Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  120  121  122  123  124    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Andre na zakupach.
1 września 2012, 10:10 [cytuj]
Caps powiedział/a:
Jakby Moutinho był nasz już dawno byśmy o tym wiedzieli, bo to byłby hit i serwisy przescigalyby się żeby tego newsa podać jako pierwsze


Serwisy muszą najpierw mieć jakąś informacje, zdjęcie itp. aby napisać news'a. A jeśli jest wszędzie cisza, żadna ze stron nie oznajmiła nawet znaku życia więc automatycznie wszystko milknie. Cierpliwości, bardzo bym chciał aby Joa był u nas, mimo to przyswoiłem sobie wiadomość że możemy nawet zagrać sezon bez niego. :kotek:
Serwisy muszą najpierw mieć jakąś informacje, zdjęcie itp. aby napisać news'a. A jeśli jest wszędzie cisza, żadna ze stron nie oznajmiła nawet znaku życia więc automatycznie wszystko milknie. Cierpliwości, bardzo bym chciał aby Joa był u nas, mimo to przyswoiłem sobie wiadomość że możemy nawet zagrać sezon bez niego. :kotek:
Blue and white blood...
1 września 2012, 10:13 [cytuj]
Nie ma co się już łudzić . Tottenham prawdopodobnie nie zdążył przed zamknięciem okna , inna sprawa jest taka , że ponoc Moutinho dogadał się z kontraktem lecz tak jak ktoś pisał , była w tym osoba trzecia , co posiadała jakieś tam prawa do karty Moutinho i ponoć dla niego warunki były niekorzystne . Tak więc PRAWDOPODOBNIE Moutinho został w Porto .
Nie ma co się już łudzić . Tottenham prawdopodobnie nie zdążył przed zamknięciem okna , inna sprawa jest taka , że ponoc Moutinho dogadał się z kontraktem lecz tak jak ktoś pisał , była w tym osoba trzecia , co posiadała jakieś tam prawa do karty Moutinho i ponoć dla niego warunki były niekorzystne . Tak więc PRAWDOPODOBNIE Moutinho został w Porto
1 września 2012, 10:24 [cytuj]
Przychodzi mi na mysl jedno pytanie,

na cholere sprzedawalismy Niko i zostalismy z drewnem Jenasem ??!! Niko byl by 100 razy lepszy na taka sytuacje, czyli w razie braku porozumienia z FC porto o Joao Moutinho :(

Teraz z JJ jako playmakerem jestesmy udupieni.
Przychodzi mi na mysl jedno pytanie, na cholere sprzedawalismy Niko i zostalismy z drewnem Jenasem ??!! Niko byl by 100 razy lepszy na taka sytuacje, czyli w razie braku porozumienia z FC porto o Joao Moutinho :( Teraz z JJ jako playmakerem jestesmy udupieni
1 września 2012, 10:28 [cytuj]
jako playmaker będzie grał Dembele , dzisiaj będzie miał okazję . Przewiduję taki skład na Norwich :

Friedel - Walker;Gallas;Verts'BAE-Lennon;Sandro;Dembele;Bale;Sigurdsson/Defoe - Adebayor
jako playmaker będzie grał Dembele , dzisiaj będzie miał okazję . Przewiduję taki skład na Norwich : Friedel - Walker;Gallas;Verts'BAE-Lennon;Sandro;Dembele;Bale;Sigurdsson/Defoe - Adebayor
1 września 2012, 10:50 [cytuj]
castello powiedział/a:
Przychodzi mi na mysl jedno pytanie,

na cholere sprzedawalismy Niko i zostalismy z drewnem Jenasem ??!! Niko byl by 100 razy lepszy na taka sytuacje, czyli w razie braku porozumienia z FC porto o Joao Moutinho :(

Teraz z JJ jako playmakerem jestesmy udupieni


Dokładnie - Dembele jako PLAYM.,ewentualnie Livermore - JJ to sobie może zagra w LE z Mariborem :ok:
Dokładnie - Dembele jako PLAYM.,ewentualnie Livermore - JJ to sobie może zagra w LE z Mariborem :ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 10:52 [cytuj]
Ja przewiduję skład: Lloris, Walker, Gallas, Verts, Bae, Sandro, Dembele, Bale, Sigi, Demps, Defoe, Ade
Ja przewiduję skład: Lloris, Walker, Gallas, Verts, Bae, Sandro, Dembele, Bale, Sigi, Demps, Defoe, Ade
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2012, 10:52 [cytuj]
olivier powiedział/a:
jako playmaker będzie grał Dembele , dzisiaj będzie miał okazję . Przewiduję taki skład na Norwich :

Friedel - Walker;Gallas;Verts'BAE-Lennon;Sandro;Dembele;Bale;Sigurdsson/Defoe - Adebayor


czyli 4-4-2 z podwieszonym napastnikiem ?
a miał Boa grywać 4-3-3?:mysli:
czyli 4-4-2 z podwieszonym napastnikiem ? a miał Boa grywać 4-3-3?:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 10:53 [cytuj]
jin_tae lloris i Dempsey nie są uprawnieni chyba do gry w dzisijszym meczu .
jin_tae lloris i Dempsey nie są uprawnieni chyba do gry w dzisijszym meczu
1 września 2012, 10:54 [cytuj]
No trudno Mou nie dla nas narazie... Już sie oswoiłem z tą myślą i ochłonąłem, No zobaczymy co Dempsey pokaże... oby mi zamkną morde swoją grą :D Może w zime wróci temat Mou i wtedy Levy szybciej się weźmie do roboty. Ten sezon i tak myśle że trzeba poświęcić na zgranie i wdrążenie filozofii gry AVB. Także optymalnie powinniśmy w tym sezonie 6 miejsce zająć... oby nie niżej. a każda pozycja wyżej będzie dla mnie niespodzianką i będę zadowolony. COYS !!! PS. Dajmy czas Andre, trzeba mu zaufać.
No trudno Mou nie dla nas narazie... Już sie oswoiłem z tą myślą i ochłonąłem, No zobaczymy co Dempsey pokaże... oby mi zamkną morde swoją grą :D Może w zime wróci temat Mou i wtedy Levy szybciej się weźmie do roboty. Ten sezon i tak myśle że trzeba poświęcić na zgranie i wdrążenie filozofii gry AVB. Także optymalnie powinniśmy w tym sezonie 6 miejsce zająć... oby nie niżej. a każda pozycja wyżej będzie dla mnie niespodzianką i będę zadowolony. COYS !!! PS. Dajmy czas Andre, trzeba mu zaufać
1 września 2012, 10:55 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Ja przewiduję skład: Lloris, Walker, Gallas, Verts, Bae, Sandro, Dembele, Bale, Sigi, Demps, Defoe, Ade


no nie wiem czy arbiter na to pozwoli - ale w 12-stu powinniśmy obrać Norwich, tego:mysli: jestem pewien
no nie wiem czy arbiter na to pozwoli - ale w 12-stu powinniśmy obrać Norwich, tego:mysli: jestem pewien
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 11:00 [cytuj]
Ja bym ustawił tak:

Łysy, //Walker, Gallas, Verts, Szczota//
Azza, Sandro, Dembele, Bale//
Ade i Defoe w ataku:mysli:
Ja bym ustawił tak: Łysy, //Walker, Gallas, Verts, Szczota// Azza, Sandro, Dembele, Bale// Ade i Defoe w ataku:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 11:02 [cytuj]
Czyli podobnie jak mój typ :) , Bo Lloris i Dempsey chyba dziś nie mogą zagrać ponieważ transfery były zrobione za późno , chyba ze faks sie zaciął a tak naprawde Levy zakontraktował ich 3 dni wcześniej :)
Czyli podobnie jak mój typ :) , Bo Lloris i Dempsey chyba dziś nie mogą zagrać ponieważ transfery były zrobione za późno , chyba ze faks sie zaciął a tak naprawde Levy zakontraktował ich 3 dni wcześniej :)
1 września 2012, 11:05 [cytuj]
Lennon podpisał nowy kontrakt do 2016 roku :)
Lennon podpisał nowy kontrakt do 2016 roku :)
1 września 2012, 11:29 [cytuj]
ta dempsey i lloris dopiero w nast kolejce bd uprawnieni do gry, teraz tylko z dembele pogramy
ta dempsey i lloris dopiero w nast kolejce bd uprawnieni do gry, teraz tylko z dembele pogramy
1 września 2012, 11:48 [cytuj]
Podsumowanie okna by AVB:
http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/summer-transfer-window-wrap-01092012.page?
Podsumowanie okna by AVB: http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/summer-transfer-window-wrap-01092012.page?
1 września 2012, 12:00 [cytuj]
Czyli po Mou pozostały już tylko marzenia
Czyli po Mou pozostały już tylko marzenia
1 września 2012, 12:03 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Czyli po Mou pozostały już tylko marzenia


:bezradny: cóż zrobić - modlić się trzeba, żeby Dembele wypalił jako PLAYM:tak:
:bezradny: cóż zrobić - modlić się trzeba, żeby Dembele wypalił jako PLAYM:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 12:03 [cytuj]
Dziś rano oglądałem Orange Sport i w newsach widniała wiadomość, że Joao przeszedł Do Spurs za 27 mln! Może to fake bo przez godzine szukalem jakiegos potwierdzenia, ale nie znalazlem :(
Dziś rano oglądałem Orange Sport i w newsach widniała wiadomość, że Joao przeszedł Do Spurs za 27 mln! Może to fake bo przez godzine szukalem jakiegos potwierdzenia, ale nie znalazlem :(
1 września 2012, 12:09 [cytuj]
Jestem pewny, że czwarty najlepszy strzelec PL w zeszłym sezonie się załapie do pierwszego składu, jak nie ma VdV.
Jak zostaniemy ze starym ustawieniem, to najmocniej na Reading będzie Lloris - Walker, Gallas, Vertonghen, BAE - Lennon, Sandro, Dempsey(podwieszony), Dembele, Bale, Ade.
Defoe, Sigg i Livermore na zmiany pewnie wskoczą.
Z Norwich powinno być: Brad - Walker, Gallas, Vertonghen, BAE - Lennon, Sandro, Dembele, Bale - Defoe/Sigg, Ade.
Jestem pewny, że czwarty najlepszy strzelec PL w zeszłym sezonie się załapie do pierwszego składu, jak nie ma VdV. Jak zostaniemy ze starym ustawieniem, to najmocniej na Reading będzie Lloris - Walker, Gallas, Vertonghen, BAE - Lennon, Sandro, Dempsey(podwieszony), Dembele, Bale, Ade. Defoe, Sigg i Livermore na zmiany pewnie wskoczą. Z Norwich powinno być: Brad - Walker, Gallas, Vertonghen, BAE - Lennon, Sandro, Dembele, Bale - Defoe/Sigg, Ade
LMAO
1 września 2012, 12:15 [cytuj]
raczej sigi nie powinniśmy grać 2 naszymi jedynymi ogarniętymi napadziorami bo z lancasterem nie wyskoczymy raczej ja ktoryś dostanie kontuzje
raczej sigi nie powinniśmy grać 2 naszymi jedynymi ogarniętymi napadziorami bo z lancasterem nie wyskoczymy raczej ja ktoryś dostanie kontuzje
|<  <<  <  120  121  122  123  124    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się