Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  271  272  273  274  275    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2013
21 września 2013, 17:33 [cytuj]
Skoro to dla ciebie normalne i nie widzisz w tym podtekstów rasistowskich to pozdrawiam :hejka:
Ja osobiście gardzę takimi jak on
Skoro to dla ciebie normalne i nie widzisz w tym podtekstów rasistowskich to pozdrawiam :hejka: Ja osobiście gardzę takimi jak on
21 września 2013, 17:43 [cytuj]
My takimy jak Ty? To jest jego kultura , rzecz która w jego społeczeństwie nie jest tolerowana . A tak a pro po "takich do pieca" to rasizm hipokryto :)
My takimy jak Ty? To jest jego kultura , rzecz która w jego społeczeństwie nie jest tolerowana . A tak a pro po "takich do pieca" to rasizm hipokryto :)
21 września 2013, 17:46 [cytuj]
Potępianie rasizmu jest złe? :brawo: beka


chyba że...




jesteś rasistą? To nic w tym złego nie widzisz
Potępianie rasizmu jest złe? :brawo: beka chyba że... jesteś rasistą? To nic w tym złego nie widzisz
21 września 2013, 18:10 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
nie widzisz w tym podtekstów rasistowskich to pozdrawiam :hejka:


Motorniczy powiedział/a:
tak właśnie, to jest klucz do tego. On przy meczu eliminacji Basel w meczu z Izraelczykami wolał wiązać buty niż podawać im dłoń :krzyk: Takich to do pieca


Jeśli tego nie widzisz , to jesteś poj....
[quote=Motorniczy]tak właśnie, to jest klucz do tego. On przy meczu eliminacji Basel w meczu z Izraelczykami wolał wiązać buty niż podawać im dłoń :krzyk: [b]Takich to do pieca[/b]
21 września 2013, 18:17 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
Skoro to dla ciebie normalne i nie widzisz w tym podtekstów rasistowskich to pozdrawiam :hejka:
Ja osobiście gardzę takimi jak on


jednak wolałbym aby ktoś mi nie podawał reki jak wrzucał mnie do pieca:luzik:

on nie podał reki, a Ty piszesz o gardzeniu nim i wrzucaniem jego do pieca:wysmiewacz:
jednak wolałbym aby ktoś mi nie podawał reki jak wrzucał mnie do pieca:luzik: on nie podał reki, a Ty piszesz o gardzeniu nim i wrzucaniem jego do pieca:wysmiewacz:
21 września 2013, 18:18 [cytuj]
Widzę że tu nie ma z kim dyskutować :pies:
Widzę że tu nie ma z kim dyskutować :pies:
21 września 2013, 18:30 [cytuj]
Motorniczy naprawdę jak nie rozumiesz o co w tym chodzi to Ci wytłumaczę.

Nam też się nie podoba odmowa podania ręki wyrażająca brak szacunku

Pisanie "takich do pieca" znaczy że najlepiej dla świata było by go zabić.
Po drugie ze względu na historię świata pisanie "takich do pieca" jest nawoływaniem do eksterminacji danej grupy osób. Nie wiem co można gorszego na forum napisać...

Mam nadzieje że nie będziesz już komentował tego tematu. Jakbyś nie rozumiał to nie wysyła się na śmierć osób które nie podały komuś ręki.

Historia stosunków Egipsko-Izraelskich to już inna kwestia. Egipcjanie mimo potężnego państwa,armii,wsparcia sowietów przez ostatnie 60 lat są upokarzani przez Izrael we wszystkich wojnach. Poczytaj sobie. Bardzo ciekawe.
Motorniczy naprawdę jak nie rozumiesz o co w tym chodzi to Ci wytłumaczę. Nam też się nie podoba odmowa podania ręki wyrażająca brak szacunku Pisanie "takich do pieca" znaczy że najlepiej dla świata było by go zabić. Po drugie ze względu na historię świata pisanie "takich do pieca" jest nawoływaniem do eksterminacji danej grupy osób. Nie wiem co można gorszego na forum napisać... Mam nadzieje że nie będziesz już komentował tego tematu. Jakbyś nie rozumiał to nie wysyła się na śmierć osób które nie podały komuś ręki. Historia stosunków Egipsko-Izraelskich to już inna kwestia. Egipcjanie mimo potężnego państwa,armii,wsparcia sowietów przez ostatnie 60 lat są upokarzani przez Izrael we wszystkich wojnach. Poczytaj sobie. Bardzo ciekawe
21 września 2013, 18:34 [cytuj]
Ciekawe wyniki dziś. Co cieszy jeszcze bardziej to Mata i Luiz na trybunach.:P:P:P Myślałem że Chelsea będzie groźna ale narazie wygląda na to że wpada w największy kryzys w erze Abramowicza
Ciekawe wyniki dziś. Co cieszy jeszcze bardziej to Mata i Luiz na trybunach.:P:P:P Myślałem że Chelsea będzie groźna ale narazie wygląda na to że wpada w największy kryzys w erze Abramowicza
21 września 2013, 18:38 [cytuj]
chodziło tylko o przenośnie, zaakcentować jak niecierpie rasizmu. Co ja zrobie że jeden mówi zabić drugi do pieca. Jak kogoś tu uraziłem to przepraszam, no oprócz rasistów. EOT
chodziło tylko o przenośnie, zaakcentować jak niecierpie rasizmu. Co ja zrobie że jeden mówi zabić drugi do pieca. Jak kogoś tu uraziłem to przepraszam, no oprócz rasistów. EOT
21 września 2013, 19:02 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
chodziło tylko o przenośnie,

:wysmiewacz:

to jesteś poetą tego forum:D
:wysmiewacz: to jesteś poetą tego forum:D
21 września 2013, 19:04 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
chodziło tylko o przenośnie, zaakcentować jak niecierpie rasizmu.


Wiesz o tym , że nam chodzi o to , że TY jesteś rasistą gdy napisałeś "takich to do pieca"
Wiesz o tym , że nam chodzi o to , że TY jesteś rasistą gdy napisałeś "takich to do pieca"
21 września 2013, 19:10 [cytuj]
czyli podsumowując pisząc takich do pieca wydałem na siebie wyrok? A jak napisałbym inaczej np. takich to zabić to nie byłoby problemu? Nie no kurwa leże ziomuś. Pozdrowienia z tej strony

wiesz, no może i źle dobrałem słowa bo to nie miejsce na tego typu słowa ale nie miałem niczego w zamyśle broń Boże :krzyk:
czyli podsumowując pisząc takich do pieca wydałem na siebie wyrok? A jak napisałbym inaczej np. takich to zabić to nie byłoby problemu? Nie no kurwa leże ziomuś. Pozdrowienia z tej strony wiesz, no może i źle dobrałem słowa bo to nie miejsce na tego typu słowa ale nie miałem niczego w zamyśle broń Boże :krzyk:
21 września 2013, 19:27 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
czyli podsumowując pisząc takich do pieca wydałem na siebie wyrok? A jak napisałbym inaczej np. takich to zabić to nie byłoby problemu? Nie no kurwa leże ziomuś. Pozdrowienia z tej strony

nie było by lepiej:luzik:
nie było by lepiej:luzik:
21 września 2013, 20:35 [cytuj]
Eh , wytłumaczę od początku :

Dla Ciebie nie podanie ręki drugiemu zawodnikowi to rasizm , a sam jesteś rasistą pisząc do pieca i o to nam chodzi , jeśli tego nie rozumiesz to głupi jesteś :x
Eh , wytłumaczę od początku : Dla Ciebie nie podanie ręki drugiemu zawodnikowi to rasizm , a sam jesteś rasistą pisząc do pieca i o to nam chodzi , jeśli tego nie rozumiesz to głupi jesteś :x
21 września 2013, 22:32 [cytuj]
Wiecie, że nazwa tego tematu to "Transferowe lato 2013" i raczej powinniśmy dyskutować o transferach ??


Transfery Liverpool'u to jakaś pomyłka (z wyjątkiem Toure i bramkarza) :D
Wiecie, że nazwa tego tematu to "Transferowe lato 2013" i raczej powinniśmy dyskutować o transferach ?? Transfery Liverpool'u to jakaś pomyłka (z wyjątkiem Toure i bramkarza) :D
21 września 2013, 22:44 [cytuj]
zaczeło sie od propozycji transferu;)

dlaczego? niech sie zgrają;)
zaczeło sie od propozycji transferu;) dlaczego? niech sie zgrają;)
22 września 2013, 19:49 [cytuj]
Sakho to zajebisty stoper, Ilori bardzo perspektywiczny i utalentowany. Do tego Moses na skrzydło, który w Chelsea dostawał mało szans i w końcu będzie mógł rozwinąć skrzydła. Mignolet - jeden z lepszych bramkarzy PL. Alberto też utalentowany. Jak dla mnie tylko ten Aspas straszna pomyłka, drewniany, nic nie daje zespołowi. Więc transfery nie są takie fatalne. Trzeba wziąć pod uwagę, że Liverpool nie ma już takiej kasy i prestiżu (czyt. Ligi Mistrzów), jak jeszcze kilka sezonów temu.
Sakho to zajebisty stoper, Ilori bardzo perspektywiczny i utalentowany. Do tego Moses na skrzydło, który w Chelsea dostawał mało szans i w końcu będzie mógł rozwinąć skrzydła. Mignolet - jeden z lepszych bramkarzy PL. Alberto też utalentowany. Jak dla mnie tylko ten Aspas straszna pomyłka, drewniany, nic nie daje zespołowi. Więc transfery nie są takie fatalne. Trzeba wziąć pod uwagę, że Liverpool nie ma już takiej kasy i prestiżu (czyt. Ligi Mistrzów), jak jeszcze kilka sezonów temu
27 listopada 2013, 08:43 [cytuj]
HAHA! Mówiłem, że bardziej finansowo by wam się opłacało wziąść Ljajica od Lameli, a czemu to sami zobaczycie :skromny: to nie chceliście słuchać i byliscie madrzejsi :D:D:D POWODZENIA Z MYSTER BALDINIM xD, nie wiem z jakiego powodu tego czlowieka uważacie za znającego sie na czymkolwiek... był w Romie i moge napisac epopeje... ale niech wystarczą fakty miejsc w tabeli za jego kadencji oraz kadencji Pallotty (rekord serii zwyciestw poczatku serie a, w historii calej serie a). Nara Lamusy.

jakby kogos cislo- 4129160
HAHA! Mówiłem, że bardziej finansowo by wam się opłacało wziąść Ljajica od Lameli, a czemu to sami zobaczycie :skromny: to nie chceliście słuchać i byliscie madrzejsi :D:D:D POWODZENIA Z MYSTER BALDINIM xD, nie wiem z jakiego powodu tego czlowieka uważacie za znającego sie na czymkolwiek... był w Romie i moge napisac epopeje... ale niech wystarczą fakty miejsc w tabeli za jego kadencji oraz kadencji Pallotty (rekord serii zwyciestw poczatku serie a, w historii calej serie a). Nara Lamusy. jakby kogos cislo- 4129160
27 listopada 2013, 09:00 [cytuj]
wychodzi na to, że miałeś racje - straciliśmy około 20 mln... przynajmniej na tą chwilę tak to wygląda;|
wychodzi na to, że miałeś racje - straciliśmy około 20 mln... przynajmniej na tą chwilę tak to wygląda;|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 listopada 2013, 12:53 [cytuj]
Raskolnikovv powiedział/a:
Nara Lamusy.


no to nara lamusie:wysmiewacz:

ja tam czekam aż Lamela nauczy sie jezyka i odpali;)

Bale potrzebował kilka lat, a tu mineło ile, 2-3 miesiace i on ma grać jak Bale:rotfl:
no to nara lamusie:wysmiewacz: ja tam czekam aż Lamela nauczy sie jezyka i odpali;) Bale potrzebował kilka lat, a tu mineło ile, 2-3 miesiace i on ma grać jak Bale:rotfl:
|<  <<  <  271  272  273  274  275    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 26 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się