Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Transfery » Boruc w Tottenhamie
11 stycznia 2012, 19:30 [cytuj]
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/artur_boruc_przejdzie_do_tottenhamu_222285.html

Co sądzicie o wiarygodności tego źródła jak o przenosinach Boruca?
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/artur_boruc_przejdzie_do_tottenhamu_222285.html Co sądzicie o wiarygodności tego źródła jak o przenosinach Boruca?
11 stycznia 2012, 19:39 [cytuj]
Chciałbym, jeszcze więcej by się mówiło o Spurs w Polsce, a dla boruca to było by chyba spełnienie kariery, czołowy klub Angielski..
Chciałbym, jeszcze więcej by się mówiło o Spurs w Polsce, a dla boruca to było by chyba spełnienie kariery, czołowy klub Angielski
To dare is to do.
11 stycznia 2012, 19:41 [cytuj]
Nie byłbym zwolennikiem tego transferu. Nie chcę znowu drżeć o to, czy nasz bramkarz puści farfocla (tak jak było w przypadku Gomesa). Owszem Boruc wybroniłby nam pewnie nie jeden mecz, lecz wolałbym bramkarza bardziej pewnego.
Nie byłbym zwolennikiem tego transferu. Nie chcę znowu drżeć o to, czy nasz bramkarz puści farfocla (tak jak było w przypadku Gomesa). Owszem Boruc wybroniłby nam pewnie nie jeden mecz, lecz wolałbym bramkarza bardziej pewnego
11 stycznia 2012, 19:47 [cytuj]
Boruc nie dałby nam pewności. Kiedy mu idzie, jest nie do pokonania, ale zdarzają mu się dziecinne błędy. Wolałbym kogoś, kto rzadziej broniłby sam na sam (bo to chyba największy atut Boruca) ale nie zdarzałyby mu się klopsy. Chociaż z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć Polaka w spurs. Nie narzekałbym gdyby przyszedł, ale są lepsi kandydaci.
Boruc nie dałby nam pewności. Kiedy mu idzie, jest nie do pokonania, ale zdarzają mu się dziecinne błędy. Wolałbym kogoś, kto rzadziej broniłby sam na sam (bo to chyba największy atut Boruca) ale nie zdarzałyby mu się klopsy. Chociaż z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć Polaka w spurs. Nie narzekałbym gdyby przyszedł, ale są lepsi kandydaci
11 stycznia 2012, 19:50 [cytuj]
już zaczyna się pierdolenie, nie mogę tego czytać. Jak przychodził Friedel i Parker to też było marudzenie, zanim zaczniecie pieprzyć farmazony to poczekajcie aż faktycznie trafi do nas i zacznie bronić.
już zaczyna się pierdolenie, nie mogę tego czytać. Jak przychodził Friedel i Parker to też było marudzenie, zanim zaczniecie pieprzyć farmazony to poczekajcie aż faktycznie trafi do nas i zacznie bronić
11 stycznia 2012, 19:52 [cytuj]
no nie wiem - lubię:bezradny: tego chłopa bardzo - ale czy dałby radę w BPL
no nie wiem - lubię:bezradny: tego chłopa bardzo - ale czy dałby radę w BPL
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 stycznia 2012, 19:53 [cytuj]
Dałby radę ale myśle że 7 mln to chyba za dużo
Dałby radę ale myśle że 7 mln to chyba za dużo
11 stycznia 2012, 19:56 [cytuj]
Jeszcze tylko Tomek Kuszczak i bede spokojny o naszą bramkę.
Jeszcze tylko Tomek Kuszczak i bede spokojny o naszą bramkę
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
11 stycznia 2012, 20:02 [cytuj]
A ja go nie lubię i uważam za pajaca. Tyle tylko, że di Canio tez nie lubiłem, a piłkarzem był świetnym.
A ja go nie lubię i uważam za pajaca. Tyle tylko, że di Canio tez nie lubiłem, a piłkarzem był świetnym
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
11 stycznia 2012, 22:20 [cytuj]
Lubie Boruca, często oglądam skróty Serie A to przy traconych bramkach najmniej do powiedzenia ma Borubar a więcej obrońcy, ogólnie w pierwszej trójce bramkarzy w lidze
Lubie Boruca, często oglądam skróty Serie A to przy traconych bramkach najmniej do powiedzenia ma Borubar a więcej obrońcy, ogólnie w pierwszej trójce bramkarzy w lidze
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
12 stycznia 2012, 14:15 [cytuj]
zalewa powiedział/a:
już zaczyna się pierdolenie, nie mogę tego czytać. Jak przychodził Friedel i Parker to też było marudzenie, zanim zaczniecie pieprzyć farmazony to poczekajcie aż faktycznie trafi do nas i zacznie bronić

To samo powiesz jeśli przyjdzie Bartek Kwinta albo chociaż Piotrek Leciejewski???:D
Siara powiedział/a:
Nie śledzę poczynań Artura w Serie A, może broni świetnie, może dojrzał, kto wie... Ma już swoje lata na karku i być może nie byłby złym rozwiązaniem. Jednak ja wolę kolejnego Friedela niż kota w worku

Muszę przyznać, że prezentuje się świetnie, zresztą Corriere dello Sport oceniło go za jesień na ósemkę.
To samo powiesz jeśli przyjdzie Bartek Kwinta albo chociaż Piotrek Leciejewski???:D [quote=Siara]Nie śledzę poczynań Artura w Serie A, może broni świetnie, może dojrzał, kto wie... Ma już swoje lata na karku i być może nie byłby złym rozwiązaniem. Jednak ja wolę kolejnego Friedela niż kota w worku
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 stycznia 2012, 21:51 [cytuj]
Boruc to nie Bartek Kwinta, kropka
Boruc to nie Bartek Kwinta, kropka
19 stycznia 2012, 21:20 [cytuj]
Problem bramkarza jest - Fridel i Cudicini - sezon jeszcze i chyba out. Gomes na odstrzał - potrzebujemy więc 2 keeperów w nadchodzącym sezonie przynajmniej jednego, bo niezniszczalny Brad jeszcze pociągnie, tym bardziej ze w interesach stracił większość majątku
Problem bramkarza jest - Fridel i Cudicini - sezon jeszcze i chyba out. Gomes na odstrzał - potrzebujemy więc 2 keeperów w nadchodzącym sezonie przynajmniej jednego, bo niezniszczalny Brad jeszcze pociągnie, tym bardziej ze w interesach stracił większość majątku
19 stycznia 2012, 22:59 [cytuj]
spurs3 powiedział/a:
niezniszczalny Brad jeszcze pociągnie, tym bardziej ze w interesach stracił większość majątku

Rzeczywiście i to na piłce nożnej. Założył akademię, która nie wypaliła.
Rzeczywiście i to na piłce nożnej. Założył akademię, która nie wypaliła
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
26 stycznia 2012, 12:46 [cytuj]
Jeśli chodzi o Boruca to nie specjalnie jestem zwolennikiem tego transferu, ale prawda jest taka, że nasi bramkarze są u schyłku kariery i niedługo trzeba się będzie rozglądać za nowym bramkarzem. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłby Guile Ochoa. Meksykanin ma w kontrakcie wpisane coś takiego, że jak Ajaccio spadnie z Ligue 1, to klub nie będzie blokował jego odejścia. Jego drużyna jest aktualnie ostatnia w tabeli i wiele wskazuje na to, że jednak spadną. Mała w tym wina Ochoi, więc ja bym go brał, bo to wielki talent. Jeśli nie Meksykanin to może Federico Marchetti. Włoch obecnie gra w Lazio Rzym. Był bramkarzem reprezentacji Włoch na RPA 10' i moim zdaniem jest bardzo solidnym bramkarzem.
Jeśli chodzi o Boruca to nie specjalnie jestem zwolennikiem tego transferu, ale prawda jest taka, że nasi bramkarze są u schyłku kariery i niedługo trzeba się będzie rozglądać za nowym bramkarzem. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłby Guile Ochoa. Meksykanin ma w kontrakcie wpisane coś takiego, że jak Ajaccio spadnie z Ligue 1, to klub nie będzie blokował jego odejścia. Jego drużyna jest aktualnie ostatnia w tabeli i wiele wskazuje na to, że jednak spadną. Mała w tym wina Ochoi, więc ja bym go brał, bo to wielki talent. Jeśli nie Meksykanin to może Federico Marchetti. Włoch obecnie gra w Lazio Rzym. Był bramkarzem reprezentacji Włoch na RPA 10' i moim zdaniem jest bardzo solidnym bramkarzem

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się