Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  36  37  38  39  40  
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe transfery
1 lutego 2012, 01:42 [cytuj]
"Oj tam, oj tam" Chciało by się napisać ;) :P
"Oj tam, oj tam" Chciało by się napisać ;) :P
1 lutego 2012, 01:53 [cytuj]
Na oficjalnej żadnych konkretów co do Sahy. Wypożyczyliśmy Bassonga ale Khumalo powrócił z loan'a w Reading. Natomiast co do samego Sahy się nie wypowiem, poczekam na efekty. Byc może już w najbliższy poniedziałek zagra ogonek z The Reds :)
Na oficjalnej żadnych konkretów co do Sahy. Wypożyczyliśmy Bassonga ale Khumalo powrócił z loan'a w Reading. Natomiast co do samego Sahy się nie wypowiem, poczekam na efekty. Byc może już w najbliższy poniedziałek zagra ogonek z The Reds :)
1 lutego 2012, 13:17 [cytuj]
na oficjalnej Premier League nie ma że Nelson czy jak mu tam jest u nas
na oficjalnej Premier League nie ma że Nelson czy jak mu tam jest u nas
.upadamy na dno by odbić się od niego.
1 lutego 2012, 15:05 [cytuj]
Nelsen rozwiązał konrakt z Blackburn . I to mają być transfery Top class ? My walczymy o mistrzostwo czy o spadek do championship ?
Nelsen rozwiązał konrakt z Blackburn . I to mają być transfery Top class ? My walczymy o mistrzostwo czy o spadek do championship ?
1 lutego 2012, 15:06 [cytuj]
Saha może grać jak Friedel a może grać Gudjohnsen, pożyjemy zobaczymy, szkoda że przybył Nelsen przecież Bhogani Khumalo gra podobnie a jest młodszy około 10 lat. Ciesze się że Piennar odszedł na te pół roku, pogra sobie a potem jak znając życie wróci grzać ławę, może ktoś będzie go chciał kupić. Poczekajmy i zobaczmy
Saha może grać jak Friedel a może grać Gudjohnsen, pożyjemy zobaczymy, szkoda że przybył Nelsen przecież Bhogani Khumalo gra podobnie a jest młodszy około 10 lat. Ciesze się że Piennar odszedł na te pół roku, pogra sobie a potem jak znając życie wróci grzać ławę, może ktoś będzie go chciał kupić. Poczekajmy i zobaczmy
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
2 lutego 2012, 12:09 [cytuj]
We are delighted to announce the signing of defender Ryan Nelsen.:blee::brawo::brawo::brawo:
We are delighted to announce the signing of defender Ryan Nelsen.:blee::brawo::brawo::brawo:
2 lutego 2012, 12:49 [cytuj]
http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/nelsen-completes-move-020212.page?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

a ja sie dziwilem dlaczego mi od rana krew z nosa leci.
Moj komentarz:

Dzisiaj prosze panstwa czwartek 2 lutego 2012r. Drodzy panstwo...Kibicki i kibice Tottenhamu. W zaistnialej sytuacji czytajac i czujac brzemie decyzji zarzadu za to co sie stalo. Dzisiejszego dnia jestem zmuszony ustosunkowac sie do faktow bierzacych. Drogi zarzadzie, Harry... Otoz w zawilosc podjetej przez was decyzji i co za tym idzie trudny okres jaki czeka nas wszystkich. Sklania mnie mili panstwo do trudnej i bolesnej refleksji ktora chcialbym sie w tej chwili z panstwem podzielic. Drodzy panstwo: Kurwa mac!
http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/nelsen-completes-move-020212.page?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook a ja sie dziwilem dlaczego mi od rana krew z nosa leci. Moj komentarz: Dzisiaj prosze panstwa czwartek 2 lutego 2012r. Drodzy panstwo...Kibicki i kibice Tottenhamu. W zaistnialej sytuacji czytajac i czujac brzemie decyzji zarzadu za to co sie stalo. Dzisiejszego dnia jestem zmuszony ustosunkowac sie do faktow bierzacych. Drogi zarzadzie, Harry... Otoz w zawilosc podjetej przez was decyzji i co za tym idzie trudny okres jaki czeka nas wszystkich. Sklania mnie mili panstwo do trudnej i bolesnej refleksji ktora chcialbym sie w tej chwili z panstwem podzielic. Drodzy panstwo: Kurwa mac!
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 lutego 2012, 13:06 [cytuj]
:brawo:
:brawo:
.upadamy na dno by odbić się od niego.
2 lutego 2012, 14:20 [cytuj]
Co do Sahy to spodobał mi sie jeden komentarz jakiegoś użytkownika FB. Napisał, że równie dobrze mogliśmy zatrudnić Howarda bo ma prawie identyczną skutecznośc :)
Co do Sahy to spodobał mi sie jeden komentarz jakiegoś użytkownika FB. Napisał, że równie dobrze mogliśmy zatrudnić Howarda bo ma prawie identyczną skutecznośc :)
|<  <<  <  36  37  38  39  40  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się