Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  35  36  37  38  39    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe transfery
31 stycznia 2012, 22:04 [cytuj]
Lokomotiw Moskwa porozumiał się z Tottenhamem w kwestii sumy odstępnego za Romana Pawluczenkę. Rosjanin jutro przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt ze stołecznym klubem.
Lokomotiw Moskwa porozumiał się z Tottenhamem w kwestii sumy odstępnego za Romana Pawluczenkę. Rosjanin jutro przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt ze stołecznym klubem
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
31 stycznia 2012, 22:25 [cytuj]
Na jednej z angielskich stron pojawiła się wiadomość, że Defoe jest już w Liverpoolu i dopina szczegóły swojego transferu. Tej informacji nie opublikowały jednak inne media. kur :(

to zostaniemy z Ade i GdS
Na jednej z angielskich stron pojawiła się wiadomość, że Defoe jest już w Liverpoolu i dopina szczegóły swojego transferu. Tej informacji nie opublikowały jednak inne media. kur :( to zostaniemy z Ade i GdS
31 stycznia 2012, 22:25 [cytuj]
oby nie... oby nie Defoe...
oby nie... oby nie Defoe
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 22:28 [cytuj]
Sprzedaż JD to najgłupsza rzecz, z kim my niby zostaniemy?Z wypożyczonym Ade?
Sprzedaż JD to najgłupsza rzecz, z kim my niby zostaniemy?Z wypożyczonym Ade?
31 stycznia 2012, 22:31 [cytuj]
albo z Sahą?? ale chyba nie przyjdzie ufff.. szkoda że nie ma kroków ku Sambie czy Hoilettowi
albo z Sahą?? ale chyba nie przyjdzie ufff.. szkoda że nie ma kroków ku Sambie czy Hoilettowi
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 22:32 [cytuj]
Z tego co wyczytalem to sprzedajemy Romka do Lokomotiwu, a bierzemy w to miejsce Sahe. Wiec tym bardziej jestem za...
Z tego co wyczytalem to sprzedajemy Romka do Lokomotiwu, a bierzemy w to miejsce Sahe. Wiec tym bardziej jestem za
31 stycznia 2012, 22:42 [cytuj]
ponoc 7,5 mln funtow dostaniemy za Pava
ponoc 7,5 mln funtow dostaniemy za Pava
31 stycznia 2012, 22:44 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Tylko czy czasem okienko nie zamyka się dziś :P. Nie wiem jak w Rosji... Może się mylę


Trwa do 24. lutego :)

Trochę dziwne, bo podobno od obecnego sezonu liga rosyjska miała przestawić się na europejski czas.
Trwa do 24. lutego :) Trochę dziwne, bo podobno od obecnego sezonu liga rosyjska miała przestawić się na europejski czas
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2012, 22:46 [cytuj]
Podziękowałem za info już wyżej ;)
Podziękowałem za info już wyżej ;)
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2012, 23:00 [cytuj]
Milos Krasić NIE wzmocni Tottenhamu. szkoda ;(
Milos Krasić NIE wzmocni Tottenhamu. szkoda ;(
31 stycznia 2012, 23:01 [cytuj]
Mówiłem że nikogo nie kupimy ;p
Mówiłem że nikogo nie kupimy ;p
31 stycznia 2012, 23:06 [cytuj]
jeszcze została godzinka :) może jakiś napadzior przyjedzie do nas :) oby nie Saha
jeszcze została godzinka :) może jakiś napadzior przyjedzie do nas :) oby nie Saha
31 stycznia 2012, 23:09 [cytuj]
1.5 roczny kontrakt dla Sahy ,rozmowy w toku ...a transfer Romana zależy od Sahy ...tyle na bbc
1.5 roczny kontrakt dla Sahy ,rozmowy w toku ...a transfer Romana zależy od Sahy ...tyle na bbc
31 stycznia 2012, 23:10 [cytuj]
chyba już wolę Sahę niż Romana. Co dwóch czarnych wielkich w ataku to nie jeden :D
chyba już wolę Sahę niż Romana. Co dwóch czarnych wielkich w ataku to nie jeden :D
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 23:11 [cytuj]
tak wgl to ile Saha będzie nas kosztował?
tak wgl to ile Saha będzie nas kosztował?
31 stycznia 2012, 23:14 [cytuj]
A co właściwie z GIO, jak zwykle zostaje?
A co właściwie z GIO, jak zwykle zostaje?
31 stycznia 2012, 23:14 [cytuj]
Saha z czasów kiedy grał jeszcze w Fulham jak najbardziej ale od kilku dobrych lat nic nie pokazał
Saha z czasów kiedy grał jeszcze w Fulham jak najbardziej ale od kilku dobrych lat nic nie pokazał
31 stycznia 2012, 23:15 [cytuj]
Z innej beczki City przegrało :)
Z innej beczki City przegrało :)
31 stycznia 2012, 23:16 [cytuj]
More news from Tottenham. Lots of it. Spurs boss Harry Redknapp says he tried to sign Juventus winger Milos Krasic this week but he only wanted the Serbia international on loan and the Italian side were only interested in a permanent deal. Redknapp also says he could not let Steven Pienaar goes back to Everton because he has too many injuries and has revealed that Wolves want to sign Sebastien Bassong but he will need to complete a deal for an unnamed defender before he lets that one go through.
More news from Tottenham. Lots of it. Spurs boss Harry Redknapp says he tried to sign Juventus winger Milos Krasic this week but he only wanted the Serbia international on loan and the Italian side were only interested in a permanent deal. Redknapp also says he could not let Steven Pienaar goes back to Everton because he has too many injuries and has revealed that Wolves want to sign Sebastien Bassong but he will need to complete a deal for an unnamed defender before he lets that one go through
31 stycznia 2012, 23:23 [cytuj]
Harry Redknapp potwierdza - Louis Saha przejdzie do Tottenhamu.
Harry Redknapp potwierdza - Louis Saha przejdzie do Tottenhamu
|<  <<  <  35  36  37  38  39    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 154 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się