Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  61  62  63  64  65  
Forum dyskusyjne » Transfery » Okno transferowe 2013
31 stycznia 2013, 15:23 [cytuj]
Ja nie mial bym nic przeciwko takiej zamianie, forma Benoita po powrocie mnie martwi, wczorajszy mecz to dobitnie pokazywal i ktos dobrze to wczoraj w watku od meczu zauwazyl, ze naughton lepsze wrazenie sprawial niz BAE
Ja nie mial bym nic przeciwko takiej zamianie, forma Benoita po powrocie mnie martwi, wczorajszy mecz to dobitnie pokazywal i ktos dobrze to wczoraj w watku od meczu zauwazyl, ze naughton lepsze wrazenie sprawial niz BAE
31 stycznia 2013, 15:27 [cytuj]
TRANSFER GOSSIP - Bad news Toffees fans, Negredo's agent has said there's no chance of a deal happening before the deadline, but with £9million spare who will David Moyes turn his attentions to? David Ngog anyone?
TRANSFER GOSSIP - Bad news Toffees fans, Negredo's agent has said there's no chance of a deal happening before the deadline, but with £9million spare who will David Moyes turn his attentions to? David Ngog anyone?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 stycznia 2013, 15:33 [cytuj]
proponuję przenieś dyskusję na - http://spursmania.org/index/news/2580/Ostatni_dzien_zimowych_transferow_NA_ZYWO
31 stycznia 2013, 15:43 [cytuj]
Tottenham spróbuje ściągnąć Moutinho? czytałem na fcporto.pl
Tottenham spróbuje ściągnąć Moutinho? czytałem na fcporto.pl
31 stycznia 2013, 17:02 [cytuj]
Bobek1990 powiedział/a:
Tottenham spróbuje ściągnąć Moutinho? czytałem na fcporto.pl


Bobek1990 - po pierwsze wierzysz w to? Po drugie - dyskusja się przeniosła - nie widzisz komentarza nad swoim?
Bobek1990 - po pierwsze wierzysz w to? Po drugie - dyskusja się przeniosła - nie widzisz komentarza nad swoim?
31 stycznia 2013, 19:15 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
To miałaby być wymiana, więc Benny powędrowałby w drugim kierunku


Wiem, chodziło mi o to, że skoro Inter nie chce Alvaro, to moglibyśmy go ściągnąć. Ale z drugiej strony zapomnialem o Ezequielu, którego już kupiliśmy, więc transfer Alvaro chyba byłby bez sensu. Lubię BAE, ale jak tak sobie teraz myślę, to dobrze moglibyśmy wyjść na takiej wymianie.
Wiem, chodziło mi o to, że skoro Inter nie chce Alvaro, to moglibyśmy go ściągnąć. Ale z drugiej strony zapomnialem o Ezequielu, którego już kupiliśmy, więc transfer Alvaro chyba byłby bez sensu. Lubię BAE, ale jak tak sobie teraz myślę, to dobrze moglibyśmy wyjść na takiej wymianie
31 stycznia 2013, 21:59 [cytuj]
:cwaniak: LD :cwaniak:
:cwaniak: LD :cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2013, 22:32 [cytuj]
jak kupimy LD - otwieram tego ruskiego szampona z lodówki:ok:
jak kupimy LD - otwieram tego ruskiego szampona z lodówki:ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2013, 00:40 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
jak kupimy LD - otwieram tego ruskiego szampona z lodówki:ok:


To się chyba nie napiłeś :D
To się chyba nie napiłeś :D
Can't Smile Without You!!!
1 lutego 2013, 08:46 [cytuj]
Levy - kazał mi siedzieć o suchym pysku:bezradny:
Levy - kazał mi siedzieć o suchym pysku:bezradny:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2013, 13:54 [cytuj]
Wiesz Rafo - spójrz na to z drugiej strony - Levy uratował Ci życie, bo po spożyciu ruskiego szampOnu mógłbyś się już nie podnieść... :rotfl: ;)
Wiesz Rafo - spójrz na to z drugiej strony - Levy uratował Ci życie, bo po spożyciu ruskiego szampOnu mógłbyś się już nie podnieść... :rotfl: ;)
1 lutego 2013, 14:52 [cytuj]
Btw. sprowadziliśmy H.Kane'a z Norwich ( z wypożyczenia)
Btw. sprowadziliśmy H.Kane'a z Norwich ( z wypożyczenia)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
19 stycznia 2018, 11:15 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Leon Goretzka - środkowy pomocnik z VfL Bochum. Nim powinniśmy się zainteresować. Genialny sezon w 2 lidze. Koleś ma 17 lat i już jest wyceniany na ok. 3.5 mln EUR. Poza tym już wielcy się nim interesują,


Za późno ;( Post sprzed 5 lat.
Edytowano dnia: 19 stycznia 2018, 11:26
Za późno ;( Post sprzed 5 lat
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  61  62  63  64  65  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się