Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  270  271  272  273  274    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2013
13 września 2013, 10:54 [cytuj]
http://transfery.info/60590,honda-nie-wiem-czy-wybiore-milan za darmo ?? BRAĆ!
http://transfery.info/60590,honda-nie-wiem-czy-wybiore-milan za darmo ?? BRAĆ!
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 września 2013, 11:23 [cytuj]
jin_ta powiedział/a:
dobry grajek, ale mamy już tylu pomocników że pierw trzeba by było z kogoś zrezygnować, zresztą do zimowego okienka jeszcze trochę, trzeba zobaczyć kto z obecnych grajków odpali a kto nie do końca(oby owczywiście odpalili wszyscy ;d )
dobry grajek, ale mamy już tylu pomocników że pierw trzeba by było z kogoś zrezygnować, zresztą do zimowego okienka jeszcze trochę, trzeba zobaczyć kto z obecnych grajków odpali a kto nie do końca(oby owczywiście odpalili wszyscy ;d )
13 września 2013, 12:29 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
dobry grajek, ale mamy już tylu pomocników że pierw trzeba by było z kogoś zrezygnować, zresztą do zimowego okienka jeszcze trochę, trzeba zobaczyć kto z obecnych grajków odpali a kto nie do końca(oby owczywiście odpalili wszyscy ;d )


Może się mylę, ale lepszy Honda niż Siggy
Może się mylę, ale lepszy Honda niż Siggy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 września 2013, 15:38 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Może się mylę, ale lepszy Honda niż Siggy


Może się mylę, ale lepszy Holtby niż Honda. A przynajmniej bardziej perspektywiczny... :tak:
Może się mylę, ale lepszy Holtby niż Honda. A przynajmniej bardziej perspektywiczny... :tak:
15 września 2013, 00:09 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Może się mylę, ale lepszy Holtby niż Honda. A przynajmniej bardziej perspektywiczny... :tak:


Może masz rację, ale Holtby u nas nie ma szans na grę i zimą wraca tam gdzie był
Może masz rację, ale Holtby u nas nie ma szans na grę i zimą wraca tam gdzie był
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
15 września 2013, 00:11 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Może masz rację, ale Holtby u nas nie ma szans na grę i zimą wraca tam gdzie był
kto tak powiedział? czy nie ma szans to się jeszcze okaże
kto tak powiedział? czy nie ma szans to się jeszcze okaże
15 września 2013, 10:34 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
kto tak powiedział? czy nie ma szans to się jeszcze okaże


Na kilku forach czytałem, że mają z Schalke jakąś umowę jakby Holtby nie odpalił czy coś, że mogą go wykupić
Na kilku forach czytałem, że mają z Schalke jakąś umowę jakby Holtby nie odpalił czy coś, że mogą go wykupić
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
15 września 2013, 10:40 [cytuj]
Był taki news na onecie, ale ich nie obchodziło, że Holtby nie grał bo miał kontuzję a o takiej klauzuli nic nie wiadomo.
Był taki news na onecie, ale ich nie obchodziło, że Holtby nie grał bo miał kontuzję a o takiej klauzuli nic nie wiadomo
15 września 2013, 12:11 [cytuj]
Nie można powiedzieć, czy ktoś się sprawdził czy nie, jak nie dostał żadnej poważnej szansy na zaistnienie. Mam nadzieję, że Holtby wystąpi od pierwszej minuty w czwartek i popiszę się jakąś asystą, czy kluczowym podaniem. Ja wciąż wierzę, że Niemiec może jeszcze błysnąć w koszulce z Kogutem.
Nie można powiedzieć, czy ktoś się sprawdził czy nie, jak nie dostał żadnej poważnej szansy na zaistnienie. Mam nadzieję, że Holtby wystąpi od pierwszej minuty w czwartek i popiszę się jakąś asystą, czy kluczowym podaniem. Ja wciąż wierzę, że Niemiec może jeszcze błysnąć w koszulce z Kogutem
15 września 2013, 12:27 [cytuj]
Zachowujecie sie jakby Holtby byl jakims niewypalem, a chlopak ma dopiero pol roku za soba w naszej koszulce i wciaz sie rozwija. Z taka rywalizacja w skladzie latwo mial nie bedzie, ale powinien sobie poradzic.
Zachowujecie sie jakby Holtby byl jakims niewypalem, a chlopak ma dopiero pol roku za soba w naszej koszulce i wciaz sie rozwija. Z taka rywalizacja w skladzie latwo mial nie bedzie, ale powinien sobie poradzic
LMAO
15 września 2013, 13:33 [cytuj]
http://www.anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=258829
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/tottenham-zamierza-pozyskac-stephana-el-shaarawy-ego/hzpqs
huehuehue :P;P Jak nie Faraon to Llorente! :rotfl:
http://www.anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=258829 http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/tottenham-zamierza-pozyskac-stephana-el-shaarawy-ego/hzpqs huehuehue :P;P Jak nie Faraon to Llorente! :rotfl:
Offence win games, defence wins titles
15 września 2013, 14:06 [cytuj]
Ja to bym poczekał do zimy z plotkami transferowymi. Na razie nie wiadomo, jak wypadną nasi nowi zawodnicy, czy dobrze się zaaklimatyzują i zgrają z nowymi kolegami. O ewentualnych wzmocnieniach/uzupełnieniach kadry będzie można porozmawiać bliżej grudnia, stycznia... Dopiero okno się skończyło, a już zaczynają się spekulacje... czasami dołują mnie te pismaki... :blee:
Ja to bym poczekał do zimy z plotkami transferowymi. Na razie nie wiadomo, jak wypadną nasi nowi zawodnicy, czy dobrze się zaaklimatyzują i zgrają z nowymi kolegami. O ewentualnych wzmocnieniach/uzupełnieniach kadry będzie można porozmawiać bliżej grudnia, stycznia... Dopiero okno się skończyło, a już zaczynają się spekulacje... czasami dołują mnie te pismaki... :blee:
15 września 2013, 16:20 [cytuj]
haha, szyderczo się uśmiałem czytajac news. To nie piłkarz w zasięgu Tottenhamu. Nie wiem chociaż może jakby Tottenham liderował w lidze z jakąś fajną przewagą to można pytać. Tyko z jakiś 40-50 baniek to bank za niego. A wiadomo że sie stadion buduje. Tak więc ja sobie odpuszczam. Jeszcze Pato to zrozumiem za 15 mln ale nie El Szarałi :wysmiewacz:
haha, szyderczo się uśmiałem czytajac news. To nie piłkarz w zasięgu Tottenhamu. Nie wiem chociaż może jakby Tottenham liderował w lidze z jakąś fajną przewagą to można pytać. Tyko z jakiś 40-50 baniek to bank za niego. A wiadomo że sie stadion buduje. Tak więc ja sobie odpuszczam. Jeszcze Pato to zrozumiem za 15 mln ale nie El Szarałi :wysmiewacz:
16 września 2013, 18:38 [cytuj]
Tylko , że AVB , Levy i baldini nie są idiotami i wiedzą jak on gra i pewne jest że taki realmadryt za 3 lata da za niego 150 mln euro.
Tylko , że AVB , Levy i baldini nie są idiotami i wiedzą jak on gra i pewne jest że taki realmadryt za 3 lata da za niego 150 mln euro
16 września 2013, 18:58 [cytuj]
słaba prowokacja...
słaba prowokacja
21 września 2013, 12:58 [cytuj]
http://www.youtube.com/watch?v=dHEaET1gwWE

kupić w tą zimę i wypożyczyć do FC Basel :mysli:
http://www.youtube.com/watch?v=dHEaET1gwWE kupić w tą zimę i wypożyczyć do FC Basel :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 września 2013, 14:36 [cytuj]
RAFO THF powiedział/a:
http://www.youtube.com/watch?v=dHEaET1gwWE

kupić w tą zimę i wypożyczyć do FC Basel :mysli:


mógłby sie obrazić jak by go kibice nazwali Yidio;)
mógłby sie obrazić jak by go kibice nazwali Yidio;)
21 września 2013, 15:53 [cytuj]
Daniel Levy has told Andre Villas-Boas the Spurs chequebook will open again in January.

Tottenham embarked on an unprecedented spending spree during the summer transfer window, spending 108 million on fresh talent.

However, following Gareth Bale’s world record 85m move to Real Madrid, the club’s summer net spend stands at just 2m.

Levy will make substantial funds available to his Portuguese manager during the winter transfer window, enabling him to sign a new defender.
He remains keen on signing a new left-back, with Real Madrid s Fabio Coentrao at the top of his list.
Danny Rose is the club s first-choice left-back but Villas-Boas is keen to strengthen.
He has also asked his scouting network to identify strikers ahead of January, which could place further question marks on Jermain Defoe s future.
Defoe has been forced to play second fiddle to new 26m striker Roberto Soldado during the start of the season. Yet he has still scored four goals, albeit all in the Europa League.

(From the Daily Mail)
Daniel Levy has told Andre Villas-Boas the Spurs chequebook will open again in January. Tottenham embarked on an unprecedented spending spree during the summer transfer window, spending 108 million on fresh talent. However, following Gareth Bale’s world record 85m move to Real Madrid, the club’s summer net spend stands at just 2m. Levy will make substantial funds available to his Portuguese manager during the winter transfer window, enabling him to sign a new defender. He remains keen on signing a new left-back, with Real Madrid s Fabio Coentrao at the top of his list. Danny Rose is the club s first-choice left-back but Villas-Boas is keen to strengthen. He has also asked his scouting network to identify strikers ahead of January, which could place further question marks on Jermain Defoe s future. Defoe has been forced to play second fiddle to new 26m striker Roberto Soldado during the start of the season. Yet he has still scored four goals, albeit all in the Europa League. (From the Daily Mail)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 września 2013, 17:14 [cytuj]
Robert powiedział/a:
mógłby sie obrazić jak by go kibice nazwali Yidio;)
tak właśnie, to jest klucz do tego. On przy meczu eliminacji Basel w meczu z Izraelczykami wolał wiązać buty niż podawać im dłoń :krzyk: Takich to do pieca
tak właśnie, to jest klucz do tego. On przy meczu eliminacji Basel w meczu z Izraelczykami wolał wiązać buty niż podawać im dłoń :krzyk: Takich to do pieca
21 września 2013, 17:30 [cytuj]
Motorniczy weź sobie melise na uspokojenie przed wejściem na forum. Jak można takie rzeczy pisać...
Motorniczy weź sobie melise na uspokojenie przed wejściem na forum. Jak można takie rzeczy pisać
|<  <<  <  270  271  272  273  274    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się