Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
17 sierpnia 2011, 19:41 [cytuj]
Kocham tę formułkę Harry'ego: He is a good player but... :)
Kocham tę formułkę Harry'ego: He is a good player but... :)
Come On You Spurs !
17 sierpnia 2011, 19:49 [cytuj]
It's difficult when you look around for frontmen, unless you're going to spend mega money" he said. "It's a loan deal, which is a no-brainer really. If he comes and plays as he can play, he could be fantastic for us. If he comes and doesn't perform, it's only a loan and it's not the end of the world

Fantsatic, magnificent, super... mój Boże cóż za bogate słownictwo

No nic - Paweł ma po części rację. Po części bo wydaje mi się, że jak sprowadza się KLASOWEGO napastnika to czy przyjdzie Klinsmann, czy Michael Laudrup, czy Guus Hiddink (moje typy na następcę) to klasowy napastnik zawsze mu się w składzie przyda.
It's difficult when you look around for frontmen, unless you're going to spend mega money" he said. "It's a loan deal, which is a no-brainer really. If he comes and plays as he can play, he could be fantastic for us. If he comes and doesn't perform, it's only a loan and it's not the end of the world Fantsatic, magnificent, super... mój Boże cóż za bogate słownictwo No nic - Paweł ma po części rację. Po części bo wydaje mi się, że jak sprowadza się KLASOWEGO napastnika to czy przyjdzie Klinsmann, czy Michael Laudrup, czy Guus Hiddink (moje typy na następcę) to klasowy napastnik zawsze mu się w składzie przyda
17 sierpnia 2011, 20:46 [cytuj]
No to może trzeba przeczekać z tym co mamy? No jeszcze ten Ruiz ujdzie, ale Ade to kpina z kibiców. Poza tym - jest liga niemiecka, francuska - tam się znajdą piłkarze dobrzy do 70-80 tys. funtów tygodniowo.
No to może trzeba przeczekać z tym co mamy? No jeszcze ten Ruiz ujdzie, ale Ade to kpina z kibiców. Poza tym - jest liga niemiecka, francuska - tam się znajdą piłkarze dobrzy do 70-80 tys. funtów tygodniowo
17 sierpnia 2011, 21:12 [cytuj]
piłkarzy bardzo dobrych którzy tygodniówke będą chcieli na poziomie 40-50 tys. funtów
piłkarzy bardzo dobrych którzy tygodniówke będą chcieli na poziomie 40-50 tys. funtów
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
17 sierpnia 2011, 21:37 [cytuj]
Barometr ilu mamy napastnikow? Trzech a to jak na warunki premiership malo.

Taki Park chu young(wiem jestem monotematyczny) nie bedzie chcial wiecej jak 50 tys funtow

Kevin mirallas tez nie wiecej.

Poza tym jak widze ze za marne grosze odchodzi klasowy pomocnik jakim jest steven defour to mi sie noz w kieszeni otwiera

Powoli zaczynam myslec, ze serio levy poczeka z transferami az odejdzie redknapp
Barometr ilu mamy napastnikow? Trzech a to jak na warunki premiership malo. Taki Park chu young(wiem jestem monotematyczny) nie bedzie chcial wiecej jak 50 tys funtow Kevin mirallas tez nie wiecej. Poza tym jak widze ze za marne grosze odchodzi klasowy pomocnik jakim jest steven defour to mi sie noz w kieszeni otwiera Powoli zaczynam myslec, ze serio levy poczeka z transferami az odejdzie redknapp
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 sierpnia 2011, 21:51 [cytuj]
Eboue po transferze do Galatasaray przyznał, że odrzucił możliwość przejścia do Tottenhamu, który był nim zainteresowany i nawet złożył zapytanie.

Są dwie opcje: Harry ma sklerozę i nie patrzy w CV albo chce na WHL stworzyć prawdziwą kolonię byłych wiadomo kogo i zrobić wszystkich kibiców w bambuko. Skład z Adebayorem, Gallasem, Lassem i Eboue. Matko Boska...
Eboue po transferze do Galatasaray przyznał, że odrzucił możliwość przejścia do Tottenhamu, który był nim zainteresowany i nawet złożył zapytanie. Są dwie opcje: Harry ma sklerozę i nie patrzy w CV albo chce na WHL stworzyć prawdziwą kolonię byłych wiadomo kogo i zrobić wszystkich kibiców w bambuko. Skład z Adebayorem, Gallasem, Lassem i Eboue. Matko Boska
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
17 sierpnia 2011, 21:55 [cytuj]
raku powiedział/a:
Zastanawiam się czasem, czy niektórzy naprawdę przekładają football managerowe słupki umiejętności na prawdziwy futbol, czy po prostu nie mają bladego pojęcia o czym piszą. Drogi kolego, jeśli oglądasz Ligue 1, to mam nadzieję zdajesz sobie sprawę z tego, jak przeciętnymi piłkarzami są Park i niespełniona nadzieja belgijskiego futbolu, Mirallas. Przecież jakiś musiał być powód tego, że Park spadł z Monaco do Ligue 2 i mało kto chce go teraz kupić (pal licho żądania finansowe Koreańczyka, który w Monaco pobiera 2 mln euro rocznie), a Mirallasa Saint-Etienne najpierw wypożyczyło do Grecji, a potem tam sprzedało


Ale dodam, że Defour akurat z tego grona jest bardzo dobry. Tylko, że to pomocnik akurat, a nie napastnik. I klika dni temu za 6 mln euro przeszedł do Porto

Pomijając ten FM-owski temat - jest kilku dobrych piłkarzy, którzy przyszliby do nas z chęcią za niekoniecznie duże pieniądze. I są na pewno lepszym rozwiązaniem niż Słoń.

Jak zeszliśmy trochę na Belgów to Hazard raczej nigdzie nie przejdzie, poza tym to raczej ofensywny pomocnik, ale taki Jelle Vossen z Genk. Wiem, że loteria, ale na pewno warto z nim bardziej zaryzykować
Ale dodam, że Defour akurat z tego grona jest bardzo dobry. Tylko, że to pomocnik akurat, a nie napastnik. I klika dni temu za 6 mln euro przeszedł do Porto Pomijając ten FM-owski temat - jest kilku dobrych piłkarzy, którzy przyszliby do nas z chęcią za niekoniecznie duże pieniądze. I są na pewno lepszym rozwiązaniem niż Słoń. Jak zeszliśmy trochę na Belgów to Hazard raczej nigdzie nie przejdzie, poza tym to raczej ofensywny pomocnik, ale taki Jelle Vossen z Genk. Wiem, że loteria, ale na pewno warto z nim bardziej zaryzykować
17 sierpnia 2011, 22:23 [cytuj]
wiecie co mozemy sobie pogadac kogo chetnie bysmy widzieli u nas skladzie ale watpie zebysmy za nich zaproponowalismy poza tym ten Park chyba ostatnio gdzies przeszedl tylko nie moge skojarzyc gdzie :bezradny:
wiecie co mozemy sobie pogadac kogo chetnie bysmy widzieli u nas skladzie ale watpie zebysmy za nich zaproponowalismy poza tym ten Park chyba ostatnio gdzies przeszedl tylko nie moge skojarzyc gdzie :bezradny:
18 sierpnia 2011, 00:02 [cytuj]
Raku akurat Parka to ogladam od xxx czasu jeszcze jak gral w korei. To nie tak, ze dobry napastnik musi sie wyrozniac w srednim klubie.

Czasami sredni napastnik w srednim klubie staje sie dobrym napastnikem w dobrym klubie a nawet swietnym.

Park jest typowym lisem pola karnego fakt faktem nie zapierd...la jak rooney po calym boisku ale ten strzelecki nos ma. A Monaco spadlo do ligue 2 przez niewytlumaczalne decyzje trenera oraz slaba gre w obronie. Poza tym sprzedali nene i nie wzmocnili sie porzadnie. Gdyby nie rufier czy jak on sie zwie to byloby z nimi gorzej.

Moshino Park nigdzie nie poszedl zrodla w seulu podaja dwie opcje schalke(ale tam juz kogos kupili) i wzmacniajacy sie looserpool. Raku stawia browar a nawet dwa jak przejdzie do czerwonych i nam nastuka hat tricka

Podsumowujac Park jest lepszy od kazdego z naszych trzech napadziorow. Tak lepszy nawet od Defoe(ktory teoretycznie jest najepszy z naszej trojki)

Mirallas podoba mi sie belgijski futbol dlatego go napisalem a defour jeden z lepszych pomocnikow w europie(a smiem twierdzic, ze za w tej przedzialce cenowej najlepszy) Po kontuzji troche osiadl, ale i tak gral na bardzo wysokim poziomie
Raku akurat Parka to ogladam od xxx czasu jeszcze jak gral w korei. To nie tak, ze dobry napastnik musi sie wyrozniac w srednim klubie. Czasami sredni napastnik w srednim klubie staje sie dobrym napastnikem w dobrym klubie a nawet swietnym. Park jest typowym lisem pola karnego fakt faktem nie zapierd...la jak rooney po calym boisku ale ten strzelecki nos ma. A Monaco spadlo do ligue 2 przez niewytlumaczalne decyzje trenera oraz slaba gre w obronie. Poza tym sprzedali nene i nie wzmocnili sie porzadnie. Gdyby nie rufier czy jak on sie zwie to byloby z nimi gorzej. Moshino Park nigdzie nie poszedl zrodla w seulu podaja dwie opcje schalke(ale tam juz kogos kupili) i wzmacniajacy sie looserpool. Raku stawia browar a nawet dwa jak przejdzie do czerwonych i nam nastuka hat tricka Podsumowujac Park jest lepszy od kazdego z naszych trzech napadziorow. Tak lepszy nawet od Defoe(ktory teoretycznie jest najepszy z naszej trojki) Mirallas podoba mi sie belgijski futbol dlatego go napisalem a defour jeden z lepszych pomocnikow w europie(a smiem twierdzic, ze za w tej przedzialce cenowej najlepszy) Po kontuzji troche osiadl, ale i tak gral na bardzo wysokim poziomie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 sierpnia 2011, 01:43 [cytuj]
Mamy dostac 35 mln za Luke.
Mamy dostac 35 mln za Luke
18 sierpnia 2011, 02:26 [cytuj]
Czyżby Harry w ostatnich wywiadach chciał nam zasugerować, że powinniśmy się pomału żegnać z Luką?
Czyżby Harry w ostatnich wywiadach chciał nam zasugerować, że powinniśmy się pomału żegnać z Luką?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 sierpnia 2011, 02:33 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Czyżby Harry w ostatnich wywiadach chciał nam zasugerować, że powinniśmy się pomału żegnać z Luką?


Sensacyjnie na to wygląda. Znów transfery na ostatnią chwilę. Może się okazać, że skończymy ze Słoniem i bez Chorwata. ;(
Sensacyjnie na to wygląda. Znów transfery na ostatnią chwilę. Może się okazać, że skończymy ze Słoniem i bez Chorwata. ;(
18 sierpnia 2011, 11:23 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur-mad.co.uk/news/tmnw/redknapp_opens_door_to_modric_move_695028/index.shtml

To co było na głównej plus co nie co
http://www.tottenhamhotspur-mad.co.uk/news/tmnw/redknapp_opens_door_to_modric_move_695028/index.shtml To co było na głównej plus co nie co
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 66 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się