Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  36  37  38  39  40    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe transfery
31 stycznia 2012, 23:25 [cytuj]
kurwa. przepraszam Pyton ale lepiej wstaw link ... albo nie
http://transfery.info/50678,transfer-deadline-day-relacja-na-ywo
zrobię to za Ciebie i skończ kopiować żywcem zdania z tej strony :) ACTA Cię zje. a tak na serio denerwuje mnie czytanie tego samego dwa razy :P
kurwa. przepraszam Pyton ale lepiej wstaw link ... albo nie http://transfery.info/50678,transfer-deadline-day-relacja-na-ywo zrobię to za Ciebie i skończ kopiować żywcem zdania z tej strony :) ACTA Cię zje. a tak na serio denerwuje mnie czytanie tego samego dwa razy :P
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 23:27 [cytuj]
hehe spoko już siedzę cicho :(
hehe spoko już siedzę cicho :(
31 stycznia 2012, 23:34 [cytuj]
może dalibyśmy na podobnych zasadach co Ade ściągnąć choć do końca sezonu Teveza? Pocisną go gdziekolwiek. Z jakąś ew. kwotą odstępnego... kurde to jest tak łakomy kąsek że aż niemożliwe.
może dalibyśmy na podobnych zasadach co Ade ściągnąć choć do końca sezonu Teveza? Pocisną go gdziekolwiek. Z jakąś ew. kwotą odstępnego... kurde to jest tak łakomy kąsek że aż niemożliwe
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 23:36 [cytuj]
może coś harry jeszcze wymyśli ale niewiele czasu zostało
może coś harry jeszcze wymyśli ale niewiele czasu zostało
31 stycznia 2012, 23:37 [cytuj]
Pyton - żartuję przecież :P

Harry Redknapp stwierdził, że nie pozwoli odejść Sebastienowi Bassongowi do Wolves, póki nie ściągnie kogoś na jego miejsce. Czy Tottenham zdąży z transferem Chrisa Samby, o którym spekuluje się przez ostatnie kilka godzin?

nie każdy tam wchodzi :P
Pyton - żartuję przecież :P Harry Redknapp stwierdził, że nie pozwoli odejść Sebastienowi Bassongowi do Wolves, póki nie ściągnie kogoś na jego miejsce. Czy Tottenham zdąży z transferem Chrisa Samby, o którym spekuluje się przez ostatnie kilka godzin? nie każdy tam wchodzi :P
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 23:40 [cytuj]
Co mu odwaliło z tym Sahą? Rozumiem, że mamy teraz silne lobby frankofońskie w drużynie, ale 34-letni zawodnik to lekkie przegięcie. Już wolę Romana.
Mam nadzieję, że z Defoe w LFC to plota, nie wierzę, że HR byłby tak głupi żeby w decydującym momencie sezonu zostawić drużynę z wypożyczonym graczem i dopiero co pozyskanym emerytem.
Co mu odwaliło z tym Sahą? Rozumiem, że mamy teraz silne lobby frankofońskie w drużynie, ale 34-letni zawodnik to lekkie przegięcie. Już wolę Romana. Mam nadzieję, że z Defoe w LFC to plota, nie wierzę, że HR byłby tak głupi żeby w decydującym momencie sezonu zostawić drużynę z wypożyczonym graczem i dopiero co pozyskanym emerytem
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
31 stycznia 2012, 23:40 [cytuj]
Spoko, od dawna obrośnięty korą drzewną Saha do Tottenhamu. A może Rasiaka jako frytki do tego? Juz lepiej tego Bariosa czy jak mu tam z Dortmundu brać albo Lewandowskiego (mhehe to taki żart ze względu na niemożliwość zakupu naszego rodaka).Krasic to niezly ruch, ale błagam tylko nie Saha, no ja pierdole...
Spoko, od dawna obrośnięty korą drzewną Saha do Tottenhamu. A może Rasiaka jako frytki do tego? Juz lepiej tego Bariosa czy jak mu tam z Dortmundu brać albo Lewandowskiego (mhehe to taki żart ze względu na niemożliwość zakupu naszego rodaka).Krasic to niezly ruch, ale błagam tylko nie Saha, no ja pierdole
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
31 stycznia 2012, 23:42 [cytuj]
louis saha w tott ...porazka
louis saha w tott ...porazka
31 stycznia 2012, 23:42 [cytuj]
Ale z dupy te ploty... Nagle 20 minut przed północą jesteśmy zainteresowani Nelsenem z Blackburn mimo że przez całą zimę mówi się o Sambie :D uśmiałem się

Edit: aż się fajnie całki nakurwia jak sobie od czasu do czasu coś takiego poczytam xD
Ale z dupy te ploty... Nagle 20 minut przed północą jesteśmy zainteresowani Nelsenem z Blackburn mimo że przez całą zimę mówi się o Sambie :D uśmiałem się Edit: aż się fajnie całki nakurwia jak sobie od czasu do czasu coś takiego poczytam xD
31 stycznia 2012, 23:42 [cytuj]
Harry Redknapp has confirmed Louis Saha has joined Tottenham on a short-term deal until the end of the season and is also keen on Blackburn defender Ryan Nelsen.

Przy tym Nelsenie Saha to całkiem logiczny ruch.
Harry Redknapp has confirmed Louis Saha has joined Tottenham on a short-term deal until the end of the season and is also keen on Blackburn defender Ryan Nelsen. Przy tym Nelsenie Saha to całkiem logiczny ruch
31 stycznia 2012, 23:42 [cytuj]
Następne nazwisko: Ryan Nelsen z B'burn. Spokojnie, panowie. Harry dopiero się rozgrzewa :)
Następne nazwisko: Ryan Nelsen z B'burn. Spokojnie, panowie. Harry dopiero się rozgrzewa :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 stycznia 2012, 23:42 [cytuj]
Na SkySports mówia, że Harry chiałby ściagnąc innego defensora z Blackburn - Ryan'a Nelsena.
Na SkySports mówia, że Harry chiałby ściagnąc innego defensora z Blackburn - Ryan'a Nelsena
31 stycznia 2012, 23:43 [cytuj]
hahahah Ćorluka out, Nelsen in, Defoe out, Saha in, Bassong out, Falque in, Pav out.. hahahhaha ale się uśmiałem :D
hahahah Ćorluka out, Nelsen in, Defoe out, Saha in, Bassong out, Falque in, Pav out.. hahahhaha ale się uśmiałem :D
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 23:44 [cytuj]
Oficjalnie: Louis Saha został wypożyczony z Evertonu do Tottenhamu.

Dobrze ze tylko wypożyczenie
Oficjalnie: Louis Saha został wypożyczony z Evertonu do Tottenhamu. Dobrze ze tylko wypożyczenie
31 stycznia 2012, 23:45 [cytuj]
Może to dobrze że okienko kończy się za 15 minut i Harry nie zdąży zrealizować wszystkich swoich pomysłów :D
Może to dobrze że okienko kończy się za 15 minut i Harry nie zdąży zrealizować wszystkich swoich pomysłów :D
31 stycznia 2012, 23:45 [cytuj]
Saha wypożyczony do końca sezonu. No to mamy już Defoe (niewiadomo czy prawda że odchodzi czy plota) i dwóch wypożyczeniowców pięknie
Saha wypożyczony do końca sezonu. No to mamy już Defoe (niewiadomo czy prawda że odchodzi czy plota) i dwóch wypożyczeniowców pięknie
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 23:45 [cytuj]
idę odmówić pacierz antyNelsenowy
idę odmówić pacierz antyNelsenowy
.upadamy na dno by odbić się od niego.
31 stycznia 2012, 23:48 [cytuj]
Panowie spoko z tym Saha. Gość posiedzi u nas przez pól roku zamiast Pava. Przyjęcie piłki ma lepsze, kopnąć w stronę bramki też potrafi. W lato ściągamy Remyiego a Adebayora na stałe i wszyscy są zadowoleni.
Panowie spoko z tym Saha. Gość posiedzi u nas przez pól roku zamiast Pava. Przyjęcie piłki ma lepsze, kopnąć w stronę bramki też potrafi. W lato ściągamy Remyiego a Adebayora na stałe i wszyscy są zadowoleni
31 stycznia 2012, 23:55 [cytuj]
co wy z tym Defoe... przecież to plota jest...przychylam się do wypowiedzi dzejkoba ,,,poza tym że Ade u nas nie zostanie raczej
co wy z tym Defoe... przecież to plota jest...przychylam się do wypowiedzi dzejkoba ,,,poza tym że Ade u nas nie zostanie raczej
31 stycznia 2012, 23:55 [cytuj]
dzejkob - obyś był prorokiem.
dzejkob - obyś był prorokiem
.upadamy na dno by odbić się od niego.
|<  <<  <  36  37  38  39  40    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 165 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się