Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
16 sierpnia 2011, 19:40 [cytuj]
A Chelsea zaoferowała właśnie nam Kalou i 27 mln funtów jako ostateczną ofertę za Luke :).

http://givemefootball.com/premier-league/united-tipped-for-toon-raid źródło tutaj.
A Chelsea zaoferowała właśnie nam Kalou i 27 mln funtów jako ostateczną ofertę za Luke :). http://givemefootball.com/premier-league/united-tipped-for-toon-raid źródło tutaj
16 sierpnia 2011, 20:04 [cytuj]
Jak można być za sprowadzeniem Anelki?! Ludzie, opamiętajcie się. Nie idźcie tą drogą!
Jak można być za sprowadzeniem Anelki?! Ludzie, opamiętajcie się. Nie idźcie tą drogą!
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
16 sierpnia 2011, 20:20 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Wolałbyś Remy'ego zamiast Lisandro :)? Chyba pierwszą osobą jesteś, która bardziej ceni tego pierwszego ;)


To chyba dlatego, że Remy wydaje mi się bardziej perspektywiczny - w sumie 4 lata różnicy
To chyba dlatego, że Remy wydaje mi się bardziej perspektywiczny - w sumie 4 lata różnicy
16 sierpnia 2011, 20:20 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
A Chelsea zaoferowała właśnie nam Kalou i 27 mln funtów jako ostateczną ofertę za Luke :).

http://givemefootball.com/premier-league/united-tipped-for-toon-raid źródło tutaj


daliby sobie już spokój
daliby sobie już spokój
16 sierpnia 2011, 21:05 [cytuj]
Adeboyor w 48 h u nas? Ciekawe. Extra napadzior ale i "extra zło" w szatni. Ale jeśli wchodzi w grę wypożyczenie to chyba dobra opcja:mysli: - jak będzie podskakiwał to pogra sobie w CC, LE i FA Cup najwyżej -- a w maju OUT!
Adeboyor w 48 h u nas? Ciekawe. Extra napadzior ale i "extra zło" w szatni. Ale jeśli wchodzi w grę wypożyczenie to chyba dobra opcja:mysli: - jak będzie podskakiwał to pogra sobie w CC, LE i FA Cup najwyżej -- a w maju OUT!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
16 sierpnia 2011, 21:27 [cytuj]
Podzielam zdanie Barometra, kwestia ceny jest drugorzędna ale musimy kupić czy podkupić napastnika MARKOWEGO , zapewniającego pewien poziom i to na ten sezon. A nie piepszenie o perspektywie, że się rozwinie czy nie. Ma przyjść i od razu nas wzmocnić albo wylądujemy w środku tabeli i będziemy zastanawiać się za rok co z nami się dzieje. Nawet przeze mnie niechciany Adebayor jak przyjdzie i strzeli te 20 goli w lidze to uznam to za ten typ. nie chciałbym histori podobnej do Benta że kasa zapłacona a gość się u nas pogrążył a jak odszedł to znowu grał swoje. a wszystko może się zdarzyć
Podzielam zdanie Barometra, kwestia ceny jest drugorzędna ale musimy kupić czy podkupić napastnika MARKOWEGO , zapewniającego pewien poziom i to na ten sezon. A nie piepszenie o perspektywie, że się rozwinie czy nie. Ma przyjść i od razu nas wzmocnić albo wylądujemy w środku tabeli i będziemy zastanawiać się za rok co z nami się dzieje. Nawet przeze mnie niechciany Adebayor jak przyjdzie i strzeli te 20 goli w lidze to uznam to za ten typ. nie chciałbym histori podobnej do Benta że kasa zapłacona a gość się u nas pogrążył a jak odszedł to znowu grał swoje. a wszystko może się zdarzyć
16 sierpnia 2011, 21:31 [cytuj]
Adebayor to chyba już pewniak.Cwany pomysł z płaceniem tygodniówki po połowie.
Adebayor to chyba już pewniak.Cwany pomysł z płaceniem tygodniówki po połowie
16 sierpnia 2011, 21:34 [cytuj]
Moim skromnym zdaniem powinniśmy sprowadzić zawodnika głodnego gry. Anelke zdecydowanie bym odpuścił. A postawił na Iker Munian lub Erick Torres (ten drugi niczym nie ustępuje dla Hernandeza) a sami wiemy jaki mial on pierwszy sezon w PL. Tyle że oni nie pasują do taktyki z jednym napastnikiem na szpicy :/
Moim skromnym zdaniem powinniśmy sprowadzić zawodnika głodnego gry. Anelke zdecydowanie bym odpuścił. A postawił na Iker Munian lub Erick Torres (ten drugi niczym nie ustępuje dla Hernandeza) a sami wiemy jaki mial on pierwszy sezon w PL. Tyle że oni nie pasują do taktyki z jednym napastnikiem na szpicy :/
16 sierpnia 2011, 22:41 [cytuj]
Oglądał ktoś z was Twente ? Jak zagrał Ruiz? bo widze, że bramkę ukłuł
Oglądał ktoś z was Twente ? Jak zagrał Ruiz? bo widze, że bramkę ukłuł
Come On You Spurs !
16 sierpnia 2011, 22:42 [cytuj]
Llorente Rossi to chyba juz przesadzone ze nic z tego, inaczej mniemam ze juz mieli by koguta na piersi

od dluzszego czasu uwazam ze Lisandro bylby strzalem w 10 , ale czy ktokolwiek z zarzadu mysli o nim to nie sadze

Adebayor to swir i tego jestem pewien ze mentalnie nic dobrego nie wniesie , moglby przyjsc na wypozyczenie w momencie kiedy mamy za niego rownie konkretna alternatywe co by go napedzal.

Co do eredivisie to wiele mozna mowic za i przeciw, to jest loteria bo moze przyjsc drugi Van Nistelrooy a moze byc i Kezman......
Llorente Rossi to chyba juz przesadzone ze nic z tego, inaczej mniemam ze juz mieli by koguta na piersi od dluzszego czasu uwazam ze Lisandro bylby strzalem w 10 , ale czy ktokolwiek z zarzadu mysli o nim to nie sadze Adebayor to swir i tego jestem pewien ze mentalnie nic dobrego nie wniesie , moglby przyjsc na wypozyczenie w momencie kiedy mamy za niego rownie konkretna alternatywe co by go napedzal. Co do eredivisie to wiele mozna mowic za i przeciw, to jest loteria bo moze przyjsc drugi Van Nistelrooy a moze byc i Kezman
17 sierpnia 2011, 00:25 [cytuj]
Adebayor w Tottenhamie? Szczerze mówiąc jestem odrobinę zdziwiony, wszyscy dobrze wiemy, jak traktowano go na White Hart Line, dziwię mu się, że po takich przyśpiewkach ma ochotę na grę w naszym zespole ... ;)

Po dłuższym namyślę muszę przyznać, że jestem za tym transferem, klasowy zawodnik, lepszy od Croucha czy też Romana, ma wiele na sumieniu, ale mam wrażenie, że od pewnego czasu trochę się ... poprawił ;)

dziś wyczytałem jeszcze, że trenuje z nami Thomas Hitzlsperger, poprzednio w WHU, obecnie wolny agent ...
Adebayor w Tottenhamie? Szczerze mówiąc jestem odrobinę zdziwiony, wszyscy dobrze wiemy, jak traktowano go na White Hart Line, dziwię mu się, że po takich przyśpiewkach ma ochotę na grę w naszym zespole ... ;) Po dłuższym namyślę muszę przyznać, że jestem za tym transferem, klasowy zawodnik, lepszy od Croucha czy też Romana, ma wiele na sumieniu, ale mam wrażenie, że od pewnego czasu trochę się ... poprawił ;) dziś wyczytałem jeszcze, że trenuje z nami Thomas Hitzlsperger, poprzednio w WHU, obecnie wolny agent
17 sierpnia 2011, 02:11 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Adeboyor w 48 h u nas? Ciekawe. Extra napadzior ale i "extra zło" w szatni. Ale jeśli wchodzi w grę wypożyczenie to chyba dobra opcja:mysli: - jak będzie podskakiwał to pogra sobie w CC, LE i FA Cup najwyżej -- a w maju OUT!

Mazur01 powiedział/a:
Adebayor to chyba już pewniak.Cwany pomysł z płaceniem tygodniówki po połowie


Skąd macie takie doniesienia?
Osobiście lubię Adebayora i po mimo jego reputacji, szczególnie na WHL to może wnieść o wiele więcej bramek w tym sezonie niż obecni napastnicy.
[quote=Mazur01]Adebayor to chyba już pewniak.Cwany pomysł z płaceniem tygodniówki po połowie
17 sierpnia 2011, 08:54 [cytuj]
goal.com
goal.com
17 sierpnia 2011, 08:56 [cytuj]
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/08/16/2622317/tottenham-confident-of-sealing-emmanuel-adebayor-loan-deal - tu jest... no to na MU widzę ADE na szpicy:cwaniak: - tylko Croucha nie sprzedawać do Stoke -- wypożyczyć - tak... bo nie wiadomo co z ADE będzie - tzn czy to wszystko wypali :tak:
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/08/16/2622317/tottenham-confident-of-sealing-emmanuel-adebayor-loan-deal - tu jest... no to na MU widzę ADE na szpicy:cwaniak: - tylko Croucha nie sprzedawać do Stoke -- wypożyczyć - tak... bo nie wiadomo co z ADE będzie - tzn czy to wszystko wypali :tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
17 sierpnia 2011, 09:30 [cytuj]
http://www.sportinglife.com/football/news/story_get.cgi?STORY_NAME=soccer/11/08/17/manual_075805.html
A tu Krnjcar ucieka:(
http://www.sportinglife.com/football/news/story_get.cgi?STORY_NAME=soccer/11/08/17/manual_075805.html A tu Krnjcar ucieka:(
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
17 sierpnia 2011, 09:37 [cytuj]
Harry się uwziął --> http://www.spurs-web.com/spurs-news/tottenham-transfer-target-bryan-ruiz-harry-redknapp/ A tutaj uaktualniane wiadomości co chwilę --> http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football/Premier+League/Tottenham+Hotspur
17 sierpnia 2011, 10:57 [cytuj]
Na itk spekulują, że Harry nie był wcale oglądac Ruiza tylko Cardozo z Benfiki :)
Na itk spekulują, że Harry nie był wcale oglądac Ruiza tylko Cardozo z Benfiki :)
Come On You Spurs !
17 sierpnia 2011, 11:04 [cytuj]
Ruiz > Cardozo, choć przy obecnej sytuacji z naszymi napastnikami wziąłbym obu.
Ruiz > Cardozo, choć przy obecnej sytuacji z naszymi napastnikami wziąłbym obu
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 149 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się