Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  119  120  121  122  123    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Andre na zakupach.
1 września 2012, 02:06 [cytuj]
Mysle ze i tak wszyscy kreciliby.nosami gdyby rafa zostal, a mou stwierdzil ze londyn jest nie dla niego ;)
Mysle ze i tak wszyscy kreciliby.nosami gdyby rafa zostal, a mou stwierdzil ze londyn jest nie dla niego ;)
1 września 2012, 02:08 [cytuj]
Ale bym tu nie sleczal do bóg wie której w nerwach ;d

Na skysports nie śpią, bo właśnie wrzucili zdjęcie m'bii
Ale bym tu nie sleczal do bóg wie której w nerwach ;d Na skysports nie śpią, bo właśnie wrzucili zdjęcie m'bii
1 września 2012, 02:12 [cytuj]
Tez prawda :D
Tez prawda :D
1 września 2012, 02:17 [cytuj]
Sky konczy warte. Albo to juz definitywny koniec albo sie jeszcze miziaja, ale info bedzie rano. Tymczasem trzeba spac.
Sky konczy warte. Albo to juz definitywny koniec albo sie jeszcze miziaja, ale info bedzie rano. Tymczasem trzeba spac
1 września 2012, 02:17 [cytuj]
Na sky siedzą sami spursi, bo jest właśnie sonda na najlepszy transfer tego okienka i Lloris wyraźnie wygrywa :P
A Dempsey drugi na zmiane z Berbatovem
Na sky siedzą sami spursi, bo jest właśnie sonda na najlepszy transfer tego okienka i Lloris wyraźnie wygrywa :P A Dempsey drugi na zmiane z Berbatovem
1 września 2012, 02:19 [cytuj]
Faktem jest, że pozyskaliśmy fenomenalnego bramkarza za kilka klepaków, zatem wcale mnie to nie dziwi ;)

Edit:
jest 03:30, ani słowa o Moutinho, czas spać :)
Faktem jest, że pozyskaliśmy fenomenalnego bramkarza za kilka klepaków, zatem wcale mnie to nie dziwi ;) Edit: jest 03:30, ani słowa o Moutinho, czas spać :)
1 września 2012, 03:41 [cytuj]
"BREAKING: It appears Tottenham have missed out on signing Joao Moutinho after personal terms could not be agreed upon."
https://twitter.com/ESPNFC

"It appears", czyli nic nie wiadomo. Zobaczymy rano.
"BREAKING: It appears Tottenham have missed out on signing Joao Moutinho after personal terms could not be agreed upon." https://twitter.com/ESPNFC "It appears", czyli nic nie wiadomo. Zobaczymy rano
1 września 2012, 07:10 [cytuj]
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/167899.html?CMP=OTC-RSS

Jedyne co udało mi się zaleźć
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/167899.html?CMP=OTC-RSS Jedyne co udało mi się zaleźć
Blue and white blood...
1 września 2012, 08:54 [cytuj]
Kurde myślałem że rano znajde potwierdzenie transferu Mou i niestety do tej pory cisza :(:(
Kurde myślałem że rano znajde potwierdzenie transferu Mou i niestety do tej pory cisza :(:(
1 września 2012, 09:15 [cytuj]
chyba wątek czas zakończyć:mysli: - Portugalczyk nie przyjdzie do Tott - gramy tym co mamy:bezradny:
chyba wątek czas zakończyć:mysli: - Portugalczyk nie przyjdzie do Tott - gramy tym co mamy:bezradny:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 09:33 [cytuj]
Sadzicie, ze juz na Mou nie ma szans wiekszych ?
Sadzicie, ze juz na Mou nie ma szans wiekszych ?
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
1 września 2012, 09:35 [cytuj]
Jesli Tottenham poprosił o dodatkowy czas jest możliwość iż Moutinho do nas dojdzie , jak narazie nikt nie podaje tego żadne BBC , Sky Sports czy ESPN . Trzeba czekać większość śpi po oknie transferowym .
Jesli Tottenham poprosił o dodatkowy czas jest możliwość iż Moutinho do nas dojdzie , jak narazie nikt nie podaje tego żadne BBC , Sky Sports czy ESPN . Trzeba czekać większość śpi po oknie transferowym
1 września 2012, 09:35 [cytuj]
Uwazam ze trzeba czekac na jakies oficjalne info.
Uwazam ze trzeba czekac na jakies oficjalne info
1 września 2012, 09:42 [cytuj]
Na angielskich forach również czekają na transfer Moutinho , to , że podawały media , że go nie mamy to jeszcze plotka bo to tylko spekulacje bo wszyscy szli spać . Miejmy nadzieje , że Levy zrobił to na co chyba każdy czekał .
Na angielskich forach również czekają na transfer Moutinho , to , że podawały media , że go nie mamy to jeszcze plotka bo to tylko spekulacje bo wszyscy szli spać . Miejmy nadzieje , że Levy zrobił to na co chyba każdy czekał
1 września 2012, 09:43 [cytuj]
info z angielskiego forum , jak podaja na Twitterze : Ponoć mamy Moutinho !
info z angielskiego forum , jak podaja na Twitterze : Ponoć mamy Moutinho !
1 września 2012, 09:46 [cytuj]
o.O
o.O
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
1 września 2012, 09:47 [cytuj]
od aktu wiary po przez załamanie, agresję do nadziei :) podobno ostatnia umiera. A ja ciągle ją mam :ok: dzisiaj się dowiemy.
od aktu wiary po przez załamanie, agresję do nadziei :) podobno ostatnia umiera. A ja ciągle ją mam :ok: dzisiaj się dowiemy
Blue and white blood...
1 września 2012, 09:49 [cytuj]
niestety , specjalnie media milczą , ale coś mi sie nie wydaje aby Moutinho był nasz . To zapewne zwykłe plotki , robiące nadzieje .
niestety , specjalnie media milczą , ale coś mi sie nie wydaje aby Moutinho był nasz . To zapewne zwykłe plotki , robiące nadzieje
1 września 2012, 10:02 [cytuj]
Jakby Moutinho był nasz już dawno byśmy o tym wiedzieli, bo to byłby hit i serwisy przescigalyby się żeby tego newsa podać jako pierwsze
Jakby Moutinho był nasz już dawno byśmy o tym wiedzieli, bo to byłby hit i serwisy przescigalyby się żeby tego newsa podać jako pierwsze
1 września 2012, 10:07 [cytuj]
Albo wszyscy stwierdzili ze nie ma co czekac na Levy'ego i napisza newsy nastepnego dnia :D mysle ze jesli cos sie pojawi to pewnie w okolicach godziny 12.
Albo wszyscy stwierdzili ze nie ma co czekac na Levy'ego i napisza newsy nastepnego dnia :D mysle ze jesli cos sie pojawi to pewnie w okolicach godziny 12
|<  <<  <  119  120  121  122  123    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 162 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się