Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
22 września 2013, 01:53 [cytuj]
Rozpoczynam wątek ponieważ lato jak lato i już po lecie. Wątek dla wszytkich którzy wierzą w Levego, Baldiniego i AVB oraz umieją rozpoznać plotę o "ploty". :D
Rozpoczynam wątek ponieważ lato jak lato i już po lecie. Wątek dla wszytkich którzy wierzą w Levego, Baldiniego i AVB oraz umieją rozpoznać plotę o "ploty". :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 września 2013, 02:48 [cytuj]
jedyne kogo można sie spodziewać to napastnika, nie wiem czy da sie kogoś wyciągnąć w zimie, sprzedając przy tym Ade/Defoe albo i nawet 2 jak JD zacznie sie buntowac bo nie gra

w lini pomocy nie ma sensu nic ruszać, w obronie jedynie to boczny, a nie wiem czy to jest sens, no i bramka, ale jeśli dziadek po sezonie konczy i Gomez odejdzie, ale to raczej sprawa na lato

czyli każe info o pomocniku to bedzie plota, tak jak to co chwile nam wyskakuje ze mata dojdzie do nas;d
jedyne kogo można sie spodziewać to napastnika, nie wiem czy da sie kogoś wyciągnąć w zimie, sprzedając przy tym Ade/Defoe albo i nawet 2 jak JD zacznie sie buntowac bo nie gra w lini pomocy nie ma sensu nic ruszać, w obronie jedynie to boczny, a nie wiem czy to jest sens, no i bramka, ale jeśli dziadek po sezonie konczy i Gomez odejdzie, ale to raczej sprawa na lato czyli każe info o pomocniku to bedzie plota, tak jak to co chwile nam wyskakuje ze mata dojdzie do nas;d
22 września 2013, 04:26 [cytuj]
Tottenham set to sign Ciprian Marica on a free as striker rejects Arsenal and West Ham interest

The 28-year-old had his Schalke contract terminated at the end of last season - and is hopeful of a three-year deal at Spurs

Big-spending Spurs are set to land another striker this week – after splashing £107million in the transfer window, writes Alan Nixon of the Sunday People.

Romanian hitman Ciprian Marica is set to snub Arsenal and West Ham advances to join Andre Villas-Boas’s new-look Tottenham side.

Marica, capped 60 times by Romania, is looking for a £60,000-a-week three-year deal at White Hart Lane.

After blowing the £86m Gareth Bale cash on stars like Brazilian Paulinho and Spain’s Roberto Soldado, Villas-Boas can net the 28-year-old for free because Marica had his contract with German outfit Schalke terminated a year early at the end of last season.

His club CV is impressive, playing for Shakhtar Donetsk and Stuttgart in a wandering career around Europe over the past decade.

Spurs boss Villas-Boas, who takes his club to Cardiff today, wants to move flop Emmanuel Adebayor and young Harry Kane out of north London, freeing up a slot for Marica.

If the deal cannot be done, Villas-Boas will be under pressure from Daniel Levy to bring £100,000-a-week outcast Adebayor in from the cold.

The £9.3m striker has been banished to training with the kids at White Hart Lane.

Marica, who has previously captained Romania, has netted 22 goals for his country.

Daily Mirror

Masz babo placek ;D
Tottenham set to sign Ciprian Marica on a free as striker rejects Arsenal and West Ham interest The 28-year-old had his Schalke contract terminated at the end of last season - and is hopeful of a three-year deal at Spurs Big-spending Spurs are set to land another striker this week – after splashing £107million in the transfer window, writes Alan Nixon of the Sunday People. Romanian hitman Ciprian Marica is set to snub Arsenal and West Ham advances to join Andre Villas-Boas’s new-look Tottenham side. Marica, capped 60 times by Romania, is looking for a £60,000-a-week three-year deal at White Hart Lane. After blowing the £86m Gareth Bale cash on stars like Brazilian Paulinho and Spain’s Roberto Soldado, Villas-Boas can net the 28-year-old for free because Marica had his contract with German outfit Schalke terminated a year early at the end of last season. His club CV is impressive, playing for Shakhtar Donetsk and Stuttgart in a wandering career around Europe over the past decade. Spurs boss Villas-Boas, who takes his club to Cardiff today, wants to move flop Emmanuel Adebayor and young Harry Kane out of north London, freeing up a slot for Marica. If the deal cannot be done, Villas-Boas will be under pressure from Daniel Levy to bring £100,000-a-week outcast Adebayor in from the cold. The £9.3m striker has been banished to training with the kids at White Hart Lane. Marica, who has previously captained Romania, has netted 22 goals for his country. Daily Mirror Masz babo placek ;D
22 września 2013, 09:57 [cytuj]
Marica? Nie lepiej już Ade?
Marica? Nie lepiej już Ade?
22 września 2013, 12:11 [cytuj]
Jeśli o mnie chodzi to nie chciałbym tak spektakularnej zimy jak ostatnie okienko transferowe. Jakiś lewy obrońca, ale nie do pierwszego składu tylko ~30-latek, który w razie konieczności zastąpi Rose na solidnym poziomie, np. Balzaretti, rezerwowy bramkarz - najlepiej też z 33 lata, żeby już nie miał parcia na granie, ale prezentował solidny poziom jeszcze przez kilka lat no i jeśli ploty o odejściu Ade i Defoe okażą się prawdziwe to napastnik i w takim wypadku musiałby to być ktoś na poziomie wyższym niż Defołek i Ade, na przykład Chicarito, może Jelavic. Dopełnieniem idealnego okienka byłoby sprowadzenie jakiegoś utalentowanego dzieciaka do zespołu U-18 i Spurs XI, albo od razu na wypożyczenie.

Marica to dla mnie kompletny bez sens. W niczym nie jest lepszy od naszych rezerwowych napastników. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Jeśli o mnie chodzi to nie chciałbym tak spektakularnej zimy jak ostatnie okienko transferowe. Jakiś lewy obrońca, ale nie do pierwszego składu tylko ~30-latek, który w razie konieczności zastąpi Rose na solidnym poziomie, np. Balzaretti, rezerwowy bramkarz - najlepiej też z 33 lata, żeby już nie miał parcia na granie, ale prezentował solidny poziom jeszcze przez kilka lat no i jeśli ploty o odejściu Ade i Defoe okażą się prawdziwe to napastnik i w takim wypadku musiałby to być ktoś na poziomie wyższym niż Defołek i Ade, na przykład Chicarito, może Jelavic. Dopełnieniem idealnego okienka byłoby sprowadzenie jakiegoś utalentowanego dzieciaka do zespołu U-18 i Spurs XI, albo od razu na wypożyczenie. Marica to dla mnie kompletny bez sens. W niczym nie jest lepszy od naszych rezerwowych napastników. Zamienił stryjek siekierkę na kijek
22 września 2013, 12:45 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Marica? Nie lepiej już Ade?

jak dla mnie lepiej;)

z jakiegoś powodu nie przedłużył kontraktu z Schalke, 2011-13 on gra 35 meczy i tylko 5 bramek

to ade całkowicie bez formy w zeszłym sezonie zagrał 33 mecze i 8 bramek, lepiej jak Marcia przez 2 lata
jak dla mnie lepiej;) z jakiegoś powodu nie przedłużył kontraktu z Schalke, 2011-13 on gra 35 meczy i tylko 5 bramek to ade całkowicie bez formy w zeszłym sezonie zagrał 33 mecze i 8 bramek, lepiej jak Marcia przez 2 lata
22 września 2013, 13:10 [cytuj]
ja jednak postawiłbym na Kane'a. Podpisując kontrakt z Mariciem niestety totalnie zamykamy drzwi naszemu młodemu napastnikowi. Czasami nie rozumiem decyzji AVB. Poza tym gość prawdopodobnie nie grał meczu o stawkę od końca zeszłego sezonu, to kupa czasu. U nas też zapewne grać za dużo nie będzie, także do formy raczej nie wróci.
ja jednak postawiłbym na Kane'a. Podpisując kontrakt z Mariciem niestety totalnie zamykamy drzwi naszemu młodemu napastnikowi. Czasami nie rozumiem decyzji AVB. Poza tym gość prawdopodobnie nie grał meczu o stawkę od końca zeszłego sezonu, to kupa czasu. U nas też zapewne grać za dużo nie będzie, także do formy raczej nie wróci
22 września 2013, 13:14 [cytuj]
Tottenham are set to launch a raid on AC Milan in the January transfer window in order to sign powerful striker M’Baye Niang.

Niang, 18, is rated as one of the best young forwards in Europe and he enjoyed a stunning season for Milan last year after joining from Caen.

However, with Alessandro Matri joining in the summer, and with Mario Balotelli, Stephan El Shaarawy and Giampaolo Pazzini more established options, he has been shut out.
Tottenham are set to launch a raid on AC Milan in the January transfer window in order to sign powerful striker M’Baye Niang. Niang, 18, is rated as one of the best young forwards in Europe and he enjoyed a stunning season for Milan last year after joining from Caen. However, with Alessandro Matri joining in the summer, and with Mario Balotelli, Stephan El Shaarawy and Giampaolo Pazzini more established options, he has been shut out
22 września 2013, 13:45 [cytuj]
O wlasnie, Niang to by fajna opcja była
O wlasnie, Niang to by fajna opcja była
22 września 2013, 19:38 [cytuj]
Jak dla mnie Niang to opcja odległa, pewnie po transferze od razu poszedłby gdzieś na wypożyczenie do Premier League/Championship, jednak chłopak moim zdaniem ma potencjał i za kilka sezonów może wypalić. Co do Maricy to ja też wolę Adebayora, albo Kane'a. :) Mnie się podoba pomysł Walu/a (wybacz, ale nie mam pojęcia jak to odmienić) z Jelaviciem. Ja biorąc pod uwagę naszą ostatnią historię związaną z Chorwatami mam do nich sentyment i z chęcią widziałbym Nikicię na WHL. :ok:
Jak dla mnie Niang to opcja odległa, pewnie po transferze od razu poszedłby gdzieś na wypożyczenie do Premier League/Championship, jednak chłopak moim zdaniem ma potencjał i za kilka sezonów może wypalić. Co do Maricy to ja też wolę Adebayora, albo Kane'a. :) Mnie się podoba pomysł Walu/a (wybacz, ale nie mam pojęcia jak to odmienić) z Jelaviciem. Ja biorąc pod uwagę naszą ostatnią historię związaną z Chorwatami mam do nich sentyment i z chęcią widziałbym Nikicię na WHL. :ok:
22 września 2013, 20:21 [cytuj]
Lewy obrona i napastnik. Chyba tylko to zostalo z najwiekszymi lukami.
Lewy obrona i napastnik. Chyba tylko to zostalo z najwiekszymi lukami
LMAO
22 września 2013, 20:28 [cytuj]
HULK >?! Myślę że to będzie główny cel AVB i całej drużyny pierścienia na styczeń. :F
HULK >?! Myślę że to będzie główny cel AVB i całej drużyny pierścienia na styczeń. :F
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
22 września 2013, 20:35 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Jak dla mnie Niang to opcja odległa, pewnie po transferze od razu poszedłby gdzieś na wypożyczenie do Premier League/Championship, jednak chłopak moim zdaniem ma potencjał i za kilka sezonów może wypalić. Co do Maricy to ja też wolę Adebayora, albo Kane'a. :) Mnie się podoba pomysł Walu/a (wybacz, ale nie mam pojęcia jak to odmienić) z Jelaviciem. Ja biorąc pod uwagę naszą ostatnią historię związaną z Chorwatami mam do nich sentyment i z chęcią widziałbym Nikicię na WHL. :ok:


Wala ;)
Wala ;)
22 września 2013, 22:02 [cytuj]
Myślę, że szanse na ściągnięcie Balzarettiego po dzisiejszych derbach Rzymu znacznie spadły ;P
Myślę, że szanse na ściągnięcie Balzarettiego po dzisiejszych derbach Rzymu znacznie spadły ;P
22 września 2013, 22:22 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Wala ;)


Okej. Będę pamiętał. :)
Okej. Będę pamiętał. :)
22 września 2013, 22:55 [cytuj]
PieS powiedział/a:
Myślę, że szanse na ściągnięcie Balzarettiego po dzisiejszych derbach Rzymu znacznie spadły ;P


Podałem go tylko jako przykład. Równie dobrze mógłby to być na przykład Riise. Nie mam aż tak szerokiej wiedzy, ale jestem przekonany, że w Europie jest przynajmniej dziesięciu lewych obrońców, którzy bez marudzenia usiedli by na ławce, a w razie konieczności zagraliby solidnie. Inna sprawa, że jedna bramka strzelona - nawet w derbach - nie sprawi chyba, ze zawodnik nagle staje się nie na sprzedaż, ani nawet jakoś znacząco nie podbije jego ceny.
Podałem go tylko jako przykład. Równie dobrze mógłby to być na przykład Riise. Nie mam aż tak szerokiej wiedzy, ale jestem przekonany, że w Europie jest przynajmniej dziesięciu lewych obrońców, którzy bez marudzenia usiedli by na ławce, a w razie konieczności zagraliby solidnie. Inna sprawa, że jedna bramka strzelona - nawet w derbach - nie sprawi chyba, ze zawodnik nagle staje się nie na sprzedaż, ani nawet jakoś znacząco nie podbije jego ceny
22 września 2013, 23:30 [cytuj]
Jeśli napastnik to tylko ktoś z premier league. Jednego nie ogranego już mamy.

Postawiłbym na Mirallas'a, Papiss Cisse ewentualnie postarał się o wypożyczenie Ba/Chicharito.

Lewy obrońca to nie jest opcja na już, także można szukać kogoś młodego. Baines za drogi, a reszta nie do wyjęcia(w domyśle ktoś z Southampton)
Jeśli napastnik to tylko ktoś z premier league. Jednego nie ogranego już mamy. Postawiłbym na Mirallas'a, Papiss Cisse ewentualnie postarał się o wypożyczenie Ba/Chicharito. Lewy obrońca to nie jest opcja na już, także można szukać kogoś młodego. Baines za drogi, a reszta nie do wyjęcia(w domyśle ktoś z Southampton)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
23 września 2013, 16:55 [cytuj]
Jeśli chodzi o PL, to mi się nasuwa jedno nazwisko: Davide Santon. Myślę, że przy zdeterminowaniu Levy'ego byłby do wyjęcia. Jak dla mnie chłopak ma talent, co nie raz udowadniał w Interze i teraz w Newcastle. Powalczyłby z Rosem o pierwszą jedenastkę. A jeśli patrzymy poza Anglię, to ten Balzaretti nie byłby chyba głupim pomysłem.
Jeśli chodzi o PL, to mi się nasuwa jedno nazwisko: Davide Santon. Myślę, że przy zdeterminowaniu Levy'ego byłby do wyjęcia. Jak dla mnie chłopak ma talent, co nie raz udowadniał w Interze i teraz w Newcastle. Powalczyłby z Rosem o pierwszą jedenastkę. A jeśli patrzymy poza Anglię, to ten Balzaretti nie byłby chyba głupim pomysłem
23 września 2013, 19:35 [cytuj]
Santon - prawonożny na lewej obronie, nigdy tacy zawodnicy mnie nie przekonywali
Santon - prawonożny na lewej obronie, nigdy tacy zawodnicy mnie nie przekonywali
23 września 2013, 19:39 [cytuj]
Robić wszystko, żeby wyjąć Mirallasa - do "nowego" Tottenhamu pasowałby jak ulał. Teraz warto inwestować w Belgów ;)
Robić wszystko, żeby wyjąć Mirallasa - do "nowego" Tottenhamu pasowałby jak ulał. Teraz warto inwestować w Belgów ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 108 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się