Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
17 sierpnia 2011, 11:19 [cytuj]
http://www.totalfootballmadness.com/2011/08/17/tottenham-pushing-to-finalise-loan-deal-for-emmanuel-adebayor/
podobno ma być jeszcze ktoś
http://www.totalfootballmadness.com/2011/08/17/tottenham-pushing-to-finalise-loan-deal-for-emmanuel-adebayor/ podobno ma być jeszcze ktoś
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
17 sierpnia 2011, 11:42 [cytuj]
Fabregas, bo Guardiola zobaczył, że nic z tego nie będzie. :D:D:D
Fabregas, bo Guardiola zobaczył, że nic z tego nie będzie. :D:D:D
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 sierpnia 2011, 11:45 [cytuj]
spam, spam i znów spam, ale chłopaki i tak z niczym zostaniemy :zalamka: kiedyś się tym przejmowałem, ale ostatnia "zimówka", mając na myśli zimowe okienku, w którym się najwięcej gadało, najmniej robiło, tyle z mojej strony, pozdrawiam ;)
spam, spam i znów spam, ale chłopaki i tak z niczym zostaniemy :zalamka: kiedyś się tym przejmowałem, ale ostatnia "zimówka", mając na myśli zimowe okienku, w którym się najwięcej gadało, najmniej robiło, tyle z mojej strony, pozdrawiam ;)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
17 sierpnia 2011, 11:52 [cytuj]
ja sie tez nie przejmuje bo futbol widzial juz nie jedne cuda i moze taki pav dostanie mlotek w nodze a crouch cudownie opanuje technike jak bale czy modric xDD

a tak powaznie to jest tyle graczy nawet nie ze swiatowej czolowki ale takich co sa choc odrobine lepsi od tych co mamy. Nawet taki Negredo urzadzalby nas bardzo czy vagner love.

A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nawet polonia warszawa szuka napastnika i o zgrozo szybciej go znajdzie niz my(jak zakontraktuja jelenia albo kezmana bo Ci wchodza w gre) to beda lepszymi krolami polowania od nas XDDD
ja sie tez nie przejmuje bo futbol widzial juz nie jedne cuda i moze taki pav dostanie mlotek w nodze a crouch cudownie opanuje technike jak bale czy modric xDD a tak powaznie to jest tyle graczy nawet nie ze swiatowej czolowki ale takich co sa choc odrobine lepsi od tych co mamy. Nawet taki Negredo urzadzalby nas bardzo czy vagner love. A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nawet polonia warszawa szuka napastnika i o zgrozo szybciej go znajdzie niz my(jak zakontraktuja jelenia albo kezmana bo Ci wchodza w gre) to beda lepszymi krolami polowania od nas XDDD
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 sierpnia 2011, 12:56 [cytuj]
Do naszego stylu gry zdecydowanie bardziej pasuje Cardozo, Ruiz pewnie bedzie tanszy, ale to naprawde nei jest napastnik lepszy od tych ktorzy na WHL sa obecnie.

Harry potwierdzil rozmowy w sprawie Adebayorem.

Ade mial w maju powiedziec takie slowa: "Before joining Real Madrid my first choice was Tottenham. I was supposed to move to Tottenham"

Chelsea zlozyla nam oferte Kalou+Benayoun+jakas doplata, pierwszy bramkostrzelnosci nie gwarantuje, Banayoun najlepszy okres ma juz chyba jednak za soba, jak wymiany to tylko Sturridge badz McEachran.
Do naszego stylu gry zdecydowanie bardziej pasuje Cardozo, Ruiz pewnie bedzie tanszy, ale to naprawde nei jest napastnik lepszy od tych ktorzy na WHL sa obecnie. Harry potwierdzil rozmowy w sprawie Adebayorem. Ade mial w maju powiedziec takie slowa: "Before joining Real Madrid my first choice was Tottenham. I was supposed to move to Tottenham" Chelsea zlozyla nam oferte Kalou+Benayoun+jakas doplata, pierwszy bramkostrzelnosci nie gwarantuje, Banayoun najlepszy okres ma juz chyba jednak za soba, jak wymiany to tylko Sturridge badz McEachran
17 sierpnia 2011, 13:04 [cytuj]
A ja bym Benajuna chętnie u nas widział. Kalou+Benajun za Modrića brzmi całkiem nieźle. I jeszcze dopłata.
A ja bym Benajuna chętnie u nas widział. Kalou+Benajun za Modrića brzmi całkiem nieźle. I jeszcze dopłata
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 sierpnia 2011, 13:30 [cytuj]
Crouch może nie wygląda ale technikę ma na pewno nie gorszą niż np. Lennon. Może nawet lepszą. Tylko że nie ma szybkości. Widzieliście jakiś mecz żeby Crouch nie przyjął piłki albo żeby odskakiwała mu na 3m tak jak to ma miejsce u Pava? Ja sobie nie przypominam. Pamiętam też mecz jak tą swoją dziwną kiwką (dziwna bo jest wielki i śmiesznie to wygląda) minął chyba trzech rywali. Może to nawet było z Milanem? Cholera nie pamiętam. Mimo braku szybkości zawsze ładnię tą piłką operuje. Zobaczcie sobie bramkę Croucha na tottenhamhotspur.com jak minął rywala . Po prawej filmik "Crouchy's cracker vs Os"
Crouch może nie wygląda ale technikę ma na pewno nie gorszą niż np. Lennon. Może nawet lepszą. Tylko że nie ma szybkości. Widzieliście jakiś mecz żeby Crouch nie przyjął piłki albo żeby odskakiwała mu na 3m tak jak to ma miejsce u Pava? Ja sobie nie przypominam. Pamiętam też mecz jak tą swoją dziwną kiwką (dziwna bo jest wielki i śmiesznie to wygląda) minął chyba trzech rywali. Może to nawet było z Milanem? Cholera nie pamiętam. Mimo braku szybkości zawsze ładnię tą piłką operuje. Zobaczcie sobie bramkę Croucha na tottenhamhotspur.com jak minął rywala . Po prawej filmik "Crouchy's cracker vs Os"
17 sierpnia 2011, 13:41 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Pamiętam też mecz jak tą swoją dziwną kiwką (dziwna bo jest wielki i śmiesznie to wygląda) minął chyba trzech rywali. Może to nawet było z Milanem? Cholera nie pamiętam.


Everton na Goodison ;) Długo tej akcji nie zapomnę.
Everton na Goodison ;) Długo tej akcji nie zapomnę
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
17 sierpnia 2011, 13:42 [cytuj]
no tak, ale dla mnie crouchy to byl i bedzie zawsze facet pokroju pudzianowskiego w mma. Napadzior nie na pelne 90 minut. Poza tym dla mnie napastnik musi byc zwinny i przyspieszony. Crouch jest dobry do zgrywania pilek glowa ewentualnie do wrzutek na jego glowe.

Cardozo owszem, ale on nie przejdzie bo ma dobrze w benfice.

Moussa Sow mi sie ostatnio spodobal, ale go lille nie odda a jak odda to za duza kase. No i bardzo mi sie podoba gra osvaldo ale jego w ogole nie ma nawet w plotkach transferowych do nas.
no tak, ale dla mnie crouchy to byl i bedzie zawsze facet pokroju pudzianowskiego w mma. Napadzior nie na pelne 90 minut. Poza tym dla mnie napastnik musi byc zwinny i przyspieszony. Crouch jest dobry do zgrywania pilek glowa ewentualnie do wrzutek na jego glowe. Cardozo owszem, ale on nie przejdzie bo ma dobrze w benfice. Moussa Sow mi sie ostatnio spodobal, ale go lille nie odda a jak odda to za duza kase. No i bardzo mi sie podoba gra osvaldo ale jego w ogole nie ma nawet w plotkach transferowych do nas
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 sierpnia 2011, 13:56 [cytuj]
Nie chcę w rozliczeniu za Modricia Kalou i Benayouna, niepotrzebni nam są rezerwowi Chelsea, zdecydowanie wolę całą gotówkę.
Nie chcę w rozliczeniu za Modricia Kalou i Benayouna, niepotrzebni nam są rezerwowi Chelsea, zdecydowanie wolę całą gotówkę
17 sierpnia 2011, 15:13 [cytuj]
i co z tą gotówką zrobisz?
i co z tą gotówką zrobisz?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 sierpnia 2011, 15:14 [cytuj]
http://www.skysports.com/story/0,,11675_7107536,00.html
Jak to mowil Boniek o greniu - Dość Pan, wstydu oszczedz :D
drugi cytat z tematyki piłkarskiej - Kończ to turku! Panie Ahmed Sakar koncz ten mecz!
Jednym słowem, Jolu, daj nam znizki na coroczny zjazd miłośnikow karpia, do tego 0,7 Jacka Danielskiego i bierz tego trutnia i jego tygodniowkie :rotfl::rotfl:
http://www.skysports.com/story/0,,11675_7107536,00.html Jak to mowil Boniek o greniu - Dość Pan, wstydu oszczedz :D drugi cytat z tematyki piłkarskiej - Kończ to turku! Panie Ahmed Sakar koncz ten mecz! Jednym słowem, Jolu, daj nam znizki na coroczny zjazd miłośnikow karpia, do tego 0,7 Jacka Danielskiego i bierz tego trutnia i jego tygodniowkie :rotfl::rotfl:
17 sierpnia 2011, 15:27 [cytuj]
:cwaniak: Keano juz out teraz czas na Bentleya... a Jenas i Fenerbahce to juz chyba temat zamkniety ?
:cwaniak: Keano juz out teraz czas na Bentleya... a Jenas i Fenerbahce to juz chyba temat zamkniety ?
17 sierpnia 2011, 16:43 [cytuj]
aapa powiedział/a:
i co z tą gotówką zrobisz?



A co Ci da napastnik o klasie porównywalnej do naszych obecnych?
A co Ci da napastnik o klasie porównywalnej do naszych obecnych?
17 sierpnia 2011, 16:46 [cytuj]
kolejny "bramkostrzelny" napastnik który pobiera tygodniówke tylko po to by dorobić do emerytury
kolejny "bramkostrzelny" napastnik który pobiera tygodniówke tylko po to by dorobić do emerytury
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
17 sierpnia 2011, 17:42 [cytuj]
O, Cardozo. Ostatnio, po raz kolejny zresztą, sobie o nim przypomnialem. Skoro Llornte za drogi, czy tam nie chce przyjść, to Cardozo to świetna opcja. Myślę, że dużo lepsza niż Adebayor (bo to łasy na kasę "ekscentryk") i Ruiz (bo lepeij w piłkę kopie). Silny, w miarę wysoki, na szpice idealny. A to tego jakie ma kopyto...!
O, Cardozo. Ostatnio, po raz kolejny zresztą, sobie o nim przypomnialem. Skoro Llornte za drogi, czy tam nie chce przyjść, to Cardozo to świetna opcja. Myślę, że dużo lepsza niż Adebayor (bo to łasy na kasę "ekscentryk") i Ruiz (bo lepeij w piłkę kopie). Silny, w miarę wysoki, na szpice idealny. A to tego jakie ma kopyto...!
17 sierpnia 2011, 18:34 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Crouch może nie wygląda ale technikę ma na pewno nie gorszą niż np. Lennon. Może nawet lepszą. Tylko że nie ma szybkości. Widzieliście jakiś mecz żeby Crouch nie przyjął piłki albo żeby odskakiwała mu na 3m tak jak to ma miejsce u Pava? Ja sobie nie przypominam. Pamiętam też mecz jak tą swoją dziwną kiwką (dziwna bo jest wielki i śmiesznie to wygląda) minął chyba trzech rywali. Może to nawet było z Milanem? Cholera nie pamiętam. Mimo braku szybkości zawsze ładnię tą piłką operuje. Zobaczcie sobie bramkę Croucha na tottenhamhotspur.com jak minął rywala . Po prawej filmik "Crouchy's cracker vs Os"


Większych bzdur dawno nie czytałem. Otóż ja pamiętam jak mu nieraz odskakiwała piłka - zupełnie jak Pavowi. Jak z metra nie trafiał na pustą bramkę głową, jak potykał się o własne nogi, a jeden drybling, gdzie może przez przypadek minął jednego-dwóch zawodników nawet jeśli był - nic w tym przypadku nie zmienia. Z Milanem to pamiętam czerwoną kartkę. Może dzejkob zacznij jeść więcej masła - podobno pomaga na pamięć.

A co do meritum - każdy z naszych napastników powinien pójść na sprzedaż. Oferta Stoke za Palaciosa i Croucha jest dobra, więc tu się nie ma co zastanawiać. Trzeba tylko sprowadzić napastników lepszych (powtarzam się znów). A zatem już nawet ten Ruiz, czy Cardozo by się nadali choć ledwo. A co do Ade - to ja się modlę, że Słonia nam w ostatniej chwili ściągnie Marsylia.
Większych bzdur dawno nie czytałem. Otóż ja pamiętam jak mu nieraz odskakiwała piłka - zupełnie jak Pavowi. Jak z metra nie trafiał na pustą bramkę głową, jak potykał się o własne nogi, a jeden drybling, gdzie może przez przypadek minął jednego-dwóch zawodników nawet jeśli był - nic w tym przypadku nie zmienia. Z Milanem to pamiętam czerwoną kartkę. Może dzejkob zacznij jeść więcej masła - podobno pomaga na pamięć. A co do meritum - każdy z naszych napastników powinien pójść na sprzedaż. Oferta Stoke za Palaciosa i Croucha jest dobra, więc tu się nie ma co zastanawiać. Trzeba tylko sprowadzić napastników lepszych (powtarzam się znów). A zatem już nawet ten Ruiz, czy Cardozo by się nadali choć ledwo. A co do Ade - to ja się modlę, że Słonia nam w ostatniej chwili ściągnie Marsylia
17 sierpnia 2011, 19:01 [cytuj]
Barometr obys nie musial polknac tej zaby bo ona duza jest jak to mowil Sp Lepper xD wykraczes przedadza wszystkich a levy powie jak sie zalapiemy do LM to kupimy napastnika lol

Dla mnie Redknapp nie ma jaj bo na jego miejscu dawno postawilbym ultimatum "albo moge przeprowadzic dwa transfery tu i teraz albo odchodze" no chyba ze godzi sie grac o miejsce w pierwszej dziesiatce to moze mu taki uklad pasowac
Barometr obys nie musial polknac tej zaby bo ona duza jest jak to mowil Sp Lepper xD wykraczes przedadza wszystkich a levy powie jak sie zalapiemy do LM to kupimy napastnika lol Dla mnie Redknapp nie ma jaj bo na jego miejscu dawno postawilbym ultimatum "albo moge przeprowadzic dwa transfery tu i teraz albo odchodze" no chyba ze godzi sie grac o miejsce w pierwszej dziesiatce to moze mu taki uklad pasowac
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 sierpnia 2011, 19:26 [cytuj]
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/9951/4/exclusive-–-redknapp-‘adebayor-could-be-fantastic-tottenham’?
http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/9951/4/exclusive-–-redknapp-‘adebayor-could-be-fantastic-tottenham’?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
17 sierpnia 2011, 19:35 [cytuj]
Ade --> http://www.skysports.com/story/0,,11679_7107507,00.html Ruiz --> http://www.skysports.com/story/0,,11675_7107819,00.html
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 37 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się