Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Bartosz Salomon
29 października 2011, 09:51 [cytuj]
Czyżby w końcu znów polak zawitał na WHL?

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/10/29/tottenham-jako-pierwszy-zlozy-oferte-za-salamona/
Czyżby w końcu znów polak zawitał na WHL? http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/10/29/tottenham-jako-pierwszy-zlozy-oferte-za-salamona/
29 października 2011, 10:09 [cytuj]
Też słyszałem takie pogłoski i sądzę, że byłby to krok w przód Dla Bartka....
Mamy wielu świetnych piłkarzy, ale dużo z nich nie może pokazać swoich umiejętności z racji tego, iż grają w słabych klubach, a na WHL Salamon mógłby rozwinąć skrzydła... Tylko teraz pytanie, ile czasu musiał by spędzić na ławce w kogo ewentualnie by wygryzł...
Też słyszałem takie pogłoski i sądzę, że byłby to krok w przód Dla Bartka.... Mamy wielu świetnych piłkarzy, ale dużo z nich nie może pokazać swoich umiejętności z racji tego, iż grają w słabych klubach, a na WHL Salamon mógłby rozwinąć skrzydła... Tylko teraz pytanie, ile czasu musiał by spędzić na ławce w kogo ewentualnie by wygryzł
29 października 2011, 11:13 [cytuj]
o byłoby fajnie
o byłoby fajnie
29 października 2011, 11:29 [cytuj]
Guardiola dla hiszpańskiej telewizji powiedział że kupił by go tylko wtedy gdy 2 środkowych pomocników miało by długie kontuzje
Guardiola dla hiszpańskiej telewizji powiedział że kupił by go tylko wtedy gdy 2 środkowych pomocników miało by długie kontuzje
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
29 października 2011, 11:37 [cytuj]
Mógłby grać w LE po awansie z grupy. No i przy prowadzeniu 2:0 mógłby wchodzić nawet w PL w np 70 minucie meczu. Zobaczymy co się z tego rozwinie. HR dużo chce zaproponować bo aż 5 mln euro.
Mógłby grać w LE po awansie z grupy. No i przy prowadzeniu 2:0 mógłby wchodzić nawet w PL w np 70 minucie meczu. Zobaczymy co się z tego rozwinie. HR dużo chce zaproponować bo aż 5 mln euro
29 października 2011, 11:54 [cytuj]
panowie a którego zaczyna się okienko?
panowie a którego zaczyna się okienko?
29 października 2011, 11:56 [cytuj]
Ciekawie może być, chłopak ma aż 194 cm. wzrostu. Trochę dużo jak na pomocnika, do tego wygląda jak szczypior :)
Ciekawie może być, chłopak ma aż 194 cm. wzrostu. Trochę dużo jak na pomocnika, do tego wygląda jak szczypior :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
29 października 2011, 13:48 [cytuj]
No właśnie ten wzrost i jego zwinność powodują go tak niesamowitym zawodnikiem. Ponoć bardziej zwrotny niż ADE który jest nieco wyższy. Okienko od 1 stycznia.
No właśnie ten wzrost i jego zwinność powodują go tak niesamowitym zawodnikiem. Ponoć bardziej zwrotny niż ADE który jest nieco wyższy. Okienko od 1 stycznia
29 października 2011, 15:05 [cytuj]
Nigdy nie widziałem tego chłopaka w akcji, ale skoro interesujemy się nim my, czołówka włoskich klubów i Barcelona to nie może to być zły piłkarz. Tylko, że w pomocy nie mam żadnych luk jakie moglibyśmy nim zapełnić. Jeśli naprawdę go mielibyśmy kupić to pewnie pierwszy sezon spędzi gdzieś na wypożyczeniu.
Nigdy nie widziałem tego chłopaka w akcji, ale skoro interesujemy się nim my, czołówka włoskich klubów i Barcelona to nie może to być zły piłkarz. Tylko, że w pomocy nie mam żadnych luk jakie moglibyśmy nim zapełnić. Jeśli naprawdę go mielibyśmy kupić to pewnie pierwszy sezon spędzi gdzieś na wypożyczeniu
31 października 2011, 01:30 [cytuj]
po pierwsze to może warto nazwisko poprawnie pisać - Bartosz Salamon. Salomon chyba u nas nie zagra http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_%28kr%C3%B3l_Izraela%29
po pierwsze to może warto nazwisko poprawnie pisać - Bartosz Salamon. Salomon chyba u nas nie zagra - http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_%28kr%C3%B3l_Izraela%29
31 października 2011, 11:42 [cytuj]
Żadna strata, on nawet z pustego nie umiałby nalać :)
Żadna strata, on nawet z pustego nie umiałby nalać :)
31 października 2011, 17:28 [cytuj]
Macie rację, fajnie byłoby zobaczyć Polaka w szeregach kogutów, tylko trzeba sobie postawić zasadnicze ! pytanie:

Czy nie skończy jak Grzegorz Rasiak ?
Macie rację, fajnie byłoby zobaczyć Polaka w szeregach kogutów, tylko trzeba sobie postawić zasadnicze ! pytanie: Czy nie skończy jak Grzegorz Rasiak ?
31 października 2011, 18:48 [cytuj]
Shroud - ten "szczeniaczek" jeszcze na dobre nie zaczął, a już go od Rasiaków wyzywasz ? ;)
Shroud - ten "szczeniaczek" jeszcze na dobre nie zaczął, a już go od Rasiaków wyzywasz ? ;)
Can't Smile Without You!!!
1 listopada 2011, 11:21 [cytuj]
Mimo wszystko patrząc na to, że głośno się dopiero o nim zrobiło i na to gdzie gra, to myślę że jak na razie maxem możliwości jest transfer do jakiegoś średniaka Serie A, a nie czołowego angielskiego klubu, o Barcelonie (kto w ogóle wymyślił taką piramidalną bzdurę?!) nie wspominając. A jeśli chłopak nie jest twardy, to właśnie skończyła się jego kariera, bo mu od tych bredni odbije.
Mimo wszystko patrząc na to, że głośno się dopiero o nim zrobiło i na to gdzie gra, to myślę że jak na razie maxem możliwości jest transfer do jakiegoś średniaka Serie A, a nie czołowego angielskiego klubu, o Barcelonie (kto w ogóle wymyślił taką piramidalną bzdurę?!) nie wspominając. A jeśli chłopak nie jest twardy, to właśnie skończyła się jego kariera, bo mu od tych bredni odbije
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
1 listopada 2011, 14:55 [cytuj]
Barcelony nikt nie wymyślił sam Guardiola przyznał że obserwował Polaka długi czas i myśli nadal o jego transferze lecz wie że zagrałby tylko gdyby któryś z pomocników dostał dłuższą kontuzję. Póki co Milan, Inter, Tottenham wchodzą najmocniej do gry o niego.
Barcelony nikt nie wymyślił sam Guardiola przyznał że obserwował Polaka długi czas i myśli nadal o jego transferze lecz wie że zagrałby tylko gdyby któryś z pomocników dostał dłuższą kontuzję. Póki co Milan, Inter, Tottenham wchodzą najmocniej do gry o niego
1 listopada 2011, 19:19 [cytuj]
Ozzy, a gdzie i kiedy Guardiola cos o nim powiedzial?
Ozzy, a gdzie i kiedy Guardiola cos o nim powiedzial?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
1 listopada 2011, 23:27 [cytuj]
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/luigi-corioni-rozmawialem-z-guardiola-na-temat-sal,1,4886655,wiadomosc.html
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/luigi-corioni-rozmawialem-z-guardiola-na-temat-sal,1,4886655,wiadomosc.html
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 72 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się