Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
2 stycznia 2013, 15:19 [cytuj]
http://www.givemefootball.com/premier-league/tottenham-weigh-up-37m-double-transfer-swoop dzieje się :D
http://www.givemefootball.com/premier-league/tottenham-weigh-up-37m-double-transfer-swoop dzieje się :D
Offence win games, defence wins titles
2 stycznia 2013, 15:29 [cytuj]
Ani trochę nie wierze że Levy wyda w zimie 40 mln na 2 graczy. Nie ma takiej opcji. Poza tym Shakhtar zażądałby więcej za Williana niż 17 mln.
Jak kogos kupimy to w promocji i raczej na koniec okienka. Moim zdaniem możliwe transfery to Snejder lub Holtby
Ani trochę nie wierze że Levy wyda w zimie 40 mln na 2 graczy. Nie ma takiej opcji. Poza tym Shakhtar zażądałby więcej za Williana niż 17 mln. Jak kogos kupimy to w promocji i raczej na koniec okienka. Moim zdaniem możliwe transfery to Snejder lub Holtby
2 stycznia 2013, 15:42 [cytuj]
Myślę, że nie potrzebne są nam jakieś głośne nazwiska w zimie. Po małej rewolucji przed sezonem trochę czasu nam zajęło dojście do wysokiej formy. Od jakiegoś czasu gramy bardzo dobrze i nie ma sensu znowu sprowadzać 3-4 nowych zawodników o których tak ciągle piszecie w tym temacie bo wprowadzanie do składu tak wielu nowych piłkarzy mogłoby zachwiać równowagę i wyjść tylko na złe. Znów musielibyśmy czekać aż piłkarze się wprowadzą do drużyny i zaczną grać na miarę swoich umiejętności tak jak to było (a może nawet dalej jest) w przypadku Gylfiego, Dempseya, czy Caulkera, który po powrocie z wypożyczenia w zasadzie też jest nowy w drużynie. Takie wprowadzanie nowych piłkarzy na pewno kosztowałoby nas kilka punktów, które w końcówce sezonu mogłyby się okazać bezcenne. Mamy mocną, szeroką kadrę i nie ma sensu wydawać pieniędzy i robić jakieś transfery na siłę, a później czekać do marca aż zaczną grać dobrze. W zasadzie jedyne braki jakie dostrzegam w naszej kadrze to to, że mamy tylko dwóch napastników (a jeśli Ade jednak pojedzie na PNA, to może się okazać, że zostaniemy tylko z Defołkiem). Myślę, że dobrym ruchem transferowym mógłby być Wilfried Zaha, który w dodatku jest jak najbardziej w naszym zasięgu, zarówno pod względem finansowym jak i czysto sportowym, bo transfer do Tottenhamu byłby dla niego dużym krokiem naprzód. Rozgrywającego moim zdaniem nam nie potrzeba, no, chyba, że byłby to jakiś wymiatacz pokroju Sneijdera w formie, bo Sandro i Dembele mają bardzo mocną pozycję w pierwszym składzie i obaj dają drużynie bardzo, bardzo dużo. Nie wierzę, że wydamy 15-20 mln na np. Sneijdera, czy Williana, a kupować kogoś gorszego po prostu nie ma sensu, więc wstrzymałbym się z jakimikolwiek nowymi środkowymi pomocnikami.

Podsumowując, będę zadowolony jesli nikt kluczowy nie odejdzie (Bale do Realu, BAE do Chelsea) i pozyskamy jednego napastnika. I niczego więcej nam nie potrzeba.
Myślę, że nie potrzebne są nam jakieś głośne nazwiska w zimie. Po małej rewolucji przed sezonem trochę czasu nam zajęło dojście do wysokiej formy. Od jakiegoś czasu gramy bardzo dobrze i nie ma sensu znowu sprowadzać 3-4 nowych zawodników o których tak ciągle piszecie w tym temacie bo wprowadzanie do składu tak wielu nowych piłkarzy mogłoby zachwiać równowagę i wyjść tylko na złe. Znów musielibyśmy czekać aż piłkarze się wprowadzą do drużyny i zaczną grać na miarę swoich umiejętności tak jak to było (a może nawet dalej jest) w przypadku Gylfiego, Dempseya, czy Caulkera, który po powrocie z wypożyczenia w zasadzie też jest nowy w drużynie. Takie wprowadzanie nowych piłkarzy na pewno kosztowałoby nas kilka punktów, które w końcówce sezonu mogłyby się okazać bezcenne. Mamy mocną, szeroką kadrę i nie ma sensu wydawać pieniędzy i robić jakieś transfery na siłę, a później czekać do marca aż zaczną grać dobrze. W zasadzie jedyne braki jakie dostrzegam w naszej kadrze to to, że mamy tylko dwóch napastników (a jeśli Ade jednak pojedzie na PNA, to może się okazać, że zostaniemy tylko z Defołkiem). Myślę, że dobrym ruchem transferowym mógłby być Wilfried Zaha, który w dodatku jest jak najbardziej w naszym zasięgu, zarówno pod względem finansowym jak i czysto sportowym, bo transfer do Tottenhamu byłby dla niego dużym krokiem naprzód. Rozgrywającego moim zdaniem nam nie potrzeba, no, chyba, że byłby to jakiś wymiatacz pokroju Sneijdera w formie, bo Sandro i Dembele mają bardzo mocną pozycję w pierwszym składzie i obaj dają drużynie bardzo, bardzo dużo. Nie wierzę, że wydamy 15-20 mln na np. Sneijdera, czy Williana, a kupować kogoś gorszego po prostu nie ma sensu, więc wstrzymałbym się z jakimikolwiek nowymi środkowymi pomocnikami. Podsumowując, będę zadowolony jesli nikt kluczowy nie odejdzie (Bale do Realu, BAE do Chelsea) i pozyskamy jednego napastnika. I niczego więcej nam nie potrzeba
2 stycznia 2013, 15:43 [cytuj]
Ja zainteresował sie Ricardo Quaresmą. Wiem że był by to ryzykowny transfer ale gość jest wolnym zawodnikiem a byłby alternatywą na skrzydło w razie kontuzji Bale lub Lennona. Podpisac kontrakt do konca sezonu gdyby sie nie sprawdził to by odszedł ,jakby sie sprawdził można by było zaoferowac mu nowy kontrakt
Ja zainteresował sie Ricardo Quaresmą. Wiem że był by to ryzykowny transfer ale gość jest wolnym zawodnikiem a byłby alternatywą na skrzydło w razie kontuzji Bale lub Lennona. Podpisac kontrakt do konca sezonu gdyby sie nie sprawdził to by odszedł ,jakby sie sprawdził można by było zaoferowac mu nowy kontrakt
2 stycznia 2013, 16:08 [cytuj]
Jak już pisałem, kupmy kogoś na atak(typowego snajpera) i kogoś kto potrafi rozegrać do środka. Będę zadowolony z jednego gracza.

BTW Walu, Dembele ładnie wszedł do składu, więc na tych pozycjach aż tak bym się nie martwił.
Jak już pisałem, kupmy kogoś na atak(typowego snajpera) i kogoś kto potrafi rozegrać do środka. Będę zadowolony z jednego gracza. BTW Walu, Dembele ładnie wszedł do składu, więc na tych pozycjach aż tak bym się nie martwił
LMAO
2 stycznia 2013, 16:21 [cytuj]
Sturridge i Demba Ba

obaj byli w naszym zasięgu a teraz już Daniel w LFC i Demba Ba prowadzi rozmowy z Chelsea.
Sturridge i Demba Ba obaj byli w naszym zasięgu a teraz już Daniel w LFC i Demba Ba prowadzi rozmowy z Chelsea
.upadamy na dno by odbić się od niego.
2 stycznia 2013, 16:22 [cytuj]
Onio11 powiedział/a:
Ja zainteresował sie Ricardo Quaresmą. Wiem że był by to ryzykowny transfer ale gość jest wolnym zawodnikiem a byłby alternatywą na skrzydło w razie kontuzji Bale lub Lennona. Podpisac kontrakt do konca sezonu gdyby sie nie sprawdził to by odszedł ,jakby sie sprawdził można by było zaoferowac mu nowy kontrakt


Quaresma nie dał rady w Angielskiej lidze już w barwach Chelsea. We włoskiej też lipa w Interze. W Turcji rozrabiał. Człowiek stworzony do gry dla Porto i Portugalii :) zamknijmy ten temat Ricardo bo naprawdę jak się pozna sylwetkę tego zawodnika każdy wyciągnie wniosek NIE
Quaresma nie dał rady w Angielskiej lidze już w barwach Chelsea. We włoskiej też lipa w Interze. W Turcji rozrabiał. Człowiek stworzony do gry dla Porto i Portugalii :) zamknijmy ten temat Ricardo bo naprawdę jak się pozna sylwetkę tego zawodnika każdy wyciągnie wniosek NIE
.upadamy na dno by odbić się od niego.
2 stycznia 2013, 16:31 [cytuj]
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,13133060,Premier_League__Newcastle_zaakceptowalo_oferte_Chelsea.html

Nie byłby złym nabytkiem, ale mocno niepewna jego dyspozycja fizyczna. Nie zmienia to jednak faktu, że powinniśmy się rozglądać za jakimś napastnikiem zanim uprzedzą nas inne kluby.
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,13133060,Premier_League__Newcastle_zaakceptowalo_oferte_Chelsea.html Nie byłby złym nabytkiem, ale mocno niepewna jego dyspozycja fizyczna. Nie zmienia to jednak faktu, że powinniśmy się rozglądać za jakimś napastnikiem zanim uprzedzą nas inne kluby
2 stycznia 2013, 17:36 [cytuj]
Może Bent? :D
Może Bent? :D
2 stycznia 2013, 18:34 [cytuj]
jeden dobry transfer (pilkarz ofensywny/rozgrywający) - i jestem happy:rotfl:
jeden dobry transfer (pilkarz ofensywny/rozgrywający) - i jestem happy:rotfl:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 stycznia 2013, 18:37 [cytuj]
a jak ade pojeddzie na PNA??? sam defoe nie da rady.
a jak ade pojeddzie na PNA??? sam defoe nie da rady
2 stycznia 2013, 18:41 [cytuj]
i jak w dodatku Defoe złapie kontuzje :boisie:
i jak w dodatku Defoe złapie kontuzje :boisie:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
2 stycznia 2013, 18:59 [cytuj]
deiak7 powiedział/a:
i jak w dodatku Defoe złapie kontuzje :boisie:


huddmissile na atak :szok: na poważnie bardziej widział bym u nas napastnika, hmm może poszukać wśród mniejszych lig. A wiecie jak może nasi scouci pracują? może za mało...dużo za mało:bezradny:
huddmissile na atak :szok: na poważnie bardziej widział bym u nas napastnika, hmm może poszukać wśród mniejszych lig. A wiecie jak może nasi scouci pracują? może za mało...dużo za mało:bezradny:
Blue and white blood...
2 stycznia 2013, 19:06 [cytuj]
Interesował mnie ten john guidetti ale miał ostatnio problemy dosyć poważne ze zdrowiem ale 20 bramek w lidze holenderskiej to nie przypadek chyba.
Interesował mnie ten john guidetti ale miał ostatnio problemy dosyć poważne ze zdrowiem ale 20 bramek w lidze holenderskiej to nie przypadek chyba
2 stycznia 2013, 19:21 [cytuj]
Mi się marzył Luuk De Jong król strzelców Eredivisie poszedł do Moenchen Gladbach i kupa dajnozaura więc napdziory z tej ligi mnie nie przekonują dlatego ja bym przeszukał amerykę południową/ azję bo Hulka wyciągnęli z japońskiej ligii ;p
Mi się marzył Luuk De Jong król strzelców Eredivisie poszedł do Moenchen Gladbach i kupa dajnozaura więc napdziory z tej ligi mnie nie przekonują dlatego ja bym przeszukał amerykę południową/ azję bo Hulka wyciągnęli z japońskiej ligii ;p
Offence win games, defence wins titles
2 stycznia 2013, 20:32 [cytuj]

Jak by sie nam udało tych 2 graczy kupićto lepszego okienka transferowego nie widzę :cwaniak:
Jak by sie nam udało tych 2 graczy kupićto lepszego okienka transferowego nie widzę :cwaniak:
2 stycznia 2013, 20:35 [cytuj]
Llorente jest wolnym zawodnikiem od teraz. Można by się zakręcić koło niego. Na pewno pasowałby do stylu Tottenhamu gdzie gramy wysokimi napadziorami.
Llorente jest wolnym zawodnikiem od teraz. Można by się zakręcić koło niego. Na pewno pasowałby do stylu Tottenhamu gdzie gramy wysokimi napadziorami
2 stycznia 2013, 20:41 [cytuj]
Llorente wolny bedzie dopiero w lipcu. Ma jeszcze pół roku kontraktu
Llorente wolny bedzie dopiero w lipcu. Ma jeszcze pół roku kontraktu
2 stycznia 2013, 20:47 [cytuj]
Llorente podpisał/podpisze umowę z Juve więc chłop nie dla nas ;) Ja z Athleticu to bym tylko Ikera Muniaina zabrał do nas :D Skrzydło/Atak :D Idealny koleś dla nas
Llorente podpisał/podpisze umowę z Juve więc chłop nie dla nas ;) Ja z Athleticu to bym tylko Ikera Muniaina zabrał do nas :D Skrzydło/Atak :D Idealny koleś dla nas
Offence win games, defence wins titles
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się