Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  61  62  63  64  65    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
31 stycznia 2013, 14:43 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
11:18 Tottenham i Everton chcą sprowadzić z Sevilli Alvaro Negredo. Większe szanse ma Everton, który jest bardziej zdeterminowany. Tottenham proponuje jedynie wypożyczenie

Dziwna ta nasza polityka


Bardzo dziwne. Negredo to byłby świetny transfer
Bardzo dziwne. Negredo to byłby świetny transfer
31 stycznia 2013, 14:44 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Jak Bentley przejdzie do QPR, podczas gdy nigdy nie dostawał szans od Harry'ego - to ja chyba padnę ze śmiechu


No właśnie bo to harry chyba go odsunął :D
No właśnie bo to harry chyba go odsunął :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 14:45 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
No właśnie bo to harry chyba go odsunął :D


dokładnie - dlatego to jakaś informacja redaktorzyny, który jeszcze chyba nie wytrzeźwiał
dokładnie - dlatego to jakaś informacja redaktorzyny, który jeszcze chyba nie wytrzeźwiał
31 stycznia 2013, 14:46 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
dokładnie - dlatego to jakaś informacja redaktorzyny, który jeszcze chyba nie wytrzeźwiał


Twoja informacja? :P
Twoja informacja? :P
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 14:46 [cytuj]
lol na givemefootball.com podali ze Assou-Ekotto chca sprzedac do Interu Mediolan
lol na givemefootball.com podali ze Assou-Ekotto chca sprzedac do Interu Mediolan
31 stycznia 2013, 14:46 [cytuj]
lol na givemefootball.com podali ze Assou-Ekotto chca sprzedac do Interu Mediolan
lol na givemefootball.com podali ze Assou-Ekotto chca sprzedac do Interu Mediolan
31 stycznia 2013, 14:46 [cytuj]
Damiao? Nie urzeka mnie to nazwisko. Jak na 23-letniego napastnika za 20 mln funtów, można by było wybrać lepiej. No, ale jak już przyjdzie, to nie pogardzę. :D

No i wreszcie Gomes odejdzie. PROOOOSZĘ!


Castello, to info już chodzi od dwóch dni, wraz z zamianą na Pereirę. Z kolei BAE na twitterze napisał, że te plotki są śmieszne.
Damiao? Nie urzeka mnie to nazwisko. Jak na 23-letniego napastnika za 20 mln funtów, można by było wybrać lepiej. No, ale jak już przyjdzie, to nie pogardzę. :D No i wreszcie Gomes odejdzie. PROOOOSZĘ! Castello, to info już chodzi od dwóch dni, wraz z zamianą na Pereirę. Z kolei BAE na twitterze napisał, że te plotki są śmieszne
LMAO
31 stycznia 2013, 14:48 [cytuj]
castello powiedział/a:
lol na givemefootball.com podali ze Assou-Ekotto chca sprzedac do Interu Mediolan


To mnie martwi ale givemef podają różne bzdury.
To mnie martwi ale givemef podają różne bzdury
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 14:48 [cytuj]
castello powiedział/a:
lol na givemefootball.com podali ze Assou-Ekotto chca sprzedac do Interu Mediolan

To musi być plotka , hah my mamy sie zbroić a nie osłabiać , nie mamy dla niego zadnego zastepstwa
To musi być plotka , hah my mamy sie zbroić a nie osłabiać , nie mamy dla niego zadnego zastepstwa
31 stycznia 2013, 14:49 [cytuj]
ponoć z interem mamy się wymienić BAE za Alvaro Pereire wypożyczenia chyba do końca sezonu
ponoć z interem mamy się wymienić BAE za Alvaro Pereire wypożyczenia chyba do końca sezonu
31 stycznia 2013, 14:50 [cytuj]
Ale pełne info brzmi tak:

Tottenham are reported to be considering swapping Benoit Assou-Ekotto for Inter Milan full-back Alvaro Pereira.
Ale pełne info brzmi tak: Tottenham are reported to be considering swapping Benoit Assou-Ekotto for Inter Milan full-back Alvaro Pereira
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 14:55 [cytuj]
TRANSFER GOSSIP - Everton are leading the race to sign Alvaro Negredo - what a signing that'd be!
TRANSFER GOSSIP - Everton are leading the race to sign Alvaro Negredo - what a signing that'd be!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 14:58 [cytuj]
Jak everton sprowadzi Negredo to caly swiat ma prawo sie z nas smiac
Jak everton sprowadzi Negredo to caly swiat ma prawo sie z nas smiac
31 stycznia 2013, 14:59 [cytuj]
Z nas czemu? Z Daniela Levy'ego owszem :)
Z nas czemu? Z Daniela Levy'ego owszem :)
31 stycznia 2013, 15:00 [cytuj]
Kilka dni temu czytałem, że lewy obrońca - Amorebieta z Bilbao, któremu za pół roku kończy się kontrakt zapowiedział, że go nie przedłuży. Kilka razy go widziałem w akcji i wydaje mi się, że jest lepszy od BAE (tego w formie sprzed kontuzji). Moglibyśmy się nim zainteresować i w lecie za friko, to byłby super transfer.
Kilka dni temu czytałem, że lewy obrońca - Amorebieta z Bilbao, któremu za pół roku kończy się kontrakt zapowiedział, że go nie przedłuży. Kilka razy go widziałem w akcji i wydaje mi się, że jest lepszy od BAE (tego w formie sprzed kontuzji). Moglibyśmy się nim zainteresować i w lecie za friko, to byłby super transfer
31 stycznia 2013, 15:05 [cytuj]
castello powiedział/a:
lol na givemefootball.com podali ze Assou-Ekotto chca sprzedac do Interu Mediolan


Żadna plota, ale nie prawda, że CHCĄ sprzedać. Inter złożył nam propozycję wymiany Alvaro Pereiry, z którym AVB pracował już, na Ekotto. Nie wiem jakie pieniądze wchodzą/iły w skład tej oferty. Absolutnie nie ma mowy o jakimkolwiek wypożyczeniu, jak sugeruje Bobek...
Żadna plota, ale nie prawda, że CHCĄ sprzedać. Inter złożył nam propozycję wymiany Alvaro Pereiry, z którym AVB pracował już, na Ekotto. Nie wiem jakie pieniądze wchodzą/iły w skład tej oferty. Absolutnie nie ma mowy o jakimkolwiek wypożyczeniu, jak sugeruje Bobek
Can't Smile Without You!!!
31 stycznia 2013, 15:10 [cytuj]
Z tego co mi się wydaje to Amorebieta jest stoperem, ale też sądzę, że byłby to super transfer.

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Alvaro przyszedł do nas. Mielibyśmy dwóch zajebistych LO.

Lisandro ostatnio trochę przygasł i jest w cieniu Gomisa, ale wydaje mi się, że byłby to dobry transfer.

Wcześniej wspominany przez was Quagliarella ma brać udział w wymianie Parmy z Juventusem. Fabio miałby odejść do Parmy, a do Starej Damy trafić Belfodil.

"13:45 Heurelho Gomes potwierdza, że wiosnę spędzi w Bundeslidze. Może jednak chodzić o VfB Stuttgart, a nie Hoffenheim."
Z tego co mi się wydaje to Amorebieta jest stoperem, ale też sądzę, że byłby to super transfer. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Alvaro przyszedł do nas. Mielibyśmy dwóch zajebistych LO. Lisandro ostatnio trochę przygasł i jest w cieniu Gomisa, ale wydaje mi się, że byłby to dobry transfer. Wcześniej wspominany przez was Quagliarella ma brać udział w wymianie Parmy z Juventusem. Fabio miałby odejść do Parmy, a do Starej Damy trafić Belfodil. "13:45 Heurelho Gomes potwierdza, że wiosnę spędzi w Bundeslidze. Może jednak chodzić o VfB Stuttgart, a nie Hoffenheim."
31 stycznia 2013, 15:12 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Moussa Sissoko już zdążył zadebiutować w nowym klubie... Newcastle :P;P


chodziło mi o Capoue
chodziło mi o Capoue
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 stycznia 2013, 15:14 [cytuj]
Negredo nie chcemy a tymczasem:

http://www.givemefootball.com/330170-tottenham-make-approach-for-argentine-striker?tg=premier%20league
Negredo nie chcemy a tymczasem: http://www.givemefootball.com/330170-tottenham-make-approach-for-argentine-striker?tg=premier%20league
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 15:18 [cytuj]
Tuńczyk powiedział/a:
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Alvaro przyszedł do nas. Mielibyśmy dwóch zajebistych LO.


To miałaby być wymiana, więc Benny powędrowałby w drugim kierunku.
To miałaby być wymiana, więc Benny powędrowałby w drugim kierunku
Can't Smile Without You!!!
|<  <<  <  61  62  63  64  65    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się