Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  57  58  59  60  61    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
30 stycznia 2013, 17:16 [cytuj]
Niech już się te ploty skończą bo człęk się nakręca a potem i tak chuja z tego jest ;) Znając życie to żadna plota nie mówi prawdy i jeśli kupimy to kogoś o kim nie było mowy w żadnej plocie.
Niech już się te ploty skończą bo człęk się nakręca a potem i tak chuja z tego jest ;) Znając życie to żadna plota nie mówi prawdy i jeśli kupimy to kogoś o kim nie było mowy w żadnej plocie
Offence win games, defence wins titles
30 stycznia 2013, 17:40 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:

Marzy mi się coś al'a Michu. Nie wiem tylko dlaczego od zawsze jestem atakowany, że jesteśmy zbyt poważnym klubem na eksperymenty. Boli mnie to, że od czasu zasmakowania LM kibice zaczęli myśleć, że jesteśmy o pierdyliard procent lepszym klubem niż przed tą nieszczęsną LM. Jeśli chcemy wydać kasę na napastnika(dużą) to łapać grube ryby, a nie gościa, którego cena nie jest adekwatna do umiejętności.


Jak kupować napastników to albo poniżej 10 mln euro , albo powyżej 40 - bo tylko tacy zawodnicy się opłacają i spłacają ( moim zdaniem )
Jak kupować napastników to albo poniżej 10 mln euro , albo powyżej 40 - bo tylko tacy zawodnicy się opłacają i spłacają ( moim zdaniem )
30 stycznia 2013, 17:43 [cytuj]
a tak z innej beczki ... szkoda ,że o włocha z man city nie powalczyliśmy , tylko 20 mln a może AVB by go ogarnął ?
a tak z innej beczki ... szkoda ,że o włocha z man city nie powalczyliśmy , tylko 20 mln a może AVB by go ogarnął ?
30 stycznia 2013, 17:49 [cytuj]
Chodzo ploty, że kogoś naprawdę niezłego ściogniemy w tym okienku. :tak:

No i jeszcze kilku zawodników może wyjść na wypożyczenie(m.in. Townsend do QPR). Ale na razie to niepotwierdzone ploty, więc radzę się nie podniecać za bardzo.
Chodzo ploty, że kogoś naprawdę niezłego ściogniemy w tym okienku. :tak: No i jeszcze kilku zawodników może wyjść na wypożyczenie(m.in. Townsend do QPR). Ale na razie to niepotwierdzone ploty, więc radzę się nie podniecać za bardzo
LMAO
30 stycznia 2013, 17:51 [cytuj]
Dragler powiedział/a:
a tak z innej beczki ... szkoda ,że o włocha z man city nie powalczyliśmy , tylko 20 mln a może AVB by go ogarnął ?
każdy tylko nie on , gorszy od najemnika , zero mózgu , wydaje mi sie ze póki co on jest nie do ogarnięcia
każdy tylko nie on , gorszy od najemnika , zero mózgu , wydaje mi sie ze póki co on jest nie do ogarnięcia
30 stycznia 2013, 18:07 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
każdy tylko nie on , gorszy od najemnika , zero mózgu , wydaje mi sie ze póki co on jest nie do ogarnięcia


Niby czemu? Przecież Mario to zajebisty grajek. W głowie też już ma o wiele więcej poukładane niż rok temu. Mi się cały czas marzył Barton. Niestety wybrał Francję....
Niby czemu? Przecież Mario to zajebisty grajek. W głowie też już ma o wiele więcej poukładane niż rok temu. Mi się cały czas marzył Barton. Niestety wybrał Francję
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 18:13 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Niby czemu? Przecież Mario to zajebisty grajek. W głowie też już ma o wiele więcej poukładane niż rok temu. Mi się cały czas marzył Barton. Niestety wybrał Francję


Nigdy w życiu tego pośmiewiska i skończonego kretyna Mario nie chciałbym widzieć w koszulce Tottenhamu. Na szczęście to się nie stanie, więc po co o tym chrzanić?

Wraca temat Damiao - 15 mln funtów. Moim zdaniem nie do zrobienia, ale kto wie...
Nigdy w życiu tego pośmiewiska i skończonego kretyna Mario nie chciałbym widzieć w koszulce Tottenhamu. Na szczęście to się nie stanie, więc po co o tym chrzanić? Wraca temat Damiao - 15 mln funtów. Moim zdaniem nie do zrobienia, ale kto wie
30 stycznia 2013, 18:34 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Chodzo ploty, że kogoś naprawdę niezłego ściogniemy w tym okienku. :tak:


To plota z g.wnianego TalkSport. Sugerują, że złożyliśmy/zamierzamy złożyć ofertę za Ville plus opcja pierwszeństwa w rozmowach dla Barcelony z Garethem Bale.

Raczej luźniutko podchodziłbym do tych ploteczek, bo o ile dobrze mi się wydaje to takie pierwszeństwo daliśmy już Realowi w umowie partnerskiej. Mogę się mylić naturalnie.
To plota z g.wnianego TalkSport. Sugerują, że złożyliśmy/zamierzamy złożyć ofertę za Ville plus opcja pierwszeństwa w rozmowach dla Barcelony z Garethem Bale. Raczej luźniutko podchodziłbym do tych ploteczek, bo o ile dobrze mi się wydaje to takie pierwszeństwo daliśmy już Realowi w umowie partnerskiej. Mogę się mylić naturalnie
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 18:38 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
To plota z g.wnianego TalkSport. Sugerują, że złożyliśmy/zamierzamy złożyć ofertę za Ville plus opcja pierwszeństwa w rozmowach dla Barcelony z Garethem Bale.


to tragicznie wręcz byśmy zrobili
to tragicznie wręcz byśmy zrobili
30 stycznia 2013, 18:45 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Nigdy w życiu tego pośmiewiska i skończonego kretyna Mario nie chciałbym widzieć w koszulce Tottenhamu. Na szczęście to się nie stanie, więc po co o tym chrzanić?

Wraca temat Damiao - 15 mln funtów. Moim zdaniem nie do zrobienia, ale kto wie


to najlepszy napastnik ME... trochę szacunku. A to, że pauszcza fajerwerki w łazience. Może nie chce aby ktoś za jego ciężko zarobione pieniądze oglądał? To, że sika z balkonu. W TVN ostatnio była parka, która miała w pokoju kubeł na szczochy, bo do ubikacji trzeba było po schodach na parter ganiać... nic wielkiego
to najlepszy napastnik ME... trochę szacunku. A to, że pauszcza fajerwerki w łazience. Może nie chce aby ktoś za jego ciężko zarobione pieniądze oglądał? To, że sika z balkonu. W TVN ostatnio była parka, która miała w pokoju kubeł na szczochy, bo do ubikacji trzeba było po schodach na parter ganiać... nic wielkiego
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 18:48 [cytuj]
po meczu może sobie nago po ulicy ganiać, czy palić gumę pod komisariatem policji nic mnie to nie interesuje. Wystarczy, że wali gole.
po meczu może sobie nago po ulicy ganiać, czy palić gumę pod komisariatem policji nic mnie to nie interesuje. Wystarczy, że wali gole
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 18:50 [cytuj]
uf - wróciłem z pracy - qurwa mać - a tu nawet pół Eder-a nie widać:zalamka:

eh - nawet ćwiartki Trzaskala:zalamka:
uf - wróciłem z pracy - qurwa mać - a tu nawet pół Eder-a nie widać:zalamka: eh - nawet ćwiartki Trzaskala:zalamka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2013, 18:55 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
po meczu może sobie nago po ulicy ganiać, czy palić gumę pod komisariatem policji nic mnie to nie interesuje. Wystarczy, że wali gole


Sęk w tym, że nie strzela. 3 bramki w 15 występach jaj nie urywa. Tak wiem, że większość z ławy, ale jak grał w pierwszym to przechodził obok meczu. Na co nam by było zgniłe jajo?
Sęk w tym, że nie strzela. 3 bramki w 15 występach jaj nie urywa. Tak wiem, że większość z ławy, ale jak grał w pierwszym to przechodził obok meczu. Na co nam by było zgniłe jajo?
Can't Smile Without You!!!
30 stycznia 2013, 18:56 [cytuj]
http://www.givemefootball.com/330040-manchester-united-tottenham-target-reveals-transfer-offer?tg=premier%20league

następny :D
http://www.givemefootball.com/330040-manchester-united-tottenham-target-reveals-transfer-offer?tg=premier%20league następny :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 19:00 [cytuj]
"http://www.givemefootball.com/330040-manchester-united-tottenham-target-reveals-transfer-offer?tg=premier%20league

następny "

- hm - tylko ten to chyba środkowy pomocnik :mysli:
"http://www.givemefootball.com/330040-manchester-united-tottenham-target-reveals-transfer-offer?tg=premier%20league następny " - hm - tylko ten to chyba środkowy pomocnik :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2013, 19:00 [cytuj]
"http://www.givemefootball.com/330040-manchester-united-tottenham-target-reveals-transfer-offer?tg=premier%20league

następny "

- hm - tylko ten to chyba środkowy pomocnik :mysli:
"http://www.givemefootball.com/330040-manchester-united-tottenham-target-reveals-transfer-offer?tg=premier%20league następny " - hm - tylko ten to chyba środkowy pomocnik :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 stycznia 2013, 19:05 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
"http://www.givemefootball.com/330040-manchester-united-tottenham-target-reveals-transfer-offer?tg=premier%20league

następny "

- hm - tylko ten to chyba środkowy pomocnik :mysli:


No cóż, przechodzimy na system 4-5-1 lub 4-6-0 :rotfl:
No cóż, przechodzimy na system 4-5-1 lub 4-6-0 :rotfl:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 stycznia 2013, 19:27 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
po meczu może sobie nago po ulicy ganiać, czy palić gumę pod komisariatem policji nic mnie to nie interesuje. Wystarczy, że wali gole
Nikt normalny nie wjeżdża w nogi koledze na treningu po czym jeszcze szapie się z trenerem ;)
Nikt normalny nie wjeżdża w nogi koledze na treningu po czym jeszcze szapie się z trenerem ;)
30 stycznia 2013, 19:29 [cytuj]
Breaking News: Tottenham is keen to sign Legia Warszawa huge talent Jakub Kosecki. Price for that transaction : 1 mln euro + Gareth Bale :rotfl: nie no żartuje, ale za mln brałbym w ciemno. Kogoś takiego nam potrzeba <3
Breaking News: Tottenham is keen to sign Legia Warszawa huge talent Jakub Kosecki. Price for that transaction : 1 mln euro + Gareth Bale :rotfl: nie no żartuje, ale za mln brałbym w ciemno. Kogoś takiego nam potrzeba <3
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 stycznia 2013, 19:35 [cytuj]
trzaskal, akurat nie o tą mi chodziło.
Taka umowa o jakiej mówisz, nie powinna mieć miejsca, o ile Barca nie daje 65 mln funtów w lecie + Villa za darmo + płacą 70% jego zarobków przez 4 lata. :rotfl:

Ale dzisiaj ploty szaleją. Już się takie nazwiska pojawiały, że naprawdę staje się to śmieszne.

IMO najgorsze by było to:
http://blog.squawka.com/2013/01/30/pereira-to-spurs-as-bae-makes-weight-for-inter-milan-transfer-scouting-report/?

No i bonus:

http://www1.skysports.com/football/news/11675/8456476?

trzaskal, akurat nie o tą mi chodziło. Taka umowa o jakiej mówisz, nie powinna mieć miejsca, o ile Barca nie daje 65 mln funtów w lecie + Villa za darmo + płacą 70% jego zarobków przez 4 lata. :rotfl: Ale dzisiaj ploty szaleją. Już się takie nazwiska pojawiały, że naprawdę staje się to śmieszne. IMO najgorsze by było to: http://blog.squawka.com/2013/01/30/pereira-to-spurs-as-bae-makes-weight-for-inter-milan-transfer-scouting-report/? No i bonus: http://www1.skysports.com/football/news/11675/8456476?
LMAO
|<  <<  <  57  58  59  60  61    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się