Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  265  266  267  268  269    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2013
2 września 2013, 21:19 [cytuj]
COYG powiedział/a:
Wyśmiewacie się z poziomu kibiców Arsenalu a prezentujecie jeszcze większy poziom gówna niż kanonierzy.com. Wszędzie wypisujcie słowo "anal" "odbyt" jakieś wspomnienia z dzieciństwa związane z tatą ?


wyjdź odbyciaku:rotfl:
wyjdź odbyciaku:rotfl:
2 września 2013, 21:21 [cytuj]
COYG powiedział/a:
Wyśmiewacie się z poziomu kibiców Arsenalu a prezentujecie jeszcze większy poziom gówna niż kanonierzy.com. Wszędzie wypisujcie słowo "anal" "odbyt" jakieś wspomnienia z dzieciństwa związane z tatą ?

na ból dupska, weż spierdalaj :)
na ból dupska, weż spierdalaj :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
2 września 2013, 21:24 [cytuj]
coyg odpowiem ci najgrzeczniej jak umie sp*******j stad ty je***y gow**jadzie
coyg odpowiem ci najgrzeczniej jak umie sp*******j stad ty je***y gow**jadzie
2 września 2013, 21:24 [cytuj]
COYG powiedział/a:
Wyśmiewacie się z poziomu kibiców Arsenalu a prezentujecie jeszcze większy poziom gówna niż kanonierzy.com. Wszędzie wypisujcie słowo "anal" "odbyt" jakieś wspomnienia z dzieciństwa związane z tatą ?


:F
:F
2 września 2013, 21:25 [cytuj]
@Spursiak Najwyraźniej nie do końca przyswoiłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem


Wyrażenie "prezentujecie jeszcze większy poziom gówna niż kanonierzy.com." W żądnym wypadku nie stawia kanonierzy.com na miejscu tej bez skazy.
@Spursiak Najwyraźniej nie do końca przyswoiłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem Wyrażenie "prezentujecie jeszcze większy poziom gówna niż kanonierzy.com." W żądnym wypadku nie stawia kanonierzy.com na miejscu tej bez skazy
2 września 2013, 21:26 [cytuj]
Ale tylko udowadniacie, że mam racje
Ale tylko udowadniacie, że mam racje
2 września 2013, 21:26 [cytuj]
bez jaj jakaś hipokryzja tutaj wchodzi, ja już o tym pisałem. Na szacunek to sobie trzeba zapracować a jak widze kury/kuraki/kurczaki/kfc to to nic? Wyjazd na swoje podwórze, ja tam nie robie kont żeby oczekiwać zmiany. Każdy ma swoje podwórko
bez jaj jakaś hipokryzja tutaj wchodzi, ja już o tym pisałem. Na szacunek to sobie trzeba zapracować a jak widze kury/kuraki/kurczaki/kfc to to nic? Wyjazd na swoje podwórze, ja tam nie robie kont żeby oczekiwać zmiany. Każdy ma swoje podwórko
2 września 2013, 21:30 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
troche komicznie to wygląda, normalnie jakby Tottenham sam sprokurował transfer Ozila do Arsenalu :wysmiewacz:
A te umowy to jakieś chyba fikcyjne bo nie wierze że Tottenham daje kolejny diament tym pojebom a oni wzmacniają naszego najwiekszego przeciwnika, to jakiś sen po prostu.

Chyba że Pereza dupa boli bo DL ładnie go wyruchał na kase :ok: 30 baniek dodatkowo oprócz wartości wywalczyć to nie jest nic :brawo:


Przecież umowa o partnership nie ma nic wspólnego z tym, że Real stając się naszym partnerem jednocześnie staje się wrogiem Arsenalu. Tam nie ma podpunktu "Nie wzmacniamy rywali etc"
Przecież umowa o partnership nie ma nic wspólnego z tym, że Real stając się naszym partnerem jednocześnie staje się wrogiem Arsenalu. Tam nie ma podpunktu "Nie wzmacniamy rywali etc"
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2013, 21:33 [cytuj]
rozumiem ale ja jakiś pierdolnięty jestem za przeproszeniem, licze na jakiś rodzaj hmm? Przyzwoitości? Naiwniak ze mnie, niestety
rozumiem ale ja jakiś pierdolnięty jestem za przeproszeniem, licze na jakiś rodzaj hmm? Przyzwoitości? Naiwniak ze mnie, niestety
2 września 2013, 21:34 [cytuj]
Według belgijskich mediów wypożyczenie Lukaku do Evertonu jest już przyklepane.

kurwa mac
Według belgijskich mediów wypożyczenie Lukaku do Evertonu jest już przyklepane. kurwa mac
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2013, 21:36 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
rozumiem ale ja jakiś pierdolnięty jestem za przeproszeniem, licze na jakiś rodzaj hmm? Przyzwoitości? Naiwniak ze mnie, niestety


Gdy w grę wchodzą miliony funtów słowo przyzwoitość znika ze słownika. Zadaj sobie pytanie czy Levy nie sprzedałby Bale do Barcelony gdyby dawali 20 mln funtów więcej ;)
Gdy w grę wchodzą miliony funtów słowo przyzwoitość znika ze słownika. Zadaj sobie pytanie czy Levy nie sprzedałby Bale do Barcelony gdyby dawali 20 mln funtów więcej ;)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
2 września 2013, 21:40 [cytuj]
właśnie, to co powiedziałeś to najczystsza prawda, gdzie zaczyna się zarobek tam kończy się przyzwoitość już mówiąc o milionach różnicy. Na czym to pratnerstwo niby kurwa polega bo ja myślałem że obie strony mają czerpać z tego korzyći a nie jedni mają fajnych gotowych zawodników a druga strona kase. Przecież równie dobrze mogłoby nie być tego całego śmiesznego partnerstwa i normalnie piłkarzy sprzedawać, bo Tottenham nic z tego nie ma bo te gwiazdeczki wolą gre w LM. To może warto sie zastanowić czy to śmieszne "partnerstFo" jest potrzebne
właśnie, to co powiedziałeś to najczystsza prawda, gdzie zaczyna się zarobek tam kończy się przyzwoitość już mówiąc o milionach różnicy. Na czym to pratnerstwo niby kurwa polega bo ja myślałem że obie strony mają czerpać z tego korzyći a nie jedni mają fajnych gotowych zawodników a druga strona kase. Przecież równie dobrze mogłoby nie być tego całego śmiesznego partnerstwa i normalnie piłkarzy sprzedawać, bo Tottenham nic z tego nie ma bo te gwiazdeczki wolą gre w LM. To może warto sie zastanowić czy to śmieszne "partnerstFo" jest potrzebne
2 września 2013, 21:43 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Gdy w grę wchodzą miliony funtów słowo przyzwoitość znika ze słownika. Zadaj sobie pytanie czy Levy nie sprzedałby Bale do Barcelony gdyby dawali 20 mln funtów więcej ;)

mysle ze jak dali by 5mln to by z nimi gadał;)

COYG powiedział/a:
Ale tylko udowadniacie, że mam racje


super, a teraz idź sobie:ok:
mysle ze jak dali by 5mln to by z nimi gadał;) [quote=COYG]Ale tylko udowadniacie, że mam racje
2 września 2013, 21:44 [cytuj]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=579551315436314&set=a.410568405667940.93406.156391244418992&type=1&permPage=1

:P
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=579551315436314&set=a.410568405667940.93406.156391244418992&type=1&permPage=1 :P
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
2 września 2013, 22:01 [cytuj]
smackey powiedział/a:
kolejny kurwa. a przeczytałeś całość w ogóle? przechodzi bo tam jest na zgrupowaniu w reprezentacji i jest to na zlecenie arsenalu

ponoć, oczywiscie

Spokojnie kolego, cchodziło mi o testy w arsenalu ale przeszedł je w Monachium, wyluzuj, taki skrót myślowy ;)

Jakoś tak smutno mi się zrobiło gdy usłyszałem o Bennym i ten jego wpis na ćwierkaczu, dlaczego Andrzeju nie lubisz chłopaków z innym charakterem? Przynajmniej wesoło było.

Ciekawe kiedy tego Oezil ogłoszą, niechaj się chłopcy wzmocnią, co to za przyjemność zmiażdżyć ich u Siebie gdy się nie wzmocnią?
Spokojnie kolego, cchodziło mi o testy w arsenalu ale przeszedł je w Monachium, wyluzuj, taki skrót myślowy ;) Jakoś tak smutno mi się zrobiło gdy usłyszałem o Bennym i ten jego wpis na ćwierkaczu, dlaczego Andrzeju nie lubisz chłopaków z innym charakterem? Przynajmniej wesoło było. Ciekawe kiedy tego Oezil ogłoszą, niechaj się chłopcy wzmocnią, co to za przyjemność zmiażdżyć ich u Siebie gdy się nie wzmocnią?
Offence win games, defence wins titles
2 września 2013, 22:11 [cytuj]
czy to ta sama pani co w tamtym roku z tą samą sukienką??? chodzi mi o tą ze studia sky
czy to ta sama pani co w tamtym roku z tą samą sukienką??? chodzi mi o tą ze studia sky
2 września 2013, 22:16 [cytuj]
WojtasTHFC powiedział/a:
czy to ta sama pani co w tamtym roku z tą samą sukienką??? chodzi mi o tą ze studia sky

dziadek ubral krawat pod nią :wysmiewacz:
dziadek ubral krawat pod nią :wysmiewacz:
2 września 2013, 22:16 [cytuj]
nie kumam w ogóle wypożyczenia BEA, wysokiej pensji jakiejś na bank nie ma, rose jest narwany niesamowicie i spokojnie może mu się zdarzyć gorszy okres bądź co gorsza - kontuzja, a benny na bank by nie narzekał na siedzenie na ławce tylko normalnie by trenował i byśmy mieli alternatywe, zły ruch
nie kumam w ogóle wypożyczenia BEA, wysokiej pensji jakiejś na bank nie ma, rose jest narwany niesamowicie i spokojnie może mu się zdarzyć gorszy okres bądź co gorsza - kontuzja, a benny na bank by nie narzekał na siedzenie na ławce tylko normalnie by trenował i byśmy mieli alternatywe, zły ruch
2 września 2013, 22:17 [cytuj]
smackey powiedział/a:
nie kumam w ogóle wypożyczenia BEA, wysokiej pensji jakiejś na bank nie ma, rose jest narwany niesamowicie i spokojnie może mu się zdarzyć gorszy okres bądź co gorsza - kontuzja, a benny na bank by nie narzekał na siedzenie na ławce tylko normalnie by trenował i byśmy mieli alternatywe, zły ruch

AVB go nie lubi, tak jak Ade i Rafy, wydaję mi się że po cyrkach w CFC chłopaków o chimerycznych albo ostrzejszych charakterach stara się unikać ;) To tylko moja interpretacja.
AVB go nie lubi, tak jak Ade i Rafy, wydaję mi się że po cyrkach w CFC chłopaków o chimerycznych albo ostrzejszych charakterach stara się unikać ;) To tylko moja interpretacja
Offence win games, defence wins titles
2 września 2013, 22:39 [cytuj]
No szkoda mi go:

http://www.cartilagefreecaptain.com/2013/9/2/4687248/benoit-assou-ekotto-tweets-that-hes-going-to-qpr
No szkoda mi go: http://www.cartilagefreecaptain.com/2013/9/2/4687248/benoit-assou-ekotto-tweets-that-hes-going-to-qpr
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
|<  <<  <  265  266  267  268  269    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 145 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się