Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  269  270  271  272  273    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2013
4 września 2013, 07:44 [cytuj]
Podsumowując okienko transferowe , można je zaliczyć do najbardziej udanych w historii . Kupiliśmy światowej klasy napastnika ( narazie u nas tego nie pokazał , ale to pewnie tylko kwestia czsu ) , który nosem wciąga tych hiszpańskich napastników w kadrze - rzecz jasna nie gra w reprezentacji bo odwrócił się od realu :)

Kupiliśmy dwójkę bardzo młodych i zdolnych chłopaków . Eriksen i Lamela to dobra gwarancja goli i asyst na najbliższe lata . Dobrze , że to my ich zgarnęliśmy a nie czekaliśmy aż inni to zrobią .

Baldini dostarczył nam 2 duże zagadki - paulinho i chadliego . Do tej pory , uważam że te transfery nie były nam potrzebne i za tą kasę mogliśmy kupić Benteke ( coś nam kilku milionów euro do niego brakło ) i powalczyć o lukaku . Mimo wszystko liczę , że pozytywnie mnie zaskoczą :)

Vladimir Chiriches to transfer uzupełniający ( tak mi się przynajmniej wydaje ) , gdy rose dostanie kontuzję to janek pójdzie na lewą a Chiriches będzie walczył o miejsce z kaboulem bądź wygryzie ze składu michała.

Opchnęliśmy big toma , parkera , dempseya ( jego chyba bardziej szkoda od Bale`a ) , bale i kilku innych na wypożyczenie za ogromne pieniądze - tak na prawdę to każdy klub który kupował naszych zawodników przepłacał za nich.

Oczywiście zawsze stracenie największej gwiazdy zespołu to ogromna strata , ale ( myślę , że się ze mną zgodzicie - oprócz rafo :D ) godnie go zastąpiliśmy . Szkoda ,że bale odszedł ale jak tak bardzo chce się podlizywać żelusiowi to proszę bardzo :)
Podsumowując okienko transferowe , można je zaliczyć do najbardziej udanych w historii . Kupiliśmy światowej klasy napastnika ( narazie u nas tego nie pokazał , ale to pewnie tylko kwestia czsu ) , który nosem wciąga tych hiszpańskich napastników w kadrze - rzecz jasna nie gra w reprezentacji bo odwrócił się od realu :) Kupiliśmy dwójkę bardzo młodych i zdolnych chłopaków . Eriksen i Lamela to dobra gwarancja goli i asyst na najbliższe lata . Dobrze , że to my ich zgarnęliśmy a nie czekaliśmy aż inni to zrobią . Baldini dostarczył nam 2 duże zagadki - paulinho i chadliego . Do tej pory , uważam że te transfery nie były nam potrzebne i za tą kasę mogliśmy kupić Benteke ( coś nam kilku milionów euro do niego brakło ) i powalczyć o lukaku . Mimo wszystko liczę , że pozytywnie mnie zaskoczą :) Vladimir Chiriches to transfer uzupełniający ( tak mi się przynajmniej wydaje ) , gdy rose dostanie kontuzję to janek pójdzie na lewą a Chiriches będzie walczył o miejsce z kaboulem bądź wygryzie ze składu michała. Opchnęliśmy big toma , parkera , dempseya ( jego chyba bardziej szkoda od Bale`a ) , bale i kilku innych na wypożyczenie za ogromne pieniądze - tak na prawdę to każdy klub który kupował naszych zawodników przepłacał za nich. Oczywiście zawsze stracenie największej gwiazdy zespołu to ogromna strata , ale ( myślę , że się ze mną zgodzicie - oprócz rafo :D ) godnie go zastąpiliśmy . Szkoda ,że bale odszedł ale jak tak bardzo chce się podlizywać żelusiowi to proszę bardzo :)
4 września 2013, 11:05 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Tam do Barcelony :P Do Atletico będzie bardziej bolało
Tottenham będzie kreował trzecią konkurencyjną siłę w Hiszpanii sprzedając piłkarzy do Atletico. Ciekawe :mysli: :D
Tottenham będzie kreował trzecią konkurencyjną siłę w Hiszpanii sprzedając piłkarzy do Atletico. Ciekawe :mysli: :D
5 września 2013, 10:28 [cytuj]
Ciekawe bo ponoć Spurs byli zainteresowani Pato, zaoferowali Corinthians mniej niż Brazylijczycy Milanowi zapłacili za zawodnika - czyli mniej niż 15 baniek euro. A szkoda bo byli skłonni oddać go za te 15 baniek. Podobno Koguty mają powalczyć o niego zimą :mysli:
Ciekawe bo ponoć Spurs byli zainteresowani Pato, zaoferowali Corinthians mniej niż Brazylijczycy Milanowi zapłacili za zawodnika - czyli mniej niż 15 baniek euro. A szkoda bo byli skłonni oddać go za te 15 baniek. Podobno Koguty mają powalczyć o niego zimą :mysli:
5 września 2013, 10:37 [cytuj]
Pato? a przestały łapać go kontuzje?
on miał problemy z mięsniami bo za szybko urósł;|
Pato? a przestały łapać go kontuzje? on miał problemy z mięsniami bo za szybko urósł;|
5 września 2013, 10:39 [cytuj]
trudno mi powiedzieć ziomuś, nie śledziłem nigdy jakoś jego kariery a tym bardziej teraz kiedy odszedł do Brazylii
trudno mi powiedzieć ziomuś, nie śledziłem nigdy jakoś jego kariery a tym bardziej teraz kiedy odszedł do Brazylii
5 września 2013, 13:38 [cytuj]
Wenger forma

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/8344.gif

http://31.media.tumblr.com/efb6599025bcd58a5b7763e347c88848/tumblr_msjecugqqN1qdm5ngo1_400.gif
Wenger forma http://www.meczyki.pl/image_upload/image/8344.gif http://31.media.tumblr.com/efb6599025bcd58a5b7763e347c88848/tumblr_msjecugqqN1qdm5ngo1_400.gif
5 września 2013, 14:08 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
Wenger forma

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/8344.gif

http://31.media.tumblr.com/efb6599025bcd58a5b7763e347c88848/tumblr_msjecugqqN1qdm5ngo1_400.gif


Jakiś głupi ch...j zrobił z Knoxville'a Wengera. Nie robi się z porządnych ludzi starych arsenalowych capów!!

BTW Kto czeka na nowy film Knoxville'a BAD GRANDPA?
Jakiś głupi ch...j zrobił z Knoxville'a Wengera. Nie robi się z porządnych ludzi starych arsenalowych capów!! BTW Kto czeka na nowy film Knoxville'a BAD GRANDPA?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
5 września 2013, 15:29 [cytuj]
Niby transfery za nami a tu nadal newsy.
Niby transfery za nami a tu nadal newsy
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
5 września 2013, 15:35 [cytuj]
Zawsze są jeszcze wolni agenci którzy są dostępni przez cały rok :)to tak apropos Wengera
Zawsze są jeszcze wolni agenci którzy są dostępni przez cały rok :)to tak apropos Wengera
6 września 2013, 00:01 [cytuj]
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/niespodziewana-oferta-tottenham-chcial-kupic-pato/gpwxf?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=eurosport.onet.pl&utm_term=spursmania.org
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/niespodziewana-oferta-tottenham-chcial-kupic-pato/gpwxf?utm_source=onetlink&utm_medium=cpc&utm_campaign=eurosport.onet.pl&utm_term=spursmania.org
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 września 2013, 10:47 [cytuj]
Dodam jeszcze co do tego Pato, że potwierdziło to BBC i mamy się o niego starać w styczniu. No jest młody jeszcze, może wypaliłby u nas.
Dodam jeszcze co do tego Pato, że potwierdziło to BBC i mamy się o niego starać w styczniu. No jest młody jeszcze, może wypaliłby u nas
6 września 2013, 13:15 [cytuj]
olivier powiedział/a:
Dodam jeszcze co do tego Pato, że potwierdziło to BBC i mamy się o niego starać w styczniu. No jest młody jeszcze, może wypaliłby u nas

W milanie było nie było nastrzelał ;) no może to nie Ibra czy Cavani ale 63 w 150 występach, przyzwoity wynik ;)
Jeszcze niby do końca deadline day staraliśmy się Hernandeza, a jakby nie patrzeć Hernandez miał lepszą skuteczność niż RVP.
Chodzi mi o minuty na boisku a gole, żeby nie było że zostanę potraktowany z buta :P
W milanie było nie było nastrzelał ;) no może to nie Ibra czy Cavani ale 63 w 150 występach, przyzwoity wynik ;) Jeszcze niby do końca deadline day staraliśmy się Hernandeza, a jakby nie patrzeć Hernandez miał lepszą skuteczność niż RVP. Chodzi mi o minuty na boisku a gole, żeby nie było że zostanę potraktowany z buta :P
Offence win games, defence wins titles
6 września 2013, 15:11 [cytuj]
olivier powiedział/a:
Dodam jeszcze co do tego Pato, że potwierdziło to BBC i mamy się o niego starać w styczniu. No jest młody jeszcze, może wypaliłby u nas


ledwo 6 września, a my już zaczynamy gadać o styczniowym okienku :D pewnie połowa noobów na forach onetu etc czeka już na styczniowe okienko i kolejne wydane miliony przez tottenham
ledwo 6 września, a my już zaczynamy gadać o styczniowym okienku :D pewnie połowa noobów na forach onetu etc czeka już na styczniowe okienko i kolejne wydane miliony przez tottenham
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 września 2013, 19:10 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
ledwo 6 września, a my już zaczynamy gadać o styczniowym okienku :D pewnie połowa noobów na forach onetu etc czeka już na styczniowe okienko i kolejne wydane miliony przez tottenham


Przynajmniej będzie beka z takich typow, jak ich Levy i Lewis w chuja zrobią i nikogo nie kupią w zimie. :wysmiewacz: Bo chyba nikt normalny nie spodziewa się kolejnego przyplywu talentów i głośnych nazwisk za 30 mln. Myślę że jakiś LO i napastnik to będzie maks, co nam nasi szefuncie będą w stanie sprezentować. :ok:
Przynajmniej będzie beka z takich typow, jak ich Levy i Lewis w chuja zrobią i nikogo nie kupią w zimie. :wysmiewacz: Bo chyba nikt normalny nie spodziewa się kolejnego przyplywu talentów i głośnych nazwisk za 30 mln. Myślę że jakiś LO i napastnik to będzie maks, co nam nasi szefuncie będą w stanie sprezentować. :ok:
9 września 2013, 15:21 [cytuj]
Wpływy z transferów: 127.020.000 €

Wydatki transferowe: 121.875.000 €

czyli zarobiliśmy..... +5.145.000 €

tak na podsumowanie :mysli:
Wpływy z transferów: 127.020.000 € Wydatki transferowe: 121.875.000 € czyli zarobiliśmy..... +5.145.000 € tak na podsumowanie :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 września 2013, 15:29 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Przynajmniej będzie beka z takich typow, jak ich Levy i Lewis w chuja zrobią i nikogo nie kupią w zimie. :wysmiewacz: Bo chyba nikt normalny nie spodziewa się kolejnego przyplywu talentów i głośnych nazwisk za 30 mln. Myślę że jakiś LO i napastnik to będzie maks, co nam nasi szefuncie będą w stanie sprezentować. :ok:


a ja się spodziewam jednego z tych trzech - Hulk, Pato, Chicharito ...
a ja się spodziewam jednego z tych trzech - Hulk, Pato, Chicharito
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 września 2013, 15:57 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
a ja się spodziewam jednego z tych trzech - Hulk, Pato, Chicharito


Ja się spodziewam Moutinho(jakby któryś z CM się nie sprawdził) i Radamel na atak.

Pato - kurde nie mam przekonania do niego.

Chicharito - ograny w Anglii good player

Hulk - Zna się z AVB, mimo iż ostatnio nie grał na szpicy jest to dobry piłkarz
Ja się spodziewam Moutinho(jakby któryś z CM się nie sprawdził) i Radamel na atak. Pato - kurde nie mam przekonania do niego. Chicharito - ograny w Anglii good player Hulk - Zna się z AVB, mimo iż ostatnio nie grał na szpicy jest to dobry piłkarz
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
9 września 2013, 19:41 [cytuj]
Myślę, że Falcao będzie do wyciągnięcia za 60 mln euro ... tylko ta jego pensja 13 mln rocznie --- obecnie chyba największą ma Soldado 4,5 mln GBP :mysli:
Myślę, że Falcao będzie do wyciągnięcia za 60 mln euro ... tylko ta jego pensja 13 mln rocznie --- obecnie chyba największą ma Soldado 4,5 mln GBP :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
9 września 2013, 20:13 [cytuj]
Naprawdę wierzycie, że Levy w zimie, po takim okienku, jakie mieliśmy teraz, wyda 60, 50, czy nawet 30 mln na jednego zawodnika?! :X Wiem, że to okno było wyjątkowe, ale nie przesadzacie? Na razie nowi zawodnicy potrzebują czasu na zgranie i pokazanie swoich umiejętności po aklimatyzacji. A do tego potrzebny jest cały sezon, nie jedna runda. Kolejne elementy puzzli, mogłyby zepsuć całą układankę. Andre i tak ma nie lada wyzwanie poskładać drużynę, gdzie połowa to nowi zawodnicy. Jak Defoe i Ade nie spiszą się w roli zmienników to ściągniemy pewnie jakiegoś nowego rezerwowego dla Soldado (może Chicarito). Możliwe, że znowu postaramy się też o Coentrao, jeśli Portugalczyk dalej będzie siedział na ławce w Madrycie...i to będą pewnie wszystkie nasze styczniowe zakupy, na więcej nie ma co liczyć. Nie po takim lecie... :tak:
Naprawdę wierzycie, że Levy w zimie, po takim okienku, jakie mieliśmy teraz, wyda 60, 50, czy nawet 30 mln na jednego zawodnika?! :X Wiem, że to okno było wyjątkowe, ale nie przesadzacie? Na razie nowi zawodnicy potrzebują czasu na zgranie i pokazanie swoich umiejętności po aklimatyzacji. A do tego potrzebny jest cały sezon, nie jedna runda. Kolejne elementy puzzli, mogłyby zepsuć całą układankę. Andre i tak ma nie lada wyzwanie poskładać drużynę, gdzie połowa to nowi zawodnicy. Jak Defoe i Ade nie spiszą się w roli zmienników to ściągniemy pewnie jakiegoś nowego rezerwowego dla Soldado (może Chicarito). Możliwe, że znowu postaramy się też o Coentrao, jeśli Portugalczyk dalej będzie siedział na ławce w Madrycie...i to będą pewnie wszystkie nasze styczniowe zakupy, na więcej nie ma co liczyć. Nie po takim lecie... :tak:
9 września 2013, 22:49 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Naprawdę wierzycie, że Levy w zimie, po takim okienku, jakie mieliśmy teraz, wyda 60, 50, czy nawet 30 mln na jednego zawodnika?!
Krórtko i na temat - NIE!
dziękuję, koniec wypowiedzi
:P
Krórtko i na temat - NIE! dziękuję, koniec wypowiedzi :P
|<  <<  <  269  270  271  272  273    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 62 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się