Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Andre na zakupach.
6 lipca 2012, 01:23 [cytuj]
Tamten temat i tak już pobił rekord w ilości postów, więc wypada założyć nowy :)

I parę newsów:

- chorwackie media donoszą, że Luka już się dogadał z Realem i może już w poniedziałek będzie po sprawie,

- chcemy sprowadzić Jacka Butlanda z Birmingham i wypożyczyć go z powrotem na rok,

- Oscar potwierdził, że Tottenham chce go kupić, ale zaprzeczył też, że chciałby odejść; Brazylijczykom ostatnio się w głowach poprzewracało, ale cóż: powodzenia w robieniu wielkiej kariery u siebie,

- jesteśmy gotowi na sprzedaż Rafy, o ile wpłynie "odpowiednia" oferta,

- podobno ( to chyba będzie najczęściej używane słowo w tym temacie) zakontraktowaliśmy Zekiego Fryersa z ManU; niedawno wygasł mu kontrakt; miałby zastąpić Rose'a, któremu ławka już się znudziła i możliwe, że będzie szukał nowego klubu,

- wpłynęła oficjalna oferta za Llorisa wynosząca 15 mln euro, ale prezes Lyonu chce dwudziestu.

Tamten temat i tak już pobił rekord w ilości postów, więc wypada założyć nowy :) I parę newsów: - chorwackie media donoszą, że Luka już się dogadał z Realem i może już w poniedziałek będzie po sprawie, - chcemy sprowadzić Jacka Butlanda z Birmingham i wypożyczyć go z powrotem na rok, - Oscar potwierdził, że Tottenham chce go kupić, ale zaprzeczył też, że chciałby odejść; Brazylijczykom ostatnio się w głowach poprzewracało, ale cóż: powodzenia w robieniu wielkiej kariery u siebie, - jesteśmy gotowi na sprzedaż Rafy, o ile wpłynie "odpowiednia" oferta, - podobno ( to chyba będzie najczęściej używane słowo w tym temacie) zakontraktowaliśmy Zekiego Fryersa z ManU; niedawno wygasł mu kontrakt; miałby zastąpić Rose'a, któremu ławka już się znudziła i możliwe, że będzie szukał nowego klubu, - wpłynęła oficjalna oferta za Llorisa wynosząca 15 mln euro, ale prezes Lyonu chce dwudziestu.
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
6 lipca 2012, 02:43 [cytuj]
Zoolander ty chyba masz jakieś wtyki w zarządzie, bo masz takie informacje o których Sky Sport News nawet nie wie. Fajnie jakbyś do każdej informacji zamieszczał jakieś wiarygodne źródło, wtedy dyskusja miałaby większy sens
Zoolander ty chyba masz jakieś wtyki w zarządzie, bo masz takie informacje o których Sky Sport News nawet nie wie. Fajnie jakbyś do każdej informacji zamieszczał jakieś wiarygodne źródło, wtedy dyskusja miałaby większy sens
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 lipca 2012, 08:04 [cytuj]
Ogólnie transfery z ligi brazylijskiej to teraz jakaś komedia, uważają się za tak waznych że kluby będą czekać na ich decyzje?

Dołożył bym te 5 mln.do Llorisa na miejscu włodarzy Spurs, polisa na długi czas !
Ogólnie transfery z ligi brazylijskiej to teraz jakaś komedia, uważają się za tak waznych że kluby będą czekać na ich decyzje? Dołożył bym te 5 mln.do Llorisa na miejscu włodarzy Spurs, polisa na długi czas !
To dare is to do.
6 lipca 2012, 08:38 [cytuj]
saikor powiedział/a:
Ogólnie transfery z ligi brazylijskiej to teraz jakaś komedia, uważają się za tak waznych że kluby będą czekać na ich decyzje?


A co, mają z zachwytem i wdzięccznością przyjmować każdą ofertę bo złożył ją Wielki Klub z Europy?
A co, mają z zachwytem i wdzięccznością przyjmować każdą ofertę bo złożył ją Wielki Klub z Europy?
6 lipca 2012, 09:03 [cytuj]
Pewnie że nie, ale pewnie nie jednemu sie poprzewracało w dupie przez media i "początkową sławe" tam w Brazylii..
Pewnie że nie, ale pewnie nie jednemu sie poprzewracało w dupie przez media i "początkową sławe" tam w Brazylii
To dare is to do.
6 lipca 2012, 10:29 [cytuj]
A ja zwracam uwage na to ze nie mamy znow napastnika, ADEBAYOR byl wypozyczony z City i z tego co sie orientuje to zawinal sie i siedzi w Manchesterze.

Jako moje zyczenie sprowadzenia napastnika do nas to ktos z:
Demba Ba
Mussa Sow
Leandro Damiao

Oby cos AVB zdzialal na i kogos na ta pozycje sciagnal bo sam Defoe nam bramek nie nastrzela mimo, ze jest dobrej klasy zawodnikiem
A ja zwracam uwage na to ze nie mamy znow napastnika, ADEBAYOR byl wypozyczony z City i z tego co sie orientuje to zawinal sie i siedzi w Manchesterze. Jako moje zyczenie sprowadzenia napastnika do nas to ktos z: Demba Ba Mussa Sow Leandro Damiao Oby cos AVB zdzialal na i kogos na ta pozycje sciagnal bo sam Defoe nam bramek nie nastrzela mimo, ze jest dobrej klasy zawodnikiem
6 lipca 2012, 10:30 [cytuj]
Andre jest podobno zainteresowany sprowadzeniem Ganso na WH http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=226464
Andre jest podobno zainteresowany sprowadzeniem Ganso na WHL http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=226464
6 lipca 2012, 10:47 [cytuj]
Brytyjskie media podają, ze coraz bardziej prawdopodbny staje sie transfer Modrica do Realu Madryt. Wlodarze hiszpanskiego klubu maja "wylozyc" za niego Nuriego Sahina + Gonzalo Higuaina, a w dodatku, przyjsc moze Diarra, ktoremu konczy sie kontrakt. P.S Kiedy beda te towarzyskie mecze bodajze z Valencia ;) ?
Brytyjskie media podają, ze coraz bardziej prawdopodbny staje sie transfer Modrica do Realu Madryt. Wlodarze hiszpanskiego klubu maja "wylozyc" za niego Nuriego Sahina + Gonzalo Higuaina, a w dodatku, przyjsc moze Diarra, ktoremu konczy sie kontrakt. P.S Kiedy beda te towarzyskie mecze bodajze z Valencia ;) ?
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
6 lipca 2012, 11:00 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
Brytyjskie media podają, ze coraz bardziej prawdopodbny staje sie transfer Modrica do Realu Madryt. Wlodarze hiszpanskiego klubu maja "wylozyc" za niego Nuriego Sahina + Gonzalo Higuaina, a w dodatku, przyjsc moze Diarra, ktoremu konczy sie kontrakt. P.S Kiedy beda te towarzyskie mecze bodajze z Valencia ;) ?


A czy tak naprawdę stać nas na tygodniówkę dla Gonzalo? nie wiem ile zarabia, ale na pewno nie mało. No chyba, że do końca kontraktu Real będzie dokładał część w ramach wyrównania :)

Dla mnie taka zamianka byłaby jak najbardziej opłacalna :)
A czy tak naprawdę stać nas na tygodniówkę dla Gonzalo? nie wiem ile zarabia, ale na pewno nie mało. No chyba, że do końca kontraktu Real będzie dokładał część w ramach wyrównania :) Dla mnie taka zamianka byłaby jak najbardziej opłacalna :)
6 lipca 2012, 11:54 [cytuj]
Byłoby w porządku ale nie zdziwiłbym się gdyby Gonazlo zablokował całą tą wymianę bo:
- nie chciałby przechodzić do Spurs (na pewno chętnie zatrudniłby go klub z wyższej półki niż my)
- nie zgodziłby się na obniżkę zarobków a my mu napewno nie zapewnimy tyle na ile może liczyć w realu
Byłoby w porządku ale nie zdziwiłbym się gdyby Gonazlo zablokował całą tą wymianę bo: - nie chciałby przechodzić do Spurs (na pewno chętnie zatrudniłby go klub z wyższej półki niż my) - nie zgodziłby się na obniżkę zarobków a my mu napewno nie zapewnimy tyle na ile może liczyć w realu
6 lipca 2012, 11:58 [cytuj]
Tak teraz sobie myślę skoro w mediach(a ziarnko prawdy musi w tym być) mówi się o 100 mln funtów na transfery to może i Levik podciągnął półkę kominów płacowych. Higuain marzenie najlepiej w duecie z Llorente bądź di natale(ma swoje lata a gra jak ta lala)
Tak teraz sobie myślę skoro w mediach(a ziarnko prawdy musi w tym być) mówi się o 100 mln funtów na transfery to może i Levik podciągnął półkę kominów płacowych. Higuain marzenie najlepiej w duecie z Llorente bądź di natale(ma swoje lata a gra jak ta lala)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 lipca 2012, 12:11 [cytuj]
jin_tae Di Natale przedłużył swoją umowę, więc można zapomnieć. nie widze sensu ściagania napastnika w wieku 34 lat, mimo że nadal gra na świetnym poziomie. Skoro tak to może sciagajmy Del Piero, za darmo!
jin_tae Di Natale przedłużył swoją umowę, więc można zapomnieć. nie widze sensu ściagania napastnika w wieku 34 lat, mimo że nadal gra na świetnym poziomie. Skoro tak to może sciagajmy Del Piero, za darmo!
6 lipca 2012, 12:22 [cytuj]
Adebayor wrócił do Manchesteru.Tottenham go nie wykupi poniewaz Boas nie widzi go w swoich planach. Chce sciagnosc kogos z trójki : Remy,Sturidge,Damiao.
Podobno interesuje nas Lass Diarra
Adebayor wrócił do Manchesteru.Tottenham go nie wykupi poniewaz Boas nie widzi go w swoich planach. Chce sciagnosc kogos z trójki : Remy,Sturidge,Damiao. Podobno interesuje nas Lass Diarra
6 lipca 2012, 12:35 [cytuj]
varba powiedział/a:
Zoolander ty chyba masz jakieś wtyki w zarządzie, bo masz takie informacje o których Sky Sport News nawet nie wie. Fajnie jakbyś do każdej informacji zamieszczał jakieś wiarygodne źródło, wtedy dyskusja miałaby większy sens


Modrić - 24sata.hr,
Rafa, Butland - chyba Daily Mail,
Oscar - Sky sports,
Fryers - goal.com
Lloris - znalazłem to na jednej ze stronek Lyonu, a tamci z kolei powołują się na Le Progres,
Modrić - 24sata.hr, Rafa, Butland - chyba Daily Mail, Oscar - Sky sports, Fryers - goal.com Lloris - znalazłem to na jednej ze stronek Lyonu, a tamci z kolei powołują się na Le Progres,
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
6 lipca 2012, 12:55 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7872620/Vertonghen-deal-close-agent
http://www1.skysports.com/football/news/11675/7872620/Vertonghen-deal-close-agent
6 lipca 2012, 13:10 [cytuj]
Rafy nie możemy oddać. Posprzedajmy te Jenasy nie Jenasy , Bassongi zbędne. Boas niech wytarguje coś z konta Levego i zróbmy dobre zakupy. Po jednym zawodniku do każdej formacji. :D
Rafy nie możemy oddać. Posprzedajmy te Jenasy nie Jenasy , Bassongi zbędne. Boas niech wytarguje coś z konta Levego i zróbmy dobre zakupy. Po jednym zawodniku do każdej formacji. :D
6 lipca 2012, 13:20 [cytuj]
Działacze mogli by sie zainteresowac Julio Cezearem bo najprawdopodobniej tego lata opusci Inter.
Działacze mogli by sie zainteresowac Julio Cezearem bo najprawdopodobniej tego lata opusci Inter
6 lipca 2012, 13:25 [cytuj]
miał duży kontrakt, i wątpie by chciał sporo sobie zmniejszyć zarobki.
miał duży kontrakt, i wątpie by chciał sporo sobie zmniejszyć zarobki
6 lipca 2012, 14:29 [cytuj]
Ponoć Muły wykładają 20 baniek na Moutinho :/
Boasz spiesz się !!
Ponoć Muły wykładają 20 baniek na Moutinho :/ Boasz spiesz się !!
6 lipca 2012, 14:41 [cytuj]
Ale po co piszesz Boas spiesz się? Na pewno wewnętrznie cały czas pracują nad transferami.
Ale po co piszesz Boas spiesz się? Na pewno wewnętrznie cały czas pracują nad transferami
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 76 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się