Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  267  268  269  270  271    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2013
3 września 2013, 00:04 [cytuj]
na tą chwilę mamy najgorszy zespół z 6 drużyn, które stoczą zapewne walkę o TOP4 ...
---
Każda z drużyn zatrzynała swoich kluczowych zawodników, tylko Spurs amputowali sobie swoją siłę robiącą różnicę.
1. CFC: zatrzymują Mate, Lamps-a podkupują THFC -> Williana
2. MU - RvP i Rooney :ok:
3. MC - Żadnych strat - dochodzi A. Negredo
4. LFC - Suarez zostaje (ewentulnie 5 poz.)
5. ARS - Santi i Walcott zostają (ewent. 4 poz.)
6. TOTT - Bale - out ! (ewent. 7-8 poz.)
-------------------------------------------------------
jeśli tabelą do zimowego okienka transferowego będzie wyglądała inaczej będę zaskoczony :mysli:
na tą chwilę mamy najgorszy zespół z 6 drużyn, które stoczą zapewne walkę o TOP4 ... --- Każda z drużyn zatrzynała swoich kluczowych zawodników, tylko Spurs amputowali sobie swoją siłę robiącą różnicę. 1. CFC: zatrzymują Mate, Lamps-a podkupują THFC -> Williana 2. MU - RvP i Rooney :ok: 3. MC - Żadnych strat - dochodzi A. Negredo 4. LFC - Suarez zostaje (ewentulnie 5 poz.) 5. ARS - Santi i Walcott zostają (ewent. 4 poz.) 6. TOTT - Bale - out ! (ewent. 7-8 poz.) ------------------------------------------------------- jeśli tabelą do zimowego okienka transferowego będzie wyglądała inaczej będę zaskoczony :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 września 2013, 00:09 [cytuj]
Rafo a Ty dalej swoje? Dałbyś już spokój. 90% kibiców wszystkich klubów uważa Koguty za wygranych tego okienka! Włącznie ze mną!
Rafo a Ty dalej swoje? Dałbyś już spokój. 90% kibiców wszystkich klubów uważa Koguty za wygranych tego okienka! Włącznie ze mną!
3 września 2013, 00:11 [cytuj]
Wygrani, ale potrzeba czasu na zgranie i poukładanie zespołu. A to może oznaczać stratę kilku pkt. Zobaczymy jak będzie. Na papierze jesteśmy mega mocni. Walka o top 4 będzie zacięta jak nigdy.
Wygrani, ale potrzeba czasu na zgranie i poukładanie zespołu. A to może oznaczać stratę kilku pkt. Zobaczymy jak będzie. Na papierze jesteśmy mega mocni. Walka o top 4 będzie zacięta jak nigdy
3 września 2013, 00:11 [cytuj]
wyolbrzymiasz;P

to co ze chelsea zatrzymała Mate jak on nic nie gra u Mou
MU słabo
Arsenal to co ze zatrzymał i kupił tylko Ozila, on nie ma siły grać całego meczu, a ławki to ile oni mają z 3 osoby? grają LM, lige i puchary krajowe, zaraz zobaczysz jak odpadają z nich aby ogarnąć lige albo giną wszedzie;d 2 opcja najbardziej mi sie podoba;d
wyolbrzymiasz;P to co ze chelsea zatrzymała Mate jak on nic nie gra u Mou MU słabo Arsenal to co ze zatrzymał i kupił tylko Ozila, on nie ma siły grać całego meczu, a ławki to ile oni mają z 3 osoby? grają LM, lige i puchary krajowe, zaraz zobaczysz jak odpadają z nich aby ogarnąć lige albo giną wszedzie;d 2 opcja najbardziej mi sie podoba;d
3 września 2013, 00:11 [cytuj]
Rafo proszę Ciebie, odetchnij bez tej strony i wszelkimi informacjami Spurs przez kilka dni. czytając Twój poprzedni post takie mam odczucie. MI to "dobrze" robiło ja zaczynałem pesymistycznie myśleć...
Rafo proszę Ciebie, odetchnij bez tej strony i wszelkimi informacjami Spurs przez kilka dni. czytając Twój poprzedni post takie mam odczucie. MI to "dobrze" robiło ja zaczynałem pesymistycznie myśleć
Blue and white blood...
3 września 2013, 00:11 [cytuj]
Bajt powiedział/a:
Rafo a Ty dalej swoje? Dałbyś już spokój. 90% kibiców wszystkich klubów uważa Koguty za wygranych tego okienka! Włącznie ze mną!


Dokładnie - Bale to nie kurewski Bóg. Nic nam już nie gwarantował w tym sezonie, poza fochem i grą na 1/4 gwizdka. Był Bale nie ma Bale koniec tematu. Mamy nowych lepszych ;)
Dokładnie - Bale to nie kurewski Bóg. Nic nam już nie gwarantował w tym sezonie, poza fochem i grą na 1/4 gwizdka. Był Bale nie ma Bale koniec tematu. Mamy nowych lepszych ;)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 września 2013, 00:13 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
na tą chwilę mamy najgorszy zespół z 6 drużyn, które stoczą zapewne walkę o TOP4 ...
---
Każda z drużyn zatrzynała swoich kluczowych zawodników, tylko Spurs amputowali sobie swoją siłę robiącą różnicę.
1. CFC: zatrzymują Mate, Lamps-a podkupują THFC -> Williana
2. MU - RvP i Rooney :ok:
3. MC - Żadnych strat - dochodzi A. Negredo
4. LFC - Suarez zostaje (ewentulnie 5 poz.)
5. ARS - Santi i Walcott zostają (ewent. 4 poz.)
6. TOTT - Bale - out ! (ewent. 7-8 poz.)
-------------------------------------------------------
jeśli tabelą do zimowego okienka transferowego będzie wyglądała inaczej będę zaskoczony :mysli:


I co z tego, że MC ma Negredo skoro wtopili z Cardiff ? My przergraliśmy z naszym odwiecznym rywalem, sądze, że zajmiemy w tym sezonie miejsce w TOP3 ! Dobrze, że nie ma Bale'a.
I co z tego, że MC ma Negredo skoro wtopili z Cardiff ? My przergraliśmy z naszym odwiecznym rywalem, sądze, że zajmiemy w tym sezonie miejsce w TOP3 ! Dobrze, że nie ma Bale'a
3 września 2013, 00:17 [cytuj]
Sky Italy are reporting that Chelsea have rejected an offer to swap Fernando Torres for Emmanuel Adebayor. #THFC #CFC
Sky Italy are reporting that Chelsea have rejected an offer to swap Fernando Torres for Emmanuel Adebayor. #THFC #CFC
3 września 2013, 00:18 [cytuj]
Harry "wiecznie przepity" przemawia :)
Harry "wiecznie przepity" przemawia :)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 września 2013, 00:20 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
na tą chwilę mamy najgorszy zespół z 6 drużyn, które stoczą zapewne walkę o TOP4 ...
---
Każda z drużyn zatrzynała swoich kluczowych zawodników, tylko Spurs amputowali sobie swoją siłę robiącą różnicę.
1. CFC: zatrzymują Mate, Lamps-a podkupują THFC -> Williana
2. MU - RvP i Rooney :ok:
3. MC - Żadnych strat - dochodzi A. Negredo
4. LFC - Suarez zostaje (ewentulnie 5 poz.)
5. ARS - Santi i Walcott zostają (ewent. 4 poz.)
6. TOTT - Bale - out ! (ewent. 7-8 poz.)
-------------------------------------------------------
jeśli tabelą do zimowego okienka transferowego będzie wyglądała inaczej będę zaskoczony :mysli:


Dodam jeszcze, że wszystkie nasze transfery w sumie dają więcej niż Bale w formie. Jeśli ktoś uważa Bale za 3 zawodnika na świecie to no offence ale :wysmiewacz:
Dodam jeszcze, że wszystkie nasze transfery w sumie dają więcej niż Bale w formie. Jeśli ktoś uważa Bale za 3 zawodnika na świecie to no offence ale :wysmiewacz:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 września 2013, 00:21 [cytuj]
looooooooooooooooooooool coentrao na wyp do United...
looooooooooooooooooooool coentrao na wyp do United
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
3 września 2013, 00:21 [cytuj]
Przeczytalem gdzies fajne okreslenie naszego okienka transferowego- "Tottenham sprzedal Elvisa ale kupil Beatels-ow". Zgadzam sie z tym 100% i nie moge sie juz doczekac nastepnego meczu! ps. ktory zreszta bede ogladal na zywo!
Przeczytalem gdzies fajne okreslenie naszego okienka transferowego- "Tottenham sprzedal Elvisa ale kupil Beatels-ow". Zgadzam sie z tym 100% i nie moge sie juz doczekac nastepnego meczu! ps. ktory zreszta bede ogladal na zywo!
3 września 2013, 00:30 [cytuj]
mc sprzedał teveza ;)
mc sprzedał teveza ;)
3 września 2013, 01:00 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
looooooooooooooooooooool coentrao na wyp do United


a ktoś wcześniej pisał ze go blokowali do nas:blee:


co do Torresa to szkoda, dużo lepiej jego mieć jak Ade, ten chociaż zapierdziela, a to ze mu nie idzie w Chelsea, to komu tam szło po za drogbą?
a ktoś wcześniej pisał ze go blokowali do nas:blee: co do Torresa to szkoda, dużo lepiej jego mieć jak Ade, ten chociaż zapierdziela, a to ze mu nie idzie w Chelsea, to komu tam szło po za drogbą?
3 września 2013, 01:04 [cytuj]
Koniec okienka, myślę, że zrobiliśmy najlepsze transfery w Anglii, tak samo uważam, że Ozil nie jest kompletnie potrzebny AFC i ten transfer może odbić się im czkawką :)

Mamy dobry skład, teraz nowi muszą się ograć, zaaklimatyzować z resztą zespołu i myślę, że możemy w tym sezonie naprawdę ugrać wiele.
Koniec okienka, myślę, że zrobiliśmy najlepsze transfery w Anglii, tak samo uważam, że Ozil nie jest kompletnie potrzebny AFC i ten transfer może odbić się im czkawką :) Mamy dobry skład, teraz nowi muszą się ograć, zaaklimatyzować z resztą zespołu i myślę, że możemy w tym sezonie naprawdę ugrać wiele
3 września 2013, 01:08 [cytuj]
Coentrao zostanie w Madrycie. Nie zdążyli z formalnościami.
Coentrao zostanie w Madrycie. Nie zdążyli z formalnościami
3 września 2013, 01:14 [cytuj]
mocno sie wzmocniliśmy, ale też to zrobił Liverpool i Chelsea
MU i MC mniej
Jak dla mnie te 5 klubów bedzie w pierwszej piątce, ale kolejności jeszcze bym nie podawał, bo na chwile obecną MU chyba wygląda najsłabiej, a z tak starym srodkiem obrony to mogą sie przejechać;)
arsenal dałbym juz na 6, chyba ze ktoś ich wyprzedzi.
Ściągniecie Ozila to jest najdziwniejszym ruchem, maja juz chyba 6 środkowych pomocników
w ataku teraz mają tylko Żiru i Sanogo, az do czasu wyleczenia sie podolskiego

A co do Realu, potrafi zrobić kase na gościach którzy nie chcą u nich grać, czyli Gonzalo i Ozil

Bajt powiedział/a:
Coentrao zostanie w Madrycie. Nie zdążyli z formalnościami

to dobrze:F
to dobrze:F
3 września 2013, 01:40 [cytuj]
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p526x296/1231641_380652075395152_1479390276_n.jpg


:wysmiewacz:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p526x296/1231641_380652075395152_1479390276_n.jpg :wysmiewacz:
3 września 2013, 09:29 [cytuj]
z Wawrzyniaka to dobry sabotażysta by był
z Wawrzyniaka to dobry sabotażysta by był
3 września 2013, 09:46 [cytuj]
jedna rzecz mi tylko umknęła, Gylfi został? czy gdzieś go wypożyczyliśmy?
jedna rzecz mi tylko umknęła, Gylfi został? czy gdzieś go wypożyczyliśmy?
|<  <<  <  267  268  269  270  271    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 157 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się