Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Transfery » Milik w Tottenhamie?
16 grudnia 2012, 21:46 [cytuj]
myślę że bliżej mu do "B" .. CHOĆ ŹLE M NIE ŻYCZĘ:tak:
myślę że bliżej mu do "B" .. CHOĆ ŹLE M NIE ŻYCZĘ:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
7 stycznia 2013, 12:31 [cytuj]
http://www.insidefutbol.com/2013/01/07/polish-wunderkind-arkadiusz-milik-ready-to-prove-tottenham-hotspur-wrong-with-bayer-leverkusen-switch/76517/?
http://www.insidefutbol.com/2013/01/07/polish-wunderkind-arkadiusz-milik-ready-to-prove-tottenham-hotspur-wrong-with-bayer-leverkusen-switch/76517/?
7 stycznia 2013, 19:26 [cytuj]
1. Po co się tu kłócicie ? Ten temat nazywa się : "Wyżyj się tutaj" albo "Pociśnij każdego kto tu napisze"
2.FC Porto kupuje młodych z ameryki południowej , ponieważ takie jest ich założenie . Kupują za grosze , sprzedają za miliony ( falcao , hulk ) . Sami od nich chcemy moutinho .
3. Nasz klub też założył swój ośrodek treningowy , a więc musi mieć tam zawodników ( głównie młodych ) do treningu . Jak ich zapewnić? Właśnie kupować zawodników pokroju Milika .
4. Milik ( w październiku bądź listopadzie ) powiedział ,że dogra sezon w górniku do końca , a potem odejdzie do klubu na zachodzie , więc teraz raczej nie ma co liczyć na jego transfer .
5. Osobiście wolałbym zobaczyć moutinho na white hart lane , niż jego .
1. Po co się tu kłócicie ? Ten temat nazywa się : "Wyżyj się tutaj" albo "Pociśnij każdego kto tu napisze" 2.FC Porto kupuje młodych z ameryki południowej , ponieważ takie jest ich założenie . Kupują za grosze , sprzedają za miliony ( falcao , hulk ) . Sami od nich chcemy moutinho . 3. Nasz klub też założył swój ośrodek treningowy , a więc musi mieć tam zawodników ( głównie młodych ) do treningu . Jak ich zapewnić? Właśnie kupować zawodników pokroju Milika . 4. Milik ( w październiku bądź listopadzie ) powiedział ,że dogra sezon w górniku do końca , a potem odejdzie do klubu na zachodzie , więc teraz raczej nie ma co liczyć na jego transfer . 5. Osobiście wolałbym zobaczyć moutinho na white hart lane , niż jego
7 stycznia 2013, 19:36 [cytuj]
Przecież Milik jest już w Leverkusen...
Przecież Milik jest już w Leverkusen
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się