Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  55  56  57  58  59    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
30 stycznia 2013, 12:11 [cytuj]
Nie mówię o wieku piłkarzy.
Nie mówię o wieku piłkarzy
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 12:12 [cytuj]
Też stawiam na Negredo. 90% Negredo/10% Daimao
Też stawiam na Negredo. 90% Negredo/10% Daimao
30 stycznia 2013, 12:13 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Negredo? Dajcie spokój. W marnej Sevilli nie jest koksem to u nas ma być. Strzela ładne gole, ale drużyny ni w kij ni w oko nie ciągnie za uszy gdy trzeba. Co więcej jak drużyna gra piach to on bardzo zgrabnie dostosowuje swój poziom do takiej gry.


Strasznie niekonsekwentny jesteś. Jeśli Negredo nie ciągnie drużyny (nie zaprzeczam, ani nie potwierdzam) to w jaki sposób ten żółtek z Hamburga ciągnie swój klub? Napewno nie ilością strzelanych bramek...
Strasznie niekonsekwentny jesteś. Jeśli Negredo nie ciągnie drużyny (nie zaprzeczam, ani nie potwierdzam) to w jaki sposób ten żółtek z Hamburga ciągnie swój klub? Napewno nie ilością strzelanych bramek
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 12:14 [cytuj]
http://www.givemefootball.com/329950-redknapp-plots-north-london-raid-to-sign-tottenham-midfielder?tg=premier%20league

Ciekawie się robi:-)
http://www.givemefootball.com/329950-redknapp-plots-north-london-raid-to-sign-tottenham-midfielder?tg=premier%20league Ciekawie się robi:-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 12:16 [cytuj]
Negredo przynajmniej strzelił 20 bramek w jednym sezonie, to jednak coś. Na chwile obecną jest zdecydowanie lepszą opcją z względu na lepsze umiejetności od koreańczyka. Ty za to Jin widziałbyś każdego tylko dlatego że jest azjatą i jesteś nieobiektywny.
Negredo przynajmniej strzelił 20 bramek w jednym sezonie, to jednak coś. Na chwile obecną jest zdecydowanie lepszą opcją z względu na lepsze umiejetności od koreańczyka. Ty za to Jin widziałbyś każdego tylko dlatego że jest azjatą i jesteś nieobiektywny
30 stycznia 2013, 12:29 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Negredo? Dajcie spokój. W marnej Sevilli nie jest koksem to u nas ma być. Strzela ładne gole, ale drużyny ni w kij ni w oko nie ciągnie za uszy gdy trzeba. Co więcej jak drużyna gra piach to on bardzo zgrabnie dostosowuje swój poziom do takiej gry.


Jin co ty gadasz powiesz mi kto oprócz messiego gdy cała drużyna gra słabo jest w stanie pociągnąć zespół??? no właśnie twój argument w żaden sposób nie podważa jego umiejętności.
Jin co ty gadasz powiesz mi kto oprócz messiego gdy cała drużyna gra słabo jest w stanie pociągnąć zespół??? no właśnie twój argument w żaden sposób nie podważa jego umiejętności
30 stycznia 2013, 12:48 [cytuj]
Jin uwazasz ze negredo jest slabszy od hoopera czy sona ? son moze byc od niego lepszy ale to za pare lat. mysle ze strzelajac w przecietnej sevilli 20 bramek w PD pokazuje ze warto na niego postawic. Nie widzialem statystyk ale mysle ze stwarzamy o polowe wiecej sytuacji od sevilli w jednym meczu... defo ma 10 goli w lidze a ile mial sytuacji ?
Jin uwazasz ze negredo jest slabszy od hoopera czy sona ? son moze byc od niego lepszy ale to za pare lat. mysle ze strzelajac w przecietnej sevilli 20 bramek w PD pokazuje ze warto na niego postawic. Nie widzialem statystyk ale mysle ze stwarzamy o polowe wiecej sytuacji od sevilli w jednym meczu... defo ma 10 goli w lidze a ile mial sytuacji ?
30 stycznia 2013, 12:53 [cytuj]
Ja bardziej sklanial bym sie do pozyskania Negredo/Hooper niz liczyc na transfer Damiao.
Ja bardziej sklanial bym sie do pozyskania Negredo/Hooper niz liczyc na transfer Damiao
30 stycznia 2013, 12:54 [cytuj]
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=379273

Obawiam się, że skończymy z nim, jeśli z kimkolwiek.
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=379273 Obawiam się, że skończymy z nim, jeśli z kimkolwiek
30 stycznia 2013, 13:00 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Czym się różni marny Negredo z marnej Sevilli od super przeciętniaka Sona (średnia Kickera 4,11!)z super przeciętnego HSV?


wiekiem, ceną i co jak co ale HSV nam dało jednego z lepszych ofensywnych pomocników jakich mieliśmy(Rafa)

Mam w d...pie Sona, po prostu Negredo do mnie nie przemawia. Tak jak wielu innych napastników. Dlaczego mam mówić, że Negredo jest dobry, skoro moim zdaniem nie jest.

Jest wielu piłkarzy, którzy ciągną zespół gdy team nie gra z niejakim RVP na czele. Mi w ogóle nie odpowiada kierunek płacenia za napastnika więcej niż 10 mln euro. Marzy mi się coś al'a Michu. Nie wiem tylko dlaczego od zawsze jestem atakowany, że jesteśmy zbyt poważnym klubem na eksperymenty. Boli mnie to, że od czasu zasmakowania LM kibice zaczęli myśleć, że jesteśmy o pierdyliard procent lepszym klubem niż przed tą nieszczęsną LM. Jeśli chcemy wydać kasę na napastnika(dużą) to łapać grube ryby, a nie gościa, którego cena nie jest adekwatna do umiejętności. Dlatego właśnie mówię, nie kupować tylko dać szansę młodym. Walą bramy aż miło. Czasami mi się wydaje, że Pritchard grałby 2 razy lepiej w 1 drużynie niż w rezerwach
wiekiem, ceną i co jak co ale HSV nam dało jednego z lepszych ofensywnych pomocników jakich mieliśmy(Rafa) Mam w d...pie Sona, po prostu Negredo do mnie nie przemawia. Tak jak wielu innych napastników. Dlaczego mam mówić, że Negredo jest dobry, skoro moim zdaniem nie jest. Jest wielu piłkarzy, którzy ciągną zespół gdy team nie gra z niejakim RVP na czele. Mi w ogóle nie odpowiada kierunek płacenia za napastnika więcej niż 10 mln euro. Marzy mi się coś al'a Michu. Nie wiem tylko dlaczego od zawsze jestem atakowany, że jesteśmy zbyt poważnym klubem na eksperymenty. Boli mnie to, że od czasu zasmakowania LM kibice zaczęli myśleć, że jesteśmy o pierdyliard procent lepszym klubem niż przed tą nieszczęsną LM. Jeśli chcemy wydać kasę na napastnika(dużą) to łapać grube ryby, a nie gościa, którego cena nie jest adekwatna do umiejętności. Dlatego właśnie mówię, nie kupować tylko dać szansę młodym. Walą bramy aż miło. Czasami mi się wydaje, że Pritchard grałby 2 razy lepiej w 1 drużynie niż w rezerwach
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 13:08 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
wiekiem, ceną i co jak co ale HSV nam dało jednego z lepszych ofensywnych pomocników jakich mieliśmy(Rafa)


Dało bo miało:-) W tamtym czasie HSV nie miało tylu kłopotów finansowych i byli o niebo lepszą drużyną. Negredo w marnej Sewilli strzelił 9 bramek w 19 występach. Cała drużyna strzeliła 27 bramek. Jak widać chłop strzelił 1/3 wszystkich bramek. Więc jest argument aby go pozyskać. A jak się u nas zaaklimatyzuje to już inna sprawa. Zresztą poczekajmy do końca okienka bo może być tak, że z niczym zostaniemy.
Dało bo miało:-) W tamtym czasie HSV nie miało tylu kłopotów finansowych i byli o niebo lepszą drużyną. Negredo w marnej Sewilli strzelił 9 bramek w 19 występach. Cała drużyna strzeliła 27 bramek. Jak widać chłop strzelił 1/3 wszystkich bramek. Więc jest argument aby go pozyskać. A jak się u nas zaaklimatyzuje to już inna sprawa. Zresztą poczekajmy do końca okienka bo może być tak, że z niczym zostaniemy
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 13:12 [cytuj]
Od Negredo 10 razy lepszą opcją byłoby wykupienie Soldado jeśli już oscylujemy na półwyspie iberyjskim(nie mówiąc o Isco)
Od Negredo 10 razy lepszą opcją byłoby wykupienie Soldado jeśli już oscylujemy na półwyspie iberyjskim(nie mówiąc o Isco)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 13:18 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Od Negredo 10 razy lepszą opcją byłoby wykupienie Soldado jeśli już oscylujemy na półwyspie iberyjskim(nie mówiąc o Isco)


Soldado byłby droższy od Negredo, a sam powiedziałeś, że "Mi w ogóle nie odpowiada kierunek płacenia za napastnika więcej niż 10 mln euro." ;P

Isco podpisał nową umowę, w której jest zapisana klauzula odejścia w kwocie 35 mln euro... :F
Soldado byłby droższy od Negredo, a sam powiedziałeś, że "Mi w ogóle nie odpowiada kierunek płacenia za napastnika więcej niż 10 mln euro." ;P Isco podpisał nową umowę, w której jest zapisana klauzula odejścia w kwocie 35 mln euro... :F
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 13:21 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Od Negredo 10 razy lepszą opcją byłoby wykupienie Soldado jeśli już oscylujemy na półwyspie iberyjskim(nie mówiąc o Isco)


Jak już oscylujemy na półwyspie iberyjskim to najlepszą opcją jest Messi. :D
Jak już oscylujemy na półwyspie iberyjskim to najlepszą opcją jest Messi. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 13:25 [cytuj]
Isco przedłużył umowę, więc oferty poniżej 40 milionów euro zostaną odrzucone :) Soldado też za pół ceny nie pójdzie...

Obawiam się, że nie ma napastnika, którego moglibyśmy ściągnąć w tym okienku, o zdolnościach przywódczych czy jak to nazywacie "ciągnących drużynę". Jak szukać takiego to tylko na Wyspach. ManU sie stara o tego Wanyame, ciekawe czy Celtic oddałby dwóch tak ważnych zawodników w jednym okienku, gdybyśmy naciskali na sciagniecie Hoopera.



hahaha :D w naszej obecnej sytuacji wart 100 mln funtów :)
hahaha :D w naszej obecnej sytuacji wart 100 mln funtów :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 stycznia 2013, 13:41 [cytuj]
Sprzedać scottiego i kupić Wanyamę! Raz mamy dobrego pomocnika, który bardziej skłania się ku panienkom niż domom spokojnej starości dwa Fergie the red nosed guy dostałby kurwicy ;)

Za Negredo trzeba 15 - 20 mln euro wyłożyć, dlatego mówię jak wykładać taką kasę to lepiej coś dołożyć i wydać mądrze. Widzi mi się wizja Torres bis. Nie chcę tutaj krakać, bo dobro klubu jest dla mnie najważniejsze, ale jeszcze wspomnicie moje słowa. W dodatku jak podpowiada mi moja osobista kanonierka Negredo nie jest przystojny także odpada nam duża część zysków ze sprzedaży damskich koszulek klubowych
Sprzedać scottiego i kupić Wanyamę! Raz mamy dobrego pomocnika, który bardziej skłania się ku panienkom niż domom spokojnej starości dwa Fergie the red nosed guy dostałby kurwicy ;) Za Negredo trzeba 15 - 20 mln euro wyłożyć, dlatego mówię jak wykładać taką kasę to lepiej coś dołożyć i wydać mądrze. Widzi mi się wizja Torres bis. Nie chcę tutaj krakać, bo dobro klubu jest dla mnie najważniejsze, ale jeszcze wspomnicie moje słowa. W dodatku jak podpowiada mi moja osobista kanonierka Negredo nie jest przystojny także odpada nam duża część zysków ze sprzedaży damskich koszulek klubowych
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 13:43 [cytuj]
Gdzieś czytałem że Wanyama z racji tego, że jest z Kenii (miejsce poniżej 60. w rankignu FIFA) to procedura zdobywania pozwolenia na pracę w Anglii dla tekiego zawodnika twa kilka dni i jeśli miałby przejść w zimie to oferta za niego musiałaby być zaakceptowana kilka dni temu. Poza tym to chyba pomocnik? ;>

Parker przy kontuzji Sandro jest nie do ruszenia.
Gdzieś czytałem że Wanyama z racji tego, że jest z Kenii (miejsce poniżej 60. w rankignu FIFA) to procedura zdobywania pozwolenia na pracę w Anglii dla tekiego zawodnika twa kilka dni i jeśli miałby przejść w zimie to oferta za niego musiałaby być zaakceptowana kilka dni temu. Poza tym to chyba pomocnik? ;> Parker przy kontuzji Sandro jest nie do ruszenia
30 stycznia 2013, 13:56 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Za Negredo trzeba 15 - 20 mln euro wyłożyć, dlatego mówię jak wykładać taką kasę to lepiej coś dołożyć i wydać mądrze.


Sevilla jest w finansowym padole, nie jestem pewny czy odrzuci mniejszą ofertę lub też wypożyczenie...

jin_tae powiedział/a:
Widzi mi się wizja Torres bis.


Jeśli taki Torres z Liverpoolu to brałbym go w oka mgnieniu...
Sevilla jest w finansowym padole, nie jestem pewny czy odrzuci mniejszą ofertę lub też wypożyczenie... [quote=jin_tae] Widzi mi się wizja Torres bis
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 14:15 [cytuj]
Kłucie sie ciągle o Negredo ,Son, Daimao. Kurcze zastanawiam sie po co to?. W najgorszym wypadku może być tak ze nie kupimy nikogo. A w lepszym i dobrym to kupmy choć by jednego z nich, Defoe sam to nic nie może ustrzelić. Ade pojechał do Afryki. Kurcze, nie ważne czy Son, Negredo, Daimao ważne żeby zdobywał bramki i grał na poziomie. Bo w tej chwili to mamy na napadzie Defoe, który dawno nic nie strzelił. Dempsey to nie jest typowy snajper. Sigurósson to szkoda gadać. A Obika ... hmm bez przekonania uczy sie grać. Może za 2 czy 3 lata bedzie z niego grajek na pierwszy skład, no ale tego jeszcze nie widać. Nie jarajmy sie tym kogo kupią bo na razie tylko piszą brukowce. A co w tym prawdy jest to tyle co zeszłoroczny śnieg.
Kłucie sie ciągle o Negredo ,Son, Daimao. Kurcze zastanawiam sie po co to?. W najgorszym wypadku może być tak ze nie kupimy nikogo. A w lepszym i dobrym to kupmy choć by jednego z nich, Defoe sam to nic nie może ustrzelić. Ade pojechał do Afryki. Kurcze, nie ważne czy Son, Negredo, Daimao ważne żeby zdobywał bramki i grał na poziomie. Bo w tej chwili to mamy na napadzie Defoe, który dawno nic nie strzelił. Dempsey to nie jest typowy snajper. Sigurósson to szkoda gadać. A Obika ... hmm bez przekonania uczy sie grać. Może za 2 czy 3 lata bedzie z niego grajek na pierwszy skład, no ale tego jeszcze nie widać. Nie jarajmy sie tym kogo kupią bo na razie tylko piszą brukowce. A co w tym prawdy jest to tyle co zeszłoroczny śnieg
E.F.E.N.D.I.
30 stycznia 2013, 14:28 [cytuj]
Mam pytanie? Może wiecie czy Holtby dzis zagra?
Mam pytanie? Może wiecie czy Holtby dzis zagra?
E.F.E.N.D.I.
|<  <<  <  55  56  57  58  59    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 65 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się