Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Milik w Tottenhamie?
3 grudnia 2012, 20:10 [cytuj]
Zapewne słyszeliście już, że prowadzimy w wyścigu o podpis Arka. Zainteresowanie wyrażają jeszcze Juventus i AC Milan. Myślicie, że to informacje wyssane z palca? Co o tym sądzicie? W ogóle Milik to chyba już był u nas na testach kiedyś :)
Zapewne słyszeliście już, że prowadzimy w wyścigu o podpis Arka. Zainteresowanie wyrażają jeszcze Juventus i AC Milan. Myślicie, że to informacje wyssane z palca? Co o tym sądzicie? W ogóle Milik to chyba już był u nas na testach kiedyś :)
3 grudnia 2012, 20:50 [cytuj]
Moim zdaniem to plota a nawet jak jest cos na rzeczy to moim zdaniem Milik nigdy nie bedzie na tyle dobry by grac z Kogutem na piersi
Moim zdaniem to plota a nawet jak jest cos na rzeczy to moim zdaniem Milik nigdy nie bedzie na tyle dobry by grac z Kogutem na piersi
3 grudnia 2012, 20:57 [cytuj]
sralalalala moim zdaniem moze byc lepszy niz lewy a jak ktos nie oglada jego meczow to niech nie gada
sralalalala moim zdaniem moze byc lepszy niz lewy a jak ktos nie oglada jego meczow to niech nie gada
3 grudnia 2012, 20:58 [cytuj]
Onio11 powiedział/a:
Moim zdaniem to plota a nawet jak jest cos na rzeczy to moim zdaniem Milik nigdy nie bedzie na tyle dobry by grac z Kogutem na piersi


Wolę zaryzykować niż pluć sobie w brodę. Najlepiej jest kupować wypróbowanych piłkarzy z dobrą marką? Dla mnie klub, który kupuje graczy za duże pieniądze nie próbując przynajmniej wyszukiwać starać się o jakieś młode wilczki talenty to g...no nie klub. Nie trawię kupowania graczy za grube miliony. Dlatego podziwiam Dortmund. Postawili na Kagawę, Goetze czy Lewego. Tam trochę przeważyły kwestie finansowe(mniejszy klub nie może sobie pozwolić na zakupy 10 mln razy 3 - 4 dobrych grajków)

Trochę z niektórych komentarzy zaczyna mi się wylewać mania wielkości i posmakowania LM. Posmakowaliśmy LM to nie mogą grać u nas zawodnicy nie sprawdzeni bądź bez renomy w światowej piłce. Bzdurna teoria wyimaginowanych oczekiwań. Każdy nawet Man Utd może a wręcz powinien ryzykować z młodymi utalentowanymi graczami z innych lig nawet kosztem przegrania dwóch czy tam czterech meczów.

Nie ma zysku bez ryzyka.
Wolę zaryzykować niż pluć sobie w brodę. Najlepiej jest kupować wypróbowanych piłkarzy z dobrą marką? Dla mnie klub, który kupuje graczy za duże pieniądze nie próbując przynajmniej wyszukiwać starać się o jakieś młode wilczki talenty to g...no nie klub. Nie trawię kupowania graczy za grube miliony. Dlatego podziwiam Dortmund. Postawili na Kagawę, Goetze czy Lewego. Tam trochę przeważyły kwestie finansowe(mniejszy klub nie może sobie pozwolić na zakupy 10 mln razy 3 - 4 dobrych grajków) Trochę z niektórych komentarzy zaczyna mi się wylewać mania wielkości i posmakowania LM. Posmakowaliśmy LM to nie mogą grać u nas zawodnicy nie sprawdzeni bądź bez renomy w światowej piłce. Bzdurna teoria wyimaginowanych oczekiwań. Każdy nawet Man Utd może a wręcz powinien ryzykować z młodymi utalentowanymi graczami z innych lig nawet kosztem przegrania dwóch czy tam czterech meczów. Nie ma zysku bez ryzyka
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 grudnia 2012, 21:24 [cytuj]
Jin
Możemy wyszukiwac i sprowadzac młode talenty ale ja wolałbym poszukac w Ameryce Pd. Porto co roku kupuje za grosze piłkarzy z Ameryki Pd i dobrze na tym wychodzi
Mówicie że Milik może byc drógim Lewym ale może byc tez drógim Sobiechem , Świerczokim, Klichem, Borysiukiem, Mierzejweskim.
Oni tez wymiatali w Ekstraklasie ( nawet bardziej niż Milik) a mimo to na zachodzie przepadli
Jin Możemy wyszukiwac i sprowadzac młode talenty ale ja wolałbym poszukac w Ameryce Pd. Porto co roku kupuje za grosze piłkarzy z Ameryki Pd i dobrze na tym wychodzi Mówicie że Milik może byc drógim Lewym ale może byc tez drógim Sobiechem , Świerczokim, Klichem, Borysiukiem, Mierzejweskim. Oni tez wymiatali w Ekstraklasie ( nawet bardziej niż Milik) a mimo to na zachodzie przepadli
3 grudnia 2012, 21:27 [cytuj]
co ty kurna gadasz sobiech ma 21 lat człowieku wymagasz cos od niego lewy nadal gral w lechu w jego wieku a on juz w H96 w bundeslidze a adran pokazal ze jeżeli dostaje szanse to gra ok.
co ty kurna gadasz sobiech ma 21 lat człowieku wymagasz cos od niego lewy nadal gral w lechu w jego wieku a on juz w H96 w bundeslidze a adran pokazal ze jeżeli dostaje szanse to gra ok
3 grudnia 2012, 21:30 [cytuj]
Może pozwolicie, że ja się wypowiem, bo jestem kibicem Rozwoju Katowice, i prosiłbym osoby nie mające pojęcia, żeby sobie Arkiem Milikiem mordy nie wycierały. W ogóle, to ja pierwszy napisałem info o tym, że Arek Milik i Wojtek Król byli na testach w THFC. I uważam, że oboje mają predyspozycje, żeby zaistnieć. Jeden na razie w Górniku, a drugi w Rozwoju (z już podpisanym kontraktem z Górnikiem). Sianie farmazonów a propos jakiegokolwiek transferu Milika do Tottenhamu jest bez sensu. Oficjalne stanowisko wyraził Arek Milik i trener Nawałka póżniej. Więc się nie podniecajcie. Niczego więcej by się od AVB nie nauczył. Nauczył by się być wypożyczanym....I na tym zakończę. Daleko mu jeszcze do Ade czy Defoe. Więc skończcie rozkminkę, co by mógł a czego by nie mógł zrobić na WHL.
Może pozwolicie, że ja się wypowiem, bo jestem kibicem Rozwoju Katowice, i prosiłbym osoby nie mające pojęcia, żeby sobie Arkiem Milikiem mordy nie wycierały. W ogóle, to ja pierwszy napisałem info o tym, że Arek Milik i Wojtek Król byli na testach w THFC. I uważam, że oboje mają predyspozycje, żeby zaistnieć. Jeden na razie w Górniku, a drugi w Rozwoju (z już podpisanym kontraktem z Górnikiem). Sianie farmazonów a propos jakiegokolwiek transferu Milika do Tottenhamu jest bez sensu. Oficjalne stanowisko wyraził Arek Milik i trener Nawałka póżniej. Więc się nie podniecajcie. Niczego więcej by się od AVB nie nauczył. Nauczył by się być wypożyczanym....I na tym zakończę. Daleko mu jeszcze do Ade czy Defoe. Więc skończcie rozkminkę, co by mógł a czego by nie mógł zrobić na WHL
3 grudnia 2012, 21:36 [cytuj]
Onion kurwa! Pisze się DRUGIM a nie DRÓGIM! Jak mnie to razi. Wracaj gimbusie do szkoły.
Onion kurwa! Pisze się DRUGIM a nie DRÓGIM! Jak mnie to razi. Wracaj gimbusie do szkoły
3 grudnia 2012, 21:40 [cytuj]
Nie spinaj konrad, każdy ma prawo się pomylić. Po jaką cholerę wyzywasz od gimbusów? Znasz kolesia czy co?
Nie spinaj konrad, każdy ma prawo się pomylić. Po jaką cholerę wyzywasz od gimbusów? Znasz kolesia czy co?
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
3 grudnia 2012, 21:44 [cytuj]
Takie błędy ortograficzne kwalifikują człowieka na taki właśnie poziom. A Ty co? Adwokat?
Takie błędy ortograficzne kwalifikują człowieka na taki właśnie poziom. A Ty co? Adwokat?
3 grudnia 2012, 21:47 [cytuj]
Nie, tylko wkurzają mnie ludzie, którzy poprawiają ludzi w niekulturalny sposób. Jak nie potrafisz inaczej to się lepiej nie odzywaj. Bo to nie pomaga. Popełnianie błędów to ludzka rzecz. I nie masz prawa mówić kto jakiego jest poziomu. Einstein czy chociażby Skłodowska też popełniali błędy ortograficzne, a jakoś gimbusami nie byli. Pozdro
Nie, tylko wkurzają mnie ludzie, którzy poprawiają ludzi w niekulturalny sposób. Jak nie potrafisz inaczej to się lepiej nie odzywaj. Bo to nie pomaga. Popełnianie błędów to ludzka rzecz. I nie masz prawa mówić kto jakiego jest poziomu. Einstein czy chociażby Skłodowska też popełniali błędy ortograficzne, a jakoś gimbusami nie byli. Pozdro
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
3 grudnia 2012, 21:50 [cytuj]
konradthfc
Jak chcesz to sam wracaj do gimnazjum. Każdy może sie pomylic. Jak chcesz szukac spiny to zaloguj sie na kanonierzy.com tam spotkasz podobnych do siebie i bedziesz mógł do woli wymieniać sie z nimi uprzejmosciami
konradthfc Jak chcesz to sam wracaj do gimnazjum. Każdy może sie pomylic. Jak chcesz szukac spiny to zaloguj sie na kanonierzy.com tam spotkasz podobnych do siebie i bedziesz mógł do woli wymieniać sie z nimi uprzejmosciami
3 grudnia 2012, 21:54 [cytuj]
Dzudolffo powiedział/a:
Einstein czy chociażby Skłodowska też popełniali błędy ortograficzne, a jakoś gimbusami nie byli. Pozdro


skad wiesz,ze robili bledy?
skad wiesz,ze robili bledy?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
3 grudnia 2012, 21:56 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
skad wiesz,ze robili bledy?


A kto ich nie popełnia?
A kto ich nie popełnia?
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
3 grudnia 2012, 21:56 [cytuj]
W szkole na języku polskim dowiedziałem się o tym. Uznałem, że skoro znalazło się to w podręczniku to będzie to dobry i potwierdzony fakt, który przyda się w dyskusji.
W szkole na języku polskim dowiedziałem się o tym. Uznałem, że skoro znalazło się to w podręczniku to będzie to dobry i potwierdzony fakt, który przyda się w dyskusji
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
3 grudnia 2012, 22:03 [cytuj]
Onio11 powiedział/a:
Jin
Możemy wyszukiwac i sprowadzac młode talenty ale ja wolałbym poszukac w Ameryce Pd. Porto co roku kupuje za grosze piłkarzy z Ameryki Pd i dobrze na tym wychodzi
Mówicie że Milik może byc drógim Lewym ale może byc tez drógim Sobiechem , Świerczokim, Klichem, Borysiukiem, Mierzejweskim.
Oni tez wymiatali w Ekstraklasie ( nawet bardziej niż Milik) a mimo to na zachodzie przepadli


Dwa razy napisać DRÓGIM? No kurwa, nie rób z szamba perfumerii. Raz bym zrozumiał....
Dwa razy napisać DRÓGIM? No kurwa, nie rób z szamba perfumerii. Raz bym zrozumiał
3 grudnia 2012, 22:04 [cytuj]
TrueYid a na przykłąd stąd że bawienie się radioaktywnymi rzeczami to błąd ;p Taki żart a co do Milika to chłopak ma 18 lat i cały czas się rozwija a z całym szacunkiem do Górnika czy Rozwoju to oni tam takich warunków i takich ludzi jak Spurs nie mają, więc można by go spróbować po raz drugi. A co do wypożyczeń: to co w tym złego? Niech się ogrywa. Walker był na wypożyczeniu, Coulker, i inni przykłady można mnożyć a nikomu to na złe nie wyszło. I jeszcze weźmy ManU czy oprócz tego okna wydają kolosalne pieniądze na transfery? Nie kupują gdzieś po któryś ligach i tworzą tych piłkarzy, to samo z Porto czy choćby z Szachtarem, kto znał jakiegoś Mkitariana czy jak to się piszę? Nikt a jak gra teraz w Doniecku? Tak więc scouting musi istnieć a w czym polscy piłkarze są gorsi? Co mają jedną nogę, a Ci inni mają cztery?
TrueYid a na przykłąd stąd że bawienie się radioaktywnymi rzeczami to błąd ;p Taki żart a co do Milika to chłopak ma 18 lat i cały czas się rozwija a z całym szacunkiem do Górnika czy Rozwoju to oni tam takich warunków i takich ludzi jak Spurs nie mają, więc można by go spróbować po raz drugi. A co do wypożyczeń: to co w tym złego? Niech się ogrywa. Walker był na wypożyczeniu, Coulker, i inni przykłady można mnożyć a nikomu to na złe nie wyszło. I jeszcze weźmy ManU czy oprócz tego okna wydają kolosalne pieniądze na transfery? Nie kupują gdzieś po któryś ligach i tworzą tych piłkarzy, to samo z Porto czy choćby z Szachtarem, kto znał jakiegoś Mkitariana czy jak to się piszę? Nikt a jak gra teraz w Doniecku? Tak więc scouting musi istnieć a w czym polscy piłkarze są gorsi? Co mają jedną nogę, a Ci inni mają cztery?
Offence win games, defence wins titles
3 grudnia 2012, 22:05 [cytuj]
No dobra wrócił bym do gimnazjum ale obawiam sie żę trafie do tej samej klasy albo co usiade w tej samej ławce co ty
No dobra wrócił bym do gimnazjum ale obawiam sie żę trafie do tej samej klasy albo co usiade w tej samej ławce co ty
3 grudnia 2012, 22:05 [cytuj]
A tak zapytam....Kiedy Klich wymiatał w ekstraklasie?
A tak zapytam....Kiedy Klich wymiatał w ekstraklasie?
3 grudnia 2012, 22:07 [cytuj]
Nie drąż tematu, jest późna godzina. Może idź już spać albo nie wiem, poczytaj sobie książkę. Nic nowego nie wniesiesz przez pieprzenie jakie kto błędy popełnia. Jak Cię to boli to może zostań drugim profesorem Miodkiem i nauczaj ludzi jak mają pisać, mówić, jakich błędów mają nie popełniać itd.
Nie drąż tematu, jest późna godzina. Może idź już spać albo nie wiem, poczytaj sobie książkę. Nic nowego nie wniesiesz przez pieprzenie jakie kto błędy popełnia. Jak Cię to boli to może zostań drugim profesorem Miodkiem i nauczaj ludzi jak mają pisać, mówić, jakich błędów mają nie popełniać itd
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się