Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe transfery
8 listopada 2011, 23:06 [cytuj]
Najbardziej mnie ucieszyłeś tym ostatnim. Musimy go mieć! :cwaniak:
Najbardziej mnie ucieszyłeś tym ostatnim. Musimy go mieć! :cwaniak:
8 listopada 2011, 23:08 [cytuj]
Cahill chętnie, zwłaszcza z kontuzji Dawsona a Bassong jaki jest każdy wie. Berbatov czuje że mógłby z powrotem skończyć jak Robbie, ale za nie wielką kase jednak ja bym zaryzykował, umiejetności nadal ma duże, tylko wadą jest troche wiek.
Cahill chętnie, zwłaszcza z kontuzji Dawsona a Bassong jaki jest każdy wie. Berbatov czuje że mógłby z powrotem skończyć jak Robbie, ale za nie wielką kase jednak ja bym zaryzykował, umiejetności nadal ma duże, tylko wadą jest troche wiek
8 listopada 2011, 23:11 [cytuj]
Hoilett owszem. Mlody, moze sie rozwinac u nas jeszcze bardziej. Diame jest zajebisty w defensywie(smiem twierdzic ze lepszy niz sandro)

Moze to zabrzmi smiesznie ale mi sie marzyl od zawsze transfer nakamury do nas. Chcialem go jak wymiatal w celticu a teraz jest za grosze do wyrwania moglby sie odbudowac w europie mimo wieku.

No i chcialbym u nas Honde. Marnuje sie w CSKA a u nas gralby zajebista gre z modricem.
Hoilett owszem. Mlody, moze sie rozwinac u nas jeszcze bardziej. Diame jest zajebisty w defensywie(smiem twierdzic ze lepszy niz sandro) Moze to zabrzmi smiesznie ale mi sie marzyl od zawsze transfer nakamury do nas. Chcialem go jak wymiatal w celticu a teraz jest za grosze do wyrwania moglby sie odbudowac w europie mimo wieku. No i chcialbym u nas Honde. Marnuje sie w CSKA a u nas gralby zajebista gre z modricem
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
9 listopada 2011, 00:10 [cytuj]
podobno chelsea zrobi w styczniu wszystko aby wyciagnac od nas modrica
podobno chelsea zrobi w styczniu wszystko aby wyciagnac od nas modrica
9 listopada 2011, 01:44 [cytuj]
http://www.thisislondon.co.uk/standard-sport/football/article-24007552-spurs-and-chelsea-in-fight-over-pound-50m-pair.do
http://www.thisislondon.co.uk/standard-sport/football/article-24007552-spurs-and-chelsea-in-fight-over-pound-50m-pair.do
9 listopada 2011, 04:49 [cytuj]
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/11/07/2746465/premier-league-bosman-list-dimitar-berbatov-didier-drogba
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/11/07/2746465/premier-league-bosman-list-dimitar-berbatov-didier-drogba
9 listopada 2011, 12:00 [cytuj]
ejj to po kiego ciula trzymamy gomesa jak za rok i tak odejdzie na prawie bosmana? Nie lepiej bylo go opchnac i opierac sie na fridelu(co i tak robimy) a w razie czego bylby cudichini
ejj to po kiego ciula trzymamy gomesa jak za rok i tak odejdzie na prawie bosmana? Nie lepiej bylo go opchnac i opierac sie na fridelu(co i tak robimy) a w razie czego bylby cudichini
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
9 listopada 2011, 14:30 [cytuj]
Czytałem gdzieś o Dembele, więc możliwe że będziemy o niego walczyć w zimę. Ja sądzę, że są ciekawsi zawodnicy których będziemy mieli szansę wykupić. A tak naprawdę to o ile nie Romek nie odejdzie zimą to nie ma co szukać wzmocnień w ataku, podobnie w pomocy. Jedynie w środku obrony potrzebujemy kogoś na wysokim poziomie i mam nadzieję, że będzie to Cahill. Nie mam nic przeciwko pozbyciu się Gomesa i on pewnie też nie miałby, bo nawet w LE gra Cudicini.
Czytałem gdzieś o Dembele, więc możliwe że będziemy o niego walczyć w zimę. Ja sądzę, że są ciekawsi zawodnicy których będziemy mieli szansę wykupić. A tak naprawdę to o ile nie Romek nie odejdzie zimą to nie ma co szukać wzmocnień w ataku, podobnie w pomocy. Jedynie w środku obrony potrzebujemy kogoś na wysokim poziomie i mam nadzieję, że będzie to Cahill. Nie mam nic przeciwko pozbyciu się Gomesa i on pewnie też nie miałby, bo nawet w LE gra Cudicini
9 listopada 2011, 14:40 [cytuj]
Wydaje się, że "Saga a'la Modric" powróci. Zobaczymy w jakich rozmiarach. Martwi mnie strasznie to całe nagłośnienie naszego zainteresowania Amaurim. Nie wiem Panowie jak dla Was, ale dla mnie to mniej więcej jak.... czosnek w dupie. Co ten typek ma do zaoferowania? Nie za bardzo to wszystko rozumiem. Dlatego, że będzie tani? To my jesteśmy ten tonący co się brzytwy chwyta? Nie mam pojęcia.
Wydaje się, że "Saga a'la Modric" powróci. Zobaczymy w jakich rozmiarach. Martwi mnie strasznie to całe nagłośnienie naszego zainteresowania Amaurim. Nie wiem Panowie jak dla Was, ale dla mnie to mniej więcej jak.... czosnek w dupie. Co ten typek ma do zaoferowania? Nie za bardzo to wszystko rozumiem. Dlatego, że będzie tani? To my jesteśmy ten tonący co się brzytwy chwyta? Nie mam pojęcia
Can't Smile Without You!!!
9 listopada 2011, 15:15 [cytuj]
No tak. Jeśli jednak [jak piszą, mówią i śpiewają ;)] damy mu 3-letni kontrakt to w przyszłym zimowym okienku będziemy mieli Pava bis na ławie, który dodatkowo perspektywiczny na przyszłość to raczej nie jest. Zgoda, ale na rok z opcją przedłużenia kontraktu.
No tak. Jeśli jednak [jak piszą, mówią i śpiewają ;)] damy mu 3-letni kontrakt to w przyszłym zimowym okienku będziemy mieli Pava bis na ławie, który dodatkowo perspektywiczny na przyszłość to raczej nie jest. Zgoda, ale na rok z opcją przedłużenia kontraktu
Can't Smile Without You!!!
9 listopada 2011, 16:05 [cytuj]
Tuczi: Popieram co do amuariego, całkowicie nie potrzebny i stary gość. Może już pisze to któryś raz, ale te plotki mnie wręcz irytują, sorki.
Tuczi: Popieram co do amuariego, całkowicie nie potrzebny i stary gość. Może już pisze to któryś raz, ale te plotki mnie wręcz irytują, sorki
9 listopada 2011, 16:49 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
... ale dla mnie to mniej więcej jak.... czosnek w dupie.

Zolter powiedział/a:
Tuczi: Popieram co do amuariego, całkowicie nie potrzebny i stary gość. Może już pisze to któryś raz, ale te plotki mnie wręcz irytują, sorki

Z racji braku doświadczenia w tej materii trudno mi się jakkolwiek odnieść :D
[quote=Zolter]Tuczi: Popieram co do amuariego, całkowicie nie potrzebny i stary gość. Może już pisze to któryś raz, ale te plotki mnie wręcz irytują, sorki
Kogucie życie!
9 listopada 2011, 17:10 [cytuj]
Spróbuj ;) a od razu Amauri pojawi się przed oczyma twymi ;P
Spróbuj ;) a od razu Amauri pojawi się przed oczyma twymi ;P
Can't Smile Without You!!!
9 listopada 2011, 17:37 [cytuj]
Mi by wystarczyło w zupełności, gdybyśmy w tym i następnym okienku wzięli praktycznie tylko graczy "bosmańskich". Cahill, Hoilett/Kalou, Berba i dziękuję, dobranoc, wszystkie "słabe pozycje" uzupełnione. Praktycznie, ponieważ lepiej wciągnąć ich za darmo i odłożyć kasę na klasowego bramkarza. Kto byłby w naszym zasięgu, lepszy niż mamy? Nie wiem, może Adler, Mandanda, Lloris (przecież nie będzie całą karierę "męczył się" w Ligue 1).
A gdyby tej kasy zostało dużo (sprzedaż Gomesa, Pienaara, Bassonga) to do tego oczywiście priorytetem byłoby znalezienie napadziora gwarantującego wysoki poziom na kilka lat. Tylko czy będzie nas stać i, co ważniejsze, będziemy wystarczająca atrakcyjni dla takiego Damiao czy Cavaniego.
W każdym razie jak myślę o kwartecie Rafa-Ade-Berba-JD rywalizującym o miejsce w składzie, to:
- albo rozniesiemy całą ligę w pył, bo na "starość" chłopaki będą walczyć do upadłego o miejsce w składzie, żeby jeszcze coś osiągnąć
- będzie syf, kiła i mogiła, bo wszyscy czterej lubią sobie pofoszyć;)
Mi by wystarczyło w zupełności, gdybyśmy w tym i następnym okienku wzięli praktycznie tylko graczy "bosmańskich". Cahill, Hoilett/Kalou, Berba i dziękuję, dobranoc, wszystkie "słabe pozycje" uzupełnione. Praktycznie, ponieważ lepiej wciągnąć ich za darmo i odłożyć kasę na klasowego bramkarza. Kto byłby w naszym zasięgu, lepszy niż mamy? Nie wiem, może Adler, Mandanda, Lloris (przecież nie będzie całą karierę "męczył się" w Ligue 1). A gdyby tej kasy zostało dużo (sprzedaż Gomesa, Pienaara, Bassonga) to do tego oczywiście priorytetem byłoby znalezienie napadziora gwarantującego wysoki poziom na kilka lat. Tylko czy będzie nas stać i, co ważniejsze, będziemy wystarczająca atrakcyjni dla takiego Damiao czy Cavaniego. W każdym razie jak myślę o kwartecie Rafa-Ade-Berba-JD rywalizującym o miejsce w składzie, to: - albo rozniesiemy całą ligę w pył, bo na "starość" chłopaki będą walczyć do upadłego o miejsce w składzie, żeby jeszcze coś osiągnąć - będzie syf, kiła i mogiła, bo wszyscy czterej lubią sobie pofoszyć;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
9 listopada 2011, 17:47 [cytuj]
Och, czyżbym źle zrozumiał i palnął głupotę? Wybaczcie.
Ginola: Uważasz iż Kalou byłby przydatny? Ostatnio formą nie błyszczy, nawet fani chelsea po nim jadą.
Och, czyżbym źle zrozumiał i palnął głupotę? Wybaczcie. Ginola: Uważasz iż Kalou byłby przydatny? Ostatnio formą nie błyszczy, nawet fani chelsea po nim jadą
9 listopada 2011, 18:17 [cytuj]
A jak wygląda sytuacja Teveza? przeprosił?
A jak wygląda sytuacja Teveza? przeprosił?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się