Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  36  37  38  39  40    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe transfery
31 stycznia 2012, 23:59 [cytuj]
Jenas do nas wrócił?
Jenas do nas wrócił?
.upadamy na dno by odbić się od niego.
1 lutego 2012, 00:02 [cytuj]
Oficjalna potwierdziła. Mamy Sahę.

Trochę chujowo, ale zawsze darzyłem go lekką sympatią.
Oficjalna potwierdziła. Mamy Sahę. Trochę chujowo, ale zawsze darzyłem go lekką sympatią
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lutego 2012, 00:03 [cytuj]
Martwi mnie jedno: ani na stronie Evertonu, ani na naszej nie piszą nic że jest to wypożyczenie...
Martwi mnie jedno: ani na stronie Evertonu, ani na naszej nie piszą nic że jest to wypożyczenie
1 lutego 2012, 00:05 [cytuj]
a mnie martwi Harry. Pluje na lewo i prawo ze mamy tego nielsena zamiast bassonga
a mnie martwi Harry. Pluje na lewo i prawo ze mamy tego nielsena zamiast bassonga
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2012, 00:09 [cytuj]
The striker will stay at the north London club at least until the end of the season.

“It is a permanent deal for Saha,” boss Harry Redknapp confirmed to Sky Sports News. “It is not a long contract. I always rated him highly he has good movement and can score goals. He has done great at Everton.”
The striker will stay at the north London club at least until the end of the season. “It is a permanent deal for Saha,” boss Harry Redknapp confirmed to Sky Sports News. “It is not a long contract. I always rated him highly he has good movement and can score goals. He has done great at Everton.”
1 lutego 2012, 00:10 [cytuj]
Co oznacza "not a long contract"? Bo coś czuję, że Harry rozumie to trochę inaczej niż reszta świata :)
Co oznacza "not a long contract"? Bo coś czuję, że Harry rozumie to trochę inaczej niż reszta świata :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
1 lutego 2012, 00:11 [cytuj]
no roczny kontrakt to sie zwie "not a long contract" pewnie z opcja przedluzenia o kolejny rok
no roczny kontrakt to sie zwie "not a long contract" pewnie z opcja przedluzenia o kolejny rok
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2012, 00:14 [cytuj]
Zapewne będzie wchodził na końcówki i wtedy jego doświadczenie może się przydać. Jak dla mnie wymiana Romana na Sahę jest całkiem dobrą opcją, a na klasowego napadziora poczekamy do lata tak jak zapowiadano.
Zapewne będzie wchodził na końcówki i wtedy jego doświadczenie może się przydać. Jak dla mnie wymiana Romana na Sahę jest całkiem dobrą opcją, a na klasowego napadziora poczekamy do lata tak jak zapowiadano
1 lutego 2012, 00:15 [cytuj]
Ludzie, z tym Nelsenem to przecież nie może być prawda, koleś zagrał jeden mecz w zespole, który ma drugą najgorszą obronę ligi. Także to musi być jakaś bujda...
Ludzie, z tym Nelsenem to przecież nie może być prawda, koleś zagrał jeden mecz w zespole, który ma drugą najgorszą obronę ligi. Także to musi być jakaś bujda
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
1 lutego 2012, 00:18 [cytuj]
przecież Nelsen to fantastic player!
przecież Nelsen to fantastic player!
1 lutego 2012, 00:18 [cytuj]
Ginola tylko dlaczego Harry pluje w mediach ze go ma i cieszy sie jak moja bratanica na mp3 player

mala poprawka Saha oficjalnie on loan ufff
Ginola tylko dlaczego Harry pluje w mediach ze go ma i cieszy sie jak moja bratanica na mp3 player mala poprawka Saha oficjalnie on loan ufff
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2012, 00:34 [cytuj]
Co to ma byc? wypozyczamy 2 obroncow i sprowadzamy 33 letniego napastnika z 2 golami w lidze. Harry mnie zalamuje poprostu przy kazdym okienku transferowym. Parker i Friedel sie swietnie obronili to racja , ale Saha ? watpie , do tego strata dwoch obroncow
Co to ma byc? wypozyczamy 2 obroncow i sprowadzamy 33 letniego napastnika z 2 golami w lidze. Harry mnie zalamuje poprostu przy kazdym okienku transferowym. Parker i Friedel sie swietnie obronili to racja , ale Saha ? watpie , do tego strata dwoch obroncow
1 lutego 2012, 00:38 [cytuj]
;(;(;( Po takich wypowiedziach mam wrazenie ze nasza druzyna sama gra a Harry tylko klaska i chwali wszystkich non stop
;(;(;( Po takich wypowiedziach mam wrazenie ze nasza druzyna sama gra a Harry tylko klaska i chwali wszystkich non stop
1 lutego 2012, 00:40 [cytuj]
Ja już się nauczyłem że mimo że żadnego transferu Harrego nie rozumiem to lepiej poczekać chociaż z miesiąc zanim zacznę oceniać
Ja już się nauczyłem że mimo że żadnego transferu Harrego nie rozumiem to lepiej poczekać chociaż z miesiąc zanim zacznę oceniać
1 lutego 2012, 00:54 [cytuj]
:bezradny: zobaczymy co ten Saha pokarze - plus jest taki, że rzadziej będzie grał na kacu niż Romek ... co do Bassong'a to nie mam pewności, czy to dobre posunięcie:bezradny:
:bezradny: zobaczymy co ten Saha pokarze - plus jest taki, że rzadziej będzie grał na kacu niż Romek ... co do Bassong'a to nie mam pewności, czy to dobre posunięcie:bezradny:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2012, 01:03 [cytuj]
OFICJALNIE: Pienaar wraca do Evertonu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.
OFICJALNIE: Pienaar wraca do Evertonu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 lutego 2012, 01:09 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
OFICJALNIE: Pienaar wraca do Evertonu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu


hahahahahhahahah!
obok Davida B.7 transfer stu lecia! :P

Brak Wam troche poczcia humoru :P
hahahahahhahahah! obok Davida B.7 transfer stu lecia! :P Brak Wam troche poczcia humoru :P
|<  <<  <  36  37  38  39  40    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 160 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się