Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
25 września 2013, 20:36 [cytuj]
Ade zarabia raczej dużo mniej od Falcao


Drugler powiedział/a:
Wojtas :)
1. Już ich ligue 1 dopadła za podatki .
2. Falcao już w tym okienku chciał odejść .
3. Falcao mówił , że chce wrócić do AVB ( tak samo jak hulk )


1. w ten sam dzien albo na drugi dzien Monaco dementowało tą plote;)
2. plota wynikająca z 1
3. moze i tak, ale to nie bedzie tottenham ;p
1. w ten sam dzien albo na drugi dzien Monaco dementowało tą plote;) 2. plota wynikająca z 1 3. moze i tak, ale to nie bedzie tottenham ;p
25 września 2013, 23:51 [cytuj]
co tam Hulk ... wyciągnijmy jeszcze Falcao .. marzenia
co tam Hulk ... wyciągnijmy jeszcze Falcao .. marzenia
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
25 września 2013, 23:53 [cytuj]
El Shaarawy i już byłoby pięknie :ok:
El Shaarawy i już byłoby pięknie :ok:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 września 2013, 16:32 [cytuj]
Czy Hulk jest nam teraz potrzebny? :mysli: Na prawym skrzydle mamy Lamelę i Azzę, a na środku lepiej jakby grali jacyś rozgrywający Eriksen/Holtby. Zostaje lewa strona, a tam jest Chadli, poza tym Hulk traci połowę walorów na lewej stronie. Falcao to faktycznie byłby majstersztyk, jakby doszło do takiego transferu, ale ja mimo wszystko nie wierzę, że jedna z dwóch (moim zdaniem) najlepszych teraz dziewiątek (druga to Cavani) dołączyłaby do nas już w zimie. :nie:
Czy Hulk jest nam teraz potrzebny? :mysli: Na prawym skrzydle mamy Lamelę i Azzę, a na środku lepiej jakby grali jacyś rozgrywający Eriksen/Holtby. Zostaje lewa strona, a tam jest Chadli, poza tym Hulk traci połowę walorów na lewej stronie. Falcao to faktycznie byłby majstersztyk, jakby doszło do takiego transferu, ale ja mimo wszystko nie wierzę, że jedna z dwóch (moim zdaniem) najlepszych teraz dziewiątek (druga to Cavani) dołączyłaby do nas już w zimie. :nie:
26 września 2013, 19:36 [cytuj]
Na Falcao nie ma co liczyć, już dobrze było by z Pato/Hernandezem.
Na Falcao nie ma co liczyć, już dobrze było by z Pato/Hernandezem
30 września 2013, 16:35 [cytuj]
Ben Davies na celowniku, cought offside czy jak to się zwie twierdzi.
Ben Davies na celowniku, cought offside czy jak to się zwie twierdzi
Offence win games, defence wins titles
30 września 2013, 21:56 [cytuj]
kupmy Lukaku :-) ten gosc jest niesamowity, zjada tego naszego Caulibulego ( czy jak mu tam ) na sniadanie.
kupmy Lukaku :-) ten gosc jest niesamowity, zjada tego naszego Caulibulego ( czy jak mu tam ) na sniadanie
30 września 2013, 22:04 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
kupmy Lukaku :-) ten gosc jest niesamowity, zjada tego naszego Caulibulego ( czy jak mu tam ) na sniadanie


o tak:muza:

jak po sezonie wróci do Chelsea, to zostaną mu 2 lata kontraktu
1 sezon stracony bo tylko 10 meczy, 2 to WBA, a 3 to Everton

No i jak dobrze pamietam AVB stawiał na niego? przynajmniej na początku

moze da rade wyciągnąć go:cwaniak:
o tak:muza: jak po sezonie wróci do Chelsea, to zostaną mu 2 lata kontraktu 1 sezon stracony bo tylko 10 meczy, 2 to WBA, a 3 to Everton No i jak dobrze pamietam AVB stawiał na niego? przynajmniej na początku moze da rade wyciągnąć go:cwaniak:
30 września 2013, 22:59 [cytuj]
Robert powiedział/a:
o tak:muza:

jak po sezonie wróci do Chelsea, to zostaną mu 2 lata kontraktu
1 sezon stracony bo tylko 10 meczy, 2 to WBA, a 3 to Everton

No i jak dobrze pamietam AVB stawiał na niego? przynajmniej na początku

moze da rade wyciągnąć go:cwaniak:

Raz CFC go nam nie wyda, dwa Lukaku "nie lubi AVB" :P
A co do CFC, Mou chce wydać Kevin de Bruyne, odsunął go od składu, co za debil, gdyby on był dajmy na to w wieku 26-28 to okej, ale z młodym tak pogrywać?
Raz CFC go nam nie wyda, dwa Lukaku "nie lubi AVB" :P A co do CFC, Mou chce wydać Kevin de Bruyne, odsunął go od składu, co za debil, gdyby on był dajmy na to w wieku 26-28 to okej, ale z młodym tak pogrywać?
Offence win games, defence wins titles
30 września 2013, 23:29 [cytuj]
Sturidge tez był nie do wyjęcia a teraz kosi w Lpoolu. Aż dziwne że mou wolał dziadka Eto zamiast Lukaku, no ale jego fanaberie już mnie nie dziwią.
p.s dokonaliśmy transferu, wyciągneliśmy z młodzieżówki perspektywicznego Adebayora :-)
Sturidge tez był nie do wyjęcia a teraz kosi w Lpoolu. Aż dziwne że mou wolał dziadka Eto zamiast Lukaku, no ale jego fanaberie już mnie nie dziwią. p.s dokonaliśmy transferu, wyciągneliśmy z młodzieżówki perspektywicznego Adebayora :-)
1 października 2013, 15:17 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Sturidge tez był nie do wyjęcia a teraz kosi w Lpoolu. Aż dziwne że mou wolał dziadka Eto zamiast Lukaku, no ale jego fanaberie już mnie nie dziwią.
p.s dokonaliśmy transferu, wyciągneliśmy z młodzieżówki perspektywicznego Adebayora :-)

Szczerze, jeśli trawi z formą to Soldado trawy nie powącha.
Szczerze, jeśli trawi z formą to Soldado trawy nie powącha
Offence win games, defence wins titles
1 października 2013, 15:43 [cytuj]
ja bym znów póbował ściągnąć Benteke do nas..
ja bym znów póbował ściągnąć Benteke do nas
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 października 2013, 18:14 [cytuj]
A mi się podoba opcja z tym Daviesem z Swansea o którym ktoś pisał kilka dni temu. W ataku jesteśmy mocni jak nigdy - Soldado, Ade, który wrócił do treningów z pierwszym zespołem i Defoe, a w odwodzie jest jeszcze Kane. Pomoc i skrzydła też świetne i żadnych wzmocnień nie potrzeba na dzień dzisiejszy. Środek obrony wydaje się być kompletny, więc jedyne czego nam brakuje to lewy obrońca, bo Naughton jestem przekonany, że na prawej obronie prezentowałby się lepiej niż grał na lewej i spokojnie w razie konieczności może zastąpić Walkera. Davies to byłby młody, perspektywiczny, ale już grający na odpowiednim poziomie lewy obrońca na pozycję, która u nas jest najgorzej obsadzona (nie piszę, że Rose jest słaby, chodzi mi o brak jakiejkolwiek konkurencji dla niego), w dodatku ma status wychowanka w UK a i cena pewnie byłaby dość przestępna. Szczerze to wolałbym go od Coentrao. Nie zdziwiłbym się jakby z miejsca wygryzł Rose ze składu i był naszym podstawowym obrońcą przez długie lata.
A mi się podoba opcja z tym Daviesem z Swansea o którym ktoś pisał kilka dni temu. W ataku jesteśmy mocni jak nigdy - Soldado, Ade, który wrócił do treningów z pierwszym zespołem i Defoe, a w odwodzie jest jeszcze Kane. Pomoc i skrzydła też świetne i żadnych wzmocnień nie potrzeba na dzień dzisiejszy. Środek obrony wydaje się być kompletny, więc jedyne czego nam brakuje to lewy obrońca, bo Naughton jestem przekonany, że na prawej obronie prezentowałby się lepiej niż grał na lewej i spokojnie w razie konieczności może zastąpić Walkera. Davies to byłby młody, perspektywiczny, ale już grający na odpowiednim poziomie lewy obrońca na pozycję, która u nas jest najgorzej obsadzona (nie piszę, że Rose jest słaby, chodzi mi o brak jakiejkolwiek konkurencji dla niego), w dodatku ma status wychowanka w UK a i cena pewnie byłaby dość przestępna. Szczerze to wolałbym go od Coentrao. Nie zdziwiłbym się jakby z miejsca wygryzł Rose ze składu i był naszym podstawowym obrońcą przez długie lata
1 października 2013, 18:53 [cytuj]
Falcao? Może jeszcze Ibre, Hamsika i Super Mario?
Falcao? Może jeszcze Ibre, Hamsika i Super Mario?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
1 października 2013, 19:35 [cytuj]
Meo Lessi i Bario Malotelli.
Meo Lessi i Bario Malotelli
1 października 2013, 21:28 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Falcao? Może jeszcze Ibre, Hamsika i Super Mario?


:brawo: Nie mogłeś lepiej tego ująć :brawo:
:brawo: Nie mogłeś lepiej tego ująć :brawo:
Can't Smile Without You!!!
1 października 2013, 22:40 [cytuj]
Co do Davisa opcja z wymianą Naughton-Davies nie była by zła dla Nas tak myślę.
A co do skrzydeł/pomocy/ataku Ibai Gomez niby obserwowany przez skautów, ma kontrakt do 2014 roku, jeśli za darmo to dlaczego nie?
Co do Davisa opcja z wymianą Naughton-Davies nie była by zła dla Nas tak myślę. A co do skrzydeł/pomocy/ataku Ibai Gomez niby obserwowany przez skautów, ma kontrakt do 2014 roku, jeśli za darmo to dlaczego nie?
Offence win games, defence wins titles
1 października 2013, 23:10 [cytuj]
Jak dla mnie to jeśli chodzi o pomoc, to wystarczy poszukać konkurenta dla Chadliego na lewe skrzydło, bo moim zdaniem Gylfi jest bardziej przydatny na pozycji ŚPO, choć i tam mamy niezły ścisk (Eriksen i Holtby). Mi się marzy Antoine Griezmann. W sumie jest to piłkarz jak najbardziej w naszym zasięgu, a cena powinna oscylować w okolicach ok 20-25 mln euro. Patrząc na ceny jakie płaci się teraz za niektórych piłkarzy, to wydanie takiego hajsu za Francuza jest jak najbardziej rozsądnym posunięciem.
Jak dla mnie to jeśli chodzi o pomoc, to wystarczy poszukać konkurenta dla Chadliego na lewe skrzydło, bo moim zdaniem Gylfi jest bardziej przydatny na pozycji ŚPO, choć i tam mamy niezły ścisk (Eriksen i Holtby). Mi się marzy Antoine Griezmann. W sumie jest to piłkarz jak najbardziej w naszym zasięgu, a cena powinna oscylować w okolicach ok 20-25 mln euro. Patrząc na ceny jakie płaci się teraz za niektórych piłkarzy, to wydanie takiego hajsu za Francuza jest jak najbardziej rozsądnym posunięciem
1 października 2013, 23:25 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Jak dla mnie to jeśli chodzi o pomoc, to wystarczy poszukać konkurenta dla Chadliego na lewe skrzydło, bo moim zdaniem Gylfi jest bardziej przydatny na pozycji ŚPO, choć i tam mamy niezły ścisk (Eriksen i Holtby). Mi się marzy Antoine Griezmann. W sumie jest to piłkarz jak najbardziej w naszym zasięgu, a cena powinna oscylować w okolicach ok 20-25 mln euro. Patrząc na ceny jakie płaci się teraz za niektórych piłkarzy, to wydanie takiego hajsu za Francuza jest jak najbardziej rozsądnym posunięciem


A nie zapomniałeś o Lennonie? Mamy na 2 skrzydła czterech zawodników - Lennon, Townsend, Lamela, Chadli, a jak liczyć jeszcze Gylfiego, który ostatnio ciągle gra po lewej stronie i wygląda na to, że AVB go widzi właśnie na tej pozycji to nawet pięciu. Według mnie Jakiekolwiek transfery na pozycję inną niż LB jest sens przeprowadzać tylko w wypadku gdybyśmy kogoś z tej samej pozycji sprzedali.
A nie zapomniałeś o Lennonie? Mamy na 2 skrzydła czterech zawodników - Lennon, Townsend, Lamela, Chadli, a jak liczyć jeszcze Gylfiego, który ostatnio ciągle gra po lewej stronie i wygląda na to, że AVB go widzi właśnie na tej pozycji to nawet pięciu. Według mnie Jakiekolwiek transfery na pozycję inną niż LB jest sens przeprowadzać tylko w wypadku gdybyśmy kogoś z tej samej pozycji sprzedali
1 października 2013, 23:42 [cytuj]
zapominacie o bramce. dziadek juz ma 42 lata i nie wiem ile on tak jeszcze może pociągnąć;)
zapominacie o bramce. dziadek juz ma 42 lata i nie wiem ile on tak jeszcze może pociągnąć;)
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się