Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Milik w Tottenhamie?
3 grudnia 2012, 22:09 [cytuj]
Onio11 powiedział/a:
No dobra wrócił bym do gimnazjum ale obawiam sie żę trafie do tej samej klasy albo co usiade w tej samej ławce co ty


Onio11 pozwól, że zacytuję klasyka na tej stronie - jesteś kretynem!
Onio11 pozwól, że zacytuję klasyka na tej stronie - jesteś kretynem!
3 grudnia 2012, 22:12 [cytuj]
Dzudolffo powiedział/a:
Nie drąż tematu, jest późna godzina. Może idź już spać albo nie wiem, poczytaj sobie książkę. Nic nowego nie wniesiesz przez pieprzenie jakie kto błędy popełnia. Jak Cię to boli to może zostań drugim profesorem Miodkiem i nauczaj ludzi jak mają pisać, mówić, jakich błędów mają nie popełniać itd


Czego się przypierdalasz? Temat jest o Miliku a Ty nic do niego nie wniosłeś. Masz coś na ten temat do powiedzenia?
Czego się przypierdalasz? Temat jest o Miliku a Ty nic do niego nie wniosłeś. Masz coś na ten temat do powiedzenia?
3 grudnia 2012, 22:12 [cytuj]
deiak7 powiedział/a:
A kto ich nie popełnia?
Chodzilo mi o bledy ortograficzne ;)
Chodzilo mi o bledy ortograficzne ;)
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
3 grudnia 2012, 22:17 [cytuj]
Widzę, że internetowa chuliganka u niektórych działa aż za dobrze :)
Widzę, że internetowa chuliganka u niektórych działa aż za dobrze :)
3 grudnia 2012, 22:24 [cytuj]
Paweł, ja raczej ich nie popełniam. A wracając do tematu, Arek Milik którego znam, i jego brata również, ma świadomość tego, że koło niego kręci się świat w tej chwili. Na szczęście chłopak ma kumatego brata, który w pierwszym momencie jak się pokazał na mistrzostwach Polski juniorów w Gdyni rocznika 94, powiedział mu, żeby nie brał agenta z Polski. Dlatego ma agenta z Anglii. I może właśnie takie głupie insynuacje w tym temacie. Niech pogra jeszcze trochę w tej lidze. Na Tottenham, Milan, Juve czy Dortmund ma jeszcze co najmniej rok czasu. Jak wyjdzie to będzie super, jak nie to wróci do Rozwoju.
Paweł, ja raczej ich nie popełniam. A wracając do tematu, Arek Milik którego znam, i jego brata również, ma świadomość tego, że koło niego kręci się świat w tej chwili. Na szczęście chłopak ma kumatego brata, który w pierwszym momencie jak się pokazał na mistrzostwach Polski juniorów w Gdyni rocznika 94, powiedział mu, żeby nie brał agenta z Polski. Dlatego ma agenta z Anglii. I może właśnie takie głupie insynuacje w tym temacie. Niech pogra jeszcze trochę w tej lidze. Na Tottenham, Milan, Juve czy Dortmund ma jeszcze co najmniej rok czasu. Jak wyjdzie to będzie super, jak nie to wróci do Rozwoju
3 grudnia 2012, 22:42 [cytuj]
A ja bym brał już teraz , ma dopiero 18 lat, za dwa lata byłby gotów grać w lidze europejskiej/pucharach, a po kolejnych dwóch/sezonie, moze nawet szybciej byłby następca Defoe/Ade..
Chociaż mamy Lancaster,Kane, COULIBALY <3 także o przyszłość się nie martwy naszego ataku :)

Smutne, że 70% tego wątku posłużyło do kłótni i spinania się - niepotrzebnie
A ja bym brał już teraz , ma dopiero 18 lat, za dwa lata byłby gotów grać w lidze europejskiej/pucharach, a po kolejnych dwóch/sezonie, moze nawet szybciej byłby następca Defoe/Ade.. Chociaż mamy Lancaster,Kane, COULIBALY <3 także o przyszłość się nie martwy naszego ataku :) Smutne, że 70% tego wątku posłużyło do kłótni i spinania się - niepotrzebnie
To dare is to do.
3 grudnia 2012, 22:54 [cytuj]
Nie, przed nami na prawdę moze nie złota, ale jednak dużo warta generacja talentów, jako iż sam obserwuje wiele meczów ME Górnika( a raczej czas przeszły, bo budowa stadionu uniemożliwia grania im na tamtejszej murawie) to widze dużo myśli, dojrzałości i umiejętności w ich grze.
Pomijając obytych młodych w lidze typu Modelski, Furman, Wszołek to są i :
Stępiński, Radzio, Wolski(Lech,Legia), Sobczak, Mak(bracia), Kacprzycki, Duda, Zieliński(Pogoń, jak i ten z Udine), Gajos(wielki błąd przechodząc do Jagi, boje się że tam sie wypali) i wielu innych za niedługo zaczną podbijać lige a potem oby i świat.
Zresztą rocznik 95 zajął w tym roku 3 miejsce na Me, nie wspomnie o U-17 czy która to była reprezentacja młodzików (ze Stępińskim,Linettym w składzie)
:cwaniak:
Nie, przed nami na prawdę moze nie złota, ale jednak dużo warta generacja talentów, jako iż sam obserwuje wiele meczów ME Górnika( a raczej czas przeszły, bo budowa stadionu uniemożliwia grania im na tamtejszej murawie) to widze dużo myśli, dojrzałości i umiejętności w ich grze. Pomijając obytych młodych w lidze typu Modelski, Furman, Wszołek to są i : Stępiński, Radzio, Wolski(Lech,Legia), Sobczak, Mak(bracia), Kacprzycki, Duda, Zieliński(Pogoń, jak i ten z Udine), Gajos(wielki błąd przechodząc do Jagi, boje się że tam sie wypali) i wielu innych za niedługo zaczną podbijać lige a potem oby i świat. Zresztą rocznik 95 zajął w tym roku 3 miejsce na Me, nie wspomnie o U-17 czy która to była reprezentacja młodzików (ze Stępińskim,Linettym w składzie) :cwaniak:
To dare is to do.
3 grudnia 2012, 23:04 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Ja miałem to szczęście, że kiedyś Błaszczykowskiego przed transferem do Wisły widziałem (dziwiłem się, co taki gość robi w takim małym klubie), Sadzik się podniecał, że "wyłowił" kiedyś Lewandowskiego, a tu zapomniałem że przecież Milik jest z Konradowego Rozwoju. Powiem tak - ostatnio wielu młodych zawodników w polskiej lidze robi na mnie wrażenie. Idzie nam ładne pokolenie grajków, mam nadzieję, że to nie tylko pozory


Pokolenie grajków to nam szło Paweł za Globisza. Jak to się reprentacyjnymi karierami skończyło każdy widzi
Pokolenie grajków to nam szło Paweł za Globisza. Jak to się reprentacyjnymi karierami skończyło każdy widzi
3 grudnia 2012, 23:18 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
Może pozwolicie, że ja się wypowiem, bo jestem kibicem Rozwoju Katowice, i prosiłbym osoby nie mające pojęcia, żeby sobie Arkiem Milikiem mordy nie wycierały. W ogóle, to ja pierwszy napisałem info o tym, że Arek Milik i Wojtek Król byli na testach w THFC. I uważam, że oboje mają predyspozycje, żeby zaistnieć. Jeden na razie w Górniku, a drugi w Rozwoju (z już podpisanym kontraktem z Górnikiem). Sianie farmazonów a propos jakiegokolwiek transferu Milika do Tottenhamu jest bez sensu. Oficjalne stanowisko wyraził Arek Milik i trener Nawałka póżniej. Więc się nie podniecajcie. Niczego więcej by się od AVB nie nauczył. Nauczył by się być wypożyczanym....I na tym zakończę. Daleko mu jeszcze do Ade czy Defoe. Więc skończcie rozkminkę, co by mógł a czego by nie mógł zrobić na WHL


Skoro pierwszy napisałeś, to zwracamy honor... Mimo, że mieszkam blisko, to tymi aferami z Gieksą, Ruchem i Górnikiem sobie głowy nie zaprzątam. Sianie farmazonów, tak? A myślisz, że jak pójdzie porządna oferta, to Górnik jej nie przyjmie? Chłopie, tu chodzi o kasę. Kupienie i wypożyczenie dla takiego zawodnika przez zagraniczny klub może być zbawieniem. Szczególnie w PL. Chłopak by został wypożyczony do niższej ligi, przyzwyczajałby się do Anglii, do języka, do życia, a potem miałby o wiele łatwiejszą aklimatyzację w większym klubie. A sam AVB słabym trenerem nie jest, więc nim sobie mordy nie wycieraj. Nikt by go nie zatrudniał, gdyby był idiotą.

Osobiście wystarczy mi Coulibaly, który już nie raz pokazał, że stać go na wiele i umiejętności ma. Reszta młodzików też wypada nieźle, więc aż tak bym się nie martwił. Ale zawsze fajnie byłoby mieć polaka, któremu można kibicować. A jeszcze lepiej chłopaka ze Śląska.

I zastanów się, zanim zaczniesz tutaj wyzywać od kretynów innych. Sam nie zawsze jesteś lepszy, a każdemu z nas zdarza się popełniać błędy.
Skoro pierwszy napisałeś, to zwracamy honor... Mimo, że mieszkam blisko, to tymi aferami z Gieksą, Ruchem i Górnikiem sobie głowy nie zaprzątam. Sianie farmazonów, tak? A myślisz, że jak pójdzie porządna oferta, to Górnik jej nie przyjmie? Chłopie, tu chodzi o kasę. Kupienie i wypożyczenie dla takiego zawodnika przez zagraniczny klub może być zbawieniem. Szczególnie w PL. Chłopak by został wypożyczony do niższej ligi, przyzwyczajałby się do Anglii, do języka, do życia, a potem miałby o wiele łatwiejszą aklimatyzację w większym klubie. A sam AVB słabym trenerem nie jest, więc nim sobie mordy nie wycieraj. Nikt by go nie zatrudniał, gdyby był idiotą. Osobiście wystarczy mi Coulibaly, który już nie raz pokazał, że stać go na wiele i umiejętności ma. Reszta młodzików też wypada nieźle, więc aż tak bym się nie martwił. Ale zawsze fajnie byłoby mieć polaka, któremu można kibicować. A jeszcze lepiej chłopaka ze Śląska. I zastanów się, zanim zaczniesz tutaj wyzywać od kretynów innych. Sam nie zawsze jesteś lepszy, a każdemu z nas zdarza się popełniać błędy
LMAO
3 grudnia 2012, 23:20 [cytuj]
Konrad, moim zdaniem kazdy pilkarz, w tym Milik, nauczylby sie czegos od AVB jesli....chcialby sie uczyc. Nie sprowadzajmy dyskusji o Miliku do AVB. Wez cos wiecej napisz o tych testach co kiedys mieli.
Konrad, moim zdaniem kazdy pilkarz, w tym Milik, nauczylby sie czegos od AVB jesli....chcialby sie uczyc. Nie sprowadzajmy dyskusji o Miliku do AVB. Wez cos wiecej napisz o tych testach co kiedys mieli
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
3 grudnia 2012, 23:54 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Skoro pierwszy napisałeś, to zwracamy honor... Mimo, że mieszkam blisko, to tymi aferami z Gieksą, Ruchem i Górnikiem sobie głowy nie zaprzątam. Sianie farmazonów, tak? A myślisz, że jak pójdzie porządna oferta, to Górnik jej nie przyjmie? Chłopie, tu chodzi o kasę. Kupienie i wypożyczenie dla takiego zawodnika przez zagraniczny klub może być zbawieniem. Szczególnie w PL. Chłopak by został wypożyczony do niższej ligi, przyzwyczajałby się do Anglii, do języka, do życia, a potem miałby o wiele łatwiejszą aklimatyzację w większym klubie. A sam AVB słabym trenerem nie jest, więc nim sobie mordy nie wycieraj. Nikt by go nie zatrudniał, gdyby był idiotą.

Osobiście wystarczy mi Coulibaly, który już nie raz pokazał, że stać go na wiele i umiejętności ma. Reszta młodzików też wypada nieźle, więc aż tak bym się nie martwił. Ale zawsze fajnie byłoby mieć polaka, któremu można kibicować. A jeszcze lepiej chłopaka ze Śląska.

I zastanów się, zanim zaczniesz tutaj wyzywać od kretynów innych. Sam nie zawsze jesteś lepszy, a każdemu z nas zdarza się popełniać błędy


a co mają do Milika afery między GKS/Górnik/Ruch? nikt tutaj takiego tematu nie poruszał więc się zastanów. Jeżeli Ci wystarczy Coulibaly to dobrze. Mnie na ten czas też. Niech wejdzie do pierwszego składu, niech strzeli z dwie bramki, niech się pokaże. Skoro takim zawodnikom jak on nie daje się szansy do tej pory, to Arkowi tym bardziej by jej nie dał. On by nie przyszedł na WHL jako Falcao, tylko jako chłopak z Polski do ogrania się. Udało się jakiemukolwiek Polakowi na Wyspach do tej pory? Prócz w jakimś sensie chłopu z Evertonu o nazwisku Warzycha(pewnie nie pamiętasz)? Dajcie chłopu spokój. Pierwszy sezon miał średni, teraz nie jest źle, mam nadzieję, że następny będzie lepszy
a co mają do Milika afery między GKS/Górnik/Ruch? nikt tutaj takiego tematu nie poruszał więc się zastanów. Jeżeli Ci wystarczy Coulibaly to dobrze. Mnie na ten czas też. Niech wejdzie do pierwszego składu, niech strzeli z dwie bramki, niech się pokaże. Skoro takim zawodnikom jak on nie daje się szansy do tej pory, to Arkowi tym bardziej by jej nie dał. On by nie przyszedł na WHL jako Falcao, tylko jako chłopak z Polski do ogrania się. Udało się jakiemukolwiek Polakowi na Wyspach do tej pory? Prócz w jakimś sensie chłopu z Evertonu o nazwisku Warzycha(pewnie nie pamiętasz)? Dajcie chłopu spokój. Pierwszy sezon miał średni, teraz nie jest źle, mam nadzieję, że następny będzie lepszy
4 grudnia 2012, 00:07 [cytuj]
Wyskoczyłeś z tym o Rozwoju, to wspomniałem jak na większość takich rozmów u nas o tych trzech klubach. Mniejsza o to. Mnie chodziło o to, że Milik mógłby zacząć się już ogrywać w Anglii zamiast się marnować w lidze polskiej, gdzie już wiele się nie nauczy(w końcu jak niektórzy mówią topowy napastnik w lidze). Chodziło mi o League One albo Championship.

Nie rozumiem odniesienia do mojego wieku... Co to ma do rzeczy?
Na wyspach udało się już kilku polakom. A przynajmniej w mojej definicji tego słowa. Dudek, Szczęsny, Żurawski. Poza tym nikt nie mówi, że gra tam byłaby prosta. Ale skoro ambicja jest, to może warto spróbować?
Wyskoczyłeś z tym o Rozwoju, to wspomniałem jak na większość takich rozmów u nas o tych trzech klubach. Mniejsza o to. Mnie chodziło o to, że Milik mógłby zacząć się już ogrywać w Anglii zamiast się marnować w lidze polskiej, gdzie już wiele się nie nauczy(w końcu jak niektórzy mówią topowy napastnik w lidze). Chodziło mi o League One albo Championship. Nie rozumiem odniesienia do mojego wieku... Co to ma do rzeczy? Na wyspach udało się już kilku polakom. A przynajmniej w mojej definicji tego słowa. Dudek, Szczęsny, Żurawski. Poza tym nikt nie mówi, że gra tam byłaby prosta. Ale skoro ambicja jest, to może warto spróbować?
LMAO
4 grudnia 2012, 00:57 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
Udało się jakiemukolwiek Polakowi na Wyspach do tej pory? Prócz w jakimś sensie chłopu z Evertonu o nazwisku Warzycha(pewnie nie pamiętasz)


No Grzesiek Rasiak gral bardzo dobrze :rotfl:

Boruc byl na wyspach przez jakis czas bóstwem, no i chyba w miare radził sobie Majewski w Forest.
No Grzesiek Rasiak gral bardzo dobrze :rotfl: Boruc byl na wyspach przez jakis czas bóstwem, no i chyba w miare radził sobie Majewski w Forest
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
4 grudnia 2012, 11:23 [cytuj]
Pomijając kwestie językowe i wracając do Milika w Tottenhamie to ja również jestem za. Chłopak jest młody i utalentowany na pewno za niego nie przepłacą, a klub może tylko zyskać. Oczywiście będzie potrzebował czasu, ale jeśli tylko będzie chciał i rzetelnie przykładał się do treningów na pewno nie straci. Kwestia najważniejsza to podejście mentalne i psychiczne, żeby ktoś go dobrze prowadził bo jak podpisze kontrakt i mu sodówka uderzy do głowy to będzie taki drugi Matusiak. Obserwując uważnie naszą ligę to muszę powiedzieć, że Kosecki może śmiało próbować sił gdzieś za granicą bo robi niesamowite postępy, a na wyspach chyba dałby sobie radę :) w ogóle Legia ma fajnych tych młodych graczy i mam nadzieje, że będzie to przykład dla wszystkich klubów w naszym kraju, żeby poważnie zacząć traktować pracę z młodziakami.
Pomijając kwestie językowe i wracając do Milika w Tottenhamie to ja również jestem za. Chłopak jest młody i utalentowany na pewno za niego nie przepłacą, a klub może tylko zyskać. Oczywiście będzie potrzebował czasu, ale jeśli tylko będzie chciał i rzetelnie przykładał się do treningów na pewno nie straci. Kwestia najważniejsza to podejście mentalne i psychiczne, żeby ktoś go dobrze prowadził bo jak podpisze kontrakt i mu sodówka uderzy do głowy to będzie taki drugi Matusiak. Obserwując uważnie naszą ligę to muszę powiedzieć, że Kosecki może śmiało próbować sił gdzieś za granicą bo robi niesamowite postępy, a na wyspach chyba dałby sobie radę :) w ogóle Legia ma fajnych tych młodych graczy i mam nadzieje, że będzie to przykład dla wszystkich klubów w naszym kraju, żeby poważnie zacząć traktować pracę z młodziakami
4 grudnia 2012, 12:57 [cytuj]
JIN ma racje, ze lepiej szukac mlodych i dobrze rokujacych niz walczyc o gwiazdy za spore MLN, mysle ze MILIk to dobry wybor, warynki do gry w BPL ma bdb.
JIN ma racje, ze lepiej szukac mlodych i dobrze rokujacych niz walczyc o gwiazdy za spore MLN, mysle ze MILIk to dobry wybor, warynki do gry w BPL ma bdb
4 grudnia 2012, 15:38 [cytuj]
Milik w Spurs? No bez jaj...
Milik w Spurs? No bez jaj
COYS!
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się