Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  271  272  273  274  275  
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2013
19 maja 2014, 17:19 [cytuj]
Swanlake powiedział/a:
czyli jednym z najlepiej grających głową obrońców i najlepszych w ogóle


Nie zapominaj, że Mario uważany jest za jednego z najlepszych graczy na swojej pozycji. Ponadto z tego co się nie mylę, to dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi od Ramosa. Przy zawodniku Realu Madryt wyglądał jak bezradne dziecko.
Nie zapominaj, że Mario uważany jest za jednego z najlepszych graczy na swojej pozycji. Ponadto z tego co się nie mylę, to dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi od Ramosa. Przy zawodniku Realu Madryt wyglądał jak bezradne dziecko
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 maja 2014, 17:48 [cytuj]
Ten najgorszy od lat Manchester sprawiał spore problemy wielkiem Bayernowi zwłaszcza w pierwszym meczu, dopóki nie pojawił się na boisku Mandżukić. Jak widać jakoś tam radził sobie w powietrzu przeciw Angolom.

Wg wikipedii różnica między Ramosem a Mandżukiciem to 4 centymetry. Nie aż tak znowu dużo. Cannavaro nie miał chyba nawet 1,8m a w swoim prime (w którym teraz znajduje się też Ramos) był nie do zdarcia, również w powietrzu.

Nie chcę gloryfikować Ramosa, ale w zeszłym sezonie koleś wyłączył z gry chociażby Lewandowskiego na Bernabeu, więc nie jest to jakiś tam byle jaki obrońca tylko razem z Pepe tworzą naprawdę solidny duet. Oni wyłączyli akurat teraz Mandżu, a kiedyś Grzesiu Bronowicki wyłączył w meczu Cristiano.

Mandżukić może nie jest gościem chociażby pokroju Ibry (heh którego Pep też skreśił), ale to wciąż szeroka światowa czołówka dla mnie, a nie jakiś tam odpad odrzucony przez Guardiolę, który sobie nie będzie radził w lidze angielskiej
Ten najgorszy od lat Manchester sprawiał spore problemy wielkiem Bayernowi zwłaszcza w pierwszym meczu, dopóki nie pojawił się na boisku Mandżukić. Jak widać jakoś tam radził sobie w powietrzu przeciw Angolom. Wg wikipedii różnica między Ramosem a Mandżukiciem to 4 centymetry. Nie aż tak znowu dużo. Cannavaro nie miał chyba nawet 1,8m a w swoim prime (w którym teraz znajduje się też Ramos) był nie do zdarcia, również w powietrzu. Nie chcę gloryfikować Ramosa, ale w zeszłym sezonie koleś wyłączył z gry chociażby Lewandowskiego na Bernabeu, więc nie jest to jakiś tam byle jaki obrońca tylko razem z Pepe tworzą naprawdę solidny duet. Oni wyłączyli akurat teraz Mandżu, a kiedyś Grzesiu Bronowicki wyłączył w meczu Cristiano. Mandżukić może nie jest gościem chociażby pokroju Ibry (heh którego Pep też skreśił), ale to wciąż szeroka światowa czołówka dla mnie, a nie jakiś tam odpad odrzucony przez Guardiolę, który sobie nie będzie radził w lidze angielskiej
19 maja 2014, 20:18 [cytuj]
Sprawiał problemy wielkiemu Bayernowi i koniec-końców odpadł. Kwestią czasu było to jak długo będą się opierać. O ile w pierwszym spotkaniu pojawił się z ławki rezerwowych, to w drugim przebywał na placu gry od początku.

Różnica wynosi pięć, a nie cztery centymetry. W futbolu liczy się często każdy centymetr. Nie mówię o jednym pojedynku, ale o wielu, które notorycznie przegrywał Chorwat. To nie najlepiej o nim świadczy.

Tworzą solidny duet, ale tutaj mówimy o dwumeczu. W zeszłym sezonie wyłączył Lewandowskiego na Bernabeu, ale na Signal Park już tego nie potrafił zrobić. Grał na prawej obronie, ale wielokrotnie wspomagał środek defensywy, bez skutku.

Guardiola oddał Ibrahimovicia, a sezon później Barcelona sięgnęła po puchar Ligi Mistrzów. Chyba tak źle nie zrobił? Mandżukić jest dobrym zawodnikiem, ale zbyt przereklamowanym. Koleś pewnych rzeczy już się nie nauczy. Nie ma co się oszukiwać, że Lewy jest bardziej kompletnym zawodnikiem. Decyzja Guardioli mnie nie dziwi.

Ponadto nie można zapominać, że Chorwat jest ambitnym graczem i przesiadywanie na ławce spowodowałoby, że koniec-końców zdecydowałby się odejść. Nie ma ludzi niezastąpionych.
Sprawiał problemy wielkiemu Bayernowi i koniec-końców odpadł. Kwestią czasu było to jak długo będą się opierać. O ile w pierwszym spotkaniu pojawił się z ławki rezerwowych, to w drugim przebywał na placu gry od początku. Różnica wynosi pięć, a nie cztery centymetry. W futbolu liczy się często każdy centymetr. Nie mówię o jednym pojedynku, ale o wielu, które notorycznie przegrywał Chorwat. To nie najlepiej o nim świadczy. Tworzą solidny duet, ale tutaj mówimy o dwumeczu. W zeszłym sezonie wyłączył Lewandowskiego na Bernabeu, ale na Signal Park już tego nie potrafił zrobić. Grał na prawej obronie, ale wielokrotnie wspomagał środek defensywy, bez skutku. Guardiola oddał Ibrahimovicia, a sezon później Barcelona sięgnęła po puchar Ligi Mistrzów. Chyba tak źle nie zrobił? Mandżukić jest dobrym zawodnikiem, ale zbyt przereklamowanym. Koleś pewnych rzeczy już się nie nauczy. Nie ma co się oszukiwać, że Lewy jest bardziej kompletnym zawodnikiem. Decyzja Guardioli mnie nie dziwi. Ponadto nie można zapominać, że Chorwat jest ambitnym graczem i przesiadywanie na ławce spowodowałoby, że koniec-końców zdecydowałby się odejść. Nie ma ludzi niezastąpionych
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 maja 2014, 21:43 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Mandżukić jest dobrym zawodnikiem, ale zbyt przereklamowanym. Koleś pewnych rzeczy już się nie nauczy. Nie ma co się oszukiwać, że Lewy jest bardziej kompletnym zawodnikiem. Decyzja Guardioli mnie nie dziwi.


Pełna zgoda.
Pełna zgoda
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
20 maja 2014, 00:41 [cytuj]
Może skupmy się na temacie na lato 2014. ;P
Może skupmy się na temacie na lato 2014. ;P
LMAO
20 maja 2014, 00:55 [cytuj]
Bierzemy pod uwagę kandydatury wielu zawodników, dlatego przewijają się tutaj nazwiska najlepszych graczy na świecie :D

Na dzień dzisiejszy nie mamy w drużynie NRR, dlatego ściągnięcie takiego gracza jak Mario Mandżukić byłoby dobrym rozwiązaniem. Wolałbym Roberta Lewandowskiego, ale wybrał Bayern :P

A tak poważnie, to w ostatnim czasie pojawia się sporo informacji, mówiących o tym, że być może Swansea opuści Wilfired Bony. 16 bramek w 34 spotkaniach w takiej lidze jak Premier League to naprawdę dobry wynik. Valencię wykupił jakiś miliarder, tak więc może będzie skłonny odkupić od nas Roberto Soldado za 25 milionów euro. Jakby udało się przy bardzo dobrych obrotach dostać tyle kasy za Hiszpana, to pozyskanie Iworyjczyka nie stanowiłoby większego problemu.

Gdzieś widziałem informację, że nowy trener ma dostać na transfery 50 milionów funtów + kasę ze sprzedaży zawodników, ale takie informacje widzę w prasie, co sezon i dosyć sceptycznie do nich podchodzę.

Na pewno lewa obrona wymaga wzmocnienia. Marzy mi się Luke Shaw, ale mocniejsze kluby będą walczyły o podpis reprezentanta Anglii.

Można byłoby poważnie zastanowić się nad sprowadzeniem Ricardo Rodrigueza z Wolfsburga. Koleś ma za sobą znakomity sezon, tylko problem tkwi w tym, że na jego transfer trzeba byłoby wyłożyć nawet 20 milionów euro.

Wiecie jak wygląda sytuacja z Livermorem? Była ustalona jakaś kwota wykupu po sezonie? Jeśli tak, to jaka kwota wchodzi w grę?
Bierzemy pod uwagę kandydatury wielu zawodników, dlatego przewijają się tutaj nazwiska najlepszych graczy na świecie :D Na dzień dzisiejszy nie mamy w drużynie NRR, dlatego ściągnięcie takiego gracza jak Mario Mandżukić byłoby dobrym rozwiązaniem. Wolałbym Roberta Lewandowskiego, ale wybrał Bayern :P A tak poważnie, to w ostatnim czasie pojawia się sporo informacji, mówiących o tym, że być może Swansea opuści Wilfired Bony. 16 bramek w 34 spotkaniach w takiej lidze jak Premier League to naprawdę dobry wynik. Valencię wykupił jakiś miliarder, tak więc może będzie skłonny odkupić od nas Roberto Soldado za 25 milionów euro. Jakby udało się przy bardzo dobrych obrotach dostać tyle kasy za Hiszpana, to pozyskanie Iworyjczyka nie stanowiłoby większego problemu. Gdzieś widziałem informację, że nowy trener ma dostać na transfery 50 milionów funtów + kasę ze sprzedaży zawodników, ale takie informacje widzę w prasie, co sezon i dosyć sceptycznie do nich podchodzę. Na pewno lewa obrona wymaga wzmocnienia. Marzy mi się Luke Shaw, ale mocniejsze kluby będą walczyły o podpis reprezentanta Anglii. Można byłoby poważnie zastanowić się nad sprowadzeniem Ricardo Rodrigueza z Wolfsburga. Koleś ma za sobą znakomity sezon, tylko problem tkwi w tym, że na jego transfer trzeba byłoby wyłożyć nawet 20 milionów euro. Wiecie jak wygląda sytuacja z Livermorem? Była ustalona jakaś kwota wykupu po sezonie? Jeśli tak, to jaka kwota wchodzi w grę?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
20 maja 2014, 01:04 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Wiecie jak wygląda sytuacja z Livermorem? Była ustalona jakaś kwota wykupu po sezonie? Jeśli tak, to jaka kwota wchodzi w grę?


My chcemy 8 mln, Tygrysy dają 5 mln. Źródło chyba SkySports, ale nie jestem pewien bo widziałem to jakiś czas temu.

Co do transferów, to ja w tym roku byłbym usatysfakcjonowany takimi (tak realistycznie - nie piszę o żadnych Shawach, Lallanach, czy innych Coentrao bo ich będzie piekielnie ciężko wyciągnąć):
In: Ben Davies, Micah Richards (niekoniecznie), Wilfried Bony/Loic Remy/Lukaku (chociaż tutaj daje nam bardzo małe szanse jeśli w ogóle spróbujemy), Ryan Shawcross. Może jakiś ogarnięty skrzydłowy - ale tylko lepszy od tych, których już mamy, a o takiego będzie bardzo ciężko. Wypadało by się też wreszcie rozejrzeć za drugim bramkarzem innym niż Friedel. Jak tak teraz patrze to sporo jednak tych braków. Jak zaczynałem pisać tego posta to myślałem, że wymienię mniej pozycji do wzmocnienia :P Przynajmniej tyle, że większość z nich, to w miarę tani piłkarze.
Generalnie stawiałbym na piłkarzy ogranych w Anglii. Po zeszłorocznym zaciągu z zagranicznych lig było widać, że brakuje nam piłkarzy przyzwyczajonych do specyfiki naszej ligi.
Out: Bentaleb na wypożyczenie i pozbywamy się jakiegoś środkowego pomocnika albo i dwóch - w zależności od tego za kogo dostaniemy najlepszą kasę, Naughton (jeśli przyjdzie jakiś lepszy prawy obrońca - patrz Richards), BAE na stałe, może Rose (Fryers spokojnie może być drugim lewym obrońcą), Kaboul, Livermore na stałe.

Tak bym to widział
My chcemy 8 mln, Tygrysy dają 5 mln. Źródło chyba SkySports, ale nie jestem pewien bo widziałem to jakiś czas temu. Co do transferów, to ja w tym roku byłbym usatysfakcjonowany takimi (tak realistycznie - nie piszę o żadnych Shawach, Lallanach, czy innych Coentrao bo ich będzie piekielnie ciężko wyciągnąć): In: Ben Davies, Micah Richards (niekoniecznie), Wilfried Bony/Loic Remy/Lukaku (chociaż tutaj daje nam bardzo małe szanse jeśli w ogóle spróbujemy), Ryan Shawcross. Może jakiś ogarnięty skrzydłowy - ale tylko lepszy od tych, których już mamy, a o takiego będzie bardzo ciężko. Wypadało by się też wreszcie rozejrzeć za drugim bramkarzem innym niż Friedel. Jak tak teraz patrze to sporo jednak tych braków. Jak zaczynałem pisać tego posta to myślałem, że wymienię mniej pozycji do wzmocnienia :P Przynajmniej tyle, że większość z nich, to w miarę tani piłkarze. Generalnie stawiałbym na piłkarzy ogranych w Anglii. Po zeszłorocznym zaciągu z zagranicznych lig było widać, że brakuje nam piłkarzy przyzwyczajonych do specyfiki naszej ligi. Out: Bentaleb na wypożyczenie i pozbywamy się jakiegoś środkowego pomocnika albo i dwóch - w zależności od tego za kogo dostaniemy najlepszą kasę, Naughton (jeśli przyjdzie jakiś lepszy prawy obrońca - patrz Richards), BAE na stałe, może Rose (Fryers spokojnie może być drugim lewym obrońcą), Kaboul, Livermore na stałe. Tak bym to widział
3 lipca 2014, 19:15 [cytuj]
http://www.haringeyindependent.co.uk/sport/11318871._/
młodzi odchodzą do LFC, szkoda:zalamka:
http://www.haringeyindependent.co.uk/sport/11318871._/ młodzi odchodzą do LFC, szkoda:zalamka:
3 lipca 2014, 21:31 [cytuj]
Nie "odchodzą"... bo zabrzmiało to melodramatycznie ;P. Nie podpisaliśmy z nimi kontraktów, zostali wykreśleni z listy naszych graczy, więc znaleźli schronienie pod skrzydełkami Alexa Inglethorpa.

I dlaczego szkoda? Kiedy, któregoś z nich widzieliśmy choćby w pobliżu pierwszej drużyny? Szału w meczach rezerw nie robili...
Nie "odchodzą"... bo zabrzmiało to melodramatycznie ;P. Nie podpisaliśmy z nimi kontraktów, zostali wykreśleni z listy naszych graczy, więc znaleźli schronienie pod skrzydełkami Alexa Inglethorpa. I dlaczego szkoda? Kiedy, któregoś z nich widzieliśmy choćby w pobliżu pierwszej drużyny? Szału w meczach rezerw nie robili
Can't Smile Without You!!!
|<  <<  <  271  272  273  274  275  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się