Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Milik w Tottenhamie?
12 grudnia 2012, 22:54 [cytuj]
Jak nie wiemy co się na treningach dzieje. To samo co w ekstraklasie jakaś ichnia DODA przychodzi kibicować bez majtek i terning jest odwołany :D
Jak nie wiemy co się na treningach dzieje. To samo co w ekstraklasie jakaś ichnia DODA przychodzi kibicować bez majtek i terning jest odwołany :D
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 grudnia 2012, 09:44 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Jak nie wiemy co się na treningach dzieje. To samo co w ekstraklasie jakaś ichnia DODA przychodzi kibicować bez majtek i terning jest odwołany :D

:plotki:
:plotki:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 grudnia 2012, 15:17 [cytuj]
Jezu jin, jak Ty masz zryty różnymi fantazjami łeb, to bania mała! :rotfl::D:krzyk:
Jezu jin, jak Ty masz zryty różnymi fantazjami łeb, to bania mała! :rotfl::D:krzyk:
13 grudnia 2012, 18:18 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Jezu jin, jak Ty masz zryty różnymi fantazjami łeb, to bania mała! :rotfl::D:krzyk:


To w jakimś pierdolcu na onecie czy wp już nie pamiętam(ale chyba w ofsajdzie) pisali kiedyś, że na treningu klubu championship była i kibicowała żona czy tam dziewczyna piłkarza bez biustonosza w prześwitującej koszulce i piłkarze nie mogli się skupić na treningu

Poza tym jak mawiał Lew Starowicz facet bez fantazji podupada na zdrowiu psychofizycznym
To w jakimś pierdolcu na onecie czy wp już nie pamiętam(ale chyba w ofsajdzie) pisali kiedyś, że na treningu klubu championship była i kibicowała żona czy tam dziewczyna piłkarza bez biustonosza w prześwitującej koszulce i piłkarze nie mogli się skupić na treningu Poza tym jak mawiał Lew Starowicz facet bez fantazji podupada na zdrowiu psychofizycznym
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
14 grudnia 2012, 09:43 [cytuj]
No to po Miliku w Tottenhamie:

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/arkadiusz-milik-bliski-wyjazdu-na-testy-do-bayeru-,1,5331011,wiadomosc.html
No to po Miliku w Tottenhamie: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/arkadiusz-milik-bliski-wyjazdu-na-testy-do-bayeru-,1,5331011,wiadomosc.html
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 grudnia 2012, 20:13 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
No to po Miliku w Tottenhamie:

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/arkadiusz-milik-bliski-wyjazdu-na-testy-do-bayeru-,1,5331011,wiadomosc.html


i dobrze Tomku niech idzie - jeśli już .. to ja wolę młodego Kosę z Legii :mysli:
i dobrze Tomku niech idzie - jeśli już .. to ja wolę młodego Kosę z Legii :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 grudnia 2012, 20:14 [cytuj]
qurwa - dlaczego to przeskakuje - przecież daje spacje
qurwa - dlaczego to przeskakuje - przecież daje spacje
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 grudnia 2012, 20:42 [cytuj]
to samo miałem.

zamiast Milika mogliby zerknać do akademii. Alex Pritchard, dlaczego nie gra w PL chociaz w NextGen strzela bramki?
to samo miałem. zamiast Milika mogliby zerknać do akademii. Alex Pritchard, dlaczego nie gra w PL chociaz w NextGen strzela bramki?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
15 grudnia 2012, 11:31 [cytuj]
http://sportslaski.pl/arkadiusz-milik-przejdzie-dzis-badania-medyczne-w-leverkusen,sport-slaski,40989,info.html
http://sportslaski.pl/arkadiusz-milik-przejdzie-dzis-badania-medyczne-w-leverkusen,sport-slaski,40989,info.html
15 grudnia 2012, 15:24 [cytuj]
No to się Kondziu cieszysz - chop z Twojego (niedo)Rozwoju :) przechodzi do Leverkusen. Teraz tylko brakuje, żeby następnym przystankiem było WHL i będzie peeeełnia szczęścia :brawo:
No to się Kondziu cieszysz - chop z Twojego (niedo)Rozwoju :) przechodzi do Leverkusen. Teraz tylko brakuje, żeby następnym przystankiem było WHL i będzie peeeełnia szczęścia :brawo:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
15 grudnia 2012, 15:35 [cytuj]
gorzej moze byc bo jak zacznie strzelac w bayerze to moze juz nie myslec o spurs.
gorzej moze byc bo jak zacznie strzelac w bayerze to moze juz nie myslec o spurs
15 grudnia 2012, 19:22 [cytuj]
Komentarz Darka Tuzimka do całej sytuacji o Miliku...

Gwiazdą wieczoru na pewno był Arkadiusz Milik, ale nie z racji tego, że strzelił w kadrze swoją pierwszą bramkę (chociaż to też istotne), ale dlatego, że jego transfer do Bayeru Leverkusen jest już prawie dopięty.

Koledzy z Górnika już wołają na na Arka Aspiryna, bo wiadomo, że jego przyszły klub jest mocno związany z koncernem farmaceutycznym.

Jeśli się potwierdzi, że Niemcy dają - o ile tylko Milik przejdzie testy medyczne - 3 mln euro plus bonusy, to jest to oferta z gatunku tych nie do odrzucenia.
Zresztą ja nie dołączę swojego głosu do chóru, który krzyczy, że Milik nie powinien odchodzić do Leverkusen, bo się nie przebije i słuch po nim zaginie jak po byłym zawodniku Cracovii Mateuszu Klichu.

Milik jest młody, ma dopiero 18 lat i stać go nawet na to, żeby przez jakiś czas posiedzieć na ławce rezerwowych Bayeru. Nie bardzo rozumiem dlaczego Niemcy płacąc za niego - bez przesady, ale jednak - konkretne pieniądze, mieli nie zadbać o rozwój tego zawodnika.

Rozumiem trenera Adama Nawałkę, że niechętnie wypuszcza w świat taki diament, bo jego interesuje przede wszystkim wynik sportowy, ale dla Milika ten transfer to może być trampolina do wielkiej kariery.

W dobrych warunkach, na dobrych boiskach, przy wspaniałym zapleczu technicznym i medycznym, z dobrymi fachowcami musi zrobić postęp. I co najważniejsze na co dzień będzie trenował z zawodnikami lepszymi niż w Górniku. W Zabrzu na zajęciach nie miał już na kim się wzorować, w Leverkusen może się sporo nauczyć.

I jest z sprawie tego transferu jeszcze jeden, istotny aspekt. Z tego co widzę, jak się zachowuje i co mówi Milik, to myślę, że to rozsądny chłopak, któremu - mimo młodego wieku - nie zagotuje się w głowie. Ma sporo skromności i pokory, wie że bez ciężkiej pracy będzie nikim, bo piłkarzy z talentem jest wielu. Utalentowanych i pracowitych, już dużo mniej. Jakoś bardzo w niego wierzę i jestem o niego spokojny. Być może dlatego, że gdy jako "żółtodziub" musiał zagrać przeciwko Anglii to nie spękał, grał swoje. A sukces zawsze zaczyna się od tego co w głowie. Trzymajmy kciuki.
Komentarz Darka Tuzimka do całej sytuacji o Miliku... Gwiazdą wieczoru na pewno był Arkadiusz Milik, ale nie z racji tego, że strzelił w kadrze swoją pierwszą bramkę (chociaż to też istotne), ale dlatego, że jego transfer do Bayeru Leverkusen jest już prawie dopięty. Koledzy z Górnika już wołają na na Arka Aspiryna, bo wiadomo, że jego przyszły klub jest mocno związany z koncernem farmaceutycznym. Jeśli się potwierdzi, że Niemcy dają - o ile tylko Milik przejdzie testy medyczne - 3 mln euro plus bonusy, to jest to oferta z gatunku tych nie do odrzucenia. Zresztą ja nie dołączę swojego głosu do chóru, który krzyczy, że Milik nie powinien odchodzić do Leverkusen, bo się nie przebije i słuch po nim zaginie jak po byłym zawodniku Cracovii Mateuszu Klichu. Milik jest młody, ma dopiero 18 lat i stać go nawet na to, żeby przez jakiś czas posiedzieć na ławce rezerwowych Bayeru. Nie bardzo rozumiem dlaczego Niemcy płacąc za niego - bez przesady, ale jednak - konkretne pieniądze, mieli nie zadbać o rozwój tego zawodnika. Rozumiem trenera Adama Nawałkę, że niechętnie wypuszcza w świat taki diament, bo jego interesuje przede wszystkim wynik sportowy, ale dla Milika ten transfer to może być trampolina do wielkiej kariery. W dobrych warunkach, na dobrych boiskach, przy wspaniałym zapleczu technicznym i medycznym, z dobrymi fachowcami musi zrobić postęp. I co najważniejsze na co dzień będzie trenował z zawodnikami lepszymi niż w Górniku. W Zabrzu na zajęciach nie miał już na kim się wzorować, w Leverkusen może się sporo nauczyć. I jest z sprawie tego transferu jeszcze jeden, istotny aspekt. Z tego co widzę, jak się zachowuje i co mówi Milik, to myślę, że to rozsądny chłopak, któremu - mimo młodego wieku - nie zagotuje się w głowie. Ma sporo skromności i pokory, wie że bez ciężkiej pracy będzie nikim, bo piłkarzy z talentem jest wielu. Utalentowanych i pracowitych, już dużo mniej. Jakoś bardzo w niego wierzę i jestem o niego spokojny. Być może dlatego, że gdy jako "żółtodziub" musiał zagrać przeciwko Anglii to nie spękał, grał swoje. A sukces zawsze zaczyna się od tego co w głowie. Trzymajmy kciuki
15 grudnia 2012, 19:33 [cytuj]
Jak transfer wypali i jak mu dobrze pójdzie, to może wskoczyć w miejsce Schurrle, który być może odejdzie latem.
Jak transfer wypali i jak mu dobrze pójdzie, to może wskoczyć w miejsce Schurrle, który być może odejdzie latem
LMAO
15 grudnia 2012, 20:14 [cytuj]
To że poszedł do silniejszej ligi to dobrze, ale czy wybrał dobry klub to czas pokaże. Jakby poszedł do BVB to bym się cieszył, bo Klopp lubi stawiać na młodzież. Leitner wchodził na boisko w meczach ligowych w wieku 17 lat. Nie wiem jak to będzie z szansami w Leverkusen. Ja wiem, że 3 mln € to ogromna ilość pieniędzy na polskie warunki, ale w poważnych klubach to nie jest kwota która zapewni mu starty. Oczywiście że Bayer zrobi wszystko, żeby się rozwinął, ale to samo zrobi dla jego konkurentów
To że poszedł do silniejszej ligi to dobrze, ale czy wybrał dobry klub to czas pokaże. Jakby poszedł do BVB to bym się cieszył, bo Klopp lubi stawiać na młodzież. Leitner wchodził na boisko w meczach ligowych w wieku 17 lat. Nie wiem jak to będzie z szansami w Leverkusen. Ja wiem, że 3 mln € to ogromna ilość pieniędzy na polskie warunki, ale w poważnych klubach to nie jest kwota która zapewni mu starty. Oczywiście że Bayer zrobi wszystko, żeby się rozwinął, ale to samo zrobi dla jego konkurentów
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2012, 20:26 [cytuj]
co Ty na to Konrad http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/arkadiusz-milik-na-testach-w-celticu,1,5332295,wiadomosc.html
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
15 grudnia 2012, 23:55 [cytuj]
Przecież to Daily Mail. :rotfl:
LMAO
16 grudnia 2012, 00:53 [cytuj]
chyba Daily Fail
chyba Daily Fail
16 grudnia 2012, 00:55 [cytuj]
varba powiedział/a:
To że poszedł do silniejszej ligi to dobrze, ale czy wybrał dobry klub to czas pokaże. Jakby poszedł do BVB to bym się cieszył, bo Klopp lubi stawiać na młodzież. Leitner wchodził na boisko w meczach ligowych w wieku 17 lat. Nie wiem jak to będzie z szansami w Leverkusen. Ja wiem, że 3 mln € to ogromna ilość pieniędzy na polskie warunki, ale w poważnych klubach to nie jest kwota która zapewni mu starty. Oczywiście że Bayer zrobi wszystko, żeby się rozwinął, ale to samo zrobi dla jego konkurentów


tak, zawsze mógłby iść do Lubuszanina Trzcianka, ale jakos mu do Starego Młyna daleko
tak, zawsze mógłby iść do Lubuszanina Trzcianka, ale jakos mu do Starego Młyna daleko
16 grudnia 2012, 10:34 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
tak, zawsze mógłby iść do Lubuszanina Trzcianka, ale jakos mu do Starego Młyna daleko



W Lubu by się nie przebił, po tygodniu by się rozpił i byłoby po chłopie. Ze Starego Młynu zrobili siłownie. Ze Stefanem Kiesslingiem czy Andre Schurrle wygra rywalizację twoim zdaniem!?
W Lubu by się nie przebił, po tygodniu by się rozpił i byłoby po chłopie. Ze Starego Młynu zrobili siłownie. Ze Stefanem Kiesslingiem czy Andre Schurrle wygra rywalizację twoim zdaniem!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 grudnia 2012, 12:39 [cytuj]
varba powiedział/a:
W Lubu by się nie przebił, po tygodniu by się rozpił i byłoby po chłopie. Ze Starego Młynu zrobili siłownie. Ze Stefanem Kiesslingiem czy Andre Schurrle wygra rywalizację twoim zdaniem!?


Szczerze? Na dzień dzisiejszy to nie, ale jak weźmie dupę w troki i zrobi postęp lewandowskiego to może za rok czy półtora wygryźć.

Na dzień dzisiejszy odchodzi z ekstraklasy jako zawodnik wybitny(co umówmy się wielką sztuką nie jest zabłysnąć u nas w ekstraklasie).

Są dwie opcje:
A) dzieje się z nim to co z Lewym w BVB(o ile dadzą mu pograć tak jak Klopp daje młodym)
B) po 3 latach grzania ławy wraca z podkulonym ogonem. Nie jednemu młodzianowi z wielkim talentem siedzenie na ławie(nawet w Realu czy Barcelonie) złamało kręgosłup karierowy
Szczerze? Na dzień dzisiejszy to nie, ale jak weźmie dupę w troki i zrobi postęp lewandowskiego to może za rok czy półtora wygryźć. Na dzień dzisiejszy odchodzi z ekstraklasy jako zawodnik wybitny(co umówmy się wielką sztuką nie jest zabłysnąć u nas w ekstraklasie). Są dwie opcje: A) dzieje się z nim to co z Lewym w BVB(o ile dadzą mu pograć tak jak Klopp daje młodym) B) po 3 latach grzania ławy wraca z podkulonym ogonem. Nie jednemu młodzianowi z wielkim talentem siedzenie na ławie(nawet w Realu czy Barcelonie) złamało kręgosłup karierowy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 153 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się