Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  121  122  123  124  125    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Andre na zakupach.
1 września 2012, 12:22 [cytuj]
boże, w końcu będzie rotacja w składzie :tak:
boże, w końcu będzie rotacja w składzie :tak:
1 września 2012, 12:32 [cytuj]
http://thumbs.sapo.pt/?pic=http%3A%2F%2Fimgs.sapo.pt%2Fpaperleap_capas%2F2012%2F09%2F01%2F0231_ojogo_4138m.png&W=373&Q=85

A ja coś takiego znalazłem, że niby o 4 min się spóźniliśmy...
http://thumbs.sapo.pt/?pic=http%3A%2F%2Fimgs.sapo.pt%2Fpaperleap_capas%2F2012%2F09%2F01%2F0231_ojogo_4138m.png&W=373&Q=85 A ja coś takiego znalazłem, że niby o 4 min się spóźniliśmy
1 września 2012, 12:35 [cytuj]
na angielskich forach również piszą , że spoznilismy sie z transferem Moutinho o 4 minuty .
na angielskich forach również piszą , że spoznilismy sie z transferem Moutinho o 4 minuty
1 września 2012, 12:37 [cytuj]
to doprowadzimy do transferu w oknie zimowym, skoro Porto raz przyjęło ofertę...

Tak w ogole, kiedy Parker wraca?
to doprowadzimy do transferu w oknie zimowym, skoro Porto raz przyjęło ofertę... Tak w ogole, kiedy Parker wraca?
To dare is to do.
1 września 2012, 12:41 [cytuj]
olivier powiedział/a:
na angielskich forach również piszą , że spoznilismy sie z transferem Moutinho o 4 minuty


masakra:nerwus:
masakra:nerwus:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 12:43 [cytuj]
Dlatego Tottenham chciał poprosić o zgode na wydłużenie dla nas czasu , co niestety chyba sie nie zgodzili na dopięcie tego transferu .
Dlatego Tottenham chciał poprosić o zgode na wydłużenie dla nas czasu , co niestety chyba sie nie zgodzili na dopięcie tego transferu
1 września 2012, 12:46 [cytuj]
Na pewnym blogu o Tottenhamie wyczytałem iż Mogło być tak , że była sooba trzecia i posiadała 15 % własności karty Moutinho , czyli coś w stylu Vertonghena .
Na pewnym blogu o Tottenhamie wyczytałem iż Mogło być tak , że była sooba trzecia i posiadała 15 % własności karty Moutinho , czyli coś w stylu Vertonghena
1 września 2012, 12:57 [cytuj]
Szkoda, że 4 minuty zadecydowały o braku transferu Moutinho na WHL. Na miejscu Levy'ego złożyłbym teraz ofertę za niego, żeby był już zaklepany na zimę.
Szkoda, że 4 minuty zadecydowały o braku transferu Moutinho na WHL. Na miejscu Levy'ego złożyłbym teraz ofertę za niego, żeby był już zaklepany na zimę
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2012, 13:01 [cytuj]
Sawik, a co jeśli dozna poważnej kontuzji albo wrzucą go do klubu kokosa? :D
Sawik, a co jeśli dozna poważnej kontuzji albo wrzucą go do klubu kokosa? :D
1 września 2012, 13:07 [cytuj]
Przecież Tottenham dostał dodatkowy czas , co potwierdzili na SKY, Levy siedział do późnych godzin nocnych w klubie no ale nie udało się.

Być może nigdy się nie dowiemy dlaczego Moutinho nie zagra u nas, ale wersja Oliviera jest najbardziej prawdopodobna i najczęściej przytaczana przez angielskie media - dogadaliśmy się z Porto, dogadaliśmy się z Joao, nie dogadaliśmy się z trzecią stroną.

Mówi się trudno i żyje dalej, mamy Dembele i wierzę, że Belg jest w stanie godnie zastąpić Modrica, który tutaj jest swego rodzaju Bogiem, ale przecież w wielu spotkaniach grał po prostu mizernie. Liczę na zgranie duetu Dembele - Dempsey, ich współpraca może nam przynieść wiele, wiele korzyści, ludzie tego chyba nie doceniają. Mamy jeszcze Sigurdssona, zatem druga linia nie prezentuje się aż tak katastrofalnie. Będzie ciężko, ale AVB da sobie radę z tą rewolucją :)
Przecież Tottenham dostał dodatkowy czas , co potwierdzili na SKY, Levy siedział do późnych godzin nocnych w klubie no ale nie udało się. Być może nigdy się nie dowiemy dlaczego Moutinho nie zagra u nas, ale wersja Oliviera jest najbardziej prawdopodobna i najczęściej przytaczana przez angielskie media - dogadaliśmy się z Porto, dogadaliśmy się z Joao, nie dogadaliśmy się z trzecią stroną. Mówi się trudno i żyje dalej, mamy Dembele i wierzę, że Belg jest w stanie godnie zastąpić Modrica, który tutaj jest swego rodzaju Bogiem, ale przecież w wielu spotkaniach grał po prostu mizernie. Liczę na zgranie duetu Dembele - Dempsey, ich współpraca może nam przynieść wiele, wiele korzyści, ludzie tego chyba nie doceniają. Mamy jeszcze Sigurdssona, zatem druga linia nie prezentuje się aż tak katastrofalnie. Będzie ciężko, ale AVB da sobie radę z tą rewolucją :)
1 września 2012, 13:15 [cytuj]
saikor powiedział/a:
.Tak w ogole, kiedy Parker wraca?


Było mówione, że po przerwie na repre wróci do treninigów i być może do składu

mosaj powiedział/a:
Przecież Tottenham dostał dodatkowy czas , co potwierdzili na SKY, Levy siedział do późnych godzin nocnych w klubie no ale nie udało się.


Z tym, że jest możliwość, że przedłużenie do 2 w nocy naszego czasu, było na wypożyczenie Kane'a do Norwich.

mosaj powiedział/a:
Być może nigdy się nie dowiemy dlaczego Moutinho nie zagra u nas, ale wersja Oliviera jest najbardziej prawdopodobna i najczęściej przytaczana przez angielskie media - dogadaliśmy się z Porto, dogadaliśmy się z Joao, nie dogadaliśmy się z trzecią stroną.


Prawdopodobnie chodzi o 15%, które posiada Soccer Invest Fund.
Było mówione, że po przerwie na repre wróci do treninigów i być może do składu [quote=mosaj]Przecież Tottenham dostał dodatkowy czas , co potwierdzili na SKY, Levy siedział do późnych godzin nocnych w klubie no ale nie udało się
LMAO
1 września 2012, 13:20 [cytuj]
Czyli tak jak pisałem . To samo było z Vertonghenem , dlatego tak długo trwał jego transfer .
Czyli tak jak pisałem . To samo było z Vertonghenem , dlatego tak długo trwał jego transfer
1 września 2012, 13:23 [cytuj]
nie wierzę, że poprosiliśmy o dodatkowy czas na sfinalizowanie wypożyczenia młodzika, zresztą o taką prośbę musiałoby się chyba postarać Norwich?

Szkoda, liczyłem na Moutinho, ale sami sobie jesteśmy winni - transferów tak ważnych dla rozwoju drużyny nie odkłada się na ostatnią chwilę.
nie wierzę, że poprosiliśmy o dodatkowy czas na sfinalizowanie wypożyczenia młodzika, zresztą o taką prośbę musiałoby się chyba postarać Norwich? Szkoda, liczyłem na Moutinho, ale sami sobie jesteśmy winni - transferów tak ważnych dla rozwoju drużyny nie odkłada się na ostatnią chwilę
1 września 2012, 13:28 [cytuj]
SebastianAlex powiedział/a:
Sawik, a co jeśli dozna poważnej kontuzji albo wrzucą go do klubu kokosa? :D


Nie raz zdarza się, że kluby zaklepują sobie zawodnika na rok przed, czy pół roku. Oczywiście, że może doznać poważnej kontuzji, ale równie dobrze może wskoczyć na jeszcze wyższy poziom i 22 mln funtów będą dla nich śmieszną kwotą. Ja wiem, że to wszystko to ryzyko, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
Nie raz zdarza się, że kluby zaklepują sobie zawodnika na rok przed, czy pół roku. Oczywiście, że może doznać poważnej kontuzji, ale równie dobrze może wskoczyć na jeszcze wyższy poziom i 22 mln funtów będą dla nich śmieszną kwotą. Ja wiem, że to wszystko to ryzyko, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2012, 13:38 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
nie wierzę, że poprosiliśmy o dodatkowy czas na sfinalizowanie wypożyczenia młodzika, zresztą o taką prośbę musiałoby się chyba postarać Norwich?


W sumie masz rację. W takim razie te 4 minuty nawet z przedłużonym czasem to porażka. Pomyśleć jakby Levy zaczął się starać o tą umowę dzień wcześniej. On chyba liczy, że wtedy wszyscy są zdesperowani i bardziej idą na ugody.


Ja jestem jeszcze ciekaw, jak Fulham będzie dziś wyglądało. No nawet przyzwoicie.
Andy Carroll już pierwszy mecz gra. :D
W sumie masz rację. W takim razie te 4 minuty nawet z przedłużonym czasem to porażka. Pomyśleć jakby Levy zaczął się starać o tą umowę dzień wcześniej. On chyba liczy, że wtedy wszyscy są zdesperowani i bardziej idą na ugody. Ja jestem jeszcze ciekaw, jak Fulham będzie dziś wyglądało. No nawet przyzwoicie. Andy Carroll już pierwszy mecz gra. :D
LMAO
1 września 2012, 13:46 [cytuj]
Nie wierzcie we wszystko co jest napisane... Levy nie dogadał się z agentem piłkarza co do kontraktu indywidualnego. Sam zawodnik, był razem z drużyną Porto w samolocie, na mecz z Oldhanese (czy jak tam), a na Spurs Lodge był sam jego agent...
Nie wierzcie we wszystko co jest napisane... Levy nie dogadał się z agentem piłkarza co do kontraktu indywidualnego. Sam zawodnik, był razem z drużyną Porto w samolocie, na mecz z Oldhanese (czy jak tam), a na Spurs Lodge był sam jego agent
Can't Smile Without You!!!
1 września 2012, 13:47 [cytuj]
I tak wyszliśmy lepiej niż liverpool ;d
I tak wyszliśmy lepiej niż liverpool ;d
1 września 2012, 13:47 [cytuj]
Szacun dla WHU. Brameczka w pierwszej minucie i asysta Carrolla.
Szacun dla WHU. Brameczka w pierwszej minucie i asysta Carrolla
LMAO
1 września 2012, 14:03 [cytuj]
Spodziewałem się, że Berba wyjdzie w pierwszym. Mam nadzieję, że Fulham to wygra, należy im się za takie straty w ostatnich dniach okienka :)
Spodziewałem się, że Berba wyjdzie w pierwszym. Mam nadzieję, że Fulham to wygra, należy im się za takie straty w ostatnich dniach okienka :)
1 września 2012, 14:21 [cytuj]
gdy już opadły emocje po okienku i wszystkie oficjele są już poogłaszane zastanawiam się czy nie staliśmy się słabsi.

straciliśmy dwóch playmakerów światowej klasy i żadnego nie pozyskaliśmy na ich miejsce. Brak Moutinho jest... straszny.
gdy już opadły emocje po okienku i wszystkie oficjele są już poogłaszane zastanawiam się czy nie staliśmy się słabsi. straciliśmy dwóch playmakerów światowej klasy i żadnego nie pozyskaliśmy na ich miejsce. Brak Moutinho jest... straszny
.upadamy na dno by odbić się od niego.
|<  <<  <  121  122  123  124  125    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 70 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się