Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Szukamy napastnika!
18 sierpnia 2011, 13:16 [cytuj]
Raku ok ale zgodzisz sie ze mna ze w takim LKS'ie czy podbeskidziu to rooney nie wybilby sie nigdzie.

Co ma napastnik zrobic jak nie dostaje piłek. Jak rozgrywajacy gra piach a obrona leci sobie w kulki i jest 0 3 do przerwy.

Z chun yong lee tez sie wszyscy smiali(wlacznie z kibicami boltonu) a teraz uwazaja go za najlepszego skrzydlowego w swojej druzynie.

A Park jest glowna postacia Koreii po rezygnacji ji sunga z gry i coby nie mowic troche goli w narodowej druzynie nastrzelal 17 goli na 53 wystepy to nie jest w cale malo, a w Monaco bodajze 25 goli a u siebie w FC seoul 23 na 60 wystepow

Ja wiem wymazony grajek to to nie jest ale z braku laku + latwosc w wyciagnieciu go z monaco moze nam sie spokojnie oplacic

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/06/15/2532789/park-chu-youngs-priority-is-liverpool-but-has-offers-from
Raku ok ale zgodzisz sie ze mna ze w takim LKS'ie czy podbeskidziu to rooney nie wybilby sie nigdzie. Co ma napastnik zrobic jak nie dostaje piłek. Jak rozgrywajacy gra piach a obrona leci sobie w kulki i jest 0 3 do przerwy. Z chun yong lee tez sie wszyscy smiali(wlacznie z kibicami boltonu) a teraz uwazaja go za najlepszego skrzydlowego w swojej druzynie. A Park jest glowna postacia Koreii po rezygnacji ji sunga z gry i coby nie mowic troche goli w narodowej druzynie nastrzelal 17 goli na 53 wystepy to nie jest w cale malo, a w Monaco bodajze 25 goli a u siebie w FC seoul 23 na 60 wystepow Ja wiem wymazony grajek to to nie jest ale z braku laku + latwosc w wyciagnieciu go z monaco moze nam sie spokojnie oplacic http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/06/15/2532789/park-chu-youngs-priority-is-liverpool-but-has-offers-from
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 sierpnia 2011, 13:26 [cytuj]
barometri powiedział/a:
Większych bzdur dawno nie czytałem. Otóż ja pamiętam jak mu nieraz odskakiwała piłka - zupełnie jak Pavowi. Jak z metra nie trafiał na pustą bramkę głową, jak potykał się o własne nogi, a jeden drybling, gdzie może przez przypadek minął jednego-dwóch zawodników nawet jeśli był - nic w tym przypadku nie zmienia. Z Milanem to pamiętam czerwoną kartkę. Może dzejkob zacznij jeść więcej masła - podobno pomaga na pamięć.


Minął na pewno trzech i na pewno nie przypadkiem. Ciężko mi "udowodnić" technikę Petera bo ani żadnego filmiku nie mam ani żaden konkretny mecz poza tym z Evertonem (dzięki Zoolander) nie przychodzi mi do głowy. Nie będę się spierał, po prostu takie mam zdanie. Ale jak w przyszłości będziesz widział Croucha bardziej mu się przyjrzyj ;)

P.S. Czerwona kartka była z Realem. Jedz więcej masła, mówią że pomaga na pamięć :luzik:
Minął na pewno trzech i na pewno nie przypadkiem. Ciężko mi "udowodnić" technikę Petera bo ani żadnego filmiku nie mam ani żaden konkretny mecz poza tym z Evertonem (dzięki Zoolander) nie przychodzi mi do głowy. Nie będę się spierał, po prostu takie mam zdanie. Ale jak w przyszłości będziesz widział Croucha bardziej mu się przyjrzyj ;) P.S. Czerwona kartka była z Realem. Jedz więcej masła, mówią że pomaga na pamięć :luzik:
18 sierpnia 2011, 14:54 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
P.S. Czerwona kartka była z Realem. Jedz więcej masła, mówią że pomaga na pamięć :luzik:

Genau, to żeś się Marcin nie popisał:D Dodam jeszcze, że z Milanem to akurat wyróżnił się bramką;)
Też nie kumam tego najazdu na technikę Petera. Większość ludzi uważa, że jak wysoki to od razu drewniany. Ja sobie nie przypominam, oprócz jakichś zupełnych wyjątków, które zdarzają się nawet i Messiemu, żeby mu piłka odskakiwała przy przyjęciu czy prowadzeniu. A że "śmiesznie" biega? Nie wiem, kogo to śmieszy, biega jak normalny wysoki i chudy koleś, raczej niemożliwe, żeby drobił tak nóżkami jak Lennon, bo ma je o 20 centymetrów dłuższe.
raku powiedział/a:
Może i ja się nie znam, ale liga francuska działa na bardzo prostej zasadzie: wybijasz się w słabym klubie Ligue 1, idziesz do zespołu z czołówki. Rzadko który piłkarz decyduje się grając w dolnej połowie tabeli wyjechać poza granice Francji. Dlatego też gdyby ten Park Chu-Young był faktycznie aż tak zajebisty, teraz o jego podpis walczyłyby OM, OL i PSG, a nie Schalke czy Liverpool (o zainteresowaniu The Reds pierwsze słyszę). A w Monaco można zrzucać winę spadku na bardzo wiele osób

Nic dodać, nic ująć. Tzn. dodał już Paweł i do tego już nic od siebie nie dołożę, bo już wszystko zostało wyjaśnione.
jin_tae powiedział/a:
Poza tym jak widze ze za marne grosze odchodzi klasowy pomocnik jakim jest steven defour to mi sie noz w kieszeni otwiera

Mistrzu, ile razy widziałeś go w akcji? Poza kadrą???
Genau, to żeś się Marcin nie popisał:D Dodam jeszcze, że z Milanem to akurat wyróżnił się bramką;) Też nie kumam tego najazdu na technikę Petera. Większość ludzi uważa, że jak wysoki to od razu drewniany. Ja sobie nie przypominam, oprócz jakichś zupełnych wyjątków, które zdarzają się nawet i Messiemu, żeby mu piłka odskakiwała przy przyjęciu czy prowadzeniu. A że "śmiesznie" biega? Nie wiem, kogo to śmieszy, biega jak normalny wysoki i chudy koleś, raczej niemożliwe, żeby drobił tak nóżkami jak Lennon, bo ma je o 20 centymetrów dłuższe. [quote=raku]Może i ja się nie znam, ale liga francuska działa na bardzo prostej zasadzie: wybijasz się w słabym klubie Ligue 1, idziesz do zespołu z czołówki. Rzadko który piłkarz decyduje się grając w dolnej połowie tabeli wyjechać poza granice Francji. Dlatego też gdyby ten Park Chu-Young był faktycznie aż tak zajebisty, teraz o jego podpis walczyłyby OM, OL i PSG, a nie Schalke czy Liverpool (o zainteresowaniu The Reds pierwsze słyszę). A w Monaco można zrzucać winę spadku na bardzo wiele osób
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 sierpnia 2011, 15:31 [cytuj]
Ginola trafiony niezatopiony. Jezdzilem na mecze ligowe(mieszkam w NL ale mam w lasencje w Belgii) wiec bardzo czesto bylem na meczach czy to standardu czy anderlechtu(bylem na meczu jak wasylowi noge polamali)

Poza tym ligi niszowe to moj konik i nawet w lidze serbskiej/slowenskiej czy nawet w lidze ghanskiej sa pilkarze ktorzy pod odpowiednia kontrola i przy zmianie otoczenia na lepsze moglby sie stac suoergrajkami

ale to nie na nasza druzyne bo takie akcje(z kupowaniem nieznanych perspektywicznych grajkow) to moze sobie Ser Alex pozwolic(bo wie ze go nikt nie zwolni jak ow wynalazek sie nie sprawdzi). Pytanie brzmi dlaczego tylko on sie zainteresowal chicharito jak chlopak juz od kilku ladnych miesiecy przed jego przejsciem do man utd gral dobra pilke
Ginola trafiony niezatopiony. Jezdzilem na mecze ligowe(mieszkam w NL ale mam w lasencje w Belgii) wiec bardzo czesto bylem na meczach czy to standardu czy anderlechtu(bylem na meczu jak wasylowi noge polamali) Poza tym ligi niszowe to moj konik i nawet w lidze serbskiej/slowenskiej czy nawet w lidze ghanskiej sa pilkarze ktorzy pod odpowiednia kontrola i przy zmianie otoczenia na lepsze moglby sie stac suoergrajkami ale to nie na nasza druzyne bo takie akcje(z kupowaniem nieznanych perspektywicznych grajkow) to moze sobie Ser Alex pozwolic(bo wie ze go nikt nie zwolni jak ow wynalazek sie nie sprawdzi). Pytanie brzmi dlaczego tylko on sie zainteresowal chicharito jak chlopak juz od kilku ladnych miesiecy przed jego przejsciem do man utd gral dobra pilke
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 sierpnia 2011, 18:18 [cytuj]
Messi taka technika że hoho, gdyby nie szybkość to byloby widać że mu mocno piłka odskakuje
Messi taka technika że hoho, gdyby nie szybkość to byloby widać że mu mocno piłka odskakuje
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
18 sierpnia 2011, 18:21 [cytuj]
bambi powiedział/a:
Messi taka technika że hoho, gdyby nie szybkość to byloby widać że mu mocno piłka odskakuje


:brawo:
:brawo:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 sierpnia 2011, 18:46 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Minął na pewno trzech i na pewno nie przypadkiem. Ciężko mi "udowodnić" technikę Petera bo ani żadnego filmiku nie mam ani żaden konkretny mecz poza tym z Evertonem (dzięki Zoolander) nie przychodzi mi do głowy. Nie będę się spierał, po prostu takie mam zdanie. Ale jak w przyszłości będziesz widział Croucha bardziej mu się przyjrzyj ;)

P.S. Czerwona kartka była z Realem. Jedz więcej masła, mówią że pomaga na pamięć :luzik:


touche :) brawo za ripostę - rzeczywiście to był Real. Trochę się zapędziłem. Pozostaje mi wpierdzielenie kostki masła
touche :) brawo za ripostę - rzeczywiście to był Real. Trochę się zapędziłem. Pozostaje mi wpierdzielenie kostki masła
18 sierpnia 2011, 19:41 [cytuj]
Villas Boas przyznał, że nie jest pewny, czy Chelsea zdecyduje się na kolejną ofertę za Lukę.
Villas Boas przyznał, że nie jest pewny, czy Chelsea zdecyduje się na kolejną ofertę za Lukę
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 sierpnia 2011, 20:02 [cytuj]
http://www.spurs-web.com/spurs-news/spurs-announce-transfer-deals-evening/?
http://www.spurs-web.com/spurs-news/spurs-announce-transfer-deals-evening/?
18 sierpnia 2011, 20:03 [cytuj]
Levy powiedział, że tego wieczora będą już dwa transfery dopięte: Adebayor i Diarra.
Levy powiedział, że tego wieczora będą już dwa transfery dopięte: Adebayor i Diarra
Dla przyjaciół JD18;)
18 sierpnia 2011, 20:05 [cytuj]
DADI powiedział/a:
Levy powiedział, że tego wieczora będą już dwa transfery dopięte: Adebayor i Diarra


idę się powiesić. Niedługo będziemy się zwać Arsenal Hotspur
idę się powiesić. Niedługo będziemy się zwać Arsenal Hotspur
18 sierpnia 2011, 20:07 [cytuj]
Z Diarry to taki Gunner jak z Bentleya.

Jakoś trzeba się odgryźć za Campbella. Po za tym na Emirates będziemy grać prawie jak u siebie i zgarniemy dodatkowe 3 pkt :]
Z Diarry to taki Gunner jak z Bentleya. Jakoś trzeba się odgryźć za Campbella. Po za tym na Emirates będziemy grać prawie jak u siebie i zgarniemy dodatkowe 3 pkt :]
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
18 sierpnia 2011, 21:18 [cytuj]
Ajajaja nikt mi nie powiedział, sam nie sprawdziłem, a tu się okazuje, że Eurosport puszcza na żywo Hearts-Tottenham. Akurat się na trzecią bramkę załapałem, nieźle :)
A co do Diarry, to uważam, że jest to solidny, dobry, mocny i wręcz stworzony na ligę angielską def. pomocnik, dużo lepszy od Khediry czy Gago. Niezrozumiałe jak dla mnie zachowanie Mourinho, no ale co tam. Jak Harry uważa, że jest potrzebny to niech go bierze. Podstawa to jednak kupienie (moim zdaniem) dwóch dobrych napastników, choć jeśli mają to być zawodnicy jak Adebayor - wolę pozostać przy Pavie, Crouchu i Defoe.
Ajajaja nikt mi nie powiedział, sam nie sprawdziłem, a tu się okazuje, że Eurosport puszcza na żywo Hearts-Tottenham. Akurat się na trzecią bramkę załapałem, nieźle :) A co do Diarry, to uważam, że jest to solidny, dobry, mocny i wręcz stworzony na ligę angielską def. pomocnik, dużo lepszy od Khediry czy Gago. Niezrozumiałe jak dla mnie zachowanie Mourinho, no ale co tam. Jak Harry uważa, że jest potrzebny to niech go bierze. Podstawa to jednak kupienie (moim zdaniem) dwóch dobrych napastników, choć jeśli mają to być zawodnicy jak Adebayor - wolę pozostać przy Pavie, Crouchu i Defoe
18 sierpnia 2011, 22:45 [cytuj]
Bądź, co bądź, ale Defoe dzisiaj (jak dla mnie) pokazał się z dobrej strony :P
Bądź, co bądź, ale Defoe dzisiaj (jak dla mnie) pokazał się z dobrej strony :P
18 sierpnia 2011, 23:08 [cytuj]
Thierry Henry by nam się jeszcze przydał, a za rok może odkupimy Fabregasa z Barcelony. I Wengera za Redknappa.
Thierry Henry by nam się jeszcze przydał, a za rok może odkupimy Fabregasa z Barcelony. I Wengera za Redknappa
18 sierpnia 2011, 23:34 [cytuj]
Atletico Madryt właśnie uzgodniło warunki z FC Porto za Falcao. Cena - 40 mln euro plus dodatkowe 7 mln euro w klauzulach.
Atletico Madryt właśnie uzgodniło warunki z FC Porto za Falcao. Cena - 40 mln euro plus dodatkowe 7 mln euro w klauzulach
18 sierpnia 2011, 23:46 [cytuj]
To za dużo, Falcao zagrał dopiero jeden dobry sezon i nie wiadomo czy w tym roku znów będzie taki mocny, tym bardziej że nie ma czasu żeby się zgrać z zespołem. A Aguero kosztował tyle samo mimo że głośno jest o nim od kilku lat, gra w mocniejszej lidze i trudniej było mu się wybić.
To za dużo, Falcao zagrał dopiero jeden dobry sezon i nie wiadomo czy w tym roku znów będzie taki mocny, tym bardziej że nie ma czasu żeby się zgrać z zespołem. A Aguero kosztował tyle samo mimo że głośno jest o nim od kilku lat, gra w mocniejszej lidze i trudniej było mu się wybić
18 sierpnia 2011, 23:56 [cytuj]
troche przeholowali z tymi 40 milionami za Radamela, ale to już nie nasz problem, nie? :)
troche przeholowali z tymi 40 milionami za Radamela, ale to już nie nasz problem, nie? :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się