Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Podsumowanie okienka transferowego
1 września 2011, 15:46 [cytuj]
Yossi zdrowy? byłby u nas wyróżniającym się zawodnikiem.
Yossi zdrowy? byłby u nas wyróżniającym się zawodnikiem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
1 września 2011, 16:17 [cytuj]
slojkowski powiedział/a:
a, i jeszcze jedno - jeszcze nie raz podczas meczów w barze będą padać okrzyki - LAGA NA CROUCHA!!!

ciekawy jestem artety w arsenalu


no to będzie grane bankowo :)
no to będzie grane bankowo :)
1 września 2011, 16:55 [cytuj]
okienko ogolnie na plus ale zawsze moglo byc lepiej... Cieszy mnie przyjscie na WHL Adebayora. Mysle ze odblokuje sie i zacznie zdobywac wazne dla nas bramki. Przyjscie Parkera to takze duzy plus. Waleczny zawodnik bedzie zapieprzal po boisku a nie gwiazdorzyl, jak sandro sie wyleczy bedzie ciekawa rywalizacja na tej pozycji. Troche lipa ze z zespolu odszedl Hutton ktory jak dla mnie jest lepszy od Corluki ale konflikt z HR spowodowal ze chlopak nie gral. Mam mieszane uczucia co do transferu Croucha, na pewno lepiej by było gdyby z klubu odszedl Pav. Byłby z pewnoscia lepszym zmiennikiem ? dla Ade lub Defoe. Pozbylismy sie takze Palaciosa a to napewno dobrze ;D no kto wie moze w tym sezonie obudzi sie dos Santos ? a raczej zostanie dana mu szansa pokazania sie i grania. No ogolnie okno oceniam na 7/10.
okienko ogolnie na plus ale zawsze moglo byc lepiej... Cieszy mnie przyjscie na WHL Adebayora. Mysle ze odblokuje sie i zacznie zdobywac wazne dla nas bramki. Przyjscie Parkera to takze duzy plus. Waleczny zawodnik bedzie zapieprzal po boisku a nie gwiazdorzyl, jak sandro sie wyleczy bedzie ciekawa rywalizacja na tej pozycji. Troche lipa ze z zespolu odszedl Hutton ktory jak dla mnie jest lepszy od Corluki ale konflikt z HR spowodowal ze chlopak nie gral. Mam mieszane uczucia co do transferu Croucha, na pewno lepiej by było gdyby z klubu odszedl Pav. Byłby z pewnoscia lepszym zmiennikiem ? dla Ade lub Defoe. Pozbylismy sie takze Palaciosa a to napewno dobrze ;D no kto wie moze w tym sezonie obudzi sie dos Santos ? a raczej zostanie dana mu szansa pokazania sie i grania. No ogolnie okno oceniam na 7/10
1 września 2011, 16:58 [cytuj]
Mnie najbardziej zaskakuje sprzedaż Croucha. Gościu gra 90min z Man City a kilka dni potem zostaje sprzedany. Świadczy to albo o zagubieniu się Harrego albo o władzy Levy'ego. Coraz częściej mam wrażenie że to jednak Harry się pogubił. Od pół roku gramy tak mizernie (z przebłyskami) że chyba Messi by tu nie pomógł. Coś mi się wydaję że w styczniu transfery będzie załatwiał już ktoś inny. A i jeszcze mam pytanie co do dos Santosa. Czy on wogóle zagrał w jakimkolwiek sparingu? Czy to rezerw czy pierwszej druzyny?
Mnie najbardziej zaskakuje sprzedaż Croucha. Gościu gra 90min z Man City a kilka dni potem zostaje sprzedany. Świadczy to albo o zagubieniu się Harrego albo o władzy Levy'ego. Coraz częściej mam wrażenie że to jednak Harry się pogubił. Od pół roku gramy tak mizernie (z przebłyskami) że chyba Messi by tu nie pomógł. Coś mi się wydaję że w styczniu transfery będzie załatwiał już ktoś inny. A i jeszcze mam pytanie co do dos Santosa. Czy on wogóle zagrał w jakimkolwiek sparingu? Czy to rezerw czy pierwszej druzyny?
1 września 2011, 17:22 [cytuj]
Generalnie ubawilem się trochę jak spojrzałem jak przeżywaliście ostatni dzień. Pewnie podświadomie chcieliście coś "urodzić", ale ok. Wasz czas, wasze sprawy. Jeżeli mam jakoś to wszystko podsumować to mogę stwierdzić, ze trochę podratowane to wszystko. W zasadzie uwolnienie się od pewnych tematów, chociaż na rok. Ogólnie jednak cieniutko. cieniutko. Za mało jakości, a jedynie liczenie, że Luka się nawróci. Strasznie mało u nas graczy kreatywnych. Są cyrkowcy, ale nie tacy, którzy jak nie wypali wariant A to próbuję B, albo C. Jeźdźcy bez glowy (VdV, Bale, Lennonek, Niko). Big Tom mam wrażenie , że zamulony jest totalnie. Parker i Sandro mogą dać pewien spokój z tyłu. Pienar jako pomocnik mistrza może by się jeszcze odnalazł, ale...Luka, ja tam jakoś nie widzę, zeby za nas zdechnąć chciał. Do tego ostatnio taktycznie jest dramat, a wręcz rozjebunda totalna. Nic się wielkiego nie wydarzyło.
Generalnie ubawilem się trochę jak spojrzałem jak przeżywaliście ostatni dzień. Pewnie podświadomie chcieliście coś "urodzić", ale ok. Wasz czas, wasze sprawy. Jeżeli mam jakoś to wszystko podsumować to mogę stwierdzić, ze trochę podratowane to wszystko. W zasadzie uwolnienie się od pewnych tematów, chociaż na rok. Ogólnie jednak cieniutko. cieniutko. Za mało jakości, a jedynie liczenie, że Luka się nawróci. Strasznie mało u nas graczy kreatywnych. Są cyrkowcy, ale nie tacy, którzy jak nie wypali wariant A to próbuję B, albo C. Jeźdźcy bez glowy (VdV, Bale, Lennonek, Niko). Big Tom mam wrażenie , że zamulony jest totalnie. Parker i Sandro mogą dać pewien spokój z tyłu. Pienar jako pomocnik mistrza może by się jeszcze odnalazł, ale...Luka, ja tam jakoś nie widzę, zeby za nas zdechnąć chciał. Do tego ostatnio taktycznie jest dramat, a wręcz rozjebunda totalna. Nic się wielkiego nie wydarzyło
Kogucie życie!
1 września 2011, 18:12 [cytuj]
Ostatni dzień nam uratował to okienko bo w końcu pozbyliśmy się Palaciosów i innych Huttonów, zarobiliśmy na tym ponad 20 milionów a na pensjach przez cały rok pewnie jeszcze z 5 więc jest naprawdę ok. Nie przekonuje mnie transfer Parkera bo mamy Sandro, który już niedługo będzie zdrowy i według mnie jest lepszy, a na pewno bardziej perspektywiczny. W tym roku w końcu nasz napad może zaskoczyć, Adebayor według mnie swoje ustrzeli a poza tym Defoe na początku sezonu się wyróżnia na tle reszty zespołu. Pomoc i obrona w zasadzie bez zmian jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę (tylko Walker doszedł, to napewno na plus). Ciężko mi teraz pokazać najsłabszy punkt naszego zespołu i według mnie do końca roku będzie można ocenić gdzie potrzebujemy wzmocnień a w styczniu kupić 1-2 zawodników. Dobrze też że sprowadziliśmy Iago, będzie zmiennik dla Bale'a i Lennon'a na wypadek jakichś kontuzji, bo Pienaar raczej sie nie sprawdził.
Ostatni dzień nam uratował to okienko bo w końcu pozbyliśmy się Palaciosów i innych Huttonów, zarobiliśmy na tym ponad 20 milionów a na pensjach przez cały rok pewnie jeszcze z 5 więc jest naprawdę ok. Nie przekonuje mnie transfer Parkera bo mamy Sandro, który już niedługo będzie zdrowy i według mnie jest lepszy, a na pewno bardziej perspektywiczny. W tym roku w końcu nasz napad może zaskoczyć, Adebayor według mnie swoje ustrzeli a poza tym Defoe na początku sezonu się wyróżnia na tle reszty zespołu. Pomoc i obrona w zasadzie bez zmian jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę (tylko Walker doszedł, to napewno na plus). Ciężko mi teraz pokazać najsłabszy punkt naszego zespołu i według mnie do końca roku będzie można ocenić gdzie potrzebujemy wzmocnień a w styczniu kupić 1-2 zawodników. Dobrze też że sprowadziliśmy Iago, będzie zmiennik dla Bale'a i Lennon'a na wypadek jakichś kontuzji, bo Pienaar raczej sie nie sprawdził
1 września 2011, 18:38 [cytuj]
A tu podsumowanie całego okna w Europie. Działo się - http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/430326,Szejkowie-znow-szastaja-kasa-transfery-lata
1 września 2011, 20:03 [cytuj]
W porównaniu do Romy, to "Nasze okienko" wyglądało cieńko...
Przecież Oni takie okazje wyrwali, że masakra :|
W porównaniu do Romy, to "Nasze okienko" wyglądało cieńko... Przecież Oni takie okazje wyrwali, że masakra :|
1 września 2011, 20:51 [cytuj]
Śmiem wątpić czy któreś z ich "superwzmocnień" miałoby pewne miejsce u nas w składzie.
Śmiem wątpić czy któreś z ich "superwzmocnień" miałoby pewne miejsce u nas w składzie
1 września 2011, 21:46 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Śmiem wątpić czy któreś z ich "superwzmocnień" miałoby pewne miejsce u nas w składzie


Kjaer na bank bym miał, Heinze - możliwe, że też, Osvaldo w napadzie nikt by nie pogardził, Krkić jako dżoker - czemu nie?, Stekelenburg spokojnie grałby jako pierwszy, Pjanić przy formie Modricia - bez problemu. Tylko Gago mógłby grzać ławę. Co tu jest do wątpienia?
Kjaer na bank bym miał, Heinze - możliwe, że też, Osvaldo w napadzie nikt by nie pogardził, Krkić jako dżoker - czemu nie?, Stekelenburg spokojnie grałby jako pierwszy, Pjanić przy formie Modricia - bez problemu. Tylko Gago mógłby grzać ławę. Co tu jest do wątpienia?
1 września 2011, 21:51 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Generalnie ubawilem się trochę jak spojrzałem jak przeżywaliście ostatni dzień. Pewnie podświadomie chcieliście coś "urodzić", ale ok. Wasz czas, wasze sprawy. Jeżeli mam jakoś to wszystko podsumować to mogę stwierdzić, ze trochę podratowane to wszystko. W zasadzie uwolnienie się od pewnych tematów, chociaż na rok. Ogólnie jednak cieniutko. cieniutko. Za mało jakości, a jedynie liczenie, że Luka się nawróci. Strasznie mało u nas graczy kreatywnych. Są cyrkowcy, ale nie tacy, którzy jak nie wypali wariant A to próbuję B, albo C. Jeźdźcy bez glowy (VdV, Bale, Lennonek, Niko). Big Tom mam wrażenie , że zamulony jest totalnie. Parker i Sandro mogą dać pewien spokój z tyłu. Pienar jako pomocnik mistrza może by się jeszcze odnalazł, ale...Luka, ja tam jakoś nie widzę, zeby za nas zdechnąć chciał. Do tego ostatnio taktycznie jest dramat, a wręcz rozjebunda totalna. Nic się wielkiego nie wydarzyło



Cieszę się że dostarczyliśmy ci rozrywki! Nie wszyscy jesteśmy tak genialni i o pewnych rzeczach musimy przeczytać żeby wiedzieć. Ty pewnie wiedziałeś że transfer Cahilla nie dojdzie do skutku, no my niestety musieliśmy czekać na wypowiedź Redknappa, że nie wyszło. Nie każdy potrafi kibicować na luźną gumę, niektórzy chcą się trochę emocjonalnie zaangażować w to kibicowanie, interesowało nas kogo pozbędzie się Daniel Levy dlatego tam siedzieliśmy do 24.00. Ciebie nie obchodziło, twoje kibicowanie, twoja sprawa!
Cieszę się że dostarczyliśmy ci rozrywki! Nie wszyscy jesteśmy tak genialni i o pewnych rzeczach musimy przeczytać żeby wiedzieć. Ty pewnie wiedziałeś że transfer Cahilla nie dojdzie do skutku, no my niestety musieliśmy czekać na wypowiedź Redknappa, że nie wyszło. Nie każdy potrafi kibicować na luźną gumę, niektórzy chcą się trochę emocjonalnie zaangażować w to kibicowanie, interesowało nas kogo pozbędzie się Daniel Levy dlatego tam siedzieliśmy do 24.00. Ciebie nie obchodziło, twoje kibicowanie, twoja sprawa!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 września 2011, 22:33 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Kjaer na bank bym miał, Heinze - możliwe, że też, Osvaldo w napadzie nikt by nie pogardził, Krkić jako dżoker - czemu nie?, Stekelenburg spokojnie grałby jako pierwszy, Pjanić przy formie Modricia - bez problemu. Tylko Gago mógłby grzać ławę. Co tu jest do wątpienia?


Kjaer, po ostatnim sezonie to nie mialby miejsca nawet na naszej lawce. Heinze to chyba jakas kpina, nie dorasta do piet BAE. Osvaldo to napastnik dobry, ale chimeryczny, skad my to znamy. Krkic to zagadka i dochodzi do tego Pjanic, ktory od dwoch lata stoi w miejscu. Roma idzie na mistrza.
Kjaer, po ostatnim sezonie to nie mialby miejsca nawet na naszej lawce. Heinze to chyba jakas kpina, nie dorasta do piet BAE. Osvaldo to napastnik dobry, ale chimeryczny, skad my to znamy. Krkic to zagadka i dochodzi do tego Pjanic, ktory od dwoch lata stoi w miejscu. Roma idzie na mistrza
1 września 2011, 22:46 [cytuj]
adipetre powiedział/a:
Kjaer, po ostatnim sezonie to nie mialby miejsca nawet na naszej lawce. Heinze to chyba jakas kpina, nie dorasta do piet BAE. Osvaldo to napastnik dobry, ale chimeryczny, skad my to znamy. Krkic to zagadka i dochodzi do tego Pjanic, ktory od dwoch lata stoi w miejscu. Roma idzie na mistrza


Kjaer i Pjanić - zgoda ostatnie sezony słabe. Ale przy ich możliwościach szybko się odbudują, a przy grze naszej defensywy i problemami z Modriciem - tym bardziej pewnie weszliby do składu. Heinze robiłby konkurencję nie BAE tylko na środku obrony. Osvaldo chimeryczny to lepiej niż beznadziejny (skąd my to znamy?). Krkić to zagadka - zgoda. Dokładnie tak - Roma idzie na mistrza
Kjaer i Pjanić - zgoda ostatnie sezony słabe. Ale przy ich możliwościach szybko się odbudują, a przy grze naszej defensywy i problemami z Modriciem - tym bardziej pewnie weszliby do składu. Heinze robiłby konkurencję nie BAE tylko na środku obrony. Osvaldo chimeryczny to lepiej niż beznadziejny (skąd my to znamy?). Krkić to zagadka - zgoda. Dokładnie tak - Roma idzie na mistrza
2 września 2011, 00:18 [cytuj]
adipetre powiedział/a:
Kjaer, po ostatnim sezonie to nie mialby miejsca nawet na naszej lawce. Heinze to chyba jakas kpina, nie dorasta do piet BAE. Osvaldo to napastnik dobry, ale chimeryczny, skad my to znamy. Krkic to zagadka i dochodzi do tego Pjanic, ktory od dwoch lata stoi w miejscu. Roma idzie na mistrza

Nic już chyba nie muszę dodawać... To że ktoś ma głośne nazwisko nie znaczy od razu że będzie u nas grał pierwsze skrzypce, jakiś poziom jednak nasza drużyna reprezentuje.
Nic już chyba nie muszę dodawać... To że ktoś ma głośne nazwisko nie znaczy od razu że będzie u nas grał pierwsze skrzypce, jakiś poziom jednak nasza drużyna reprezentuje
2 września 2011, 00:29 [cytuj]
czas na moje trzy grosze;)

Okienko ... przeciętne, mam mieszane uczucia. Z jednej strony pozbyliśmy się "szrotu", zakontraktowaliśmy dwóch naprawdę klasowych zawodników (Adebayor przewyższa naszych pozostałych napadziorów o dwie klasy, Parker to konkretny gracz środka pola, niestety Big Tom ława), Gomes w końcu ma konkretnego konkurenta (nie kumałem tego transferu, ale dziadzia jednak nieźle lata w tej bramce), skutecznie powalczyliśmy o naprawdę utalentowanego młodzieńca (nowy Drogba), a z drugiej strony ... mam wrażenie, że stać nas było na coś więcej i do samego końca czekałem na "królika z kapelusza", niestety tym razem się nie udało... na minus też defensywa, bo zostajemy z takimi środkowymi jak Dawson, wiecznie kontuzjowani King / Gallas, Kaboul i Bassong ... tu kogoś trzeba kupić, koniecznie.

Być może dziś cieszylibyśmy się bardziej, ale to pokłosie dwóch poprzednich PRZESPANYCH okienek. Byliśmy w LM, pukaliśmy do bram piłkarskiego raju, a tu ... klapa, no ale to temat na osobną opowieść ;)

To będzie ciężki sezon, liga jest szalenie wyrównana, ale też nie ma powodów do paniki - mamy dobry skład, potencjał, trochę pracy i o top4 będziemy walczyć. Oby...
czas na moje trzy grosze;) Okienko ... przeciętne, mam mieszane uczucia. Z jednej strony pozbyliśmy się "szrotu", zakontraktowaliśmy dwóch naprawdę klasowych zawodników (Adebayor przewyższa naszych pozostałych napadziorów o dwie klasy, Parker to konkretny gracz środka pola, niestety Big Tom ława), Gomes w końcu ma konkretnego konkurenta (nie kumałem tego transferu, ale dziadzia jednak nieźle lata w tej bramce), skutecznie powalczyliśmy o naprawdę utalentowanego młodzieńca (nowy Drogba), a z drugiej strony ... mam wrażenie, że stać nas było na coś więcej i do samego końca czekałem na "królika z kapelusza", niestety tym razem się nie udało... na minus też defensywa, bo zostajemy z takimi środkowymi jak Dawson, wiecznie kontuzjowani King / Gallas, Kaboul i Bassong ... tu kogoś trzeba kupić, koniecznie. Być może dziś cieszylibyśmy się bardziej, ale to pokłosie dwóch poprzednich PRZESPANYCH okienek. Byliśmy w LM, pukaliśmy do bram piłkarskiego raju, a tu ... klapa, no ale to temat na osobną opowieść ;) To będzie ciężki sezon, liga jest szalenie wyrównana, ale też nie ma powodów do paniki - mamy dobry skład, potencjał, trochę pracy i o top4 będziemy walczyć. Oby
2 września 2011, 10:52 [cytuj]
Ozzy powiedział/a:
Moim zdaniem ADE jest marką gwarantującą bramki. Nie wiem czemu tyle antypatii w jego kierunku. Rozumiem jego przeszłość z Arsenalem. Jeżeli Modrić tylko zacznie grać i przejrzy na oczy to może być silna drużyna. Myślę że jesteśmy w zasięgu Man Utd czy chociażby Chelsea. Zapominamy o tym że nazwiska nie zawsze gwarantują bramki i punkty. Myślę, że drużyna "Szejków" jest najmocniejsza póki co. I wtrącę to co już powtarzałem długo, takie coś jak Man City psuje cały rynek, cały sport, całą ciekawość. Wyłożyć 200 mln euro na transfery i kupcie tych najlepszych jest nie fajną filozofią. Bardzo cieszy pozbycie się tego szrotu. Szkoda że niektóre tylko wyp., ale cóż może teraz skład jakoś wypali. A ja do naszego nowego bramkarza przepraszam ale jakoś nie mogę się przekonać jednak myślę, że więcej szans powinien dostać Carlo Cudicini. No i Pav niestety został. Czyli na szpicy pewnie ADE z Defoe lub z Giovanim hmm w sumie ciekawe bo Meksykanin umie zabłysnąć jedną dwiema ciekawymi akcjami. A no i oczywiście ten młody Afrykanin. Lecz tak na prawdę można był zrobić więcej. Podpisuję się także pod słowami Barometra


jaki by nie byl po za boiskiem mi się wydaje, że będzie on bardzo dużym wzmocnieniem drużyny. Pamiętam go z występów w arsenalu i jak sobie dobrze przypominam nie miał on większych problemów w zdobywaniu bramek. Dobra gra głową, szybkość, technika na dobrym poziomie. liczę na to, że będziemy wszyscy nim pozytywnie zaskoczeni.
jaki by nie byl po za boiskiem mi się wydaje, że będzie on bardzo dużym wzmocnieniem drużyny. Pamiętam go z występów w arsenalu i jak sobie dobrze przypominam nie miał on większych problemów w zdobywaniu bramek. Dobra gra głową, szybkość, technika na dobrym poziomie. liczę na to, że będziemy wszyscy nim pozytywnie zaskoczeni
2 września 2011, 11:35 [cytuj]
varba powiedział/a:
Cieszę się że dostarczyliśmy ci rozrywki! Nie wszyscy jesteśmy tak genialni i o pewnych rzeczach musimy przeczytać żeby wiedzieć. Ty pewnie wiedziałeś że transfer Cahilla nie dojdzie do skutku, no my niestety musieliśmy czekać na wypowiedź Redknappa, że nie wyszło. Nie każdy potrafi kibicować na luźną gumę, niektórzy chcą się trochę emocjonalnie zaangażować w to kibicowanie, interesowało nas kogo pozbędzie się Daniel Levy dlatego tam siedzieliśmy do 24.00. Ciebie nie obchodziło, twoje kibicowanie, twoja sprawa!



Przepraszam Varba. Zapomniałem przesłać ci streszczenie. Jednak taki genialny nie jestem. Przeceniasz mnie. Nie martw sie jednak. Odświezysz temat "Ostatni dzień..." i przynajmniej znajdziesz listę prawdziwych fanatyków. Reszta, świadomie lub nie, to ta twoja "luźna guma". Myślę,że twoje zycie stało się w tym momencie klarowniejsze i jeszcze bardziej proste, ty nasz filozofie za 4zł +butelka.
Przepraszam Varba. Zapomniałem przesłać ci streszczenie. Jednak taki genialny nie jestem. Przeceniasz mnie. Nie martw sie jednak. Odświezysz temat "Ostatni dzień..." i przynajmniej znajdziesz listę prawdziwych fanatyków. Reszta, świadomie lub nie, to ta twoja "luźna guma". Myślę,że twoje zycie stało się w tym momencie klarowniejsze i jeszcze bardziej proste, ty nasz filozofie za 4zł +butelka
Kogucie życie!
2 września 2011, 14:25 [cytuj]
jak człowieka przyprze zapomina o regulaminie: http://www.sport.pl/pilka/1,96012,10220714,Transfery__Dzialacze_Lille_w_pogoni_za_Chu_Young_Parkiem.html
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
2 września 2011, 14:45 [cytuj]
xD jaki piłkarz taki klub go kupil a i tak nic tam nie ugra z moralnym arseniuszem :kotek:
xD jaki piłkarz taki klub go kupil a i tak nic tam nie ugra z moralnym arseniuszem :kotek:
3 września 2011, 14:20 [cytuj]
Czyżby 442 z uwagi na kontuzję VdV (sic!)? Ade & Defoe a w pomocy Hudd z Parkerem?
Czyżby 442 z uwagi na kontuzję VdV (sic!)? Ade & Defoe a w pomocy Hudd z Parkerem?
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 45 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się