Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Transfery » Ostatni dzień okna transferowego
31 sierpnia 2012, 01:05 [cytuj]
Postanowiłem założyć osobny temat dotyczący ostatnich 24 godzin okna transferowego. Mam osobiście nadzieje na 2-3 porządne transfery. Mimo, że mamy Łysego to chętnie zobaczyłbym u nas Llorisa. Do ataku nie zaszkodzi ściągnąć Llorente i kto wie może niespodzianka w postaci Joao Moutinho...? OBY!!!
Postanowiłem założyć osobny temat dotyczący ostatnich 24 godzin okna transferowego. Mam osobiście nadzieje na 2-3 porządne transfery. Mimo, że mamy Łysego to chętnie zobaczyłbym u nas Llorisa. Do ataku nie zaszkodzi ściągnąć Llorente i kto wie może niespodzianka w postaci Joao Moutinho...? OBY!!!
31 sierpnia 2012, 02:21 [cytuj]
Strasznie się dziś rozczarujesz, bo AVB mówił że mamy nikłe szansę na to by ktoś nowy
się pojawił przed ostatnim dzwonkiem. Ją na żadne transfery nie liczę, nie mówię że bym nie chciał ale nadzieji sobie nie robię
Strasznie się dziś rozczarujesz, bo AVB mówił że mamy nikłe szansę na to by ktoś nowy się pojawił przed ostatnim dzwonkiem. Ją na żadne transfery nie liczę, nie mówię że bym nie chciał ale nadzieji sobie nie robię
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 sierpnia 2012, 02:34 [cytuj]
Ostatnie dni okienka w wykonaniu Tottenhamu są lepsze niż kinowe thrillery, zatem jak to mówią w C+ "zapinamy pasy" :)

Może być ciekawie - kwestia Llorisa (niby nie dogadaliśmy się, ale jego tatko twierdzi, że młody opuszcza Francję), kwestia Moutinho (who knows, who knows), kwestia ewentualnego gościa, który założy koszulkę z nr 9 (taa, wciąż jest wolny) ...

Ciekawie będzie też w drugą stronę - uda nam się pozbyć szrotu? Gomes? Rose? JENAS i BENTLEY.

Swoją drogą - Carroll w WHU. Szczerze? Za jakieś 8 baniek bym go widział u nas, ja wciąż wierzę w tego piłkarza i mam wrażenie, że przy skrzydłach Bale / Lennon mógłby dać z siebie o wiele, wiele więcej. Ale to taka obiektywna opinia.

Wciąż wolnym agentem jest Heskey ...
Ostatnie dni okienka w wykonaniu Tottenhamu są lepsze niż kinowe thrillery, zatem jak to mówią w C+ "zapinamy pasy" :) Może być ciekawie - kwestia Llorisa (niby nie dogadaliśmy się, ale jego tatko twierdzi, że młody opuszcza Francję), kwestia Moutinho (who knows, who knows), kwestia ewentualnego gościa, który założy koszulkę z nr 9 (taa, wciąż jest wolny) ... Ciekawie będzie też w drugą stronę - uda nam się pozbyć szrotu? Gomes? Rose? JENAS i BENTLEY. Swoją drogą - Carroll w WHU. Szczerze? Za jakieś 8 baniek bym go widział u nas, ja wciąż wierzę w tego piłkarza i mam wrażenie, że przy skrzydłach Bale / Lennon mógłby dać z siebie o wiele, wiele więcej. Ale to taka obiektywna opinia. Wciąż wolnym agentem jest Heskey
31 sierpnia 2012, 04:06 [cytuj]
Chcesz się pozbywać szrotu, a potem piszesz o Carrollu. Masz poczucie humoru to trzeba ci oddać.
Chcesz się pozbywać szrotu, a potem piszesz o Carrollu. Masz poczucie humoru to trzeba ci oddać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 sierpnia 2012, 04:09 [cytuj]
Będę szczęśliwy jak z tej trójki Joao/Lloris/Llorente ściągniemy chociaż jednego, choć szczerze w to wątpię. Pogodziłem się z tym że Levy do Francji poleciał na wakacje :zalamka:
Będę szczęśliwy jak z tej trójki Joao/Lloris/Llorente ściągniemy chociaż jednego, choć szczerze w to wątpię. Pogodziłem się z tym że Levy do Francji poleciał na wakacje :zalamka:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
31 sierpnia 2012, 06:01 [cytuj]
Powoli sam przestaje wierzyć że uda nam się kogoś ściągnąć:(
Powoli sam przestaje wierzyć że uda nam się kogoś ściągnąć:(

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się