Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  271  272  273  274  275    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2013
22 lutego 2014, 19:59 [cytuj]
20 mln..?

30 mln + 5 mln bonusów

o matko... nawet nie wiecie ile tracicie. W sumie naokrągło tracicie więc nic dziwnego. Mówiłem już dawno to co wie każdy, że Baldini jest jaki jest, ale jak wam z nim dobrze to powoedzenia.
20 mln..? 30 mln + 5 mln bonusów o matko... nawet nie wiecie ile tracicie. W sumie naokrągło tracicie więc nic dziwnego. Mówiłem już dawno to co wie każdy, że Baldini jest jaki jest, ale jak wam z nim dobrze to powoedzenia
22 lutego 2014, 22:04 [cytuj]
a kto powiedział ze nam jest dobrze z nim
a kto powiedział ze nam jest dobrze z nim
14 maja 2014, 00:02 [cytuj]
mi jest
mi jest
14 maja 2014, 23:03 [cytuj]
30 mln + 5 mln bonusów

---
tych bonusów to chyba się nie doczekają w RZYMIE
--
albo damy im Bambiniego w formie bonusu
30 mln + 5 mln bonusów --- tych bonusów to chyba się nie doczekają w RZYMIE -- albo damy im Bambiniego w formie bonusu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
14 maja 2014, 23:34 [cytuj]
Spoko, jak sprzedamy wcześniej czy później Eriksena, to ta kasa się w niezłym stopniu powinna zwrócić. :)
Spoko, jak sprzedamy wcześniej czy później Eriksena, to ta kasa się w niezłym stopniu powinna zwrócić. :)
LMAO
16 maja 2014, 17:45 [cytuj]
To prawda, że Townsend odchodzi?
To prawda, że Townsend odchodzi?
16 maja 2014, 18:25 [cytuj]
Mówi się o zainteresowaniu Evertonu i Newcastle, ale wątpię, aby został sprzedany.
Mówi się o zainteresowaniu Evertonu i Newcastle, ale wątpię, aby został sprzedany
18 maja 2014, 08:15 [cytuj]
Mandzukić na wylocie z Bayernu , co sądzicie? za 20 mln euro powinni go puścić .
Mandzukić na wylocie z Bayernu , co sądzicie? za 20 mln euro powinni go puścić
18 maja 2014, 11:04 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Mandzukić na wylocie z Bayernu , co sądzicie? za 20 mln euro powinni go puścić


brać!
brać!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 maja 2014, 11:11 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
To prawda, że Townsend odchodzi?
Czytałem że na 100% już go nie będzie w Tottenhamie. No koleś zmarnował swoją szansę. Przed sezonem zapowiadał że jeśli nie znajdzie miejsca w składzie to odchodzi. Swoje szanse dostawał i co? No i jedno wielkie gówno. Jeśli nie zgadza się na wypożyczenie to niech idzie. Ja już nie dam rady patrze na te jego strzały vel. Bale-Robben :krzyk: a pewnie będzie grał przeciwko nam to strzeli ze dwie bramki. Wiadomo
Czytałem że na 100% już go nie będzie w Tottenhamie. No koleś zmarnował swoją szansę. Przed sezonem zapowiadał że jeśli nie znajdzie miejsca w składzie to odchodzi. Swoje szanse dostawał i co? No i jedno wielkie gówno. Jeśli nie zgadza się na wypożyczenie to niech idzie. Ja już nie dam rady patrze na te jego strzały vel. Bale-Robben :krzyk: a pewnie będzie grał przeciwko nam to strzeli ze dwie bramki. Wiadomo
18 maja 2014, 16:03 [cytuj]
Promocje:

http://transfery.info/65320,wakacyjna-czystka-w-manchesterze-city
Promocje: http://transfery.info/65320,wakacyjna-czystka-w-manchesterze-city
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 maja 2014, 17:35 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Promocje:

http://transfery.info/65320,wakacyjna-czystka-w-manchesterze-city


Richardsa to bym przygarnął.
Richardsa to bym przygarnął
18 maja 2014, 17:39 [cytuj]
w sumie to cała ta trójka jest ciekawa:
Micah Richards, Jack Rodwell i Scott Sinclair

tylko pewnie tygodniówki wysokie;|
w sumie to cała ta trójka jest ciekawa: Micah Richards, Jack Rodwell i Scott Sinclair tylko pewnie tygodniówki wysokie;|
18 maja 2014, 20:45 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
brać!


Jasne, że brać! Jak kretyn Guardiola woli Lewandowskiego - to trzeba go z tego piekiełka wybawić. Tylko, że o Mandżukicia pewnie się będą najwięksi bili

Robert powiedział/a:
w sumie to cała ta trójka jest ciekawa:
Micah Richards, Jack Rodwell i Scott Sinclair

tylko pewnie tygodniówki wysokie;|


Ja tylko Rodwella bym widział, ale znów - po co nam kolejny środkowy pomocnik???
Jasne, że brać! Jak kretyn Guardiola woli Lewandowskiego - to trzeba go z tego piekiełka wybawić. Tylko, że o Mandżukicia pewnie się będą najwięksi bili [quote=Robert]w sumie to cała ta trójka jest ciekawa: Micah Richards, Jack Rodwell i Scott Sinclair tylko pewnie tygodniówki wysokie;|
19 maja 2014, 08:52 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Jak kretyn Guardiola woli Lewandowskiego - to trzeba go z tego piekiełka wybawić.


No tak, przecież Lewy to taka straszna niedojda, że aż strach.
No tak, przecież Lewy to taka straszna niedojda, że aż strach
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
19 maja 2014, 10:32 [cytuj]
Mandżukić omnomnomnom... coś tam gadają że Chelsea na Belga niby chce w bramce postawić, więc w razie odejścia Hugo (oby nie!) może Cech by był do wyciągnięcia za godziwą tygodniówkę... Btw. temat na ten rok jest tu :)http://spursmania.org/index/forum/strona/26/cat/7/topic/716
Mandżukić omnomnomnom... coś tam gadają że Chelsea na Belga niby chce w bramce postawić, więc w razie odejścia Hugo (oby nie!) może Cech by był do wyciągnięcia za godziwą tygodniówkę... Btw. temat na ten rok jest tu :) http://spursmania.org/index/forum/strona/26/cat/7/topic/716
19 maja 2014, 12:05 [cytuj]
Mandżukić? A to nie ten sam zawodnik, który nie był w stanie wygrać pojedynku główkowego z Ramosem i Pepe.

Już nie chcę myśleć, co będzie jak trafi do Premier League.

A tak poważniej, to koleś jest przereklamowany. Jedyny plus taki, że więcej niż 20 milionów euro nikt za niego nie da.
Mandżukić? A to nie ten sam zawodnik, który nie był w stanie wygrać pojedynku główkowego z Ramosem i Pepe. Już nie chcę myśleć, co będzie jak trafi do Premier League. A tak poważniej, to koleś jest przereklamowany. Jedyny plus taki, że więcej niż 20 milionów euro nikt za niego nie da
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 maja 2014, 12:19 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Mandżukić? A to nie ten sam zawodnik, który nie był w stanie wygrać pojedynku główkowego z Ramosem i Pepe.

Już nie chcę myśleć, co będzie jak trafi do Premier League.


Tak, to ten sam którego główki (asysta i bramka) pozwalały wrócić do gry Bayernowi w obydwu spotkaniach z Manchesterem
Tak, to ten sam którego główki (asysta i bramka) pozwalały wrócić do gry Bayernowi w obydwu spotkaniach z Manchesterem
19 maja 2014, 13:29 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Mandżukić? A to nie ten sam zawodnik, który nie był w stanie wygrać pojedynku główkowego z Ramosem(...)


czyli jednym z najlepiej grających głową obrońców i najlepszych w ogóle
czyli jednym z najlepiej grających głową obrońców i najlepszych w ogóle
19 maja 2014, 17:16 [cytuj]
Malothein powiedział/a:
Tak, to ten sam którego główki (asysta i bramka) pozwalały wrócić do gry Bayernowi w obydwu spotkaniach z Manchesterem


Rywal był niezwykle trudny. Najgorszy Manchester United od wielu lat. Jest uważany za jednego z najlepszych napastników na świecie, dlatego wymaga się od niego, aby z takimi zespołami grywał jak najlepiej.

Nasz stary znajomy Bent też w minionym sezonie posadził bramkę United, nawet na wagę remisu.
Rywal był niezwykle trudny. Najgorszy Manchester United od wielu lat. Jest uważany za jednego z najlepszych napastników na świecie, dlatego wymaga się od niego, aby z takimi zespołami grywał jak najlepiej. Nasz stary znajomy Bent też w minionym sezonie posadził bramkę United, nawet na wagę remisu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <<  <  271  272  273  274  275    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się