą. A poza tym, jeśli zespół chce się liczyć w angielskiej lidze - napadziora za 30 milionów powinien mieć.
Osobiście, od Raula, bez dwóch zdań wolałbym wyżej wspomnianego Anelkę. A co do cen: Cavani, Remy czy Barrios nie wiadomo ile kosztować nie mogą. A poza tym, jeśli zespół chce się liczyć w angielskiej lidze - napadziora za 30 milionów powinien mieć
16 sierpnia 2011, 19:21 [cytuj]
Oj, dobrze wiesz, że tu nie chodzi o te 30 mln, tylko jakość. Za dużo mniejszą kwotę dobrego, niestarego piłkarza się nie kupi.
Oj, dobrze wiesz, że tu nie chodzi o te 30 mln, tylko jakość. Za dużo mniejszą kwotę dobrego, niestarego piłkarza się nie kupi
16 sierpnia 2011, 19:33 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Witam Panowie.

Adebayor, pomijając jego stosunek do wszystkiego, mentalność, to, że jest sprzedajnym grajkiem bez honoru i że może za przeproszeniem rozpierniczyć całą dobrą atmosferę (jeśli taka w ogóle w Tottenhamie na chwilę obecna jest) w szatni, nie jest moim zdaniem zawodnikiem, który zapewni nam ciągłość strzelonych bramek. To taki drewniany, potrafiący się zastawić, dobrze główkujący średniak, nielepszy, a przynajmniej nie dużo lepszy od Croucha, dlatego temu Panu bym podziękował.
Ruiz jest już dość doświadczonym, ułożonym zawodnikiem, który w Ere radzi sobie bardzo, bardzo dobrze, jednak jemu również jestem przeciwny. Suarez się sprawdził - OK. Ale liga holenderska to jednak nie SerieA czy Premiership. Wielu było grajków, z którymi wiązano nadzieje, którzy w Ere byli najlepszymi zawodnikami, a potem zawodzili na pełnej linii. Wzmocnienia w ataku oczywiście by nam się przydały, jednak to powinni być zawodnicy zdecydowanie ponad przeciętni. Kto na przykład? Dla mnie tacy zawodnicy to przede wszystkim Cavani, Remy, Falcao, Hulk, Rossi, Barrios czy Lisandro. Nie pogardziłbym też jednak takimi zawodnikami jak Llorente, Cardozo, Gilardino, Moussa Sow czy Soldado. Wybór jest moim zdaniem bardzo, bardzo spory.
Pozdrawiam. :)


zgadzam się. I zgadzam się, że to czy zaczniemy sprowadzać porządnych napastników, a nie zapchaj dziury będzie wyznacznikiem o co tak naprawdę chcemy grać. Nie wiem, ile Ci zawodnicy kosztują, ale jeśli Gervinho przychodzi grosze do Arsenalu to nie wydaje mi się, że za każdego z tych napadziorów trzeba zapłacić min. 40 mln. Wybór jest spory (choć ja bym odpuścił z tej listy Gilardino, Lisandro i Soldado) - można się dogadać na pewno za rozsądną cenę
zgadzam się. I zgadzam się, że to czy zaczniemy sprowadzać porządnych napastników, a nie zapchaj dziury będzie wyznacznikiem o co tak naprawdę chcemy grać. Nie wiem, ile Ci zawodnicy kosztują, ale jeśli Gervinho przychodzi grosze do Arsenalu to nie wydaje mi się, że za każdego z tych napadziorów trzeba zapłacić min. 40 mln. Wybór jest spory (choć ja bym odpuścił z tej listy Gilardino, Lisandro i Soldado) - można się dogadać na pewno za rozsądną cenę
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 172 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się