Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  53  54  55  56  57    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
29 stycznia 2013, 18:19 [cytuj]
coś pisali wczoraj czy w niedziele że Willian nie może doczekać się transferu do premier league ale nikt o niego nie żłożył oferty , może Levy dał by 20 mln na koniec okienka plus napadzior jakiś
coś pisali wczoraj czy w niedziele że Willian nie może doczekać się transferu do premier league ale nikt o niego nie żłożył oferty , może Levy dał by 20 mln na koniec okienka plus napadzior jakiś
29 stycznia 2013, 18:31 [cytuj]
a ja nadal obstawiam przy swoim i ubolewam, że nawet nie zainteresowaliśmy się (chyba) Quagliarellą ... klasa sama w sobie, emerytem nie jest, Juventus go nie chce co udowodnił sprowadzając takiego ogórka jak Anelka ... brakuje nam napastnika, a jak już nasi są zdrowi to strzelają ... wybiórczo, na rynku taki kąsek a tu cisza ... panie Levy, czytaj to Pan!

bardzo mnie cieszy wcześniejszy transfer Holtby'ego, chłopak jest pełen entuzjazmu i mam nadzieję, że to się przełoży na jego postawę na boisku. Daje kilka opcji w ataku, teoretycznie podobny gracz do Sigurdssona, ale wierzę, że dla obydwu znajdzie się miejsce w klubie. Swoją drogą strasznie szkoda mi Islandczyka, w Swansea dzielił i rządził, u nas nie może się odnaleźć ... ale wierzę w niego ;)
a ja nadal obstawiam przy swoim i ubolewam, że nawet nie zainteresowaliśmy się (chyba) Quagliarellą ... klasa sama w sobie, emerytem nie jest, Juventus go nie chce co udowodnił sprowadzając takiego ogórka jak Anelka ... brakuje nam napastnika, a jak już nasi są zdrowi to strzelają ... wybiórczo, na rynku taki kąsek a tu cisza ... panie Levy, czytaj to Pan! bardzo mnie cieszy wcześniejszy transfer Holtby'ego, chłopak jest pełen entuzjazmu i mam nadzieję, że to się przełoży na jego postawę na boisku. Daje kilka opcji w ataku, teoretycznie podobny gracz do Sigurdssona, ale wierzę, że dla obydwu znajdzie się miejsce w klubie. Swoją drogą strasznie szkoda mi Islandczyka, w Swansea dzielił i rządził, u nas nie może się odnaleźć ... ale wierzę w niego ;)
29 stycznia 2013, 19:16 [cytuj]
Pudzian ostatnio w technikę przykoksił :D nawet z półobrotu potrafi zaje...ć
Pudzian ostatnio w technikę przykoksił :D nawet z półobrotu potrafi zaje...ć
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 stycznia 2013, 19:46 [cytuj]
kupmy Pudzian do ataku - na ostatnie 5 minut wejdzie - a doliczonym czasie będą musieli wjechać karetką z tlenem:tak:
---
a tak na serio - tracę nadzieje na napastnika bo zostało nico ponad 51 godzin do końca okienka o tu, żadnych ruchów --- już powinniśmy mieć jakieś zdjęcie Son-a albo Hooper-a np: z lotniska w Londynie, albo jakieś inne przecieki od ludzi, którzy pracują na WHL..:mysli:
kupmy Pudzian do ataku - na ostatnie 5 minut wejdzie - a doliczonym czasie będą musieli wjechać karetką z tlenem:tak: --- a tak na serio - tracę nadzieje na napastnika bo zostało nico ponad 51 godzin do końca okienka o tu, żadnych ruchów --- już powinniśmy mieć jakieś zdjęcie Son-a albo Hooper-a np: z lotniska w Londynie, albo jakieś inne przecieki od ludzi, którzy pracują na WHL..:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 stycznia 2013, 19:56 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
kupmy Pudzian do ataku - na ostatnie 5 minut wejdzie - a doliczonym czasie będą musieli wjechać karetką z tlenem:tak:
---
a tak na serio - tracę nadzieje na napastnika bo zostało nico ponad 51 godzin do końca okienka o tu, żadnych ruchów --- już powinniśmy mieć jakieś zdjęcie Son-a albo Hooper-a np: z lotniska w Londynie, albo jakieś inne przecieki od ludzi, którzy pracują na WHL..:mysli:


Ja będę na lotnisku a potem na WHL :luzik: No i zrobię sobie zdjęcie i wyślę Ci.
Ja będę na lotnisku a potem na WHL :luzik: No i zrobię sobie zdjęcie i wyślę Ci
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 stycznia 2013, 20:00 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Ja będę na lotnisku a potem na WHL :luzik:


jaki jesteś typ napastnika? Lis pola karnego? Cofnięty napastnik czy może "we wspomnieniach Ernest Pol, a tu samobójczy gol" ?
jaki jesteś typ napastnika? Lis pola karnego? Cofnięty napastnik czy może "we wspomnieniach Ernest Pol, a tu samobójczy gol" ?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 stycznia 2013, 20:04 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
jaki jesteś typ napastnika? Lis pola karnego? Cofnięty napastnik czy może "we wspomnieniach Ernest Pol, a tu samobójczy gol" ?


Bliżej mi do bramkarza Arabii Saudyjskiej na MŚ w szczypiorniaku.
Bliżej mi do bramkarza Arabii Saudyjskiej na MŚ w szczypiorniaku
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 stycznia 2013, 20:18 [cytuj]
"Ja będę na lotnisku a potem na WHL No i zrobię sobie zdjęcie i wyślę Ci."

nie wiem czy nas stać na Trzaskal-a ?? ale jak będzie na lotnisku a później na WHL to znaczy, że coś jest na rzeczy ..:mysli:
"Ja będę na lotnisku a potem na WHL No i zrobię sobie zdjęcie i wyślę Ci." nie wiem czy nas stać na Trzaskal-a ?? ale jak będzie na lotnisku a później na WHL to znaczy, że coś jest na rzeczy ..:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 stycznia 2013, 20:22 [cytuj]
http://transfery.info/56268,tottenham-jeszcze-w-styczniu-pozyska-napastnika
http://transfery.info/56268,tottenham-jeszcze-w-styczniu-pozyska-napastnika
29 stycznia 2013, 20:33 [cytuj]
- Możemy podjąć ryzyko i kontynuować sezon z napastnikami, których mamy w kadrze, jednakże nie oznacza to, że nie szukamy innych możliwości – powiedział menedżer Tottenhamu.

W ciągu ostatnich dni z w kontekście gry w Tottenhamie wymienia się napastnika Internacionalu Porto Alegre, Brazylijczyka Leandro Damiao oraz polskiego snajpera Trzaskala.

:D
- Możemy podjąć ryzyko i kontynuować sezon z napastnikami, których mamy w kadrze, jednakże nie oznacza to, że nie szukamy innych możliwości – powiedział menedżer Tottenhamu. W ciągu ostatnich dni z w kontekście gry w Tottenhamie wymienia się napastnika Internacionalu Porto Alegre, Brazylijczyka Leandro Damiao oraz polskiego snajpera Trzaskala. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 stycznia 2013, 20:45 [cytuj]
Zapuśćmy plotę. Rzucimy foty trzaskala na lotnisku, potem na WHL i napiszemy, że to dobry polski napastnik. Chociaż wszyscy go skojarzą z Rasiakiem. :D

Mnie Damiao jakoś nie przekonuje. Niby tam jakiś dobry, młody napastnik, ale my potrzebujemy kogoś od zaraz. Dlatego najbardziej by mi się podobał Negredo. Chociaż szczerze, nie zdziwię się, jak jednak nikogo nie kupimy.
Zapuśćmy plotę. Rzucimy foty trzaskala na lotnisku, potem na WHL i napiszemy, że to dobry polski napastnik. Chociaż wszyscy go skojarzą z Rasiakiem. :D Mnie Damiao jakoś nie przekonuje. Niby tam jakiś dobry, młody napastnik, ale my potrzebujemy kogoś od zaraz. Dlatego najbardziej by mi się podobał Negredo. Chociaż szczerze, nie zdziwię się, jak jednak nikogo nie kupimy
LMAO
29 stycznia 2013, 20:50 [cytuj]
[quote=Hades]Zapuśćmy plotę. Rzucimy foty trzaskala na lotnisku, potem na WHL i napiszemy, że to dobry polski napastnik. Chociaż wszyscy go skojarzą z Rasiakiem. :D

Jasne: rocznik 71 180 cm i bagatela 87 kg. Rozpierdoliłbym to całe pole karne:-)
[quote=Hades]Zapuśćmy plotę. Rzucimy foty trzaskala na lotnisku, potem na WHL i napiszemy, że to dobry polski napastnik. Chociaż wszyscy go skojarzą z Rasiakiem. :D Jasne: rocznik 71 180 cm i bagatela 87 kg. Rozpierdoliłbym to całe pole karne:-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 stycznia 2013, 20:57 [cytuj]
Przynajmniej silny fizycznie i dobrze na nogach się musi trzymać. A to dobre cechy do Premier League :D
Przynajmniej silny fizycznie i dobrze na nogach się musi trzymać. A to dobre cechy do Premier League :D
29 stycznia 2013, 21:08 [cytuj]
Nie wiem jak u nas z taktyką AVB, ale myślę, że Trzaskal ma 100% szanse na wyjściową 11 u Harry'ego w QPR :hejka:
Nie wiem jak u nas z taktyką AVB, ale myślę, że Trzaskal ma 100% szanse na wyjściową 11 u Harry'ego w QPR :hejka:
Blue and white blood...
29 stycznia 2013, 21:17 [cytuj]
Ehh... Oglądam AV vs Newcastle i patrząc na ich grę to możemy mieć problem. Gouffran i Sissoko już grają i obaj grają bardzo ładnie. No i Cabaye jaką bramkę ustrzelił. Szacun.
Ehh... Oglądam AV vs Newcastle i patrząc na ich grę to możemy mieć problem. Gouffran i Sissoko już grają i obaj grają bardzo ładnie. No i Cabaye jaką bramkę ustrzelił. Szacun
LMAO
29 stycznia 2013, 21:49 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Ehh... Oglądam AV vs Newcastle i patrząc na ich grę to możemy mieć problem. Gouffran i Sissoko już grają i obaj grają bardzo ładnie. No i Cabaye jaką bramkę ustrzelił. Szacun


No i to mnie bardzo martwi. Liczę na zmianę złej passy.
No i to mnie bardzo martwi. Liczę na zmianę złej passy
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 stycznia 2013, 21:53 [cytuj]
HR chyba nigdy tyle kasy nie widział. Niezły komfort ma:

It is being reported by A Bola in Portugal that QPR have reached a deal with Porto to sign Rolando, with only personal terms left to be agreed before the defender makes the move to the struggling Premier League side.
HR chyba nigdy tyle kasy nie widział. Niezły komfort ma: It is being reported by A Bola in Portugal that QPR have reached a deal with Porto to sign Rolando, with only personal terms left to be agreed before the defender makes the move to the struggling Premier League side
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 stycznia 2013, 21:54 [cytuj]
Widzieli wywiad Holtbyego? WIdać u niego taką zajebistą radość z bycia nowym graczem Tottenhamu :D Zajebisty kolo :D
Widzieli wywiad Holtbyego? WIdać u niego taką zajebistą radość z bycia nowym graczem Tottenhamu :D Zajebisty kolo :D
Offence win games, defence wins titles
29 stycznia 2013, 22:37 [cytuj]
No i City traci punkty z QPR. Harry zaczyna działać ...
No i City traci punkty z QPR. Harry zaczyna działać
29 stycznia 2013, 22:55 [cytuj]
ponoć Defoe ozdrowiał i będzie dostępny jutro:mysli:
- nasze szanse na nowego napaziora spadły:mysli:
ponoć Defoe ozdrowiał i będzie dostępny jutro:mysli: - nasze szanse na nowego napaziora spadły:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
|<  <<  <  53  54  55  56  57    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się