Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Transfery » Podsumowanie okienka transferowego
4 września 2011, 12:23 [cytuj]
Gio w wywiadzie stwierdził, że po ustaleniu wszystkich warunków z Sevillą, Harry zablokował transfer. Niezrozumiała decyzja. Jego rola w zespole była jeszcze mniejsza niż Bentley'a.
Gio w wywiadzie stwierdził, że po ustaleniu wszystkich warunków z Sevillą, Harry zablokował transfer. Niezrozumiała decyzja. Jego rola w zespole była jeszcze mniejsza niż Bentley'a
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
4 września 2011, 15:06 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Przepraszam Varba. Zapomniałem przesłać ci streszczenie. Jednak taki genialny nie jestem. Przeceniasz mnie. Nie martw sie jednak. Odświezysz temat "Ostatni dzień..." i przynajmniej znajdziesz listę prawdziwych fanatyków. Reszta, świadomie lub nie, to ta twoja "luźna guma". Myślę,że twoje zycie stało się w tym momencie klarowniejsze i jeszcze bardziej proste, ty nasz filozofie za 4zł +butelka


Wszystko mi jedno jak dobry alkohol kosztuje 4 zł to nie mam potrzeby płacic więcej. Posłuchaj drogi kolego Spursmaniaku bo nie piszę tego złośliwie. Masz dziwną manierę traktowanie ludzi z góry, jak tylko ty mógłbyś mieć rację, a wszyscy inni piszą bzdury. Zachowujesz się trochę snobistycznie, bo naprawdę da się odczuć w konwersacji z Tobą że uważasz się za lepszego. Nie wiem czy robisz to celowo czy nieświadomie, ale warto się nad tym zastanowić. Pewnie nawet nie rozważszysz tego co napisałem, ale to tylko potwierdzi to co napisałem w tym poście.
Wszystko mi jedno jak dobry alkohol kosztuje 4 zł to nie mam potrzeby płacic więcej. Posłuchaj drogi kolego Spursmaniaku bo nie piszę tego złośliwie. Masz dziwną manierę traktowanie ludzi z góry, jak tylko ty mógłbyś mieć rację, a wszyscy inni piszą bzdury. Zachowujesz się trochę snobistycznie, bo naprawdę da się odczuć w konwersacji z Tobą że uważasz się za lepszego. Nie wiem czy robisz to celowo czy nieświadomie, ale warto się nad tym zastanowić. Pewnie nawet nie rozważszysz tego co napisałem, ale to tylko potwierdzi to co napisałem w tym poście
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 września 2011, 15:17 [cytuj]
A ja muszę powiedzieć, że długo na takie okienko czekałem. Do ideału brakowało tylko, żeby JJ i Bentley odeszli raz na zawsze, a tak za rok znów będą problemem. No ale pozbyliśmy się tygodniówek Keane'a, Woodgate'a, Huttona, Croucha, Palaciosa no i póki co rzeczonej dwójki. Jakąś tam kasę za nich wszystkich dostaliśmy, a przede wszystkim zaoszczędzimy na tygodniówkach jak dobrze liczę z 400 tausenów. Ade i Parker to pewnie za 150, tak więc jesteśmy grubo na plus. Mam nadzieję, że chodzi o to, na co czekałem - kominy płacowe. Bo w każdym klubie, który chce mieć świetnych piłkarzy, coś takiego musi być. I dlatego jeśli Luka weźmie się do roboty i zacznie grać, to można mu zaoferować znaczną podwyżkę. A tak mamy na pensje dla dwóch wysokiej klasy grajków. Którzy, mam nadzieję, w zimie wymienią Bassonga i Romusia.
Transferów do Klubu szerzej nie oceniam - moim zdaniem bardzo dobre, jak na to, że ewidentnie planem na to okienko było pozbycie się szrotu i, mam nadzieję, zbieranie kasy na tygodniówki dla kogoś konkretniejszego niż Joe Cole, Osvaldo etc.
A ja muszę powiedzieć, że długo na takie okienko czekałem. Do ideału brakowało tylko, żeby JJ i Bentley odeszli raz na zawsze, a tak za rok znów będą problemem. No ale pozbyliśmy się tygodniówek Keane'a, Woodgate'a, Huttona, Croucha, Palaciosa no i póki co rzeczonej dwójki. Jakąś tam kasę za nich wszystkich dostaliśmy, a przede wszystkim zaoszczędzimy na tygodniówkach jak dobrze liczę z 400 tausenów. Ade i Parker to pewnie za 150, tak więc jesteśmy grubo na plus. Mam nadzieję, że chodzi o to, na co czekałem - kominy płacowe. Bo w każdym klubie, który chce mieć świetnych piłkarzy, coś takiego musi być. I dlatego jeśli Luka weźmie się do roboty i zacznie grać, to można mu zaoferować znaczną podwyżkę. A tak mamy na pensje dla dwóch wysokiej klasy grajków. Którzy, mam nadzieję, w zimie wymienią Bassonga i Romusia. Transferów do Klubu szerzej nie oceniam - moim zdaniem bardzo dobre, jak na to, że ewidentnie planem na to okienko było pozbycie się szrotu i, mam nadzieję, zbieranie kasy na tygodniówki dla kogoś konkretniejszego niż Joe Cole, Osvaldo etc
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 września 2011, 15:19 [cytuj]
A, żeby nie było. Z całej tej gromadki jedyną sportową stratą był Peter, ale też kasa, jaką za niego dostaliśmy, była jednak nie do pogardzenia. To był ostatni moment, by zarobić na nim coś więcej niż ochłapy, które dostaliśmy za Robbiego (wydanie tyle na jego powrót to chyba najgorsza decyzja w XXI wieku Tottenhamu, może obok transferu Bentleya).
A, żeby nie było. Z całej tej gromadki jedyną sportową stratą był Peter, ale też kasa, jaką za niego dostaliśmy, była jednak nie do pogardzenia. To był ostatni moment, by zarobić na nim coś więcej niż ochłapy, które dostaliśmy za Robbiego (wydanie tyle na jego powrót to chyba najgorsza decyzja w XXI wieku Tottenhamu, może obok transferu Bentleya)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 września 2011, 18:05 [cytuj]
Gio to drugi K.P.Boateng. Odejdzie od nas i będzie grał bajkę, a po dwóch latach kupi go Real albo Milan. Wystarczy spojrzeć co ten chłopak wyprawia w reprezentacji. Umiejętności mu nie brakuje na pewno. Jestem ciekaw co z tym wszystkim zrobi Redknapp. Spróbuje, czy też Gio zgnije sobie u nas na trybunach niczym Bentley.
Gio to drugi K.P.Boateng. Odejdzie od nas i będzie grał bajkę, a po dwóch latach kupi go Real albo Milan. Wystarczy spojrzeć co ten chłopak wyprawia w reprezentacji. Umiejętności mu nie brakuje na pewno. Jestem ciekaw co z tym wszystkim zrobi Redknapp. Spróbuje, czy też Gio zgnije sobie u nas na trybunach niczym Bentley
4 września 2011, 19:00 [cytuj]
ginola powiedział/a:
A, żeby nie było. Z całej tej gromadki jedyną sportową stratą był Peter, ale też kasa, jaką za niego dostaliśmy, była jednak nie do pogardzenia. To był ostatni moment, by zarobić na nim coś więcej niż ochłapy, które dostaliśmy za Robbiego (wydanie tyle na jego powrót to chyba najgorsza decyzja w XXI wieku Tottenhamu, może obok transferu Bentleya)



Dziwne dla niektórych Crouch taki słaby a są ludzie gotowi zapłacić więcej za niego niż za młodszego Pavlyuchenko. Jak zobaczysz za ile pójdzie Roman to zmienisz zadanie co do Robbiego, bo na nim jeszcze zarobiliśmy jakieś pieniądze, a na Rusku będą tylko straty
Dziwne dla niektórych Crouch taki słaby a są ludzie gotowi zapłacić więcej za niego niż za młodszego Pavlyuchenko. Jak zobaczysz za ile pójdzie Roman to zmienisz zadanie co do Robbiego, bo na nim jeszcze zarobiliśmy jakieś pieniądze, a na Rusku będą tylko straty
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 września 2011, 19:02 [cytuj]
varba powiedział/a:
Wszystko mi jedno jak dobry alkohol kosztuje 4 zł to nie mam potrzeby płacic więcej. Posłuchaj drogi kolego Spursmaniaku bo nie piszę tego złośliwie. Masz dziwną manierę traktowanie ludzi z góry, jak tylko ty mógłbyś mieć rację, a wszyscy inni piszą bzdury. Zachowujesz się trochę snobistycznie, bo naprawdę da się odczuć w konwersacji z Tobą że uważasz się za lepszego. Nie wiem czy robisz to celowo czy nieświadomie, ale warto się nad tym zastanowić. Pewnie nawet nie rozważszysz tego co napisałem, ale to tylko potwierdzi to co napisałem w tym poście


AKurat Twoje rady i porady mam głęboko w dupie. Wypisujesz stek bzdur i nic ponad to. Kompletnie bez zastanowienia, za to maksymalnie mnie klasyfikujące. Ty jesteś tutaj wszędzie, co rusz wkładasz swoje 3 grosze. Taki "wielowarsztatowiec" mi składa zarzut o "bycie lepszym i snobizm" ?? Zarzut sprzeczny logicznie, no chyba, że taki omnibus z ciebie. Wybacz, nie zauważyłem. Gdybyś miał odrobinę samokrytyki oraz dystansu do siebie i świata to byś sie nie spinał przy byle okazji. Nie wywlekałbyś swojej opini o mnie, jak tylko coś ci się urodzi w głowie. Tak jeszcze formalnie, to napisałem "ubawiłem", a nie "smiałem się z". NAjśmieszniejsze jest to , że odzywasz się ty a nie np Aapa, któr sam się zastanawiał nad tym jak to przeżywał! Zanim zaczniesz innych pouczać sam musiałbyś zabłysnać jakimś przykłądem. Smutne najbardziej jest to, że rozpoczyna to ktoś, kto przy byle okazji czepia się największych szczegółów. Ktoś kto nigdy nie pojawia się jak zaczyna się jakiś wątek humorystyczny. Ktoś kto potrafi wielce czuć się urażony i wzywać redaktorów do poprawy i banów, a jednocześnie zarzucać niektórym wazeliniarstwo! To, że wiele tych rzeczy jest bezpodstawna i czesto niesprawiedliwa, pewnie nigdy sobie głowy tym nie zaprzątnąłeś. Ktoś kto poucza nie raz i dwa innych, że powinni sięopanować bo to czy tamto, bo kiedyś byliśmy tu a teraz jestesmy tu itp itd.Już ci kiedyś pisałem. Z Toba się nie dyskutuje, albo zgadza albo kłóci. Toczyłęm na tej stronie wiele sporów , wręcz kłótni momentami. Róznica jednak jest taka, ze zawsze coś się działo, coś toczyło rozmowę do przodu. Z Tobą to nigdy nie miało miejsca, przy byle okazji jest powrót to punktu wyjścia. Kotlet odgrzewany po raz eNty. Jeżeli już jesteśmy przy odczuciach to powiem ci tyle, że dla mnie jawisz się jako osobnik "smutny jak kwit na węgiel" i maksymalnie spięty. Rozmowa z Tobą nic nie daje, bo ani to rozwijające, ani zabawne. Bez odbioru.
AKurat Twoje rady i porady mam głęboko w dupie. Wypisujesz stek bzdur i nic ponad to. Kompletnie bez zastanowienia, za to maksymalnie mnie klasyfikujące. Ty jesteś tutaj wszędzie, co rusz wkładasz swoje 3 grosze. Taki "wielowarsztatowiec" mi składa zarzut o "bycie lepszym i snobizm" ?? Zarzut sprzeczny logicznie, no chyba, że taki omnibus z ciebie. Wybacz, nie zauważyłem. Gdybyś miał odrobinę samokrytyki oraz dystansu do siebie i świata to byś sie nie spinał przy byle okazji. Nie wywlekałbyś swojej opini o mnie, jak tylko coś ci się urodzi w głowie. Tak jeszcze formalnie, to napisałem "ubawiłem", a nie "smiałem się z". NAjśmieszniejsze jest to , że odzywasz się ty a nie np Aapa, któr sam się zastanawiał nad tym jak to przeżywał! Zanim zaczniesz innych pouczać sam musiałbyś zabłysnać jakimś przykłądem. Smutne najbardziej jest to, że rozpoczyna to ktoś, kto przy byle okazji czepia się największych szczegółów. Ktoś kto nigdy nie pojawia się jak zaczyna się jakiś wątek humorystyczny. Ktoś kto potrafi wielce czuć się urażony i wzywać redaktorów do poprawy i banów, a jednocześnie zarzucać niektórym wazeliniarstwo! To, że wiele tych rzeczy jest bezpodstawna i czesto niesprawiedliwa, pewnie nigdy sobie głowy tym nie zaprzątnąłeś. Ktoś kto poucza nie raz i dwa innych, że powinni sięopanować bo to czy tamto, bo kiedyś byliśmy tu a teraz jestesmy tu itp itd.Już ci kiedyś pisałem. Z Toba się nie dyskutuje, albo zgadza albo kłóci. Toczyłęm na tej stronie wiele sporów , wręcz kłótni momentami. Róznica jednak jest taka, ze zawsze coś się działo, coś toczyło rozmowę do przodu. Z Tobą to nigdy nie miało miejsca, przy byle okazji jest powrót to punktu wyjścia. Kotlet odgrzewany po raz eNty. Jeżeli już jesteśmy przy odczuciach to powiem ci tyle, że dla mnie jawisz się jako osobnik "smutny jak kwit na węgiel" i maksymalnie spięty. Rozmowa z Tobą nic nie daje, bo ani to rozwijające, ani zabawne. Bez odbioru
Kogucie życie!
4 września 2011, 20:28 [cytuj]
Wcale mnie nie zaskoczyłeś tym co piszesz, jak napisałem wcześniej nie spodziewałem się tego z Twojej strony. Uważasz że taka osoba jak ja nie może ci zwrócić uwagi bo czujesz się lepszy. Snobizm sam się nasunął jak nazwałeś mnie filozofem za 4 zł+ butelka. I nie tłumacz mi tej metafory bo jest prosta, tak jakoś mi się z kasą skojarzyło jak to napisałeś. Nie wiem po co mieszasz do tego Aapa skoro w tej dyskusji nie uczestniczy. Szkoda mojego czasu i tak nie zauważysz tego że traktujesz ludzi z góry! Różnica jest po między nami taka że pewnie masz rację w kilku aspektach o których napisałeś i ja potrafię to przyznać a ty nie bardzo
Wcale mnie nie zaskoczyłeś tym co piszesz, jak napisałem wcześniej nie spodziewałem się tego z Twojej strony. Uważasz że taka osoba jak ja nie może ci zwrócić uwagi bo czujesz się lepszy. Snobizm sam się nasunął jak nazwałeś mnie filozofem za 4 zł+ butelka. I nie tłumacz mi tej metafory bo jest prosta, tak jakoś mi się z kasą skojarzyło jak to napisałeś. Nie wiem po co mieszasz do tego Aapa skoro w tej dyskusji nie uczestniczy. Szkoda mojego czasu i tak nie zauważysz tego że traktujesz ludzi z góry! Różnica jest po między nami taka że pewnie masz rację w kilku aspektach o których napisałeś i ja potrafię to przyznać a ty nie bardzo
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 września 2011, 22:26 [cytuj]
Nie kojarzę, żebym napisał ci kiedykolwiek ,że nie możesz mi zwrócić uwagi. To raz, dwa przed Aapa było Na PRZYKŁAD, więc nie rozumiem. Trzy, z butelka nie masz kompletnie racji. Akurat z pieniędzmi nie ma to nic wspólnego (na marginesie ta uliczka w moim przypadku jest kompeltnie ślepa, nie znasz mnie wiec wyjaśniam). Tu chodzi o mądrości wygłaszane przez "acid drinkersów" kręcacych się wokół wielu sklepów, więc poza uszczypliwą ripostą nie ma tu nic więcej. Ogólnie..... Jezu, przeraziłeś mnie. ŻEby nie znać człowieka poza netem i aż taką etykietę mu zaserwować... Nie lubię rad udzielać, ale chłopie serio nie spinaj się i wyluzuj, bo to juz zaczyna konkretnie niezdrowo wyglądać.
Nie kojarzę, żebym napisał ci kiedykolwiek ,że nie możesz mi zwrócić uwagi. To raz, dwa przed Aapa było Na PRZYKŁAD, więc nie rozumiem. Trzy, z butelka nie masz kompletnie racji. Akurat z pieniędzmi nie ma to nic wspólnego (na marginesie ta uliczka w moim przypadku jest kompeltnie ślepa, nie znasz mnie wiec wyjaśniam). Tu chodzi o mądrości wygłaszane przez "acid drinkersów" kręcacych się wokół wielu sklepów, więc poza uszczypliwą ripostą nie ma tu nic więcej. Ogólnie..... Jezu, przeraziłeś mnie. ŻEby nie znać człowieka poza netem i aż taką etykietę mu zaserwować... Nie lubię rad udzielać, ale chłopie serio nie spinaj się i wyluzuj, bo to juz zaczyna konkretnie niezdrowo wyglądać
Kogucie życie!
4 września 2011, 23:01 [cytuj]
Wybacz ale jak piszesz do mnie że piszę kompletne bzdury nie dając uzasadnienia to ciężko z tym dyskutować. Albo że musiałem być mocno najebany jak pisałem swój komentarz, może to zabawne ale dyskutować nie ma z czym. Jest w tym dużo prawdy co napisałeś że ze mną albo się zgadzasz albo się kłócisz. Nic nie poradzę ja tak lubię i jestem osobą dość konfliktową. Bawi mnie taki styl pewnie dlatego nie mogę oprzeć się pokusie żeby prowokować tym co piszę. Treść merytoryczną traktuję poważnie, ale nie odbieram tego jako poważny konflikt. Z niektórymi się nie da bo mają ugodowy charakter. Z Tobą, Ginolą i Baro się da dlatego tak układają się nasze stosunki na tej stronie. Jeśli chodzi o etykietę to też mi nie jedną przypiąłeś więc nie czuj się poszkodowany
Wybacz ale jak piszesz do mnie że piszę kompletne bzdury nie dając uzasadnienia to ciężko z tym dyskutować. Albo że musiałem być mocno najebany jak pisałem swój komentarz, może to zabawne ale dyskutować nie ma z czym. Jest w tym dużo prawdy co napisałeś że ze mną albo się zgadzasz albo się kłócisz. Nic nie poradzę ja tak lubię i jestem osobą dość konfliktową. Bawi mnie taki styl pewnie dlatego nie mogę oprzeć się pokusie żeby prowokować tym co piszę. Treść merytoryczną traktuję poważnie, ale nie odbieram tego jako poważny konflikt. Z niektórymi się nie da bo mają ugodowy charakter. Z Tobą, Ginolą i Baro się da dlatego tak układają się nasze stosunki na tej stronie. Jeśli chodzi o etykietę to też mi nie jedną przypiąłeś więc nie czuj się poszkodowany
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się