Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  122  123  124  125  126    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Andre na zakupach.
1 września 2012, 14:52 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
gdy już opadły emocje po okienku i wszystkie oficjele są już poogłaszane zastanawiam się czy nie staliśmy się słabsi.

straciliśmy dwóch playmakerów światowej klasy i żadnego nie pozyskaliśmy na ich miejsce. Brak Moutinho jest... straszny


mamy Dembele - w nim cała nadzieje ... i nadzieja w okienku styczniowym:mysli:
mamy Dembele - w nim cała nadzieje ... i nadzieja w okienku styczniowym:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 września 2012, 14:56 [cytuj]
Ale czy Dembele jest na tyle klasowym zawodnikiem że podoła? mam wątpliwości...
Ale czy Dembele jest na tyle klasowym zawodnikiem że podoła? mam wątpliwości
.upadamy na dno by odbić się od niego.
1 września 2012, 14:58 [cytuj]
Pożyjemy zobaczymy :) na wstępie nie ma co go skreślać . Jestem już ciekaw dzisiejszej wyjściowej 11
Pożyjemy zobaczymy :) na wstępie nie ma co go skreślać . Jestem już ciekaw dzisiejszej wyjściowej 11
1 września 2012, 14:59 [cytuj]
Nie chcę być pesymistą, ale kiedy Liverpool stracił Xabiego Alonso i Mascherano to się już nie podniósł, a w ich miejsce nie ściągnął, ani jednego zawodnika o podobnej klasie. Mam pewne obawy, że tak może być z nami, bo Modrić i Van der Vaart byli filarami tej drużyny, a z całym szacunkiem do Dembele i Dempseya, to żaden z nich na dzień dzisiejszy nie dorównuje żadnemu podobną klasą piłkarską. Dlatego brak rozgrywającego, takiego jak Moutinho nie napawa optymizmem, ale kto wie, pożyjemy, zobaczymy. Jak coś to jest jeszcze zimowe okienko, a pieniądze, które były na transfer Moutinho może nie znikną.
Nie chcę być pesymistą, ale kiedy Liverpool stracił Xabiego Alonso i Mascherano to się już nie podniósł, a w ich miejsce nie ściągnął, ani jednego zawodnika o podobnej klasie. Mam pewne obawy, że tak może być z nami, bo Modrić i Van der Vaart byli filarami tej drużyny, a z całym szacunkiem do Dembele i Dempseya, to żaden z nich na dzień dzisiejszy nie dorównuje żadnemu podobną klasą piłkarską. Dlatego brak rozgrywającego, takiego jak Moutinho nie napawa optymizmem, ale kto wie, pożyjemy, zobaczymy. Jak coś to jest jeszcze zimowe okienko, a pieniądze, które były na transfer Moutinho może nie znikną
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2012, 15:03 [cytuj]
oczywiście że tak! nikt nikogo nie skreśla. Myślę jednak że postawienie znaku większości po stronie judasza i Rafy to dość obiektywna opinia. Jak widzimy Fulham sobie nie poradziło z WHU a właśnie stamtąd ściągnęliśmy Clinta i Mousse. Musimy dziś kanarków rozgnieść bo inaczej tak jak byłem sympatykiem wyboru AVB na trenera Spurs tak zacznę solidnie się zastanawiać czy to był dobry ruch
oczywiście że tak! nikt nikogo nie skreśla. Myślę jednak że postawienie znaku większości po stronie judasza i Rafy to dość obiektywna opinia. Jak widzimy Fulham sobie nie poradziło z WHU a właśnie stamtąd ściągnęliśmy Clinta i Mousse. Musimy dziś kanarków rozgnieść bo inaczej tak jak byłem sympatykiem wyboru AVB na trenera Spurs tak zacznę solidnie się zastanawiać czy to był dobry ruch
.upadamy na dno by odbić się od niego.
1 września 2012, 15:25 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
oczywiście że tak! nikt nikogo nie skreśla. Myślę jednak że postawienie znaku większości po stronie judasza i Rafy to dość obiektywna opinia. Jak widzimy Fulham sobie nie poradziło z WHU a właśnie stamtąd ściągnęliśmy Clinta i Mousse. Musimy dziś kanarków rozgnieść bo inaczej tak jak byłem sympatykiem wyboru AVB na trenera Spurs tak zacznę solidnie się zastanawiać czy to był dobry ruch


Tak sczerze... Czy ktokolwiek wierzył, że zakontraktujemy playmakera top of the top? Ja z góry wiedziałem, że nie wydamy więcej niż 15 mln funtów na jednego gracza. Wiedziałem, że raczej nie kupimy Moutinho. Levy miał to z góry zaplanowane. Sprzedać z zyskiem i nie wydać całej kwoty z transferów. Dembele jest na tyle dobrym zawodnikiem, aby podołać. Będzie przy tym nuta niepewności, ale nikt nie mówił, że mamy mieć zawodnika pokroju Modrica...

I na koniec. Odejście Rafy to pomysł samego gracza, to samo ze szczurkiem. Nie warto trzymać nikogo na siłę, nawet jeśli jest to najlepszy zawodnik w klubie...
Tak sczerze... Czy ktokolwiek wierzył, że zakontraktujemy playmakera top of the top? Ja z góry wiedziałem, że nie wydamy więcej niż 15 mln funtów na jednego gracza. Wiedziałem, że raczej nie kupimy Moutinho. Levy miał to z góry zaplanowane. Sprzedać z zyskiem i nie wydać całej kwoty z transferów. Dembele jest na tyle dobrym zawodnikiem, aby podołać. Będzie przy tym nuta niepewności, ale nikt nie mówił, że mamy mieć zawodnika pokroju Modrica... I na koniec. Odejście Rafy to pomysł samego gracza, to samo ze szczurkiem. Nie warto trzymać nikogo na siłę, nawet jeśli jest to najlepszy zawodnik w klubie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2012, 15:31 [cytuj]
Ja wierzyłem że zakontraktujemy playmakera top of the top bo stać nas na to było :) tym bardziej jak doszły pieniądze ze sprzedaży vdv , Jin widze że wszystko wczesniej wiedziałeś , a sam pisałeś że : "Idę o zakład, że kupimy kogoś z trójki Llorente, Walcott i Sturridge" no cóż , ten zakład byś przegrał
Ja wierzyłem że zakontraktujemy playmakera top of the top bo stać nas na to było :) tym bardziej jak doszły pieniądze ze sprzedaży vdv , Jin widze że wszystko wczesniej wiedziałeś , a sam pisałeś że : "Idę o zakład, że kupimy kogoś z trójki Llorente, Walcott i Sturridge" no cóż , ten zakład byś przegrał
1 września 2012, 15:35 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Tak sczerze... Czy ktokolwiek wierzył, że zakontraktujemy playmakera top of the top? Ja z góry wiedziałem, że nie wydamy więcej niż 15 mln funtów na jednego gracza. Wiedziałem, że raczej nie kupimy Moutinho. Levy miał to z góry zaplanowane. Sprzedać z zyskiem i nie wydać całej kwoty z transferów. Dembele jest na tyle dobrym zawodnikiem, aby podołać. Będzie przy tym nuta niepewności, ale nikt nie mówił, że mamy mieć zawodnika pokroju Modrica... I na koniec. Odejście Rafy to pomysł samego gracza, to samo ze szczurkiem. Nie warto trzymać nikogo na siłę, nawet jeśli jest to najlepszy zawodnik w klubie


Jin, za przeproszeniem, przestań pierdolić Przyjacielu :P. Nasza oferta 22 mln funtów ZOSTAŁA PRZYJĘTA, czy CI to się podoba czy nie... Nie rozumiem natomiast całej sytuacji z jego kontraktem indywidualnym. Nie potrafię zrozumieć, że przez tygodnie, w których gadaliśmy z Porto na temat jego transferu, nikt się nie zapytał o jego wymagania finansowe. To jakiś żart jest kurwa...
Jin, za przeproszeniem, przestań pierdolić Przyjacielu :P. Nasza oferta 22 mln funtów ZOSTAŁA PRZYJĘTA, czy CI to się podoba czy nie... Nie rozumiem natomiast całej sytuacji z jego kontraktem indywidualnym. Nie potrafię zrozumieć, że przez tygodnie, w których gadaliśmy z Porto na temat jego transferu, nikt się nie zapytał o jego wymagania finansowe. To jakiś żart jest kurwa
Can't Smile Without You!!!
1 września 2012, 15:37 [cytuj]
Sprawa jest chyba też taka, że Porto dostało by te 22 mln FUNTÓW, ale oprócz tego chyba trzeba by było płacić 3ciej stronie za pełne prawa. Ale i tak nie ściagniecie Moutinho to błąd za który zapłacimy wynikami.
Sprawa jest chyba też taka, że Porto dostało by te 22 mln FUNTÓW, ale oprócz tego chyba trzeba by było płacić 3ciej stronie za pełne prawa. Ale i tak nie ściagniecie Moutinho to błąd za który zapłacimy wynikami
1 września 2012, 15:44 [cytuj]
Jeżeli agent zawodnika był wczoraj przez 3/4 dnia na Lodge (a był kurwa, bo widziałem zdjęcia) to znaczy, że porozumienie między klubami było. Jak można nie sprostać wymaganiom finansowym grajka, którego chcieliśmy przez dwa miesiące?! :wnerw:
Jeżeli agent zawodnika był wczoraj przez 3/4 dnia na Lodge (a był kurwa, bo widziałem zdjęcia) to znaczy, że porozumienie między klubami było. Jak można nie sprostać wymaganiom finansowym grajka, którego chcieliśmy przez dwa miesiące?! :wnerw:
Can't Smile Without You!!!
1 września 2012, 15:52 [cytuj]
Jin nie do końca się z Tobą zgodze. Nawet jeśli odejście Rafy to jego pomysł to czy musieliśmy się na to zgadzać ? W ten sposób i tym tokiem myślenia nigdy nie zbudujemy silnego zespołu. Owszem z Lucą zrobiliśmy dobrze bo zrobił szopkę ale Rafa na tą chwilę trenował i grał na swoim poziomie. Nas raczej zgubiło to, że znów robimy transfery na ostatnie minuty okienka. Zarząd był prawie pewien, że dogada się co do Moutinho i puścił Holendra a tu nagle klops.To samo było z transferem napastnika nagle rzuciliśmy się szaleńczo do kupna na ostatnią chwilę. Nie rozumiem też myślenia niektórych osób w stylu bo później odejdzie za darmo lub za grosze. Myśle, że czasem lepiej by zawodnik zagrał jeszcze sezon i coś wniósł do drużyny niż zarobić na nim. Co do transferu Dempseya to traktuje to jako obudzenie się i ściągnięcie jakiegoś strażaka. Na koniec do stycznia daleko i może być za późno na wzmocnienia i sprowadzanie dobrych zawodników tak jak teraz brak ligi mistrzów bardzo nam komplikował sprawę.
Jin nie do końca się z Tobą zgodze. Nawet jeśli odejście Rafy to jego pomysł to czy musieliśmy się na to zgadzać ? W ten sposób i tym tokiem myślenia nigdy nie zbudujemy silnego zespołu. Owszem z Lucą zrobiliśmy dobrze bo zrobił szopkę ale Rafa na tą chwilę trenował i grał na swoim poziomie. Nas raczej zgubiło to, że znów robimy transfery na ostatnie minuty okienka. Zarząd był prawie pewien, że dogada się co do Moutinho i puścił Holendra a tu nagle klops.To samo było z transferem napastnika nagle rzuciliśmy się szaleńczo do kupna na ostatnią chwilę. Nie rozumiem też myślenia niektórych osób w stylu bo później odejdzie za darmo lub za grosze. Myśle, że czasem lepiej by zawodnik zagrał jeszcze sezon i coś wniósł do drużyny niż zarobić na nim. Co do transferu Dempseya to traktuje to jako obudzenie się i ściągnięcie jakiegoś strażaka. Na koniec do stycznia daleko i może być za późno na wzmocnienia i sprowadzanie dobrych zawodników tak jak teraz brak ligi mistrzów bardzo nam komplikował sprawę
1 września 2012, 16:25 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Jeżeli agent zawodnika był wczoraj przez 3/4 dnia na Lodge (a był kurwa, bo widziałem zdjęcia) to znaczy, że porozumienie między klubami było. Jak można nie sprostać wymaganiom finansowym grajka, którego chcieliśmy przez dwa miesiące?! :wnerw:


Podobno chodziło o trzecią stronę, która posiada 15% praw do niego. I ktoś tam mówił, że zabrakło 4 minut. Trzeba mieć nadzieję, że Porto będzie 4 w swojej grupie w LM i w zimie do nas dojdzie.


Wolff powiedział/a:
Nie rozumiem też myślenia niektórych osób w stylu bo później odejdzie za darmo lub za grosze.


Widzisz, a Levy tak właśnie myśli.
Podobno chodziło o trzecią stronę, która posiada 15% praw do niego. I ktoś tam mówił, że zabrakło 4 minut. Trzeba mieć nadzieję, że Porto będzie 4 w swojej grupie w LM i w zimie do nas dojdzie. [quote=Wolff]Nie rozumiem też myślenia niektórych osób w stylu bo później odejdzie za darmo lub za grosze
LMAO
1 września 2012, 16:54 [cytuj]
A ja sie pytam, gdzie playmaker? A sorry.... W porto siedzi...
A ja sie pytam, gdzie playmaker? A sorry.... W porto siedzi
1 września 2012, 16:54 [cytuj]
A ja sie pytam, gdzie playmaker? A sorry.... W porto siedzi...
A ja sie pytam, gdzie playmaker? A sorry.... W porto siedzi
1 września 2012, 17:00 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Podobno chodziło o trzecią stronę, która posiada 15% praw do niego. I ktoś tam mówił, że zabrakło 4 minut.


Powtarzam po raz kolejny... Jego agent był wczoraj na Spurs Lodge przez 3/4 dnia. Jeśli nie dodalibyśmy się z Porto, to myślisz, że przyleciał napić się kawy z Danielem?
Powtarzam po raz kolejny... Jego agent był wczoraj na Spurs Lodge przez 3/4 dnia. Jeśli nie dodalibyśmy się z Porto, to myślisz, że przyleciał napić się kawy z Danielem?
Can't Smile Without You!!!
1 września 2012, 17:24 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Powtarzam po raz kolejny... Jego agent był wczoraj na Spurs Lodge przez 3/4 dnia. Jeśli nie dodalibyśmy się z Porto, to myślisz, że przyleciał napić się kawy z Danielem?


Czy ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze?
Czy ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze?
LMAO
1 września 2012, 18:22 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Powtarzam po raz kolejny... Jego agent był wczoraj na Spurs Lodge przez 3/4 dnia. Jeśli nie dodalibyśmy się z Porto, to myślisz, że przyleciał napić się kawy z Danielem?


Dogadaliśmy się z porto, ale był ktoś trzeci(nie Agent) kto miał prawa do zawodnika i bez zgody tejże trzeciej osoby nie byłoby transferu nawet gdyby porto srało z nerwów. Ta trzecia osoba MUSIAŁA by się zgodzić na transfer. Z domysłów : pewnie porto chciało 22 mln i żebyśmy to my zapłacili te 15 procent od transferu.
Dogadaliśmy się z porto, ale był ktoś trzeci(nie Agent) kto miał prawa do zawodnika i bez zgody tejże trzeciej osoby nie byłoby transferu nawet gdyby porto srało z nerwów. Ta trzecia osoba MUSIAŁA by się zgodzić na transfer. Z domysłów : pewnie porto chciało 22 mln i żebyśmy to my zapłacili te 15 procent od transferu
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2012, 19:04 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Ja wierzyłem że zakontraktujemy playmakera top of the top bo stać nas na to było :) tym bardziej jak doszły pieniądze ze sprzedaży vdv , Jin widze że wszystko wczesniej wiedziałeś , a sam pisałeś że : "Idę o zakład, że kupimy kogoś z trójki Llorente, Walcott i Sturridge" no cóż , ten zakład byś przegrał


To był sarkazm. Levy sam gdzieś kiedyś mówił, że nie ma w planach rozbijać banku i wydawać więcej niż zarobi na sprzedaniu. Umówmy się. Lloris to mega wzmocnienie, reszta jak się zgra to może być ok.

Jak nie to nic nie poradzimy. Na bank levy bardziej ceni brak długu niż pewność w zdobywaniu punktu. Nawet na Messiego w promocji za 30 mln funtów nie robiłby debetu.
To był sarkazm. Levy sam gdzieś kiedyś mówił, że nie ma w planach rozbijać banku i wydawać więcej niż zarobi na sprzedaniu. Umówmy się. Lloris to mega wzmocnienie, reszta jak się zgra to może być ok. Jak nie to nic nie poradzimy. Na bank levy bardziej ceni brak długu niż pewność w zdobywaniu punktu. Nawet na Messiego w promocji za 30 mln funtów nie robiłby debetu
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2012, 19:06 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Jak można nie sprostać wymaganiom finansowym grajka, którego chcieliśmy przez dwa miesiące?! :wnerw:


A no tak, że Levy nie postawił sobie za cel numer 1 sprowadzenia Moutinho. Chciał więcej niż Levy chciał mu dać. Levy nie ma w zwyczaju ulegać wymaganiom dobrych zawodników, i nawet argument, że dobry zawodnik za mniejsze pieniądze nie zagra nie robi na nim wrażenia.
A no tak, że Levy nie postawił sobie za cel numer 1 sprowadzenia Moutinho. Chciał więcej niż Levy chciał mu dać. Levy nie ma w zwyczaju ulegać wymaganiom dobrych zawodników, i nawet argument, że dobry zawodnik za mniejsze pieniądze nie zagra nie robi na nim wrażenia
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2012, 20:07 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11675/8042158? o Moutinho
http://www1.skysports.com/football/news/11675/8042158? o Moutinho
|<  <<  <  122  123  124  125  126    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 162 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się