Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  46  47  48  49  50    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2014
22 stycznia 2014, 22:39 [cytuj]
my zawodników już mamy, trzeba ich tylko nauczyć grać w piłkę. A jak znowu kupimy kogoś do drugiej linii to będę bardzo zaniepokojony brakiem logiki w zarządzaniu kasą:)
my zawodników już mamy, trzeba ich tylko nauczyć grać w piłkę. A jak znowu kupimy kogoś do drugiej linii to będę bardzo zaniepokojony brakiem logiki w zarządzaniu kasą:)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
22 stycznia 2014, 23:22 [cytuj]
Zawodnicy tej klasy co mata sa zawsze mile widziani na WHL !!! Zobaczycie ze jeszcze ten mata da(pfu pfu) LM Utd. Obym sie mylil ! Ale tak jak wiedzialem ze demps czy sig to nie beda odpowiednie wzmocnienia to mam takie przeczucie ze nam nie brakuje napstnika tylko takiego maty. Swoja droga on tez moze grac na skrzydle i moglby sie wymieniac pozycjami z eriksenem. Teraz to juz jednak raczej tylko marzenia.
Zawodnicy tej klasy co mata sa zawsze mile widziani na WHL !!! Zobaczycie ze jeszcze ten mata da(pfu pfu) LM Utd. Obym sie mylil ! Ale tak jak wiedzialem ze demps czy sig to nie beda odpowiednie wzmocnienia to mam takie przeczucie ze nam nie brakuje napstnika tylko takiego maty. Swoja droga on tez moze grac na skrzydle i moglby sie wymieniac pozycjami z eriksenem. Teraz to juz jednak raczej tylko marzenia
22 stycznia 2014, 23:41 [cytuj]
BREAKING NEWS: Juan Mata arrested after being caught attempting a U-Turn half way up the M6.



Z transferu Maty nici :rotfl::rotfl::rotfl:
BREAKING NEWS: Juan Mata arrested after being caught attempting a U-Turn half way up the M6. Z transferu Maty nici :rotfl::rotfl::rotfl:
23 stycznia 2014, 00:45 [cytuj]
Mata ostatnie 2 sezony miał wybitne. Jednak tak jak śledzę mecze Chelsea to nie jest tak że Mata nie gra wcale. Co jakiś czas wychodził w pierwszej 11.
Muszę powiedzieć że wygląda wtedy bardzo słabo na tle innych zawodników Chelsea.Wygląda to tak że zmiany w 55 minucie dają mu ulgę.

Miał niestety jeden świetny mecz. 45 minut na WHL.

Mou go podobno nie lubi ale swoją drogą Mata też ma sporą obniżkę formy w tym sezonie. Straty, niedokładne podania, spalone.

Co z nim będzie w MU? Do końca nie wiadomo.
Może doprowadzi MU do top4 a może będzie następnym Fellainim który ciągnął gre Evertonu a w MU strasznie męczy. Wcale nie wykluczam drugiej opcji. Manchesterowi bardziej niż pojedyńczy transfer przydałaby się 3 miesięczna przerwa w rozgrywkach. Wakacje i psycholog.

Przecież rok temu Carrick, Rio, Evra byli najlepsi na swoich pozycjach w lidze. Teraz grają na poziomie Championship
Mata ostatnie 2 sezony miał wybitne. Jednak tak jak śledzę mecze Chelsea to nie jest tak że Mata nie gra wcale. Co jakiś czas wychodził w pierwszej 11. Muszę powiedzieć że wygląda wtedy bardzo słabo na tle innych zawodników Chelsea.Wygląda to tak że zmiany w 55 minucie dają mu ulgę. Miał niestety jeden świetny mecz. 45 minut na WHL. Mou go podobno nie lubi ale swoją drogą Mata też ma sporą obniżkę formy w tym sezonie. Straty, niedokładne podania, spalone. Co z nim będzie w MU? Do końca nie wiadomo. Może doprowadzi MU do top4 a może będzie następnym Fellainim który ciągnął gre Evertonu a w MU strasznie męczy. Wcale nie wykluczam drugiej opcji. Manchesterowi bardziej niż pojedyńczy transfer przydałaby się 3 miesięczna przerwa w rozgrywkach. Wakacje i psycholog. Przecież rok temu Carrick, Rio, Evra byli najlepsi na swoich pozycjach w lidze. Teraz grają na poziomie Championship
23 stycznia 2014, 07:22 [cytuj]
Swoją drogą to oni z siebie frajerow zrobili dając 30 mln za Fellainiego.
Swoją drogą to oni z siebie frajerow zrobili dając 30 mln za Fellainiego
23 stycznia 2014, 08:44 [cytuj]
ja widzę Matę na WHL - tylko nie za 40 mln ... może za 25 - 28 ... ale wtedy odchodzi Holtby i Sigg ( tak, że 20 mln już by było)
ja widzę Matę na WHL - tylko nie za 40 mln ... może za 25 - 28 ... ale wtedy odchodzi Holtby i Sigg ( tak, że 20 mln już by było)
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 stycznia 2014, 11:37 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
ja widzę Matę na WHL - tylko nie za 40 mln ... może za 25 - 28 ... ale wtedy odchodzi Holtby i Sigg ( tak, że 20 mln już by było)


Niech Gylfi odejdzie jak najszybciej, może znajdzie się jakiś naiwniak, który za niego zapłaci.
Niech Gylfi odejdzie jak najszybciej, może znajdzie się jakiś naiwniak, który za niego zapłaci
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
23 stycznia 2014, 13:14 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Bo Mateuszek chyba zaspany już mocno był i nie do końca zrozumiał sens podawanych informacji... Według nich, Chelsea zgodziło się sprzedać Matę za
jestem w porozumieniu z Sherwoodem. Prosił mnie żebym na forum tutaj troche pościemniał bo tak naprawdę on załatwia transfer Maty do Tottenhamu. Cicha woda brzegi rwie...
jestem w porozumieniu z Sherwoodem. Prosił mnie żebym na forum tutaj troche pościemniał bo tak naprawdę on załatwia transfer Maty do Tottenhamu. Cicha woda brzegi rwie
23 stycznia 2014, 13:37 [cytuj]
Mateuszek, a wiesz cos o Shawie i Dannym Ingsie?
Bo w trawie piszczy że jesteśmy zainteresowani.
Mateuszek, a wiesz cos o Shawie i Dannym Ingsie? Bo w trawie piszczy że jesteśmy zainteresowani
23 stycznia 2014, 13:53 [cytuj]
Nie widze sensu wzmocnien składu poza Lo i ewentualnie napastnikiem. Sprowadzilismy Holtbiego, Capoue i Eriksena i oni nadal niby kogoś na te pozycje szukaja? Osobiście nawet Reusa bym nie chciał. Czemu? Bo odbierze szanse na rozwój Eriksenowi ktory dla mnie jest wiekszym talentem.
Nie widze sensu wzmocnien składu poza Lo i ewentualnie napastnikiem. Sprowadzilismy Holtbiego, Capoue i Eriksena i oni nadal niby kogoś na te pozycje szukaja? Osobiście nawet Reusa bym nie chciał. Czemu? Bo odbierze szanse na rozwój Eriksenowi ktory dla mnie jest wiekszym talentem
23 stycznia 2014, 14:36 [cytuj]
Luke : Eriksen ŚPO , Reus LP
Luke : Eriksen ŚPO , Reus LP
23 stycznia 2014, 14:41 [cytuj]
ale u nas eriksen gra na LP najczesciej
ale u nas eriksen gra na LP najczesciej
23 stycznia 2014, 14:50 [cytuj]
:Dhttp://www.transfermarkt.pl/pl/toby-alderweireld/profil/spieler_42710.html?from=direktErgebnis Podobno chcemy ściągnąć Toby Alderweireld-a na WHL. Wreszcie jakiś obrońca tylko ze do końca okienka pozostał w sumie tydzień. 24letni Belg. :D chłopaki by go mogli namówić. :cwaniak:
:Dhttp://www.transfermarkt.pl/pl/toby-alderweireld/profil/spieler_42710.html?from=direktErgebnis Podobno chcemy ściągnąć Toby Alderweireld-a na WHL. Wreszcie jakiś obrońca tylko ze do końca okienka pozostał w sumie tydzień. 24letni Belg. :D chłopaki by go mogli namówić. :cwaniak:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
23 stycznia 2014, 14:53 [cytuj]
a 6.1 milionów funtów chce za niego Atletico Madryt.
a 6.1 milionów funtów chce za niego Atletico Madryt
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
23 stycznia 2014, 14:58 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Mateuszek, a wiesz cos o Shawie i Dannym Ingsie?
Bo w trawie piszczy że jesteśmy zainteresowani
Tim też nic o tym nie wie ale powiem wam w tajemnicy że jak jeszcze AVB był trenerem to wchodził tu na forum i zrobił tak jak pisaliście. Czyli transfer Bale to jedna wielka ściema, puścili McEvoya do Realu za 91 baniek a Bale siedzi w rezerwach. Za niedługo możecie spodziewać się rzekomego wybuchu talentu McEvoya a tak naprawdę startego dobrego Bale :ok:

A i jeszcze ważna informacja tylko cichosza!!! Z transferu Bale a tak naprawde McEvoya część pieniedzy poszło na zapewnienie najlepszej opieki medycznej kolana Ledleya Kinga. Możecie spodziewać się powrotu Króla już przy rozpoczęciu nowej kampanii PL :brawo:
Tim też nic o tym nie wie ale powiem wam w tajemnicy że jak jeszcze AVB był trenerem to wchodził tu na forum i zrobił tak jak pisaliście. Czyli transfer Bale to jedna wielka ściema, puścili McEvoya do Realu za 91 baniek a Bale siedzi w rezerwach. Za niedługo możecie spodziewać się rzekomego wybuchu talentu McEvoya a tak naprawdę startego dobrego Bale :ok: A i jeszcze ważna informacja tylko cichosza!!! Z transferu Bale a tak naprawde McEvoya część pieniedzy poszło na zapewnienie najlepszej opieki medycznej kolana Ledleya Kinga. Możecie spodziewać się powrotu Króla już przy rozpoczęciu nowej kampanii PL :brawo:
23 stycznia 2014, 15:12 [cytuj]
Eriksen gra niby na lewym skrzydle ale wtedy gdy gramy 4-4-2
Gdy gramy jednym napastnikiem gra w środku.

Role skrzydłowych w 4-4-2 i 4-2-3-1 bardzo się różnią w tym pierwszym często skrzydłowi więcej rozgrywają i cofają. Napastnicy często uciekają na skrzydła.

W Atletico skrzydłowymi są rozgrywający Koke i Turan (grają 4-4-2)


Jeżeli chodzi o transfery w ofensywie to mój pogląd jest taki.
Jeżeli ma do nas przyjść ktoś kto jest kozakiem np. Reus i od razu wskoczy do 11 to jestem oczywiście za.

Natomiast piłkarzy " na dobrym poziomie" którzy wyróżniali się w innych klubach mamy mnóstwo. Więc nie widzę sensu kupowania następnych zawodników na poziomie Holtbiego, Chadliego, Gylffiego, Androsa. Mamy mocną i dużą kadrę. W ofensywie jest 3 piłkarzy na 1 pozycje. więcej piłkarzy na podobnym poziomie nie potrzebujemy, tym których mamy dajmy czas. Kto ma formę i jest aktualnie lepszy gra.

Natomiast jeżeli przyjdzie ktoś wyjątkowy to można się zastanawiać kto powinien odejść bo jest najsłabszy.

Mnie osobiście z letnich trasferów najmniej przekonuje Chadli. Soldado też nie urywa ale o tym na forum wszyscy wiedzą. Może jeszcze odpalą

Przy naszej kadrze i ustawieniu 4-2-3-1 (chyba mamy odpowiednią kadrę to tej taktyki) gra Gylffim na skrzydle nie ma sensu.
Znowu najlepszym rozgrywającym jest Erisken.
W tej sytuacji pewnie kwestią czasu jest odejście Niemca albo Islandczyka.

O sprzedaż Gylffiego się nie martwcie, jeżeli zasili zespół ze środka tabeli EPL to od razu zrobi różnice jak Huddlestone.
Większym problemem będzie odzyskanie kasy za Soldado jeżeli będzie dalej grał jak gra.
Eriksen gra niby na lewym skrzydle ale wtedy gdy gramy 4-4-2 Gdy gramy jednym napastnikiem gra w środku. Role skrzydłowych w 4-4-2 i 4-2-3-1 bardzo się różnią w tym pierwszym często skrzydłowi więcej rozgrywają i cofają. Napastnicy często uciekają na skrzydła. W Atletico skrzydłowymi są rozgrywający Koke i Turan (grają 4-4-2) Jeżeli chodzi o transfery w ofensywie to mój pogląd jest taki. Jeżeli ma do nas przyjść ktoś kto jest kozakiem np. Reus i od razu wskoczy do 11 to jestem oczywiście za. Natomiast piłkarzy " na dobrym poziomie" którzy wyróżniali się w innych klubach mamy mnóstwo. Więc nie widzę sensu kupowania następnych zawodników na poziomie Holtbiego, Chadliego, Gylffiego, Androsa. Mamy mocną i dużą kadrę. W ofensywie jest 3 piłkarzy na 1 pozycje. więcej piłkarzy na podobnym poziomie nie potrzebujemy, tym których mamy dajmy czas. Kto ma formę i jest aktualnie lepszy gra. Natomiast jeżeli przyjdzie ktoś wyjątkowy to można się zastanawiać kto powinien odejść bo jest najsłabszy. Mnie osobiście z letnich trasferów najmniej przekonuje Chadli. Soldado też nie urywa ale o tym na forum wszyscy wiedzą. Może jeszcze odpalą Przy naszej kadrze i ustawieniu 4-2-3-1 (chyba mamy odpowiednią kadrę to tej taktyki) gra Gylffim na skrzydle nie ma sensu. Znowu najlepszym rozgrywającym jest Erisken. W tej sytuacji pewnie kwestią czasu jest odejście Niemca albo Islandczyka. O sprzedaż Gylffiego się nie martwcie, jeżeli zasili zespół ze środka tabeli EPL to od razu zrobi różnice jak Huddlestone. Większym problemem będzie odzyskanie kasy za Soldado jeżeli będzie dalej grał jak gra
23 stycznia 2014, 15:33 [cytuj]
a Toby czasem do nich nie poszedł latem? jak dobrze pamietam to grał razem z Jankiem na środku:cwaniak:
a jak za 6 baniek to bym brał

@Denninstoun
co do sprzedaży, to umiejętności Holtby>> Sigi
i my nie jesteśmy średniakiem, przynajmniej nie chcemy nim być, czyli Sigi powinien odpaść:P
a Toby czasem do nich nie poszedł latem? jak dobrze pamietam to grał razem z Jankiem na środku:cwaniak: a jak za 6 baniek to bym brał @Denninstoun co do sprzedaży, to umiejętności Holtby>> Sigi i my nie jesteśmy średniakiem, przynajmniej nie chcemy nim być, czyli Sigi powinien odpaść:P
23 stycznia 2014, 15:36 [cytuj]
nie rozumiem logiki gry 2 napastnikami skoro to nasza najgorzej obstawiona pozycja. Mamy 2,3 piłkarzy ktorzy spokojnie moga grac na OPŚ a nie wykorzystujemy tego. Na śrdoku powinien gac na ten moment Eriksen a na skrzydlach Lennon i Andros lub Chadli choć watpie ze on odpali.
nie rozumiem logiki gry 2 napastnikami skoro to nasza najgorzej obstawiona pozycja. Mamy 2,3 piłkarzy ktorzy spokojnie moga grac na OPŚ a nie wykorzystujemy tego. Na śrdoku powinien gac na ten moment Eriksen a na skrzydlach Lennon i Andros lub Chadli choć watpie ze on odpali
23 stycznia 2014, 16:04 [cytuj]
Robert

Toby poszedł do nich latem. Najpierw zakontraktowali Demichelisa za darmo, sprzedali do MC i za część kasy kupili Tobiego. Więc all in all dostali zawodnika plus kasę a nie stracili niczego.

Niestety Toby gdy gra w AM to zwykle jest najsłabszym elementem defensywy. W najbliższym czasie nie ma szans żeby zagroził Mirandzie i Godinowi w miejscu w 11.

Natomiast Demichelis który grał beznadziejnie w Bayernie i wydawało się że jedzie do Malagi na emeryture odzwyskał pod wodzą Pellegriniego drugą młodość po 30 i jest niesamowicie pewnym stoperem.

Zgadzam się że Holtby jest lepszy od Gylffiego. Może jednak się okazać że ten drugi odnajdzie się jako rezerwowy a Niemiec nie. Oczywiście też bym wolał żeby odszedł Siggi
Robert Toby poszedł do nich latem. Najpierw zakontraktowali Demichelisa za darmo, sprzedali do MC i za część kasy kupili Tobiego. Więc all in all dostali zawodnika plus kasę a nie stracili niczego. Niestety Toby gdy gra w AM to zwykle jest najsłabszym elementem defensywy. W najbliższym czasie nie ma szans żeby zagroził Mirandzie i Godinowi w miejscu w 11. Natomiast Demichelis który grał beznadziejnie w Bayernie i wydawało się że jedzie do Malagi na emeryture odzwyskał pod wodzą Pellegriniego drugą młodość po 30 i jest niesamowicie pewnym stoperem. Zgadzam się że Holtby jest lepszy od Gylffiego. Może jednak się okazać że ten drugi odnajdzie się jako rezerwowy a Niemiec nie. Oczywiście też bym wolał żeby odszedł Siggi
23 stycznia 2014, 17:11 [cytuj]
Salah w chelsea to Mata już na 99% w united :P
Salah w chelsea to Mata już na 99% w united :P
|<  <<  <  46  47  48  49  50    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się