Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  56  57  58  59  60    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
30 stycznia 2013, 14:33 [cytuj]
dawidskuza powiedział/a:
Mam pytanie? Może wiecie czy Holtby dzis zagra?


Z tego co wiem to jest w 18 meczowej. Czytałem wywiad na Kickerze w którym mówił, że jest szansa na debiut w dzisiejszym meczu. Podobno tak mu dał do zrozumienia AVB.
Z tego co wiem to jest w 18 meczowej. Czytałem wywiad na Kickerze w którym mówił, że jest szansa na debiut w dzisiejszym meczu. Podobno tak mu dał do zrozumienia AVB
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 14:41 [cytuj]
Bastos z Francji poszedł do Niemiec. Świat się kończy, żeby kluby Marsylia, Lyon oddawały za bezcen swoich zawodników. Może by tak Lisandro Lopez za bezcen do nas?
Bastos z Francji poszedł do Niemiec. Świat się kończy, żeby kluby Marsylia, Lyon oddawały za bezcen swoich zawodników. Może by tak Lisandro Lopez za bezcen do nas?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 14:46 [cytuj]
dawidskuza powiedział/a:
Mam pytanie? Może wiecie czy Holtby dzis zagra?


na skysports napisali ze Holtby bedzie dostepny na meczu z Norwich, czyli wyglada na to ze wejdzie z lawki
na skysports napisali ze Holtby bedzie dostepny na meczu z Norwich, czyli wyglada na to ze wejdzie z lawki
30 stycznia 2013, 14:47 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Bastos z Francji poszedł do Niemiec. Świat się kończy, żeby kluby Marsylia, Lyon oddawały za bezcen swoich zawodników. Może by tak Lisandro Lopez za bezcen do nas?


Lopez, ponoc na wypozyczenie do Juventusu ma isc
Lopez, ponoc na wypozyczenie do Juventusu ma isc
30 stycznia 2013, 14:52 [cytuj]
castello powiedział/a:
Lopez, ponoc na wypozyczenie do Juventusu ma isc


Miał, dopóki nie zdecydowali się na półroczne wypożyczenie Anelki... A w lato przychodzi Llorente.
Miał, dopóki nie zdecydowali się na półroczne wypożyczenie Anelki... A w lato przychodzi Llorente
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 14:56 [cytuj]
Niepotwierdzone info:

Fulham miał złożyć ofertę 5 milionów funtów za Big Toma

Edit: Niepotwierdzone, ponieważ podane przez Daily Mail...
Niepotwierdzone info: Fulham miał złożyć ofertę 5 milionów funtów za Big Toma Edit: Niepotwierdzone, ponieważ podane przez Daily Mail
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 15:00 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Niepotwierdzone info:

Fulham miał złożyć ofertę 5 milionów funtów za Big Toma


Cieszyl bym sie jak by to byla oferta za JENASA, jak mamy wyprzedawac "szrot" to zacznijmy od najwiekszego syfu.
Cieszyl bym sie jak by to byla oferta za JENASA, jak mamy wyprzedawac "szrot" to zacznijmy od najwiekszego syfu
30 stycznia 2013, 15:04 [cytuj]
castello powiedział/a:
Cieszyl bym sie jak by to byla oferta za JENASA, jak mamy wyprzedawac "szrot" to zacznijmy od najwiekszego syfu


Masz całkowitą rację Castello. Problem polega na tym, że jest podaż, ale nie ma popytu :bezradny:
Masz całkowitą rację Castello. Problem polega na tym, że jest podaż, ale nie ma popytu :bezradny:
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 15:07 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Masz całkowitą rację Castello. Problem polega na tym, że jest podaż, ale nie ma popytu :bezradny:


Oddać za darmo byleby tyg. nie płacić. HR wszystko przyjmie:-)
Oddać za darmo byleby tyg. nie płacić. HR wszystko przyjmie:-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 15:08 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Oddać za darmo byleby tyg. nie płacić


On się trzyma zębami i pazurami ;)
On się trzyma zębami i pazurami ;)
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 15:18 [cytuj]
Tu są okazje: :D

http://www.sport.pl/pilka/1,87772,13316360,Puchar_Narodow_Afryki__Rewelacja_turnieju_gra_dzieki.html#BoxSportTxt
Tu są okazje: :D http://www.sport.pl/pilka/1,87772,13316360,Puchar_Narodow_Afryki__Rewelacja_turnieju_gra_dzieki.html#BoxSportTxt
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 15:55 [cytuj]
castello powiedział/a:
Cieszyl bym sie jak by to byla oferta za JENASA, jak mamy wyprzedawac "szrot" to zacznijmy od najwiekszego syfu


patrząc na Toma w obecnej formie, małe są szanse, że Jenas jest jeszcze w gorszej :| Ja tam nie oglądam meczów, w których gra Tom #szkoda zdrowia. :zly:
patrząc na Toma w obecnej formie, małe są szanse, że Jenas jest jeszcze w gorszej :| Ja tam nie oglądam meczów, w których gra Tom #szkoda zdrowia. :zly:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
30 stycznia 2013, 16:03 [cytuj]
wyciągnąć za niego z 7 mln. funtów dołożyć 5 i będzie bony :)
wyciągnąć za niego z 7 mln. funtów dołożyć 5 i będzie bony :)
30 stycznia 2013, 16:19 [cytuj]
Wątpie żeby ktoś dał za niego 7mln funciaków .Jak by ktoś chciał dać , to sprzedawac i nie czekać:)
Wątpie żeby ktoś dał za niego 7mln funciaków .Jak by ktoś chciał dać , to sprzedawac i nie czekać:)
30 stycznia 2013, 16:23 [cytuj]
Podobno Lisandro ostatnio bardzo narzeka na swojego pracodawce i chętnie opuścił by Francję . Nie miał bym nic przeciwko żeby dołączył do naszego zespołu:)
Podobno Lisandro ostatnio bardzo narzeka na swojego pracodawce i chętnie opuścił by Francję . Nie miał bym nic przeciwko żeby dołączył do naszego zespołu:)
30 stycznia 2013, 16:26 [cytuj]
w FIFA13 max oferta za Huddlestone, zaraz na starcie trybu menadzera to przy najlepszych wiatrach 3mln EURO :D
Za Jenasa max 1 mln EURO daja, a jak wciskam negocjowanie na 1.2 mln to w odpowiedzi - Jenas nie jest tyle wart :)
w FIFA13 max oferta za Huddlestone, zaraz na starcie trybu menadzera to przy najlepszych wiatrach 3mln EURO :D Za Jenasa max 1 mln EURO daja, a jak wciskam negocjowanie na 1.2 mln to w odpowiedzi - Jenas nie jest tyle wart :)
30 stycznia 2013, 16:26 [cytuj]
w FIFA13 max oferta za Huddlestone, zaraz na starcie trybu menadzera to przy najlepszych wiatrach 3mln EURO :D
Za Jenasa max 1 mln EURO daja, a jak wciskam negocjowanie na 1.2 mln to w odpowiedzi - Jenas nie jest tyle wart :)
w FIFA13 max oferta za Huddlestone, zaraz na starcie trybu menadzera to przy najlepszych wiatrach 3mln EURO :D Za Jenasa max 1 mln EURO daja, a jak wciskam negocjowanie na 1.2 mln to w odpowiedzi - Jenas nie jest tyle wart :)
30 stycznia 2013, 16:28 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Podobno Lisandro ostatnio bardzo narzeka na swojego pracodawce i chętnie opuścił by Francję . Nie miał bym nic przeciwko żeby dołączył do naszego zespołu:)

Najlepszy napastnik jakiego moglibyśmy wyciagnąć, ale ani plotek ani zainteresowania.
Najlepszy napastnik jakiego moglibyśmy wyciagnąć, ale ani plotek ani zainteresowania
30 stycznia 2013, 16:33 [cytuj]
Trzaskal i Castello dziex za informacie. :rotfl:
Trzaskal i Castello dziex za informacie. :rotfl:
E.F.E.N.D.I.
30 stycznia 2013, 17:09 [cytuj]
http://www.givemefootball.com/329964-arsenal-tottenham-hotspur-forced-to-wait-for-8m-bundesliga-hitman?tg=premier%20league
http://www.givemefootball.com/329964-arsenal-tottenham-hotspur-forced-to-wait-for-8m-bundesliga-hitman?tg=premier%20league
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  56  57  58  59  60    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się