Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  122  123  124  125  126    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Andre na zakupach.
1 września 2012, 20:10 [cytuj]
Jeśli Andre mówi że było bardzo blisko , ale zostało to zrobione "a little bit late" , toż to skandal kurwa jest, że my zawodnika od którego , nie oszukujmy się zależała by w dużej mierze gra Tottenhamu próbujemy kontraktowac "a little bit late" Ehh...
Jeśli Andre mówi że było bardzo blisko , ale zostało to zrobione "a little bit late" , toż to skandal kurwa jest, że my zawodnika od którego , nie oszukujmy się zależała by w dużej mierze gra Tottenhamu próbujemy kontraktowac "a little bit late" Ehh
Come On You Spurs !
1 września 2012, 20:19 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Dogadaliśmy się z porto, ale był ktoś trzeci(nie Agent) kto miał prawa do zawodnika i bez zgody tejże trzeciej osoby nie byłoby transferu nawet gdyby porto srało z nerwów. Ta trzecia osoba MUSIAŁA by się zgodzić na transfer. Z domysłów : pewnie porto chciało 22 mln i żebyśmy to my zapłacili te 15 procent od transferu


Ponawiam więc pytanie. Jeśli przez tak długi okres czasu, walczyliśmy z Porto o zawodnika, to jakim cudem nie wiedzieliśmy o "trzeciej osobie" mającej maczać paluchy w transferze???

jin_tae powiedział/a:
A no tak, że Levy nie postawił sobie za cel numer 1 sprowadzenia Moutinho. Chciał więcej niż Levy chciał mu dać. Levy nie ma w zwyczaju ulegać wymaganiom dobrych zawodników, i nawet argument, że dobry zawodnik za mniejsze pieniądze nie zagra nie robi na nim wrażenia


W momencie wyjebania Harrego, który robił dla nas świetną robotę, rozumiałem, że Levy zatrudniając kogoś kto się nie sprawdził za miedzą, da mu wolną rękę, kto jest transferowym numerem jeden, a kto nie...
Ponawiam więc pytanie. Jeśli przez tak długi okres czasu, walczyliśmy z Porto o zawodnika, to jakim cudem nie wiedzieliśmy o "trzeciej osobie" mającej maczać paluchy w transferze??? [quote=jin_tae] A no tak, że Levy nie postawił sobie za cel numer 1 sprowadzenia Moutinho. Chciał więcej niż Levy chciał mu dać. Levy nie ma w zwyczaju ulegać wymaganiom dobrych zawodników, i nawet argument, że dobry zawodnik za mniejsze pieniądze nie zagra nie robi na nim wrażenia
Can't Smile Without You!!!
1 września 2012, 21:47 [cytuj]
Z moich informacji wynika, że nie chcieliśmy dać Moutinho 80 tysięcy funtów tygodniowo... Usłyszałem to dziś od dwóch osób będących wczoraj na Spurs Lodge do 2 rano...
Z moich informacji wynika, że nie chcieliśmy dać Moutinho 80 tysięcy funtów tygodniowo... Usłyszałem to dziś od dwóch osób będących wczoraj na Spurs Lodge do 2 rano
Can't Smile Without You!!!
1 września 2012, 21:48 [cytuj]
Jesli to prawda to Levy Ty tepy chuju
Jesli to prawda to Levy Ty tepy chuju
1 września 2012, 22:03 [cytuj]
Hahaha , nie no to poradia , żeby nie dac 80 tys funtów Moutinho .
Hahaha , nie no to poradia , żeby nie dac 80 tys funtów Moutinho
1 września 2012, 22:03 [cytuj]
on myślał , że Moutinho będzie grał za 40/50 tys ?
on myślał , że Moutinho będzie grał za 40/50 tys ?
1 września 2012, 22:07 [cytuj]
To niech teraz sobie da w nagrodę.
To niech teraz sobie da w nagrodę
1 września 2012, 22:49 [cytuj]
Moutinho gra w meczu Porto więc ja nie wiem co ten Levy zrobił :(
Moutinho gra w meczu Porto więc ja nie wiem co ten Levy zrobił :(
1 września 2012, 23:13 [cytuj]
Oczywiście, że gra. Tak jak pisałem wcześniej, Moutinho po pierwszych nieudanych rozmowach odleciał do Porto, a na Spurs Lodge został jego agent. Rozmowy trwały do nocy. Żadnych 4 minut nie było. Tottenham poprosił FA o więcej czasu (nie mam pojęcia jak to usprawiedliwiał) i je dostał. Tak czy owak około 1.30 agent JM wyjechał z Lodge.
Oczywiście, że gra. Tak jak pisałem wcześniej, Moutinho po pierwszych nieudanych rozmowach odleciał do Porto, a na Spurs Lodge został jego agent. Rozmowy trwały do nocy. Żadnych 4 minut nie było. Tottenham poprosił FA o więcej czasu (nie mam pojęcia jak to usprawiedliwiał) i je dostał. Tak czy owak około 1.30 agent JM wyjechał z Lodge
Can't Smile Without You!!!
2 września 2012, 00:53 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Oczywiście, że gra. Tak jak pisałem wcześniej, Moutinho po pierwszych nieudanych rozmowach odleciał do Porto, a na Spurs Lodge został jego agent. Rozmowy trwały do nocy. Żadnych 4 minut nie było. Tottenham poprosił FA o więcej czasu (nie mam pojęcia jak to usprawiedliwiał) i je dostał. Tak czy owak około 1.30 agent JM wyjechał z Lodge


Nadal ktoś chce zarzucić IN LEVY WE TRUST? Jak kiedyś pisałem, że Levy robi się słabym właścicielem klubu to ktoś mnie stopował jakbym co najmniej kogoś zabił
Nadal ktoś chce zarzucić IN LEVY WE TRUST? Jak kiedyś pisałem, że Levy robi się słabym właścicielem klubu to ktoś mnie stopował jakbym co najmniej kogoś zabił
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2012, 03:00 [cytuj]
Właśnie w chińskiej tv podali breaking news, że drogba i anelka są wolnymi graczami(powód zbyt duże koszta utrzymania graczy) Tylko Evergrade może sobie na to pozwolić, bo to bogaty ciul deweloper mieszkaniowy. Można by się koło Didiera zakręcić.
Właśnie w chińskiej tv podali breaking news, że drogba i anelka są wolnymi graczami(powód zbyt duże koszta utrzymania graczy) Tylko Evergrade może sobie na to pozwolić, bo to bogaty ciul deweloper mieszkaniowy. Można by się koło Didiera zakręcić
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2012, 10:28 [cytuj]
On nienawidzi Boasa i vice versa, wiec Drogbie nie po drodze do Spurs, a szkoda.
On nienawidzi Boasa i vice versa, wiec Drogbie nie po drodze do Spurs, a szkoda
2 września 2012, 11:30 [cytuj]
Jeszcze co do Moutinho , media donoszą iż spóźniliśmy się z papierkową robotą w sprawie Moutinho , na początku było tak jak pisał tuczi , lecz ponoć później doszlismy do uzgodnienia wszystkiego lecz zabrakło nam tego nawet "doliczonego" dla nas czasu . Levy out !
Jeszcze co do Moutinho , media donoszą iż spóźniliśmy się z papierkową robotą w sprawie Moutinho , na początku było tak jak pisał tuczi , lecz ponoć później doszlismy do uzgodnienia wszystkiego lecz zabrakło nam tego nawet "doliczonego" dla nas czasu . Levy out !
2 września 2012, 13:34 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Właśnie w chińskiej tv podali breaking news, że drogba i anelka są wolnymi graczami(powód zbyt duże koszta utrzymania graczy) Tylko Evergrade może sobie na to pozwolić, bo to bogaty ciul deweloper mieszkaniowy. Można by się koło Didiera zakręcić


Tutejsze media nie podchwyciły tej "rewelacji" i sam agent piłkarza, zdementował te pogłoski...

http://www1.skysports.com/football/news/11095/8042485/Drogba-exit-reports-denied
Tutejsze media nie podchwyciły tej "rewelacji" i sam agent piłkarza, zdementował te pogłoski... http://www1.skysports.com/football/news/11095/8042485/Drogba-exit-reports-denied
Can't Smile Without You!!!
2 września 2012, 13:37 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Nadal ktoś chce zarzucić IN LEVY WE TRUST? Jak kiedyś pisałem, że Levy robi się słabym właścicielem klubu to ktoś mnie stopował jakbym co najmniej kogoś zabił


Ja to pisałem i przyznaje się odważnie, że ten skurwiel zawiódł mnie na całej lini w tym okienku. Cała sprawa z transferem Moutinho przyprawia mnie o odruchy wymiotne. Dołączając do tego czas, który potrzebował na sprzedanie Modrica i to nie za cenę, którą potencjalnie żądał, zmusza mnie do powiedzenia... wielki czarny chuj mu w dupę, bo zawiódł nas wszystkich...
Ja to pisałem i przyznaje się odważnie, że ten skurwiel zawiódł mnie na całej lini w tym okienku. Cała sprawa z transferem Moutinho przyprawia mnie o odruchy wymiotne. Dołączając do tego czas, który potrzebował na sprzedanie Modrica i to nie za cenę, którą potencjalnie żądał, zmusza mnie do powiedzenia... wielki czarny chuj mu w dupę, bo zawiódł nas wszystkich
Can't Smile Without You!!!
2 września 2012, 14:17 [cytuj]
Ale transfery wyszły mu na plus i tylko to go obchodzi. Mnie jeszcze bardziej wk****a to jak zabieramy się do transferów. Zawsze najważniejsze transfery wykonujemy pare minut przed końcem okienka transferowego, tak było ze Parkerem, tak było z Rafą, którego o mały włos też nie zakontraktowaliśmy i teraz też w ostatniej chwili go puściliśmy. Rozumiem jeśąli chodziło by o jednego zawodnika ale my zawsze chcemy kilku w ostatniej chwili i albo ściągamy średniaków albo nikogo. A okienko zimowe jak zwykle prześpimy i tyle z naszych wzmocnień.
Ale transfery wyszły mu na plus i tylko to go obchodzi. Mnie jeszcze bardziej wk****a to jak zabieramy się do transferów. Zawsze najważniejsze transfery wykonujemy pare minut przed końcem okienka transferowego, tak było ze Parkerem, tak było z Rafą, którego o mały włos też nie zakontraktowaliśmy i teraz też w ostatniej chwili go puściliśmy. Rozumiem jeśąli chodziło by o jednego zawodnika ale my zawsze chcemy kilku w ostatniej chwili i albo ściągamy średniaków albo nikogo. A okienko zimowe jak zwykle prześpimy i tyle z naszych wzmocnień
2 września 2012, 15:38 [cytuj]
Podobno Hudd szuka jakiegoś klubu, do którego Levy mógłby go wypożyczyć. Najlepiej Francja, Turcja lub Rosja. Mam nadzieję, że mu się uda. I za rok/pół roku wróci do nas w normalnej formie.
Podobno Hudd szuka jakiegoś klubu, do którego Levy mógłby go wypożyczyć. Najlepiej Francja, Turcja lub Rosja. Mam nadzieję, że mu się uda. I za rok/pół roku wróci do nas w normalnej formie
LMAO
2 września 2012, 16:07 [cytuj]
A tym czasem Anale po stracie dwóch głównych grajków FCL ogrywają......z AVB taki menago jak jak ze smudy.
A tym czasem Anale po stracie dwóch głównych grajków FCL ogrywają......z AVB taki menago jak jak ze smudy
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 września 2012, 16:34 [cytuj]
A tymczasem Liverpool z nowym trenerem jest jeszcze gorszy od nas.
A tymczasem Liverpool z nowym trenerem jest jeszcze gorszy od nas
LMAO
2 września 2012, 16:41 [cytuj]
Hades powiedział/a:
A tymczasem Liverpool z nowym trenerem jest jeszcze gorszy od nas


też mi pocieszenie :bezradny:
też mi pocieszenie :bezradny:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  122  123  124  125  126    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 171 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się