Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  54  55  56  57  58    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
29 stycznia 2013, 22:59 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
ponoć Defoe ozdrowiał i będzie dostępny jutro:mysli:
- nasze szanse na nowego napaziora spadły:mysli:


źródło Rafał...
źródło Rafał
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 stycznia 2013, 23:07 [cytuj]
Tak się składa, że Rolando zagrał w tym sezonie dwie końcówki i jest do wyjecia praktycznie za bez cen. U nas mógłby być wartościowym rezerwowym. Wtedy Gallas mógłby sobie iść.
Tak się składa, że Rolando zagrał w tym sezonie dwie końcówki i jest do wyjecia praktycznie za bez cen. U nas mógłby być wartościowym rezerwowym. Wtedy Gallas mógłby sobie iść
29 stycznia 2013, 23:11 [cytuj]
Eee tam ;) Mamy Janka, Daws się ogarnął, wróci Kaboul, Gallas gra lepiej niż Steven C. więc po co go wywalać? Potrzebny striker a nie stoper, jeśli obrona to Lewy obrońca jak już!
Eee tam ;) Mamy Janka, Daws się ogarnął, wróci Kaboul, Gallas gra lepiej niż Steven C. więc po co go wywalać? Potrzebny striker a nie stoper, jeśli obrona to Lewy obrońca jak już!
Offence win games, defence wins titles
29 stycznia 2013, 23:22 [cytuj]
:boisie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151292396263505&set=a.10151292395733505.470214.351687753504&type=1&permPage=1


--- Roman Pavluczenko za bramką :krzyk:
:boisie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151292396263505&set=a.10151292395733505.470214.351687753504&type=1&permPage=1 --- Roman Pavluczenko za bramką :krzyk:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
29 stycznia 2013, 23:27 [cytuj]
Swoją drogą na zdjęciu widać za co Gomes dostaje pensję :D
Swoją drogą na zdjęciu widać za co Gomes dostaje pensję :D
29 stycznia 2013, 23:31 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Swoją drogą na zdjęciu widać za co Gomes dostaje pensję :D


To samo pomyślałem oglądając zdjęcie :rotfl:
To samo pomyślałem oglądając zdjęcie :rotfl:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
29 stycznia 2013, 23:54 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Swoją drogą na zdjęciu widać za co Gomes dostaje pensję :D


Za dwa cycki.
Za dwa cycki
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 00:06 [cytuj]
No dobra panowie juz dzis powinnismy co nie co sie dowiedziec, czy bedzie jakis napastnik czy ni ;p
No dobra panowie juz dzis powinnismy co nie co sie dowiedziec, czy bedzie jakis napastnik czy ni ;p
30 stycznia 2013, 00:37 [cytuj]
Źródło do info o Defoe:
http://www1.skysports.com/football/news/11675/8454804?
Źródło do info o Defoe: http://www1.skysports.com/football/news/11675/8454804?
LMAO
30 stycznia 2013, 00:40 [cytuj]
Obstawiam, że przyjdzie Hooper albo nikt
Obstawiam, że przyjdzie Hooper albo nikt
30 stycznia 2013, 01:05 [cytuj]
Obstawiam, że będzie walka między Son a Hooper ewentualnie spróbujemy pokrzyżować plany Harremu i powalczymy o Croucha
Cytując angielskie formu tottenhamu:

Son Heung Min (20) ... two good feet...and can play anywhere. Striker, on the wing -either side - or in attacking midfield.

He is quoted as saying: "I don't care where I play. The main thing is I'm in the game. I can play right, left, as a forward or behind it. What the coach says, I'll do. I don't have a favorite position. I'll be anywhere and always on the throttle."
Obstawiam, że będzie walka między Son a Hooper ewentualnie spróbujemy pokrzyżować plany Harremu i powalczymy o Croucha Cytując angielskie formu tottenhamu: Son Heung Min (20) ... two good feet...and can play anywhere. Striker, on the wing -either side - or in attacking midfield. He is quoted as saying: "I don't care where I play. The main thing is I'm in the game. I can play right, left, as a forward or behind it. What the coach says, I'll do. I don't have a favorite position. I'll be anywhere and always on the throttle."
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 01:05 [cytuj]
No Panowie! Koniec żartów- zostało 47 godzin! Panie Levy- Spina Pan poślady i kupuje Pan :D
No Panowie! Koniec żartów- zostało 47 godzin! Panie Levy- Spina Pan poślady i kupuje Pan :D
30 stycznia 2013, 02:04 [cytuj]
angielskie media donoszą, że dziś lub w ostatnim dniu okienka raz jeszcze postaramy się o podpis Damiao. Oferta ma oscylować wokół 15 baniek, a spekulacje podgrzewa fakt, iż Internacional zakupił właśnie nowego napastnika, choć oczywiście to może nie mieć żadnego znaczenia ;)

jedno jest pewne - będzie ciekawie, nawet jeśli ostatecznie nikogo nie uda nam się sprowadzić.
angielskie media donoszą, że dziś lub w ostatnim dniu okienka raz jeszcze postaramy się o podpis Damiao. Oferta ma oscylować wokół 15 baniek, a spekulacje podgrzewa fakt, iż Internacional zakupił właśnie nowego napastnika, choć oczywiście to może nie mieć żadnego znaczenia ;) jedno jest pewne - będzie ciekawie, nawet jeśli ostatecznie nikogo nie uda nam się sprowadzić
30 stycznia 2013, 09:03 [cytuj]
A ja myślę, że najbliżej nam do Negredo, Damiao jak co okienko zostanie tam gdzie jest, a za Sona nawet oferty nie złożymy...
A ja myślę, że najbliżej nam do Negredo, Damiao jak co okienko zostanie tam gdzie jest, a za Sona nawet oferty nie złożymy
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 09:40 [cytuj]
Od samego rana piszą, ze ponownie zglosilismy sie po NEGREDO
Od samego rana piszą, ze ponownie zglosilismy sie po NEGREDO
30 stycznia 2013, 10:13 [cytuj]
Negredo to bezwzględnie najlepszy napastnik z tej trójki.
Negredo to bezwzględnie najlepszy napastnik z tej trójki
30 stycznia 2013, 10:49 [cytuj]
Też najbardziej z tej trójki widzimy mi sie u nas Negredo:)
Też najbardziej z tej trójki widzimy mi sie u nas Negredo:)
30 stycznia 2013, 12:02 [cytuj]
Negredo? Dajcie spokój. W marnej Sevilli nie jest koksem to u nas ma być. Strzela ładne gole, ale drużyny ni w kij ni w oko nie ciągnie za uszy gdy trzeba. Co więcej jak drużyna gra piach to on bardzo zgrabnie dostosowuje swój poziom do takiej gry.

Ahh ten Harry :D Kasy takiej nie widział i w ogóle takich zawodników. Ciekawi mnie czy się utrzyma, a jak już się utrzyma to za rok czy będzie walczył o coś więcej

South Korean international Yun Suk-Young has signed a three-and-a-half year deal at Loftus Road.

Małe trivia: Gościu w Fifie przyszedł do mnie za mln euro do lecha a odszedł za milionów 25 ciekawi mnie czy tu też tak wyszczeli talentem :D

QPR manager Harry Redknapp declared last night that he was still looking to strengthen his squad before the transfer deadline, and The Times claims they have offered up to £12million for Toulouse midfielder Etienne Capoue.
Negredo? Dajcie spokój. W marnej Sevilli nie jest koksem to u nas ma być. Strzela ładne gole, ale drużyny ni w kij ni w oko nie ciągnie za uszy gdy trzeba. Co więcej jak drużyna gra piach to on bardzo zgrabnie dostosowuje swój poziom do takiej gry. Ahh ten Harry :D Kasy takiej nie widział i w ogóle takich zawodników. Ciekawi mnie czy się utrzyma, a jak już się utrzyma to za rok czy będzie walczył o coś więcej South Korean international Yun Suk-Young has signed a three-and-a-half year deal at Loftus Road. Małe trivia: Gościu w Fifie przyszedł do mnie za mln euro do lecha a odszedł za milionów 25 ciekawi mnie czy tu też tak wyszczeli talentem :D QPR manager Harry Redknapp declared last night that he was still looking to strengthen his squad before the transfer deadline, and The Times claims they have offered up to £12million for Toulouse midfielder Etienne Capoue
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 12:03 [cytuj]
to ja już wolę hoopera
to ja już wolę hoopera
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 12:11 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
to ja już wolę hoopera


Czym się różni marny Negredo z marnej Sevilli od super przeciętniaka Sona (średnia Kickera 4,11!)z super przeciętnego HSV?
Czym się różni marny Negredo z marnej Sevilli od super przeciętniaka Sona (średnia Kickera 4,11!)z super przeciętnego HSV?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  54  55  56  57  58    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się