Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Transfery » Leandro Damiao
20 października 2011, 18:25 [cytuj]
Nie wiedziałem że dos Santos przyszedł do nas z Interu! Tak na marginesie, mamy też jednego Sandro! A może być więcej!
Nie wiedziałem że dos Santos przyszedł do nas z Interu! Tak na marginesie, mamy też jednego Sandro! A może być więcej!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 października 2011, 19:19 [cytuj]
No właśnie nie wiem o co chodzi. Internacional to klub, który w ostatnich latach oprócz Sandro i Damiao wydał takich graczy jak Nilmar czy Pato, a wcześniej choćby Taffarel czy Dunga. Lepiej z nimi mieć ten układ o pierwokupie, naprawdę nic nam to nie szkodzi. Oczywiście lepiej byłoby mieć taką umowę z Santosem czy Fluminense, ale i tak jest naprawdę dobrze.
No właśnie nie wiem o co chodzi. Internacional to klub, który w ostatnich latach oprócz Sandro i Damiao wydał takich graczy jak Nilmar czy Pato, a wcześniej choćby Taffarel czy Dunga. Lepiej z nimi mieć ten układ o pierwokupie, naprawdę nic nam to nie szkodzi. Oczywiście lepiej byłoby mieć taką umowę z Santosem czy Fluminense, ale i tak jest naprawdę dobrze
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
26 października 2011, 17:35 [cytuj]
Varba chodziło mi o jego PEŁNE nazwisko. Sądziłęm, że to akurat będzie łatwe do zrozumienia...
Varba chodziło mi o jego PEŁNE nazwisko. Sądziłęm, że to akurat będzie łatwe do zrozumienia
Can't Smile Without You!!!
27 października 2011, 00:07 [cytuj]
Wiem co miałeś na myśli tylko przykład Sandro jest bardziej adekwatny niż dos Santosa, bo na Interze się na razie nie zawiedliśmy. Na Sandro spokojnie można by wyciągnąć ponad 10 mln czystego zysku, ale na szczęście nikt nie chce go sprzedawać. Uwielbiam oglądać go w akcji jest świetny w defensywie i w ataku też sobie dobrze radzi. Nie miałbym nic przeciwko żeby znów zaryzykować z kolejnym zawodnikiem z Interu!
Wiem co miałeś na myśli tylko przykład Sandro jest bardziej adekwatny niż dos Santosa, bo na Interze się na razie nie zawiedliśmy. Na Sandro spokojnie można by wyciągnąć ponad 10 mln czystego zysku, ale na szczęście nikt nie chce go sprzedawać. Uwielbiam oglądać go w akcji jest świetny w defensywie i w ataku też sobie dobrze radzi. Nie miałbym nic przeciwko żeby znów zaryzykować z kolejnym zawodnikiem z Interu!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 października 2011, 00:22 [cytuj]
Ale w tym względzie całkowicie się z Tobą zgadzam Varba. Czasem zaryzykować trzeba. I nie tyczy się to tylko obiecujących zawodników Interu.
Ale w tym względzie całkowicie się z Tobą zgadzam Varba. Czasem zaryzykować trzeba. I nie tyczy się to tylko obiecujących zawodników Interu
Can't Smile Without You!!!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 90 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się