Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
30 grudnia 2012, 14:06 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=240845
- dawać go na zmianę za Ade:rotfl:
http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=240845 - dawać go na zmianę za Ade:rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 grudnia 2012, 14:08 [cytuj]
Nie spodziewam się wielkich transferów. Bramkarza mamy na lata. Obrona powinna być w miarę dobra jak wróci Szczota i Kaboul. Pomoc też ok, ale tak jak większość z was mówi przydałby się ktoś typu Sneijder/Ericksen. Ale jak chcemy się bić o TOP3 to potrzeba dobrych napadziorów, ale tak jak mówię, wątpię zeby Levy wyłożył worek z pieniędzmi w zimie. Aa i potrzeba nam też dobrych rezerwowych jeżeli chcemy coś ugrać w LE a może i w przyszłym sezonie LM.
Nie spodziewam się wielkich transferów. Bramkarza mamy na lata. Obrona powinna być w miarę dobra jak wróci Szczota i Kaboul. Pomoc też ok, ale tak jak większość z was mówi przydałby się ktoś typu Sneijder/Ericksen. Ale jak chcemy się bić o TOP3 to potrzeba dobrych napadziorów, ale tak jak mówię, wątpię zeby Levy wyłożył worek z pieniędzmi w zimie. Aa i potrzeba nam też dobrych rezerwowych jeżeli chcemy coś ugrać w LE a może i w przyszłym sezonie LM
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
30 grudnia 2012, 14:36 [cytuj]
Wcale nie trzeba nam worka kasy.
Demba Ba -7mln funtów
Snejder-10mlnfuntów
Za tak dobrych zawodników niecałe 20mln to grosze.
Możemy sprzedac Jenasa Big Toma Gomesa i zarobic około 10mln.
Jesli spełnił by sie taki scenariusz Levy musi wyłożyc tylko 10 baniek
Wcale nie trzeba nam worka kasy. Demba Ba -7mln funtów Snejder-10mlnfuntów Za tak dobrych zawodników niecałe 20mln to grosze. Możemy sprzedac Jenasa Big Toma Gomesa i zarobic około 10mln. Jesli spełnił by sie taki scenariusz Levy musi wyłożyc tylko 10 baniek
30 grudnia 2012, 14:50 [cytuj]
Onio Reading podobno chce Big Toma ;)
Onio Reading podobno chce Big Toma ;)
Offence win games, defence wins titles
30 grudnia 2012, 14:55 [cytuj]
Jakbyśmy szukali jeszcze jednego stopera, to Lescott jest do wzięcia. Myślę że nie jest gorszy od Gallasa. Tylko ma pewnie wygórowane wymagania finansowe.
Jakbyśmy szukali jeszcze jednego stopera, to Lescott jest do wzięcia. Myślę że nie jest gorszy od Gallasa. Tylko ma pewnie wygórowane wymagania finansowe
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
30 grudnia 2012, 15:00 [cytuj]
Lescott? Nie ;) Zarabia coś ok 90 na tyg a żadnym kozakiem na środku nie jest ;) A są wg mnie ważniejsze wydatki niż stoper ;)
Lescott? Nie ;) Zarabia coś ok 90 na tyg a żadnym kozakiem na środku nie jest ;) A są wg mnie ważniejsze wydatki niż stoper ;)
Offence win games, defence wins titles
30 grudnia 2012, 16:52 [cytuj]
sprzedać toma, gomesa i cudiciniego, za livermorem też bym nie płakał. kupić snejdera albo fellainiego może jakiegoś rozgrywającego z hiszpani bo znając ich pewnie byłby co najmniej dobry :D , bramkarza wziąć z rezerw/młodzików i kupić jakiegoś obrońce też można (coloccini?)
sprzedać toma, gomesa i cudiciniego, za livermorem też bym nie płakał. kupić snejdera albo fellainiego może jakiegoś rozgrywającego z hiszpani bo znając ich pewnie byłby co najmniej dobry :D , bramkarza wziąć z rezerw/młodzików i kupić jakiegoś obrońce też można (coloccini?)
30 grudnia 2012, 17:30 [cytuj]
Newcastle swoich najlepszych grajków nie sprzeda za mniej niż 10 mln funtów a tyle za obrońcę nie ma sensu teraz wydawac
Newcastle swoich najlepszych grajków nie sprzeda za mniej niż 10 mln funtów a tyle za obrońcę nie ma sensu teraz wydawac
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 grudnia 2012, 17:54 [cytuj]
Walcott out i okienko będzie udane :)
Walcott out i okienko będzie udane :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
30 grudnia 2012, 18:15 [cytuj]
Sprzedać Gomesa i Hudda, jakieś półroczne wypożyczenie do Championship dla Livermore'a i kogoś z dwójki Townsend/Falque.

Teraz pytanie, gdzie się musimy wzmocnić? Bramka jest obsadzona doskonale, obrona po powrocie z kontuzji też będzie(Prawa - Walker, Naughton; Środek - Vertonghen, Kaboul, Gallas, Caulker, Dawson; Lewa - BAE, Vert/Naughton w razie czego i w lato będzie Rose). Do pomocy potrzebujemy kogoś na środek, kto potrafi rozegrać. Skrzydła mamy mocne. No i zostaje atak. Chciałbym zobaczyć kogoś kto potrafi zdobywać bramki, typowego napadziora. Ale to tylko możliwość.

Podsumowując wystarczy nam ktoś na środek, a takżę opcjonalnie napastnik.

Najlepsze typy?
Na pomoc może Sneijder, Eriksen, Gourcuff, Belhanda Dzagoyev, Adam Maher. Reszta, czyli Holtby, Moutinho, Isco, Willian też, ale raczej w zimie nie przyjdą.
Na atak Mbokani, Huntelaar, Ba, Llorente, Negredo, Wellington Nem, Leandro Damiao albo Schürrle(dwaj ostatni raczej za drodzy)
Sprzedać Gomesa i Hudda, jakieś półroczne wypożyczenie do Championship dla Livermore'a i kogoś z dwójki Townsend/Falque. Teraz pytanie, gdzie się musimy wzmocnić? Bramka jest obsadzona doskonale, obrona po powrocie z kontuzji też będzie(Prawa - Walker, Naughton; Środek - Vertonghen, Kaboul, Gallas, Caulker, Dawson; Lewa - BAE, Vert/Naughton w razie czego i w lato będzie Rose). Do pomocy potrzebujemy kogoś na środek, kto potrafi rozegrać. Skrzydła mamy mocne. No i zostaje atak. Chciałbym zobaczyć kogoś kto potrafi zdobywać bramki, typowego napadziora. Ale to tylko możliwość. Podsumowując wystarczy nam ktoś na środek, a takżę opcjonalnie napastnik. Najlepsze typy? Na pomoc może Sneijder, Eriksen, Gourcuff, Belhanda Dzagoyev, Adam Maher. Reszta, czyli Holtby, Moutinho, Isco, Willian też, ale raczej w zimie nie przyjdą. Na atak Mbokani, Huntelaar, Ba, Llorente, Negredo, Wellington Nem, Leandro Damiao albo Schürrle(dwaj ostatni raczej za drodzy)
LMAO
30 grudnia 2012, 18:51 [cytuj]
Onio11 powiedział/a:
Wcale nie trzeba nam worka kasy.
Demba Ba -7mln funtów
Snejder-10mlnfuntów
Za tak dobrych zawodników niecałe 20mln to grosze.
Możemy sprzedac Jenasa Big Toma Gomesa i zarobic około 10mln.
Jesli spełnił by sie taki scenariusz Levy musi wyłożyc tylko 10 baniek


10 mln za te 3 drewniaków? Trochę przesadziłeś.
10 mln za te 3 drewniaków? Trochę przesadziłeś
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
30 grudnia 2012, 19:11 [cytuj]
Hudd, JJ, Gomes = 8-9 baniek MAX
Hudd, JJ, Gomes = 8-9 baniek MAX
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 grudnia 2012, 20:13 [cytuj]
:glupek:Kasa będzie: Tottenham chairman Daniel Levy will tell Real Madrid that Gareth Bale is valued at 60million pounds.

:glupek:
:glupek:Kasa będzie: Tottenham chairman Daniel Levy will tell Real Madrid that Gareth Bale is valued at 60million pounds. :glupek:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 grudnia 2012, 20:24 [cytuj]
A chuj z tą kasą z taką polityką to my Ligi mistrzów zbyt często nie zobaczymy, chyba że będziemy wstawiać za to odpowiednich ludzi a nie substytutów.

Wie ktoś jak wygląda sprawa z Dzagoyevem? Bo ostatnio jakoś cicho a magik z niego całkiem niezły ;)
A chuj z tą kasą z taką polityką to my Ligi mistrzów zbyt często nie zobaczymy, chyba że będziemy wstawiać za to odpowiednich ludzi a nie substytutów. Wie ktoś jak wygląda sprawa z Dzagoyevem? Bo ostatnio jakoś cicho a magik z niego całkiem niezły ;)
Offence win games, defence wins titles
30 grudnia 2012, 21:07 [cytuj]
Kupić kogoś przynajmniej który pogra 4 lata. Młodego z perspektywami który wskoczy albo bd sie dobijał do pierwszej 11. Moje typy:
Isco
Dzagoyev
ewentualnie Belhanda
jeśli chodzi o pomoc a do ataku :
Gomis
Kupić kogoś przynajmniej który pogra 4 lata. Młodego z perspektywami który wskoczy albo bd sie dobijał do pierwszej 11. Moje typy: Isco Dzagoyev ewentualnie Belhanda jeśli chodzi o pomoc a do ataku : Gomis
30 grudnia 2012, 21:20 [cytuj]
Isco to niestety ale chyba juz nie dla nas naprawde ten chlopak to za 2 lata będzie mial status taki jak silva lub mata co do rosjanów nie mam zaufania rozchleje sie jak to maja w zwyczaju a o belhandzie nie moge nic powiedziec bo nie ogladam ligue gdyby udało się isco to mozna nazywac to sukcesem.
Isco to niestety ale chyba juz nie dla nas naprawde ten chlopak to za 2 lata będzie mial status taki jak silva lub mata co do rosjanów nie mam zaufania rozchleje sie jak to maja w zwyczaju a o belhandzie nie moge nic powiedziec bo nie ogladam ligue gdyby udało się isco to mozna nazywac to sukcesem
30 grudnia 2012, 22:18 [cytuj]
Tak z ciekawości sprawdziłem, jak grają nasi niechciani gracze na wypożyczeniach i tylko można by liczyć na sprzedaż Khumalo, który regularnie gra w PAOKu (14 występów). Natomiast co do pozostałych ciężko będzie znaleźć kupca. Jenas 6 występów 1 bramka, Bentley 7 występów. Orientuje się ktoś do kiedy ostatnia dwójka ma kontrakty plus Cuddicini ?
Tak z ciekawości sprawdziłem, jak grają nasi niechciani gracze na wypożyczeniach i tylko można by liczyć na sprzedaż Khumalo, który regularnie gra w PAOKu (14 występów). Natomiast co do pozostałych ciężko będzie znaleźć kupca. Jenas 6 występów 1 bramka, Bentley 7 występów. Orientuje się ktoś do kiedy ostatnia dwójka ma kontrakty plus Cuddicini ?
31 grudnia 2012, 00:41 [cytuj]
http://www.skysports.com/video/inline/0,,16426_8371941,00.html można posłuchać o transferach tyle że mieli gadać o Mountinho u nas a rozgadali się o Llorente w Looserpoolu :/

Tak pomarzyć: A może by nasze szefostwo powalczyło o Suareza? Coś czytałęm że chce grać w LM a w l`poolu hmm... nie ma szans na to a u nas na pewno większe :D WIęc może by się ruszyli...
http://www.skysports.com/video/inline/0,,16426_8371941,00.html można posłuchać o transferach tyle że mieli gadać o Mountinho u nas a rozgadali się o Llorente w Looserpoolu :/ Tak pomarzyć: A może by nasze szefostwo powalczyło o Suareza? Coś czytałęm że chce grać w LM a w l`poolu hmm... nie ma szans na to a u nas na pewno większe :D WIęc może by się ruszyli
Offence win games, defence wins titles
31 grudnia 2012, 01:04 [cytuj]
Hmm... brakuje nam rozgrywającego, który miałby kończące, ostatnie podanie. Dlatego targowałbym się za Sneijdera, jeśli jego wymagania finansowe nie będą wielkie. A jeśli nie, to Eriksen- to chyba w tej chwili największy talent w Europie. Kupimy go teraz, z korzyścią na lata, a sprzedamy go za 60 mln :rotfl: Albo Willian, choć to bardziej lewy pomocnik, to myślę, że na środku by sobie poradził, a gościu jest po prostu kapitalny ;)
Hmm... brakuje nam rozgrywającego, który miałby kończące, ostatnie podanie. Dlatego targowałbym się za Sneijdera, jeśli jego wymagania finansowe nie będą wielkie. A jeśli nie, to Eriksen- to chyba w tej chwili największy talent w Europie. Kupimy go teraz, z korzyścią na lata, a sprzedamy go za 60 mln :rotfl: Albo Willian, choć to bardziej lewy pomocnik, to myślę, że na środku by sobie poradził, a gościu jest po prostu kapitalny ;)
31 grudnia 2012, 01:15 [cytuj]
Diego on w Doniecku gra na środku. ( w LM na pewno) i jak widziałem mecze szachtara to rozgrywał kapitalnie! I w dodatku ganiał z obrony do ataku więc ideał :D I jeszcze on jest zdesperowany żeby opuścić ukrainę bo chce zagrać na mundialu w Brazylii :D
Diego on w Doniecku gra na środku. ( w LM na pewno) i jak widziałem mecze szachtara to rozgrywał kapitalnie! I w dodatku ganiał z obrony do ataku więc ideał :D I jeszcze on jest zdesperowany żeby opuścić ukrainę bo chce zagrać na mundialu w Brazylii :D
Offence win games, defence wins titles
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 88 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się